Kodėl vaikinai, rašydami žinutes, naudoja šauktukus?

Kodėl vaikinai, rašydami žinutes, naudoja šauktukus?
Elmer Harper

Taigi pastebėjote, kad vaikinas, rašydamas jums žinutę, naudoja šauktukus, ir norite išsiaiškinti, ką tai iš tikrųjų reiškia, tiesa? Ką gi, pataikėte į tinkamą vietą, kad tai išsiaiškintumėte. Apžvelgsime pagrindines priežastis, kodėl vaikinas teksto žinutėje arba DM ar PM žinutėje socialinėje žiniasklaidoje naudoja šauktuką.

Pirmiausia reikia išsiaiškinti, kas yra šauktukas ir ar jis vartojamas teisingai.

Turinys [rodyti]
 • Kas yra šauktukas?
 • 7 priežastys, dėl kurių vaikinas galėtų naudoti šauktuką!
 • Parodyti, kad jie yra susijaudinę.
 • Kad parodytų, jog juokauja.
 • Parodyti, kad jie pyksta.
 • Parodyti, kad yra nusiminę.
 • Kad parodytų, jog flirtuoja.
 • Parodyti, kad jiems įdomu.
 • Kad parodytų, jog yra draugiški.
 • Dažnai užduodami klausimai
  • Ar šauktukai yra flirtuojantys?
  • Kaip elgtis su dvigubais šauktukais teksto žinutėse?
  • Ką vaikinui reiškia 3 šauktukai?
  • Ar šauktukai yra agresyvūs?
  • Ar šauktukai yra nemandagūs?
  • Galutinė mintis apie šauktukų rašymą SMS žinutėmis

Kas yra šauktukas?

Šauktukas - tai skyrybos ženklas, kuris paprastai vartojamas po įterpinio ar šauktuko, siekiant parodyti stiprius jausmus ar didelį garsą (šauksmą), ir dažnai žymi sakinio pabaigą. Turėkite tai omenyje, kai apžvelgsime svarbiausias priežastis, dėl kurių vaikinai vartoja šauktuką.

Taip pat žr: Nesuinteresuoto vyro kūno kalba (subtilūs ženklai)

7 priežastys, dėl kurių vaikinas galėtų naudoti šauktuką!

 1. Parodyti, kad jie yra susijaudinę.
 2. Kad parodytų, jog juokauja.
 3. Parodyti, kad jie pyksta.
 4. Parodyti, kad yra nusiminę.
 5. Kad parodytų, jog flirtuoja.
 6. Parodyti, kad jiems įdomu.
 7. Kad parodytų, jog yra draugiški.

Kai galvojame apie tai, kodėl vaikinas naudoja šauktukus, turime atsižvelgti į pačios žinutės kontekstą. Ar jis ant jūsų nusivylęs? Ar jis prašo jūsų ką nors padaryti už jį? O gal jis yra draugiškas? Svarbiausia yra pagalvoti apie pokalbio struktūrą ir padaryti pagrįstą spėjimą.

Kitas dalykas, į kurį turime atsižvelgti, yra tai, kad šauktukas yra tik jo įprasto teksto rašymo proceso dalis. Ar jis dažnai juos naudoja kiekvienoje žinutėje? Jei taip, šauktukas tampa niekuo svarbus.

Parodyti, kad jie yra susijaudinę.

Rašydamas žinutę vaikinas gali naudoti šauktukus, norėdamas parodyti, kad dėl ko nors jaudinasi arba laukia susitikimo su jumis. Ar esate su juo suplanavę ką nors nuveikti? Ar jis laukia ko nors nuveikti?

Kad parodytų, jog juokauja.

Kartais vaikinas naudoja šauktuką, norėdamas užbaigti pokštą arba pabrėžti jo esmę. Ar jis atsiuntė jums pokštą?

Parodyti, kad jie pyksta.

Dažniausia priežastis, dėl kurios kas nors naudoja šauktuką ar ženklą, yra ta, kad parodytų, jog yra supykęs.Paprasta taisyklė yra tokia: jei jie naudoja didžiąsias raides ir pokalbio tema yra įkaitusi arba pernešamas ginčas.

Parodyti, kad yra nusiminę.

Kartais vaikinai nusivilia dėl kokios nors priežasties, jie gali naudoti klausiamąjį ženklą ir šauktukus, kad pabrėžtų, jog yra nusivylę.

Kad parodytų, jog flirtuoja.

Vaikinas bus linkęs naudoti šauktuką, kai flirtuos su jumis arba su kuo nors. Didelį vaidmenį čia vaidina kontekstas, todėl turite suprasti, ar jūs flirtuojate, ar suartėjate. Jei jis naudoja šauktuką pats savaime, be flirto žinutės, tuomet tai tik tokia žinutė.

