Kūno kalba Paliečiant pilvą (neverbalinė užuomina)

Kūno kalba Paliečiant pilvą (neverbalinė užuomina)
Elmer Harper

Ar kada nors pastebėjote, kad kas nors liečia ar trina pilvą, ir susimąstėte, ką tai reiškia? Ar tai yra gynybinė pozicija, ar reiškia kažką daugiau? Šiame įraše apžvelgsime kai kuriuos kūno kalbos signalus.

Kūno kalba - tai nežodinio bendravimo forma, kai fizinis elgesys, pavyzdžiui, gestai, laikysena ir veido išraiška, naudojamas pranešimams perduoti. Paliesdami pilvą galite parodyti, kad esate sotūs arba nesidomite maistu. Tai taip pat gali būti savęs raminimo gestas arba būdas save paguosti, arba tai gali reikšti, kad asmuo signalizuoja apie skausmą.

Taip pat žr: Kūno kalba Ranka aplink petį ir juosmenį

Visa tai priklauso nuo situacijos konteksto ir nuo to, kur matote neverbalinius gestus. Taigi kas yra kontekstas ir kodėl jis svarbus kūno kalbos supratimui?

Kas yra kontekstas ir kodėl jis toks svarbus kūno kalbai?

Kūno kalbai svarbiausia yra kontekstas. Tai skirtumas tarp draugiško patapšnojimo per nugarą ir agresyvaus stumtelėjimo. Tai skirtumas tarp nuoširdžios šypsenos ir netikros šypsenos. Be konteksto kūno kalba yra beprasmė.

Interpretuojant kieno nors kūno kalbą svarbu žinoti aplinką ir situaciją, kurioje esate, nes tai gali padėti suprasti kontekstą. Kontekstą galima suprasti kaip vietos, kurioje esate, ką darote ir kas yra aplinkui, derinį. Pavyzdžiui, jei matote nėščią moterį, kuri kalbėdama su savo viršininku trina pilvą, ji gali signalizuoti, kad jaučiasi nepatogiai arbajaučiasi pažeidžiamas neverbaliniu požiūriu.

Taigi, kai pradedate analizuoti žmogų, turite galvoti apie tai, kas vyksta aplink jį.

11 priežasčių, kodėl žmogus liečia savo pilvą.

 1. Žmogus yra alkanas.
 2. Asmuo yra neramus arba nervingas.
 3. Žmogus kenčia skausmą.
 4. Asmuo yra nėščia.
 5. Asmuo turi dujų.
 6. Žmogus jaučiasi blogai.
 7. Asmuo turi virškinimo sutrikimų.
 8. Žmogų vargina skrandžio spazmai.
 9. Žmogui skauda pilvą.
 10. Žmogui reikia į tualetą.
 11. Asmuo jaučiasi storas.

Žmogus yra alkanas.

Išalkęs žmogus gali liesti pilvą arba trinti jį sukamaisiais judesiais. Taip jis kitiems parodo, kad jaučia alkį ir norėtų ko nors suvalgyti.

Asmuo yra neramus arba nervingas.

Kūno kalba tai gali atskleisti liečiant pilvą, tarsi bandant nuraminti skrandžio sutrikimus. Tai gali būti susiję su kitais nerimo požymiais, tokiais kaip nerimas, prakaitavimas ar greitas širdies plakimas.

Žmogus kenčia skausmą.

Asmuo jaučia skausmą. Kūno kalba gali būti pilvo lietimas, grimasos ar susikūprinimas.

Asmuo yra nėščia.

Apie tai gali pranešti kūno kalba, pavyzdžiui, pilvo lietimas. Dėvimi laisvi drabužiai ir pasikeitęs apetitas taip pat yra dažni požymiai, kad žmogus yra nėščias.

Asmuo turi dujų.

Asmuo turi dujų. Jis gali jaustis išsipūtęs ir nepatogiai. Jį taip pat gali pykinti. Jo skrandis gali gurgulėti arba triukšmauti. Jis gali liesti savo pilvą, tarsi bandydamas sumažinti diskomfortą.

Žmogus jaučiasi blogai.

Asmens skrandis gali būti sutrikęs arba jį gali pykinti. Tai gali būti išreikšta kūno kalba, pavyzdžiui, liečiant ar laikant skrandį arba išreiškiant diskomfortą.

Asmuo turi virškinimo sutrikimų.

