Kūno kalba Geriausia knyga (Beyond Words)

Kūno kalba Geriausia knyga (Beyond Words)
Elmer Harper

Kūno kalba Geriausia knyga (Be žodžių, neverbalinė kalba ir gestai)

Jei ieškote geriausių knygų apie kūno kalbą, atsidūrėte tinkamoje vietoje. Atlikau išsamius tyrimus ir perskaičiau beveik visas turimas knygas šia tema (visos apžvalgos pateiktos toliau).

Rasti geriausią knygą apie kūno kalbą buvo sudėtinga užduotis. Todėl rekomenduoju pradėti mūsų tyrinėjimą nuo Desmondo Morriso knygos "Manwatching", nes tai yra pagrindas, kuriuo remdamiesi galime pagrįsti savo supratimą. Nors ši knyga neišmokys jūsų tiesiogiai skaityti žmonių kūno kalbą, ji suteiks jums supratimą apie žmonių elgesį ir apie tai, kokią informaciją mes pateikiame labai svarbi knyga, kaikūno kalbos studijavimas .

Vėliau siūlome įsigyti Joe Navarro knygą "Ką sako kiekvienas kūnas", kurioje išsamiai aprašoma, kaip teisingai skaityti kūno kalbą.

Jei perskaitysite tik šias dvi knygas, turėsite pakankamai informacijos, kad galėtumėte eiti į gatvę ir skaityti žmonių kūno kalbą.

11 geriausių knygų apie kūno kalbą (Apžvalga)
 • Kūno kalba Geriausia knyga (Be žodžių, neverbalinė kalba ir gestai)
  • Desmond Morris "Žmogaus stebėjimas - žmogaus elgesio lauko vadovas".
  • Desmond Morris "Žmogaus stebėjimas - žmogaus elgesio lauko vadovas".
   • Geriausia kūno kalbos knyga
  • Apžvalga.
  • Joe Navarro "Ką sako visi".
  • Chase'o Hugheso parengtas elipsės žinynas.
  • Gregory Hartley ir Maryann Karinch "Aš galiu skaityti tave kaip knygą".
  • Paulas Ekmanas ir Wallace'as V. Frisenas: veido demaskavimas.
  • Tiesa ir melas, ką žmonės iš tikrųjų galvoja Markas Bowdenas ir Tracy Thomson.
  • Šešių minučių rentgeno spindulio greitas elgesio profiliavimas pagal Chase Hughes
  • Niekada neskirstykite skirtumo Chrisas Vossas.
  • Garsiau nei žodis Joe Navarro.
  • Žmonių vertinimas Robin Dreeke.
  • Paulas Ekmanas: melas.

Desmond Morris "Žmogaus stebėjimas - žmogaus elgesio lauko vadovas".

Desmond Morris "Žmogaus stebėjimas - žmogaus elgesio lauko vadovas".

Desmond Morris "Žmogaus stebėjimas - žmogaus elgesio lauko vadovas".

Geriausia kūno kalbos knyga

 • Desmondas Morisas yra zoologas ir etologas, kuris savo patirtį gyvūnų elgsenos srityje naudoja analizuodamas žmonių elgesį knygoje "Žmogaus stebėjimas: žmogaus elgsenos lauko vadovas".
 • Knygoje nagrinėjami įvairūs žmogaus elgesio aspektai, tokie kaip kūno kalba, veido išraiškos ir socialinė sąveika, ir lyginami su gyvūnų elgesiu.
 • Morisas teigia, kad daugelį mūsų elgesio būdų galima suprasti kaip evoliucionavusią reakciją į išgyvenimo ir dauginimosi iššūkius ir kad šio elgesio supratimas gali padėti mums geriau suprasti save ir kitus žmones.
 • Knygoje aptariamos tokios temos kaip poravimasis ir poravimasis, agresija ir dominavimas, vaikų auklėjimas ir šeimos dinamika.
 • Knygoje taip pat yra iliustracijų ir nuotraukų, padedančių skaitytojams geriau suprasti ir įsivaizduoti aprašytą elgesį.
Pirkti "Amazon

Apžvalga.

