Kūno kalba Rankos suspaustos priekyje (suprasti gestą)

Kūno kalba Rankos suspaustos priekyje (suprasti gestą)
Elmer Harper

Kai kalbama apie rankų pliaukštelėjimo priešais kūną reikšmę kūno kalbos požiūriu, ją galima interpretuoti keliais skirtingais būdais. Šiame pranešime patikrinsime, ką iš tikrųjų gali reikšti ši neverbalinė užuomina.

Taip pat žr: Meilės žodžiai, prasidedantys W (su apibrėžimais)

Kai susipažįstame su nauju žmogumi arba jaučiamės šiek tiek nesaugiai, dažnai suspaudžiame rankas. Kūno kalbos terminais tai dažnai vadinama raminamuoju veiksmu arba savęs raminimu. Suspaustos rankos priešais save taip pat gali būti būdas išreikšti nervingumą ar baimę.

Toliau apžvelgsime 7 dažniausiai pasitaikančias priežastis, dėl kurių žmonės naudoja susikibusias rankas.

7 priežastys, dėl kurių kas nors suspaudžia rankas priešais.

  1. Jie jaučia nerimą arba nervinasi.
  2. Jie bando kažką nuslėpti.
  3. Jie kažką slepia.
  4. Jie jaučiasi gynybiškai nusiteikę.
  5. Jie jaučiasi nesmagiai.
  6. Jie stengiasi išlikti ramūs.
  7. Jie bando kontroliuoti situaciją.

Jie jaučia nerimą arba nervinasi.

Kai jaučiate nerimą ar nervinatės, įprasta suspausti rankas priešais kūną. Tai natūralus būdas apsisaugoti ir gali padėti nusiraminti. Jei jaučiate didelį nerimą, pabandykite giliai įkvėpti ir sutelkti dėmesį į kūno atpalaidavimą.

Jie bando kažką nuslėpti.

Jie gali bandyti kažką nuslėpti, jei pastebėsite, kad suspaudėte rankas priešais kūną. Tai gali būti nervingumo ar kaltės jausmo ženklas, ir tai gali reikšti, kad nesate visiškai teisingi. Jei jums įdomu, kodėl kas nors taip elgiasi, atkreipkite dėmesį į jo kūno kalbą ir pažiūrėkite, ar nėra kitų užuominų, kad jis gali kažką slėpti.

Jie kažką slepia.

Atrodo, kad jie kažką sulaiko, nes jūsų rankos surakintos priešais. Tai gali reikšti, kad nesate pasirengę pasidalyti tuo, ką galvojate, arba kad dėl kažko nervinatės. Bet kuriuo atveju aišku, kad galvoje yra kažkas, apie ką dar nesate pasirengę kalbėti.

Jie jaučiasi gynybiškai nusiteikę.

Jie gali jaustis gynybiškai, jei pastebėsite, kad suspaudėte rankas priešais kūną. Tai įprasta kūno kalbos užuomina, kuri gali reikšti, kad kažkas jaučia grėsmę arba jaučiasi nepatogiai. Jei jaučiatės gynybiškai, gali būti naudinga žengti žingsnį atgal ir pabandyti ramiai įvertinti situaciją. Kai suprasite, dėl ko jaučiatės gynybiškai, galite pradėti dirbtispręsti šį klausimą.

Jie jaučiasi nesmagiai.

Jie jaučiasi nesmagiai, nes rankas laiko susikibę priešais kūną. Tai įprastas kūno kalbos gestas, rodantis, kad jaučiatės nervingai arba nepatogiai. Jei norite atrodyti labiau pasitikintys savimi, stenkitės rankas laikyti prie šonų arba kišenėse.

Jie stengiasi išlikti ramūs.

Jie stengiasi išlikti ramūs.

Jie bando kontroliuoti situaciją.

Jie bando kontroliuoti situaciją, laikydami rankas suspaustas priešais save. Tai gali reikšti, kad jaučiate įtampą ar nervinatės, ir tai gali būti suprasta kaip pasitikėjimo savimi trūkumo ženklas. Jei norite atrodyti labiau pasitikintis savimi ir kontroliuojantis situaciją, pasistenkite atpalaiduoti savo kūno kalbą ir rankas laikyti prie šonų arba kišenėse.

