Ką vaikinas galvoja, kai jus bučiuoja (išsamūs faktai)

Ką vaikinas galvoja, kai jus bučiuoja (išsamūs faktai)
Elmer Harper

Ar kada nors bučiavote vaikiną ir galvojote, ką jis galvoja? Jei taip, pataikėte į tinkamą vietą. Šiame pranešime išsiaiškinsime, ką jis iš tikrųjų galvoja.

Bučinys yra intymus veiksmas, kurį dažnai galima suprasti klaidingai. Vaikinai gali manyti, kad bučiuodami jus aiškiai išreiškia savo ketinimus, tačiau kartais jie iš tikrųjų apie nieką negalvoja. Jų kūnai ir mintys bus susijaudinę, jų širdies ritmas šoktels į viršų, o mintyse kunkuliuos dopaminas, oksitocinas ir serotoninas.

Tai nebūtinai reiškia, kad jie galvoja apie ateitį su jumis, bet veikiau tai, kad jie yra pagauti akimirkos. Jei nesate tikri dėl vaikino jausmų jums, atkreipkite dėmesį į bučinio kontekstą ir jo kūno kalbą po bučinio, kad sužinotumėte, ką jis iš tikrųjų jaučia. Kūno kalbos ženklai, kad jam patinki.

10 dalykų, apie kuriuos jis gali galvoti, kai jus bučiuoja.

Norėdamas suprasti, ką jis iš tikrųjų galvoja, turiu visa tai suprasti iš konteksto.

  1. Jis galvoja apie tavo lūpas ir tai, ką jos jaučia .
  2. Jis galvoja apie tai, kaip jam patinka jus bučiuoti. .
  3. Jis galvoja apie tai, kaip gražiai atrodai.
  4. Jis galvoja, kaip jam pasisekė.
  5. Jis galvoja apie tai, kad negali sulaukti, kada vėl galės tave pabučiuoti.
  6. Jis galvoja apie tai, kaip jam patinki.
  7. Jis galvoja apie kitą žingsnį.
  8. Jis negalvoja, kad mėgaujasi akimirkomis.
  9. Jis galvoja, kad jums blogai burnoja.
  10. Jis galvoja, kad naudojate per daug liežuvio.

Jis galvoja apie tavo lūpas ir jų pojūčius.

Jis tikisi, kad tavo lūpos tokios pat švelnios, kaip atrodo, ir kad bučiuotis su tavimi bus malonu. Jis taip pat tikisi, kad tavo skonis geras, o burnos gaivios.

Jis galvoja apie tai, kaip jam patinka tave bučiuoti.

Kiekvieną kartą, kai jo lūpos paliečia tavo lūpas, jis pajunta laimės ir meilės antplūdį. Jam patinka tavo skonis, tai, kaip tavo lūpos priglunda prie jo lūpų, ir tai, kad, atrodo, visada tiksliai žinai, ko jam reikia. Bučiuoti tave yra vienas mėgstamiausių dalykų pasaulyje, ir jis negali sulaukti, kada galės tai pakartoti.

Jis galvoja apie tai, kaip gražiai atrodai.

Jis galvoja apie tai, kaip gražiai atrodai, kai tave bučiuoja. Jam patinka, kaip tavo lūpos glaudžiasi prie jo lūpų, ir kaip užsimerkia tavo akys, kai pasineri į akimirką. Jis žino, kad esi gražiausia, kokią kada nors yra matęs, ir kiekvieną kartą, kai tave bučiuoja, dėkoja Dievui, kad atvedė tave į jo gyvenimą.

Jis galvoja, kaip jam pasisekė.

Jis galvoja apie tai, kaip jam pasisekė, kad turi tave kaip merginą. Kiekvieną kartą, kai jį pabučiuoji, jis jaučiasi dėkingas už tai, kokia nuostabi esi. Jam patinka, kaip tavo lūpos prisiliečia prie jo, ir jis negali atsigėrėti tavo bučinių.

Jis galvoja apie tai, kad negali sulaukti, kada vėl galės tave pabučiuoti.

Jis galvoja apie tai, kaip jam patiko tave bučiuoti ir kaip jis negali sulaukti, kada galės tai pakartoti. Tikriausiai jis taip pat galvoja apie tai, kaip tu jį traukia ir kokia puiki jūsų tarpusavio chemija. Kai vaikinas tave bučiuoja, jis taip parodo savo prisirišimą ir troškimą tau. Tai taip pat būdas išreikšti savo emocijas ir jausmus tau.

Jis galvoja apie tai, kaip jam patinki.