Jus nustebins platus temų spektras, kuris aptariamas šioje knygoje. Čia kalbama ne tik apie kūno kalbą, bet ir pasakojama apie visas gyvenimo smulkmenas, apie kurias niekada nežinojote, pavyzdžiui, koks yra jūsų dominuojantis nykštys, lažinkitės, kad nežinote, sužinosite, kai perskaitysite šią knygą.

Knyga gali būti pasenusi, bet ji vis dar labai aktuali kūno kalbos srityje, nes žmogaus evoliucija nevyksta taip greitai.

Jis sugeba suskaidyti sąvokas į nedidelius, lengvai virškinamus skyrius, o jo mintis lengva skaityti. Man patiko, kad ši knyga gerai iliustruota ir įdomiai skaitoma.

Jei norite daugiau sužinoti apie "Desmon Morris", peržiūrėkite šį trumpą "YouTube" klipą ir suprasite, kodėl jį rekomenduojame.

Pirkti "Amazon

Joe Navarro "Ką sako visi".

Jei kas nors kada nors ir sukūrė kūno kalbos žemėlapį, tai turėtų būti Joe Navarro. "Ką sako kiekvienas kūnas" yra privaloma knyga visiems, kurie nori studijuoti kūno kalbą.

Knyga suskirstyta į devynis skyrius, pradedant pirmuoju skyriumi "Neverbalinio bendravimo paslapčių įvaldymas". Jame aptariama, kaip tapti kompetentingu stebėtoju, kaip suprasti, kas yra atskaitos taškas, ir kaip stebėti, ar neatsiranda kelios informacijos.

Tada Joe apima įvairias kūno dalis ir kaip mes galime skaityti kūno kalbą nuo žemės. Jei ketinate skaityti knygą apie kūno kalbą, tai turėtų būti mano sąraše kaip vienas iš pirmųjų studijuoti. Čia yra Ted Talk Joe Navarro padarė prieš kelerius metus "YouTube".

Taip pat žr: Meilės žodžiai, kurie prasideda raide U (su apibrėžimu) Pirkti "Amazon

Chase'o Hugheso parengtas elipsės žinynas.

"Ellipsis" vadove aptariama kūno kalba, taip pat gilinamasi į visus žmogaus elgesio aspektus, nagrinėjamos tokios temos kaip žmogaus poreikiai ir profiliavimas, NLP, hipnozė, gaslightingas, CŽV metodai ir patarimai, kaip dalyvauti pokalbyje dėl darbo.

Tai galinga ir pavojinga knyga, sakau "pavojinga", nes "Elipsės vadove" pateiktais įrankiais ir technikomis galima pasinaudoti tiek geru, tiek blogu tikslu.

Gaila, kad neturėjau šios knygos prieš dvidešimt metų, kai pradėjau dirbti hipnozės, apgaulės ir kūno kalbos pasaulyje. Labai rekomenduoju, jei turite analitinį mąstymą. Peržiūrėkite šią nuorodą ir išgirskite, kaip Chase'as Hugesas pasakoja apie savo knygą "Elipsės vadovas".

Pirkti "Amazon

Gregory Hartley ir Maryann Karinch "Aš galiu skaityti tave kaip knygą".

Iš Grego Hartley mokykitės visko, ko tik galite - per pastaruosius metus stebėdamas Gregą "Elgesio grupėje", nenorėčiau atsidurti netinkamoje šio žmogaus pusėje. Stebėdamas poną Hartley, esu suintriguotas ir įbaugintas tuo pačiu metu. "Galiu perskaityti tave kaip knygą" - tai Grego pasakojimas apie tai, kaip skaityti kūno kalbą. Pirmoje dalyje aptariami kūno kalbos skaitymo žingsniai, kultūrinės normos ir kaip suprastijuos.

Antroje dalyje aptariamas R.E.A.D metodas (Review, Evaluate, Analyze, Decide) Tai pagrindinė knygos dalis, kurioje aprašoma, kaip iššifruoti įvairias kūno dalis ir suprasti, ką mūsų neverbaliniai žodžiai praneša pasauliui.

Kiekvieno skyriaus pabaigoje yra daugybė pratimų, kuriuos galite naudoti kūno kalbos įgūdžiams tobulinti. Dar viena puiki knyga mokymosi pradžiai.