Asmuo nevirškina ir liečia pilvą. Tai įprastas kūno kalbos ženklas, rodantis, kad jis blogai jaučiasi. Nevirškinimą gali sukelti daugybė priežasčių, pavyzdžiui, per didelis maisto kiekis, aštrus ar riebus maistas, alkoholio vartojimas arba stresas. Jei asmuo liečia pilvą ir atrodo, kad jam skauda, jam arba jai gali prireikti kreiptis į gydytoją.

Žmogų vargina skrandžio spazmai.

Asmuo jaučia skrandžio spazmus. Kūno kalba gali būti to rodiklis, nes asmuo gali liesti savo pilvą arba jį suspausti, nes jaučia diskomfortą. Tai gali būti susiję su kitais simptomais, tokiais kaip pykinimas, vėmimas ar viduriavimas. Jei manote, kad žmogų vargina skrandžio spazmai, geriausia pasiūlyti jam patogią vietą atsisėsti ar atsigulti ir galbūt atsigerti vandens. Jei asmuo jaučia stiprius skrandžio spazmus, geriausia pasiūlyti jam patogią vietą atsisėsti ar atsigulti ir galbūt atsigerti vandens.skausmas, turėtumėte kreiptis į gydytoją.

Žmogui skauda pilvą.

Asmeniui skauda pilvą, o jo kūno kalba rodo, kad jis liečia pilvą. Tai gali būti diskomforto ar skausmo ženklas.

Žmogui reikia į tualetą.

Asmeniui reikia į tualetą. Pilvo lietimas yra ženklas, kad asmeniui gali tekti pasinaudoti tualetu. Paprastai tai pastebima, kai asmuo stovi padėjęs ranką ant pilvo arba laikosi už pilvo.

Norint suprasti, kodėl asmuo kūno kalbos požiūriu gali liesti pilvą, svarbiausia yra kontekstas. Toliau apžvelgsime kai kuriuos dažniausiai užduodamus klausimus.

Taip pat žr: Ką reiškia, kai vaikinas atsiunčia tau purpurinę širdį? (Visi faktai)

Asmuo jaučiasi storas.

Kai žmogus jaučiasi storas, jis gali trinti pilvą, paprastai taip bando išlyginti krūtinę.

Dažnai užduodami klausimai

ką reiškia, kai vaikinas liečia tavo pilvą ar liemenį?

Vieno atsakymo į šį klausimą nėra, nes skirtingiems žmonėms tai gali reikšti skirtingus dalykus, tačiau kai kurios galimos interpretacijos gali būti tokios: vaikinas jus traukia arba mano, kad esate patraukli, arba bando nuraminti ar paguosti. Tai taip pat gali būti tiesiog draugiškas gestas, neturintis gilesnės prasmės.

ką reiškia, kai vyras liečia tavo pilvą?

Kai kurios galimos interpretacijos gali būti, kad vyras flirtuoja arba nori parodyti, kad nori su jumis susilaukti kūdikio, priklausomai nuo jūsų santykių, arba tiesiog su jumis žaidžia.

kodėl jaučiuosi keistai, kai kas nors paliečia mano pilvą?

Yra kelios priežastys, dėl kurių galite jaustis keistai, kai kas nors liečia jūsų skrandį. Viena iš priežasčių yra ta, kad skrandyje yra daug nervų galūnėlių, todėl kai kas nors jį paliečia, galite jausti šleikštulį ar dilgčiojimą. Kita priežastis yra ta, kad skrandis yra jautri vieta, todėl galite jaustis nesmagiai, jei kas nors jį paliečia. Galiausiai, skrandis dažnai laikomas privačia vieta, todėl galite jaustinepatogu, jei kas nors jį liečia be jūsų leidimo.

Galutinės mintys.

Yra daug kūno kalbos ženklų ir užuominų, kai kalbama apie pilvo lietimą. Pagrindinė išvada apie pilvo lietimą yra ta, kad žmonės jaučia diskomfortą, tačiau tai nebūtinai reiškia skausmą, tai gali būti ženklas, kad yra neužtikrinti, tai visada pasąmoningas signalas. Tikimės, kad šiame pranešime radote atsakymą, kurio ieškojote. Taip pat galite rasti šį pranešimą naudingą Kūno kalba vilkimas prieDrabužiai. (Žinokite savo ženklus)
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.