Parodyti, kad jiems įdomu.

Vaikinai dažnai vartoja šauktukus net tekste, norėdami parodyti susidomėjimą kuo nors ar kuo nors.

Kad parodytų, jog yra draugiški.

Ar dažnai gaunate atsitiktinių teigiamų žinučių iš vaikinų? Tai gali reikšti, kad jie tiesiog draugiškai bendrauja, ir vėl svarbiausia yra kontekstas, kad suprastumėte, ar jie tik draugiškai bendrauja, ar nori daugiau.

Dažnai užduodami klausimai

Ar šauktukai yra flirtuojantys?

Ar šauktukai yra flirtuojantys? Nors šauktukai dažnai naudojami norint parodyti susijaudinimą, jie taip pat gali būti laikomi flirtuojančiais. Jei kas nors naudoja daug šauktukų, gali būti, kad jie bando flirtuoti. Žinoma, tai gali būti tiesiog jų asmenybė arba jų rašymo būdas. Sunku pasakyti tiksliai. Bet jei jums įdomu, ar kas nors su jumis flirtuoja tekste, atkreipkite dėmesį įkiek šauktukų jie naudoja. Tai gali būti geras rodiklis.

Kaip elgtis su dvigubais šauktukais teksto žinutėse?

Šauktukų vartojimas teksto žinutėse jau daugelį metų yra ginčytina tema. Kai kurie žmonės mano, kad daugiau nei vienas šauktukas yra nereikalingas ir gali būti vertinamas kaip pernelyg entuziastingas ar net desperatiškas. Kiti mano, kad šauktukai yra būtina teksto žinučių dalis ir padeda perteikti žinutės toną.

Taip pat žr: Slapta jus įsimylėjusio vyro kūno kalba!

Ką daryti su dvigubais šauktukais? Nėra teisingo ar neteisingo atsakymo. Galiausiai tai priklauso nuo asmeninių pageidavimų. Vieni žmonės mėgsta juos naudoti, kiti vengia. Jei nesate tikri, ką apie dvigubus šauktukus mano asmuo, kuriam rašote žinutę, tikriausiai geriau būti atsargesniems ir jų nenaudoti.

Ką vaikinui reiškia 3 šauktukai?

Kai vaikinas vartoja 3 šauktukus, tai paprastai reiškia, kad jis dėl kažko džiaugiasi. Tai gali būti kažkas gero, kas jam nutiko, arba kažkas, ko jis laukia. Bet kuriuo atveju, tai būdas parodyti savo entuziazmą.

Ar šauktukai yra agresyvūs?

Šauktukai dažnai laikomi agresyviais, ypač kai jų vartojama per daug. Nors jie gali būti vartojami norint parodyti susijaudinimą ar pabrėžti mintį, dėl per didelio šauktukų kiekio galite atrodyti neprofesionaliai ar net nemandagiai. Jei norite, kad neatrodytumėte piktas ar agresyvus, šauktukus geriau vartoti taupiai!!!!!!!!!!!!!!!.

Ar šauktukai yra nemandagūs?

Ar šauktukai yra nemandagūs? Tai pagrįstas klausimas! Juk šauktukai dažnai naudojami stiprioms emocijoms, pavyzdžiui, pykčiui ar susijaudinimui, išreikšti.

Tačiau šauktukai taip pat gali būti vartojami mandagumui ar draugiškumui parodyti. Iš tiesų, kai kurie tyrimai parodė, kad šauktukai gali padėti žinutėms atrodyti nuoširdesnėms.

Ar šauktukai yra nemandagūs? Tai priklauso nuo to, kaip jie vartojami. Jei juos vartojate taupiai ir tik tada, kai reikia, jie tikriausiai nieko neįžeis. Tačiau jei juos vartojate per dažnai arba netinkamose situacijose, jie gali pasirodyti nemandagūs arba nejautrūs.

Galutinė mintis apie šauktukų rašymą SMS žinutėmis!

Kai vaikinas vartoja šauktuką, jis gali reikšti daug skirtingų dalykų, priklausomai nuo situacijos konteksto. Tačiau jei norite su juo užmegzti ryšį, geriausias būdas tai padaryti tikriausiai yra paklausti, ką jis turi omenyje. Taip geriau suprasite jo ketinimus ir galėsite atitinkamai reaguoti. Jei šis įrašas jums pasirodė įdomus arba iš jo ko nors išmokote, taip pat galiteskaityti Skaitmeninė kūno kalbos reikšmė.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.