Toliau apžvelgsime kai kuriuos dažniausiai užduodamus klausimus.

Dažnai užduodami klausimai.

Koks yra kontekstas kūno kalbos gestų požiūriu?

Kūno kalba - tai neverbalinio bendravimo forma, kai informacijai perteikti naudojami fiziniai gestai ir išraiškos. Kūno kalbos gestų kontekstui įtakos gali turėti kultūra, situacija ir dalyvaujančių žmonių santykiai.

Ką reiškia susikibusios rankos už nugaros?

Vieno atsakymo į šį klausimą nėra, nes rankų susikibimo už nugaros reikšmė gali skirtis priklausomai nuo konteksto ir kultūros. Vienais atvejais tai gali būti laikoma pagarbos ar pagarbos ženklu, kitais - arogancijos ar pranašumo ženklu. Dar kitais atvejais tai gali būti tiesiog patogi ar atsipalaidavusi asmens padėtis. Galiausiai tai priklauso nuo paties žmogaus.individualiai nuspręsti, kokią reikšmę tai turi jiems.

Ką reiškia priešais krūtinę susikibusios rankos?

Priešais krūtinę susikibusios rankos gali reikšti daugybę skirtingų interpretacijų. Dažniausiai aiškinama, kad tokia padėtis rodo, jog žmogus giliai mąsto arba yra pasinėręs į mintis. Be to, tai gali būti laikoma pagarbos ar pagarbos gestu. Kai kuriose kultūrose priešais krūtinę susikibusios rankos taip pat gali būti naudojamos kaip būdas išreikšti paramą kam nors ar kam nors.

Ar rankos suspaudimas gali būti laikomas neigiamu gestu?

Rankų susikibimo priešais krūtinę gestas yra įprastas gestas, kuriuo galima išreikšti daugybę dalykų. Pavyzdžiui, juo galima išreikšti susijaudinimą, tarsi asmuo sulaikytų savo energiją ir entuziazmą. Juo taip pat galima išreikšti dėkingumą, tarsi asmuo apkabintų, bet iš tikrųjų neliestų. Be to, šiuo gestu galima parodytidrovumas ar nesaugumas, tarsi asmuo bando pasidaryti mažas ar nepastebimas. Galiausiai šio gesto reikšmė priklauso nuo konteksto ir konkrečios situacijos.

Kur laikomos suspaustos rankos?

Rankos laikomos priešais kūną, paprastai sveikinantis. Susitikę du žmonės dažnai susikimba rankomis priešais save. Taip jie paspaudžia vienas kitam rankas, iš tikrųjų vienas kito neliesdami. Kartais rankos laikomos priešais veidą, delnais kartu, o pirštai nukreipti į viršų. Tai vadinama maldos poza.

Ką reiškia rankų suspaudimas nykščiais?

Rankų suspaudimas nykščiais rodo prieraišumą, artumą ir vienybę. Šis gestas dažnai matomas tarp artimų draugų ir šeimos narių kaip būdas parodyti tarpusavio ryšį. Be to, šis gestas gali būti laikomas pagarbos ar susižavėjimo ženklu.

Ką reiškia "suspaustas priešais pilvą"?

Kai kas nors stovi susikibęs rankomis priešais pilvą, dažnai tai yra ženklas, kad jis jaučiasi neramiai arba nepatogiai. Ši kūno kalba gali būti interpretuojama įvairiai, priklausomai nuo konteksto, tačiau paprastai ji laikoma būdu apsisaugoti nuo pažeidžiamumo jausmo.

Taip pat žr: Kodėl vaikinai nenori įsikurti? (Spaudimas)

Galutinės mintys.

Skirtingi kūno kalbos ženklai gali reikšti skirtingus dalykus, priklausomai nuo situacijos konteksto. Svarbu prisiminti, kad neverbalinių ženklų skaitymas nėra absoliutus, todėl turime juos skaityti grupėmis, kad suprastume, ką jie gali reikšti. Tikimės, kad radote atsakymą į savo klausimą, jums taip pat gali būti naudingas šis pranešimas. Rankos virš kirkšnies reikšmė (kūno kalba) daugiau informacijos.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.