Pirkti "Amazon

Paulas Ekmanas ir Wallace'as V. Frisenas: veido demaskavimas.

Paulas Ekmanas - garsus mokslininkas, visame pasaulyje išgarsėjęs veido išraiškų tyrimais. Jis nustatė, kad daugelis pagrindinių veido išraiškų yra universalios įvairiose kultūrose ir kad veidas dažnai atskleidžia tai, ką jaučiame viduje.

Perskaičiau šią knygą ir turiu pasakyti, kad man ji pasirodė sausa ir sunkiai skaitoma. Ji parašyta kaip tekstas, o ne kaip istorija. Tačiau man ši knyga pasirodė neįkainojama kaip orientyras, kai pastebiu žmogaus veido išraišką.

Ją verta įsigyti, jei rimtai norite išmokti neverbalinės veido išraiškos.

Pirkti "Amazon

Tiesa ir melas, ką žmonės iš tikrųjų galvoja Markas Bowdenas ir Tracy Thomson.

Tai buvo įdomus skaitinys, kuris mane daug ko išmokė apie tai, kaip interpretuoti kitus asmeniškai. Ypač įdomūs man pasirodė skyriai apie kūno kalbos melą.

Knyga suskirstyta į keturias dalis: pirmoji dalis - tikrosios apgavystės, antroji dalis - pasimatymai, trečioji dalis - draugai ir šeima, ketvirtoji dalis - profesinis gyvenimas.

Nors tai nėra knyga apie kūno kalbą pradedantiesiems, tai unikalus požiūris į žmonių psichologijos supratimą. Knyga turėtų būti įtraukta į geriausių knygų apie kūno kalbą sąrašą, nes joje pateikiamas kitoks požiūris į šios temos supratimą.

Pirkti "Amazon

Šešių minučių rentgeno spindulio greitas elgesio profiliavimas pagal Chase Hughes

Jei iš tiesų norite studijuoti kūno kalbą ir pradėti geriau išmanyti elgesio profiliavimą, ši knyga yra būtina.

"Šešių minučių rentgeno spindulys" yra suskirstytas į aštuoniolika skyrių, kuriuose gilinamasi į tai, kaip mes bendraujame ir suvokiame save.Knygoje yra spausdinimo ir mokymo planai, o Chase'as 18 skyriuje pateikia išsamų planą, kaip geriausiai išmokti jo technikos.

Man labai patiko septintas skyrius apie apgaulės aptikimą, jei norite greitai išmokti mokytis iš geriausių.

Pirkti "Amazon

Niekada neskirstykite skirtumo Chrisas Vossas.

Kai kurie su manimi nesutiks, ar "Never Split The Difference" turėtų būti tarp geriausių knygų apie kūno kalbą. Na, manau, kad iš visų sąraše esančių knygų tai yra knyga, kuri man labiausiai praverčia realiame pasaulyje.

Kriso Vosso metodai yra realūs, sunkiai pritaikomi ir praktiškai pritaikomi. Ši knyga yra išskirtinė kūno kalbos knyga, nes joje Chrisas aiškina, kad galingiausi vertinimo įrankiai yra ne žodžiai, o kūno kalba ir balso tonas.

Knygą sudaro dešimt skyrių, kuriuose gilinamasi į derybas ir kūno kalbą. Būtų labai gerai, jei pasiimtumėte "Never Split The Difference" egzempliorių. Puikus skaitinys.

Pirkti "Amazon

Garsiau nei žodis Joe Navarro.

Šioje knygoje, kuri yra knygos "Ką sako kiekvienas kūnas" tęsinys, panaudojami galingi minėtos knygos metodai ir pritaikomi įvairioms aplinkybėms.

Geriausias būdas balansuoti tarp stūmimo ir stūmimo yra suprasti tų, su kuriais kalbate, nerimą ir diskomfortą. Viena iš mano mėgstamiausių knygos dalių yra ta, kurioje Džo aprašo, kad mūsų kojos atskleidžia, kur iš tikrųjų domimės.

