Kūno kalba Kybojimas iš vienos pusės į kitą (Kodėl mes šokame)

Kūno kalba Kybojimas iš vienos pusės į kitą (Kodėl mes šokame)
Elmer Harper

Jei pastebėjote, kad kas nors svyruoja pirmyn ir atgal, ir svarstote, ką tai galėtų reikšti, pataikėte į tinkamą vietą.

Kūno svyravimas iš vienos pusės į kitą dažnai būna nervų ar nekantrumo ženklas. Taip pat tai gali būti bandymas atrodyti didesniam ir įspūdingesniam. Kai kuriais atvejais tai gali būti pasąmoningas bandymas nusiraminti.

Priežastys, dėl kurių žmogus gali svyruoti į šonus, gali būti įvairios, o norėdami nustatyti tokio elgesio prasmę, pirmiausia turime atsižvelgti į visą žmogaus kūno kalbą.

Kas yra kūno kalba?

Kūno kalba - tai neverbalinio bendravimo rūšis, kai pranešimams išreikšti ar perduoti naudojami fiziniai veiksmai, o ne žodžiai. Šie veiksmai gali apimti veido išraišką, kūno laikyseną, gestus, akių judesius, prisilietimus ir erdvės naudojimą.

Kūno kalba taip pat yra bendravimo forma, kuria galima sustiprinti arba pabrėžti tai, kas sakoma žodžiu. Pavyzdžiui, asmuo, kuris sako "man neįdomu", sukryžiavęs rankas ir žiūrėdamas į pašnekovą, ir žodžiu, ir nežodžiu išreiškia nesuinteresuotumą.

Kaip skaityti kūno kalbą?

Bandant suprasti kieno nors kūno kalbą, svarbu žiūrėti į visą žmogų, o ne tik į vieną atskirą gestą. Veidas, akys, rankos ir kojos - visa tai gali išduoti svarbių užuominų apie tai, kaip žmogus jaučiasi. Taip pat turime galvoti apie kontekstą aplink žmogų, kuris svyruoja iš vienos pusės į kitą. Kontekstas yra tai, kas vyksta aplink žmogų, kur jis yra ir ką jis daro ar sako.Svarbu pagalvoti apie tai, kas gali vykti su asmeniu prieš jam svyruojant, jam svyruojant ir jam svyruojant.

Atkreipdami dėmesį į šiuos subtilius ženklus galite geriau suprasti, kaip žmogus jaučiasi ir apie ką galvoja.

Toliau apžvelgsime 5 priežastis, dėl kurių žmogus gali svyruoti iš vienos pusės į kitą. Norėdami sužinoti daugiau apie kūno kalbos skaitymą, turėtumėte perskaityti Kaip skaityti kūno kalbą & amp; Neverbaliniai signalai (teisingas būdas)

5 priežastys, dėl kurių žmogus svyruoja į šonus.

  1. Jie nervinasi.
  2. Jiems nuobodu.
  3. Jie galvoja.
  4. Jie yra laimingi.
  5. Jie stengiasi išlaikyti pusiausvyrą.

Žmogus yra nervingas.

Svyravimas iš vienos pusės į kitą gali reikšti, kad žmogus jaučia nerimą ir nepasitiki savimi. Tai gali atstumti kitus ir priversti jį atrodyti silpną ar nesaugų.

Žmogui nuobodu.

Jie nesidomi tuo, kas vyksta aplinkui, ir jų nuobodulys akivaizdžiai pasireiškia tuo, kad jie neįsitraukia. Tai gali būti susiję su daugeliu veiksnių, pavyzdžiui, su tuo, kad asmuo nesidomi nagrinėjama tema, arba su jausmu, kad jis jau pakankamai girdėjo šia tema. Bet kuriuo atveju nuobodulį asmuo aiškiai parodo savo kūno kalba.

Žmogus galvoja.

Jie gali galvoti apie kažką, dėl ko nėra tikri, arba gali būti paskendę mintyse. Bet kuriuo atveju jų kūno kalba išduoda jų vidines mintis.

Taip pat žr: Ausų kūno kalba (Jūsų ausys niekada nemeluoja)

Žmogus yra laimingas.

Asmuo yra laimingas ir tai atspindi jo kūno kalba, kuri svyruoja į šonus. Jis mėgaujasi ir gerai sutaria su aplinkiniais. Tai yra teigiamas ženklas, kad jis gerai jaučiasi kompanijoje, kurioje būna, arba klausosi muzikos.

Žmogus stengiasi išlaikyti pusiausvyrą.

Jų kūno kalba rodo, kad jie yra nestabilūs ir neužtikrinti. Tai gali būti dėl nervų arba apsvaigimo. Bet kuriuo atveju jiems sunku išlaikyti ramybę.

Visada svarbu atsižvelgti į aplinkybes, susijusias su svyruojančiu asmeniu.

Toliau apžvelgsime kai kuriuos dažniausiai užduodamus klausimus.

Dažnai užduodami klausimai

Ką reiškia kūno kalbos judėjimas iš vienos pusės į kitą?

Kūno kalbos judėjimas į šonus paprastai rodo, kad žmogus galvoja arba neapsisprendžia. Taip pat tai gali būti būdas išvengti akių kontakto arba parodyti diskomfortą. Jei pastebėjote, kad kieno nors kūno kalba juda į šonus, geriausia palikti jam šiek tiek erdvės ir nespausti, kad atsakytų.

Ką reiškia kūno kalbos svyravimas į šonus?

Kai kas nors svyruoja į šonus, paprastai tai yra ženklas, kad jis jaučiasi nejaukiai arba nepatogiai. Tai taip pat gali būti nekantrumo ženklas. Jei matote, kad kas nors svyruoja į šonus, geriausia palikti jam šiek tiek erdvės ir nebandyti įtraukti į pokalbį.

Galutinės mintys

Kai kalbama apie svyravimą iš vienos pusės į kitą, yra daugybė šios kūno kalbos reikšmių. Tai visada priklauso nuo konteksto. Tikimės, kad šiame pranešime radote atsakymą ir jums patiko tai išsiaiškinti. Jei vis dar norite sužinoti daugiau, apsilankykite Kūno kalbos vadovas (visas vadovas)

Taip pat žr: Šypsokitės, kai nervinatės (kūno kalba)Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.