Kodėl mergina sėdėtų jums ant kelių (Kūno kalba)

Kodėl mergina sėdėtų jums ant kelių (Kūno kalba)
Elmer Harper

Kai mergina atsisėda jums ant kelių, tai gali būti painu ar net netikėta. Tačiau yra kelios priežastys, kodėl ji taip elgiasi, ir dažniausiai jos yra geros.

Mergina gali atsisėsti jums ant kelių, jei esate jai patrauklus arba jei jai patogu šalia jūsų. Jei mergina vakarėlyje atsisėda jums ant kelių, tai gali reikšti, kad ji jaučiasi pakankamai saugi, kad galėtų būti taip arti jūsų, o tai yra gerai, jei ji jus domina. Taip ji parodo, kad nori būti šalia jūsų.

Šiame įraše apžvelgsime 8 svarbiausias priežastis, dėl kurių mergina pirmiausia norėtų atsisėsti jums ant kelių.

Išnaudokite šį "proto įsilaužimą", kad priverstumėte bet kurią merginą jaustis Crazy Seksualinis Noras Jums .

8 priežastys, kodėl mergina norėtų sėdėti jums ant kelių.

 1. Ją traukiate.
 2. Jai nuobodu.
 3. Ji bando būti juokinga.
 4. Ji kažko iš jūsų nori.
 5. Ji jaučiasi patogiai su jumis.
 6. Ji bando prie tavęs priartėti.
 7. Ji vieniša.
 8. Ji girta.

Ją traukiate.

Dauguma žmonių sutiktų, kad jei mergina vakarėlyje atsisėda jums ant kelių arba sėdi šalia jūsų vieniša, vadinasi, jūs jai patinkate. Tačiau, norint suprasti, ar tikrai jai patinkate, labai svarbus kontekstas.

Klausimai, kuriuos turėtumėte sau užduoti: Ar ji parodė kokių nors kitų patrauklumo ženklų? Ar ji su jumis flirtuoja? Ar pastebėjote, kad ji tai pažvelgia į jus, tai nusigręžia?

Jei pastebėjai ką nors iš to, kas išdėstyta aukščiau, ji gali būti į tave įsimylėjusi, kad ir kaip ten būtų, galbūt tai geras ženklas, kad tu jai patinki.

Daugiau informacijos apie tai, ar jūs jai patinkate, rasite šiame įraše "Ženklai, kad jūs jai patinkate".

Jai nuobodu.

Kartais mergaitės klysta lengvai išsiblaškydamos ir nori kažko naujo, kad nutrauktų monotoniją. Jos gali ateiti ir atsisėsti tau ant kelių, kad greitai atkreiptų tavo dėmesį ir jį išlaikytų. Tai būdas žaisti su tavimi arba su kuo nors kitu šalia. Jei ji tai daro su kitais berniukais, nieko baisaus, nes tai normalus elgesys. Tačiau jei ji tai daro tik su tavimi, žinok, kad yra kažkas daugiau.į jį.

Ji bando būti juokinga.

Jei ji žino, kad lengvai sutrinkiate, sėdėdama jums ant kelių, kitiems gali pasirodyti juokinga, nes jūs paraudonuosite arba pasijusite nepatogiai, kai ji sėdės jums ant kelių. Šiuo atveju reikėtų pagalvoti apie tai, kaip ji privertė jus jaustis. Ar ji juokėsi iš jūsų kitų akivaizdoje, ar tik jūs ir ji? Dvi labai skirtingos reikšmės.

Ji kažko iš jūsų nori.

Kai kurios merginos gali stengtis prie jūsų prisiglausti, nes kažko iš jūsų nori ir žino, kad jos jus traukia. Jei ji atsisėda jums ant kelių ir flirtuoja su jumis, o tada paprašo paslaugos ar ko nors kito, žinokite, kad būtent dėl šios priežasties ji sėdi jums ant kelių. Pavyzdžiui, jei esate bare ir ji nori papildomų pinigų, ji gali atsisėsti jums ant kelių, prisiartinti prie jūsų ir paprašyti.

Taip pat žr: Meilės žodžiai, prasidedantys raide S (su aprašymais)

Ji jaučiasi patogiai su jumis.

Kai merginos tikrai gerai jaučiasi su jumis, jos dažnai prisiartina prie jūsų ir įsitraukia į jūsų asmeninę erdvę. Sėdėjimas ant kelių - tai tik vienas iš būdų pranešti, kad jai su jumis patogu, nesvarbu, ar tai draugystė, ar daugiau.

