Narcizų vaiduoklis (tylusis gydymas)

Narcizų vaiduoklis (tylusis gydymas)
Elmer Harper

Taigi, narciziškas asmuo jus išdavė ir norite sužinoti, kodėl arba ką galite padaryti. Jei taip nutiko, aptarsime, kodėl narcizas taip elgiasi ir ką galite padaryti, kad apsisaugotumėte.

Narcizai dažnai linkę į vaiduokliškumą. Jie gali jus vaiduokliuoti dėl įvairių priežasčių. Jie mano, kad jų poreikiai yra svarbiausi ir jūs nebesate vertas jų laiko. Jie taip pat gali vengti pripažinti tiesą apie savo elgesį, pavyzdžiui, polinkį manipuliuoti žmonėmis ar juos išnaudoti, nes turi kitų problemų.

Narcizai taip pat stokoja empatijos, todėl jie gali nejausti gailesčio, kai kam nors pasiperša. Atminkite, kad asmuo, kuris jums pasiperša, gali bandyti sugrįžti į jūsų gyvenimą. Jei leisite jam tai daryti, jis pasiperša jums vėl ir vėl, kol pasakysite "ne".

6 priežastys, kodėl narciziška asmenybė jus nutylėtų arba užgautų.

  1. Jie nebemano, kad esate vertas jų laiko.
  2. Jiems nereikia konfrontacijos ar netvarkingo išsiskyrimo.
  3. Jie jaučiasi nebegalintys jūsų kontroliuoti.
  4. Jie per daug bijo būti pažeidžiami.
  5. Jie mano, kad jiems tai pavyks išvengti bausmės, nes mano, kad yra viršesni už taisykles.
  6. Jie nori nesijausti pažeidžiami, sugėdinti ar pažeminti.

Ar "ghosting" yra narcisizmo forma?

Išsisukinėjimas yra viena iš narcisizmo formų, nes tai gali būti laikoma savęs apgaudinėjimu. Išnykdami iš kieno nors gyvenimo be jokio paaiškinimo ar užbaigimo, išsisukinėtojai gali išvengti atsakomybės už savo veiksmus ir jų poveikį kitiems.

"Ghosting" taip pat rodo nesugebėjimą užjausti ir kito asmens jausmų nepaisymą. Tai gali būti vertinama kaip emocinės manipuliacijos forma, leidžianti ghosteriui iškelti save aukščiau už auką, nekreipiant dėmesio į jos emocijas ir poreikius.

Vaiduokliai taip pat gali jaustis kažkuo pranašesni, manydami, kad jie yra per geri asmeniui, kurį atstumia, arba kad jie nusipelno geresnio, nei jiems buvo pasiūlyta. Bet kuriuo atveju vaiduoklių atstūmimas tikrai yra narciziško elgesio požymis ir neturėtų būti vertinamas lengvabūdiškai.

Ar narcizai sugrįžta po to, kai išsiskyrė?

Narcizai yra žinomi kaip nepatikimi ir dažnai be įspėjimo išsisukinėja nuo žmonių. Dėl to asmuo, nuo kurio buvo išsisukinėjama, jaučiasi sutrikęs ir emociškai išsekęs. Atsakymas į klausimą, ar narcizai grįžta po išsisukinėjimo, nėra paprastas "taip" arba "ne".

Tai priklauso nuo konkretaus žmogaus ir situacijos aplinkybių. Kai kuriais atvejais narcizai sugrįžta po to, kai išsiskyrė, tačiau tai pasitaiko retai. Paprastai, jei narcizas nusprendė nutraukti santykius, jis nebesigręžioja atgal.

Tačiau kai kurie narcizai gali būti nenuspėjami ir bet kuriuo metu gali nuspręsti grįžti dėl bet kokios priežasties. Jei taip atsitinka, svarbu skirti laiko sau prieš nusprendžiant, ar norite, kad jis grįžtų į jūsų gyvenimą.

Ar vaiduoklių ieškojimas yra dujų apšvietimo forma?

"Ghosting" ir "gaslighting" yra du skirtingi dalykai, nors jie turi tam tikrų panašumų. "Ghosting" yra tada, kai kas nors staiga ir be įspėjimo nutraukia bet kokį bendravimą su kitu asmeniu, o tai gali emociškai pakenkti paliktam asmeniui.

