Kūno kalba Kaklo draskymas (Tai jūsų niežulys)

Kūno kalba Kaklo draskymas (Tai jūsų niežulys)
Elmer Harper

Kaklo braižymasis yra streso, nerimo ar nesaugumo ženklas. Tai taip pat gali būti melo ir kaltės jausmo požymis, be to, tai gali būti diskomforto požymis.

Kaklo braukimas gali būti priedanga arba ženklas, kad kažką slepiate. Kūno kalbos specialistų bendruomenėje tai kartais vadinama prisitaikymu arba čiulptuku.

Dažniausiai pamatysite, kaip kas nors, pasakęs melą ar pasielgęs nesąžiningai, pasikrapšto kaklą. Kaip visada, absoliučių dalykų nėra.

Matydami žmogų, kuris draskosi kaklą, turime suprasti kontekstą. Pirmiausia turime suprasti kontekstą.

Turinio lentelė Draskantis kaklas

  • Kaip kūno kalba veikia mūsų bendravimą?
  • Kokie yra kūno kalbos naudojimo bendravimui privalumai ir trūkumai?
  • Kaip pagerinti savo gebėjimą suprasti kūno kalbą?
  • Suprasti kontekstą
  • Kada žmonės draskosi kaklą?
  • Ką reiškia kaklo įbrėžimas?
  • Kodėl mes draskome kaklą
  • Kaklo pusės įbrėžimas
  • Kaklo nugaros įbrėžimas
  • Santrauka

Kaip kūno kalba veikia mūsų bendravimą?

Kūno kalba - tai neverbalinio bendravimo forma, kuri gali turėti didelę įtaką mūsų bendravimui. Ne visada lengva suprasti kūno kalbą, tačiau verta pasistengti, nes ji gali padėti suprasti, ką kitas žmogus galvoja ir jaučia.

Kai kurie žmonės mano, kad kūno kalba yra tokia pat svarbi kaip ir žodinis bendravimas, o kai kurie mano, kad ji svarbesnė už žodinį bendravimą.

Jei norite greitai išmokti skaityti kūno kalbą, perskaitykite šias knygas: "Šešių minučių rentgeno spindulys: greitas elgesio profiliavimas" arba "Kūno kalbos supratimas: kaip iššifruoti neverbalinį bendravimą gyvenime, meilėje ir darbe".

Kokie yra kūno kalbos naudojimo bendravimui privalumai ir trūkumai?

Kūno kalbos naudojimo bendravimui privalumas tas, kad ją galima naudoti įvairiose situacijose, pavyzdžiui, kai žmonės yra perpildytame kambaryje ir negirdi vienas kito.

Kūno kalba taip pat suteikia žmonėms galimybę suprasti, ką reiškia kito žmogaus pasakyti žodžiai.

Kūno kalbos naudojimo bendraujant trūkumas yra tas, kad ją gali suprasti ne visi, ypač jei jie yra iš kitos šalies ar kultūros.

Kaip pagerinti savo gebėjimą suprasti kūno kalbą?

Yra daugybė būdų, kaip pagerinti savo gebėjimą skaityti kūno kalbą, tačiau geriausias būdas - kas savaitę praktikuoti vienos kūno dalies stebėjimą. Nustatykite sau paprastą užduotį ir pradėkite stebėti, ką daro žmonės.

Taip pat žr: Kodėl mes dedame pirštą į burną (Ką tai iš tikrųjų reiškia?)

Rekomenduojame "Udemy" kursą, kad visiškai suprastumėte kūno kalbą.

Kai kurie žmonės kūno kalbą naudoja tam, kad geriau bendrautų, o kiti gali ja meluoti ar klaidinti. Kūno kalba dažnai būna pasąmoninga, todėl ją sunku kontroliuoti, tačiau yra dalykų, kuriuos galite padaryti, kad geriau ją suprastumėte.

Suprasti kontekstą

Kontekstas - tai aplinka, kurioje vyksta veiksmas ar gestas ir be kurios jis praranda didelę dalį savo prasmės.