Ji bando prie tavęs priartėti.

Mergina gali nenorėti laukti, kol žengsite žingsnį, arba gali būti, kad ji reiškia pretenzijas jums. Tai būdas suartėti su jumis ir parodyti visiems, kad jūs jai patinkate.

Ji vieniša.

Jei mergaitė jaučiasi vieniša, ji gali ateiti apkabinti ar priglausti, o atsisėdusi ant kelių gali atkreipti jūsų dėmesį ir pasakyti, kaip ji jaučiasi.

Ji girta.

Jei mergina yra išgėrusi ir patinka arba yra gera draugė, ji gali pabandyti atsisėsti jums ant kelių. To nereikėtų laikyti ženklu, kad jai patinkate romantiškai, nebent yra kitų požymių.

Kodėl mano vaikinas nori, kad sėdėčiau jam ant kelių?

Yra kelios priežastys, kodėl jūsų vaikinas gali norėti, kad sėdėtumėte jam ant kelių.

Taip pat žr: Psichologija, kodėl vyrai žiūri į moteris
 • Jam patinka fizinis artumas.
 • Jam patogiau kalbėtis su jumis, kai esate arti.
 • Jam tai atrodo juokinga.
 • Jis nori būti arti jūsų kūno šilumos.
 • Jis mėgaujasi tavo kūno prisilietimu prie jo.
 • Jis bando būti žaismingas arba flirtuoja.

Be to, tai gali būti būdas jam parodyti, kad esate jam patraukli, arba pabandyti fiziškai perkelti santykius į priekį.

Jei jūsų vaikinas nuolat bando jus pasisodinti ant kelių, tai gali būti ženklas, kad jis siekia daugiau intymumo santykiuose.

Jei nesate tam pasiruošusi, svarbu su juo pasikalbėti apie tai, kas jums patogu. Sėdėjimas kam nors ant kelių gali būti nekaltas arba seksualus, todėl prieš tai svarbu žinoti, kokią reikšmę tai turi.

Ką reiškia sėdėti vaikinui ant kelių?

Sėdėjimas vaikinui ant kelių gali reikšti skirtingus dalykus, priklausomai nuo vaikino ir merginos santykių. Jei jie geri draugai, tai gali būti tiesiog draugiškas gestas arba būdas parodyti patrauklumą. Žmonėms, kurie gali būti susidomėję vienas kitu, pamatyti asmens vardą telefone iš esmės reiškia "jis galvoja apie mane". Tai taip pat gali reikšti flirto gestą arba būdą pasakyti "labas".arba "Aš tavęs pasiilgau".

Bet kokiu atveju sėdėjimas ant kelių paprastai sukelia tam tikrą fizinį kontaktą, kuris gali būti suprastas kaip flirtas, nebent abi pusės yra geri draugai ir nėra jokio romantiško intereso.

Ar vaikinams patinka, kai sėdi jiems ant kelių?

Jei vaikinui patinkate romantiškai, jam tikriausiai patiks, jei sėdėsite jam ant kelių, o jei jam nepatinkate romantiškai, jis gali bandyti jus atstumti.

Ar sėdėjimas vaikinui ant kelių laikomas flirtu?

Sėdėjimas vaikinui ant kelių gali būti laikomas flirtu, nebent sėdite jam ant kelių romantiškai arba vakarėlyje. Jei tiesiog sėdite jam ant kelių ir galvojate, kad tai flirtas, greičiausiai taip ir yra.

Tačiau jei sėdite jam ant kelių, o jis į tai nereaguoja flirtuodamas, turbūt norėtumėte dar kartą apsvarstyti savo gestą.

Kokia gera dingstis merginai sėdėti vaikinui ant kelių?

Vieno universalaus atsakymo į šį klausimą nėra, nes geriausias pasiteisinimas merginai atsisėsti vaikinui ant kelių priklauso nuo situacijos.

Bet kuriuo atveju, sėdėjimas vaikinui ant kelių gali būti būdas pagerinti jūsų santykius arba tiesiog pasimėgauti glamonėmis!

Galutinės mintys.

Kai kalbama apie tai, kodėl mergina atsisėda jums ant kelių, yra daugybė skirtingų reikšmių, tačiau tai paprasčiausiai priklauso nuo konteksto ir situacijos, kurioje atsidūrėte.

Siūlome mokytis kūno kalbos, kad suprastumėte, kas su ja vyksta. Daugiau informacijos šia tema rasite čia: Kaip skaityti kūno kalbą. Iki kito karto saugokitės.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.