Dar viena įdomi detalė - nykščio padėtis už kišenės ribų, kai delnas įkištas į kišenę. Knyga apima devynis skyrius dviejose dalyse. Geriausia mokytis iš Joe Navarro yra tai, kad tai reali patirtis, kuriai suprasti prireikė dešimtmečių, o paaiškinti - dar daugiau laiko.

Pirkti "Amazon

Žmonių vertinimas Robin Dreeke.

Subtilių elgesio skirtumų tarp patikimo ir apgaulingo žmogaus nustatymas gali labai padėti jums asmeniniuose ir profesiniuose santykiuose.

Knygoje rasite daug asmeninių anekdotų ir patarimų. Tai įdomus skaitinys, kurį verta perskaityti, jei studijuojate kūno kalbą iš kitos perspektyvos.

Patarimas, kurį pasiėmiau iš knygos, buvo apie tai, kaip padidinti tikimybę priimti teisingą sprendimą kalbantis su žmonėmis arba priimant sprendimą, kai kas nors bando jus įtikinti. Turite atkreipti dėmesį ne tik į tai, ką jie sako, atkreipti dėmesį į jų kūno kalbą ir atsižvelgti į kontekstą. Taip, be kita ko, galite lengviau suprasti, kad kas nors meluoja.

Ar tai yra knyga, kurią rekomenduočiau iškart po šikšnosparnio, atsakymas būtų ne, tačiau ji turi privalumų ir iš Robino Dreeke'o galite pasimokyti vieno ar dviejų dalykų - prieš įsigydami "Sizing People Up", perklausykite kai kurias jo podkastus. Patikrinkite Robino Dreeke'o paskaitą čia.

Pirkti "Amazon

Paulas Ekmanas: melas.

Paulas Ekmanas yra vienas žymiausių pasaulyje veido išraiškos ekspertų. Jo tyrimai yra tikslūs ir gerai ištirti. Knygoje yra skyrius, pavadintas "Apgaulės užuominos", kuriame labai konkrečiai kalbama apie veido išraišką ir amplua; kaip jie gali būti naudojami nustatant, kada žmonės meluoja. Tačiau ši knyga yra grynai akademinė, skirta sausai ir išsamiai. Bet jei norite gautiį mikroišimčių pasaulį, tai gali būti puikus pasirinkimas.

Pirkti "Amazon

Papildomos kūno kalbos knygos.

 1. Paulas Ekmanas atskleidė emocijas.
 2. Kūno kalba pagal Julius Fast.
 3. Be sąžinės Robert D. Hare.
 4. Paul Babiak ir Robert D. Hare Snakes in Suits.
 5. Maryann Karinch ir Gregory Hartley "Pavojingiausia verslo knyga".
 6. Desmond Morris "Body Talk".
 7. Joe Navarro "Pavojingos asmenybės".
 8. Scott Rouse "Kūno kalbos supratimas".

Kaip skaityti knygą apie kūno kalbą

"Išlaikykite ir praktikuokite tai, ką išmokote lengvu būdu".

Nenoriu jūsų mokyti, kaip virti kiaušinius, todėl galite šią dalį praleisti. Tačiau tiems, kurie domisi, yra būdas, kaip išsaugoti informaciją keliaujant, kad galėtumėte mokytis ir praktikuotis greičiau. Yra daugybė tyrimų, kurie rodo, kad geriausias būdas ko nors išmokti - išeiti į lauką ir patirti nesėkmę. Esu tvirtas to šalininkas. Geriausia mokytis kūno kalbos yra tai.kad neprivalote leisti žmonėms žinoti, jog praktikuojate (siūlyčiau to nedaryti).

Kaip išsaugau informaciją iš knygos

Gali būti sunku skaityti negrožinę literatūrą. Esu perskaitęs šimtus knygų ir beveik nieko neprisimenu, ką perskaičiau. Turiu skaityti metų metus, kol ką nors įsiminsiu. Na, yra būdas apeiti šią problemą ir visada turėti reikiamą informaciją po ranka bet kuriuo paros metu.

Pirmas dalykas, pirmiausia, kaip aš pradedu kūno kalbos knygą, skaitydamas aprašymą ant nugaros, tada atidarau knygą, pažvelgiu į turinio lentelę, pasižiūriu, kas iš manęs iššoka, pasiimu protinę pastabą ir peršoku į skyrius ar skyrius, kurie mane domina, kad pajusčiau autoriaus rašymo stiliaus skonį ir temas, suteikiančias man kažką, ko galiu laukti, kai skaitysiu knygą.