Kai vaikinas jus bučiuoja, jis galvoja apie tai, kaip jam patinkate. Jis gali galvoti apie jūsų šypseną, akis, plaukus ar lūpas. Jis taip pat gali galvoti apie tai, kokios švelnios ir šiltos yra jūsų lūpos arba koks geras jūsų skonis išties aistringo bučinio metu.

Jis galvoja apie kitą žingsnį.

Jis galvoja apie kitą savo žingsnį. Jis svarsto, ar jam reikėtų žengti žingsnį, ar ne. Jei žengs, gali būti atstumtas. Bet jei ne, niekada nesužinos, kas galėjo nutikti. Jis bando nuspręsti, ką daryti toliau.

Dažnai užduodami klausimai

Kaip sužinoti, ar jam patiko bučinys?

Kai kurie žmonės sako, kad tai galima pasakyti pagal tai, kaip jis bučiuojasi atgal, tačiau kiti sako, kad tai sunku pasakyti vien iš bučinio. Prancūziškas bučinys gali būti geras rodiklis, rodantis, ar jam patiko bučinys. Jei jis nori jus pabučiuoti dar kartą arba tęsti bučinį, vadinasi, jam tikriausiai patiko. Tačiau kai kurie vaikinai tiesiog gerai bučiuojasi ir nebūtinai nori dar kartą pabučiuoti moterį. Geriausias būdas pasakyti, ar vaikinasmėgsta bučiuotis - tai paklausti jo tiesiogiai.

Taip pat žr: Kūno kalba kojomis (Sužinokite svarbių paslapčių)

Kaip vaikinai jaučiasi pabučiavę merginą?

Vaikinai puikiai jaučiasi pabučiavę merginą. Jie mėgaujasi bučiniais ir jaučiasi labiau susiję su bučiuojamu žmogumi.

Kaip iš bučinio galima sužinoti, ar vaikinas jus myli?

Jei jis bučiuoja tave į kaktą, tai yra meilės ženklas. Jei jis nori bučiuoti tave nuolat, tai ženklas, kad tu jam tikrai patinki. Prancūziškas bučinys paprastai yra ženklas, kad vaikinas nori žengti toliau. Tačiau galiausiai turėsi tiesiog paklausti, kaip jis jaučiasi, ir pažiūrėti, ką jis atsakys.

Kas nutinka, kai vaikinas tave pabučiuoja?

Kai vaikinas tave bučiuoja, paprastai tai daro todėl, kad nori tave pabučiuoti. Jei tu nori jam atsakyti, paprastai baigsite bučiuotis. Kartais vaikinas bandys tave pabučiuoti be tavo sutikimo, ir tai nėra gerai. Jei nenori jo bučiuoti, aiškiai parodyk, kad tau tai neįdomu, ir atstumk jį.

ką reiškia, kai vaikinas tave stipriai pabučiuoja?

Stiprus bučinys paprastai reiškia, kad vaikinui tikrai patinkate ir jis bando išreikšti savo jausmus jums. Tai taip pat gali būti būdas parodyti, kaip stipriai jis jūsų trokšta. Kartais stiprus bučinys taip pat gali būti agresijos ar dominavimo ženklas.

Taip pat žr: Požymiai, kad ji gailisi dėl neištikimybės (ar tikrai galite pasakyti?)

kodėl vaikinas staiga tave pabučiavo?

Gali būti daug priežasčių, kodėl vaikinas staiga jus pabučiuoja. Galbūt jis jau seniai norėjo jus pabučiuoti ir pagaliau išdrįso tai padaryti. O gal jis tiesiog šiuo metu jaučiasi labai gerai ir nori tuo jausmu pasidalyti su jumis. Kad ir kokia būtų priežastis, visada malonu sulaukti spontaniško bučinio iš žmogaus, kuris jums rūpi!

Galutinės mintys

Nėra patikimo metodo, kaip iššifruoti, ką vaikinas galvoja, kai jus bučiuoja, tačiau jo bučinys gali padėti suprasti jo ketinimus. Pavyzdžiui, jei per pirmąjį bučinį ar pirmąjį pasimatymą jis užmezga akių kontaktą, tikėtina, kad jūs jam patinkate. Kitais atvejais jis gali apsižvalgyti, kas žiūri į jūsųdviejų bučinį, ir tai yra ženklas, kad jūs jam ne taip patinkate. Geriausias mūsų patarimas būtųatkreipkite dėmesį į jo kūno kalbą po bučinio ir gerai suprasite, ką jis darys toliau. Tikimės, kad atsakėme į jūsų klausimus, iki kito karto būkite saugūs.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.