Kontekstas gali būti taikomas skirtingiems dalykams. Kontekstas reiškia, kur ir kada kas nors vyksta. Jei norite būti konkretūs, norite gauti kuo daugiau duomenų (apibūdinančių kontekstą), pavyzdžiui, apie žmonių pokalbį, kur jie yra arba kokioje situacijoje jie yra.

Turėtumėte atkreipti dėmesį ir į tai, kas yra aplink juos! Žmonių skaitymas gali būti apgaulingas. Dėl to lengvai galime neteisingai suprasti, ką jie bando išreikšti.

Tačiau jei pirmiausia susipažinsime su kontekstu, galėsime išvengti šių klaidų ir sutelkti dėmesį į tai, ką jie iš tikrųjų nori pasakyti.

Kada žmonės draskosi kaklą?

Kaklas yra pažeidžiama kūno vieta, todėl žmonės jį naudoja, kad parodytų pažeidžiamumą.

Krapštydamiesi kaklą žmonės bando numalšinti niežulį ar diskomfortą. Taip pat jie tai daro susinervinę ar sutrikę.

Ką reiškia kaklo įbrėžimas?

Kaklo braukimas - tai gestas, kuriuo galima parodyti sumišimą, netikrumą ar nesutarimą. Juo taip pat galima parodyti, kad žmogui niežti kaklą.

Kodėl mes draskome kaklą

Yra daugybė priežasčių, kodėl žmonės draskosi kaklą. Dažniausia priežastis yra ta, kad žmonėms niežti, jie turi sausą odą arba jų drabužiuose yra koks nors daiktas. Kita galimybė yra ta, kad jie ruošiasi meluoti arba ką nors slėpti.

Kai patiriate stresą ar nerimą, kraujotaka padidėja į galvą - dėl to kaklo priekinė dalis paraudonuoja. Taip pat gali atsirasti draskymo pojūtis kaklo srityje.

Kaklo pusės įbrėžimas

Kai kas nors draskosi kaklo šoną, paprastai tai daro dėl to, kad jam niežti. Tačiau kaklo draskymas ne visada reiškia, kad jums niežti. Tai gali būti įtampos ar nerimo požymis.

Kai kurie žmonės kaklą drasko ir tada, kai jaučia įtampą ar stresą. Kaklą paprastai draskoma dominuojančia ranka ir tai daroma netoli kaklo viršaus, kur nėra daug dirginimo šaltinių.

Yra daugybė priežasčių, kodėl žmogui gali kilti poreikis pasikrapštyti kaklą, tačiau svarbu žinoti, kad šis veiksmas taip pat gali padėti žmogui atsikratyti streso ir įtampos.

Taip pat žr: 500 klausimų, kuriuos galite užduoti savo vyrui apie jus.

Geriausias mūsų patarimas - atkreipti dėmesį į neverbalinio signalo, susijusio su kaklo šono subraižymu, kontekstą. Tai suteiks jums visą reikiamą informaciją, kad teisingai suprastumėte situaciją.

Kaklo nugaros įbrėžimas

Kaklo užpakalinės dalies raižymasis gali būti aiškus meluojančio žmogaus požymis. Ne visada meluojantys žmonės turi aiškių požymių ant veido.

Jie netgi gali pažvelgti į jus rimtu ir susirūpinusiu žvilgsniu ir bandyti įtikinti, kad sako tiesą. Dažnai ženklas, kad kas nors meluoja, yra ir braukimasis už ausies, nosies ar kaklo.

Pavyzdžiui: kai matote, kad kas nors jums meluoja, jis paprastai padaro ką nors kita, pavyzdžiui, pasikrapšto ar patrina pakaušį. Norėdami perskaityti melą, turite skaityti informacijos klasterius. Peržiūrėkite šį daugiau in apie kūno kalbą meluojant.

Santrauka

Kalbant apie kaklo braukimą kūno kalba, kaklas yra viena universaliausių žmogaus kūno dalių. Jis lankstus ir gali būti įvairiai lenkiamas.

Be to, jis turi daug odos, kurią galima liesti, o tai reiškia, kad įbrėžimas ar patrynimas gali reikšti kelis skirtingus dalykus.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.