Taip pat žr: I Appreciate You reikšmė iš vaikino (sužinokite šiandien)

Iš to, ką išmokau skaitydamas daugybę negrožinių knygų per daugelį metų, dauguma jų apima tas pačias idėjas. Kūno kalba yra beveik ta pati, tik su skirtingais pavadinimais ar temų pavadinimais.

Kai pirmą kartą perskaitysiu knygą, nuspręsiu, kaip noriu užsirašinėti.

Pastabų darymas, palyginti su paryškinimu

Kai skaitau knygą, kartais užrašus darau eidamas, naudodamasis užrašų programėle, pavyzdžiui, "Evernote" arba "Notion". Šiuo metu labiausiai mėgstu užsirašinėti su "Notion", kurią integravau į "Second Brain" ir Sönke Ahrenso knygą "How to Take Smart Notes". Abi temos per daug išsamios šiam tinklaraščiui, bet turėtumėte jas peržiūrėti "YouTube", kad gautumėte daugiau informacijos.

Antrasis mano metodas - tai fizinės knygos teksto paryškinimas, o perskaičius - pastabų rašymas "Notion", kad dar labiau įtvirtintų mano žinias. Tai atlieka du dalykus: pirmasis - aktyvus prisiminimas, o antrasis - apmąstymas. Niekada nekopijuoju žodis žodin to, ką paryškinu, nes noriu, kad naujos žinios įsirėžtų į mano atmintį. Jei jus domina šis perskaityto teksto prisiminimas, tada peržiūrėkiteMake It Stick by Peter C. Brown.

Užrašus rašau po skyrių, vadovaudamasis knygos temų antraštėmis ir pažymėdamas citatas, kurios patraukia mano dėmesį.

Praktikuokite tai, ko išmokote .

Jei išleidau pinigus ir skyriau laiko knygai apie kūno kalbą perskaityti, noriu iš jos gauti kuo daugiau praktinės naudos. Geriausias būdas, kurį radau, yra perkelti ją į realų pasaulį. Naudodamasis savo antrosiomis smegenimis, galiu greitai padaryti nuorodą į bet ką savo telefone. Norėdamas veiksmingiau mokytis kūno kalbos, dažnai einu į kavinę ar barą ir stebiu pokalbius, vykstančius realioje aplinkoje.pasaulį gurkšnojant puodelį kavos ar šalto alaus. Nuostabu, ką galite pamatyti, kai pradedate naudoti aktyvų prisiminimą.

Pradžiai tiesiog stebėkite ir žiūrėkite, kas patraukia jūsų dėmesį. Pamatę pokalbį ar kūno kalbos fragmentą, pabandykite patys jį interpretuoti, o tada paieškokite jo telefone ar knygoje. Pradėkite kaupti žinių banką realiame pasaulyje, realiuoju laiku. Kai visi pojūčiai aktyvūs kitoje aplinkoje, o ne namuose, galima išmokti kažko daugiau.

Yra daugybė knygų ir vaizdo įrašų "YouTube", kurie jus išmokys, kaip išlaikyti tai, ką perskaitėte. Tai yra keletas geriausių metodų, kuriuos radau per daugelį metų. Dabar pereikime prie to, dėl ko čia atėjote, - prie geriausių kūno kalbos knygų.

Dažnai užduodami klausimai

Kokia yra kūno kalbos mokymosi nauda?

Žmonių neverbalinio bendravimo skaitymas yra labai svarbi kasdienės veiklos dalis. Tai gali būti skirtumas tarp gyvybės ir mirties. Kūno kalbos studijavimas gali atverti daugybę pokalbių. Tai tarsi slapta supergalia, ir pamatysite, kad ji net pačius nepatogiausius pokalbius perkelia į naują lygmenį.

Kai kalbu su žmonėmis, aktyviai nežiūriu jų kūno kalbos, nebent ką nors slapta praktikuoju. Laikui bėgant esu linkęs natūraliai perprasti žmonių neverbalinį bendravimą.

ĮSPĖJIMAS! Jei manote, kad kūno kalbos galima išmokti perskaičius vieną knygą, smarkiai klystate. Kaip ir viskam gyvenime, šiems dalykams išmokti reikia laiko ir pastangų, kad taptumėte tikru meistru - ir kiekvieną kartą, kai užsiimate kokia nors žmonių analize, tai tarsi vis iš naujo tapyti naują drobę. Nėra greitų triukų, kaip išmokti žmonių elgesio.

Kūno kalbos mokymosi privalumai

 • Geriau bendrauja.
 • Greitai užmegzkite ryšį.
 • Tapkite labiau pasitikinčiu savimi žmogumi.
 • Bendraukite su autoritetu.
 • Supraskite išgyvenimo instinktus, kurie lemia žmogaus elgesį.
 • Užmegzkite geresnius asmeninius ir profesinius santykius.
 • Apgaulės aptikimas.
 • Fizinė apsauga.
 • Psichologinė apsauga.

Kodėl verta rūpintis kūno kalba?

Yra daugybė priežasčių, kodėl verta susirūpinti kūno kalba. Ji gali būti naudojama norint perduoti žinutes, kurių negalima išreikšti žodžiu, pavyzdžiui, kai asmuo jaučiasi nepatogiai arba jam gresia pavojus. Ji taip pat gali būti naudojama socialiniams ryšiams sukurti arba sustiprinti, pavyzdžiui, kai du žmonės dalijasi šypsena arba rankos paspaudimu. Be to, ja galima išreikšti emocijas, pavyzdžiui, laimę, liūdesį arba pyktį.

Nors kūno kalba gali būti naudinga daugelyje situacijų, svarbu atminti, kad ji dažnai interpretuojama klaidingai. Pavyzdžiui, žmogus, kuris stovi sukryžiavęs rankas, nebūtinai yra piktas ar uždaras; jis gali būti tiesiog šaltas. Prieš darant bet kokias prielaidas, visada geriausia žodžiu patvirtinti, ką sako žmogaus kūno kalba.

Jei norite daugiau sužinoti apie kūno kalbą, turite daug puikių šaltinių. Džo Navarro knyga "Ką sako kiekvienas kūnas" yra puiki pradžia. D. Navarro yra buvęs FTB agentas, kuris specializuojasi neverbalinio bendravimo srityje.

Kūno kalba - tai nežodinio bendravimo forma, kai fizinis elgesys, pavyzdžiui, gestai, laikysena ir veido išraiška, naudojamas pranešimams perduoti. Šie pranešimai gali būti teigiami, neigiami arba neutralūs ir gali būti perduodami atskiriems asmenims arba grupėms.

Kai kurie žmonės iš prigimties gerai moka skaityti kūno kalbą, tačiau kitiems pravartu apie tai sužinoti daugiau. Yra daugybė knygų šia tema, kuriose galima išmokti skaityti kūno kalbos ženklus. Joe Navarro knyga "Ką sako kiekvienas kūnas" yra viena geriausių šia tema.

Mokėjimas skaityti kūno kalbą gali būti naudingas įvairiose situacijose - nuo asmeninių santykių iki profesinio bendravimo. Gebėjimas skaityti neverbalinius ženklus gali padėti geriau suprasti, ką žmogus iš tikrųjų sako, taip pat gali suteikti pranašumo derybose ir kitose situacijose.

Galutinės mintys

Kalbant apie geriausias kūno kalbos knygas, esame tvirtai įsitikinę, kad turime grįžti prie pagrindų ir pradėti mokytis iš pagrindų, kad geriau suprastume, kaip ši tema vystėsi iki šių dienų, tada galėsime pradėti kurti ir augti. Mes stovime ant milžinų pečių.

Per ateinančius kelis dešimtmečius kūno kalba ir neverbalinis bendravimas taps labai populiarūs. Prognozuoju, kad augant gyventojų skaičiui ir didėjant žinių prieinamumui, kūno kalba taps dar populiaresnė ir taps svarbiu gyvenimo įgūdžiu.

Kūno kalbos ekspertai : geriausia kūno kalbos knyga (Beyond Words)Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.