"Gaslighting" - tai psichologinės manipuliacijos forma, kai bandoma priversti auką suabejoti savo realybe ir atmintimi, dažnai sakant prieštaringus teiginius arba neigiant, kad įvyko tam tikri įvykiai.

Nors vaiduoklio persekiojimas tikrai gali sukelti sumišimo ir abejonių dėl savęs jausmą asmeniui, kurio vaiduoklis buvo persekiojamas, jis nelaikomas tyčiniu manipuliavimo veiksmu, kaip ir "gaslighting". Gali būti, kad kas nors netyčia persekioja kitą asmenį "gaslighting" persekiodamas jį, tačiau tam reikia, kad persekiotojas sąmoningai stengtųsi suklaidinti ar apgauti kitą asmenį.jų tyla.

Kuo skiriasi gaslighting ir ghosting?

"Gaslighting" ir "ghosting" yra du labai skirtingi dalykai. "Gaslighting" yra klastinga psichologinio smurto forma, kai asmuo manipuliuoja kitu žmogumi, kad šis suabejotų savo sveiku protu ir realybės suvokimu.

Taip pat žr: Ar keista šypsotis nerodant dantų (šypsenos tipas)

Ar vaiduoklių ieškojimas yra emocinės prievartos forma?

"Ghosting" yra emocinės prievartos forma, nes ją patiriantis asmuo gali jaustis sutrikęs, įskaudintas ir apleistas. Tai reiškia, kad viena iš šalių nutraukia bet kokį bendravimą su kita šalimi be jokio paaiškinimo ar įspėjimo.

Ką apie žmogų pasako "ghosting"?

"Ghosting" - tai terminas, kuriuo apibūdinamas atvejis, kai žmogus staiga nutraukia bendravimą su kitu asmeniu be jokio paaiškinimo. Dažnai tai laikoma bailumu, kai žmonės nutraukia santykius ar draugystę, nes kitas žmogus lieka sutrikęs ir įskaudintas.

Ar "Ghosting" leidžia užbaigti pokalbį?

"Ghosting" - tai terminas, kuriuo paprastai apibūdinamas staigus bendravimo su kitu žmogumi nutraukimas nepateikus paaiškinimo arba neužbaigus pokalbio.

Jis dažnai naudojamas, kai asmenys nėra pakankamai stiprūs, kad pasipriešintų partneriui ir nutrauktų santykius tiesioginiu būdu.

Nors trumpalaikėje perspektyvoje vaiduoklio ieškojimas gali atrodyti lengva išeitis, jis gali turėti ilgalaikį žalingą poveikį abiem šalims.

Neužbaigę santykių, abu žmonės gali jaustis sutrikę ir įskaudinti dėl staigaus partnerio dingimo. Dėl to gali kilti nuoskauda, nepasitikėjimas ir sunkumų palaikyti santykius ateityje.

Nors tam tikrose situacijose "vaiduoklio" ieškojimas gali būti viliojantis, tačiau retai kada tai padeda užbaigti ar išspręsti abiejų šalių santykius. Vietoj to abi šalys gali jaustis tuščios ir nusivylusios dėl to, kad nebuvo užbaigti santykiai.

Kodėl narcizas bando sugrįžti po to, kai jus atstūmė?

Narcizai dažnai bando sugrįžti po to, kai jus išdavė, nes taip jie gali vėl kontroliuoti situaciją. Jiems patinka jaustis galingais ir atsakingais, todėl, kai jie dingsta iš santykių, tai gali padėti jiems pasijusti, kad jie vėl viską kontroliuoja.

Šie žmonės taip pat gali stengtis išgauti iš jūsų reakciją. Staiga atsiradę ir vėl užėmę vietą jūsų gyvenime, jie gali siekti emocinės reakcijos ir galimybės atkurti tam tikrą ryšį ar pokalbį su jumis.

Narcizai vadovaujasi savo asmeniniais interesais ir troškimais, dėl kurių jie dažnai priverčia ką nors vengti, o vėliau sugrįžti.

Taip pat žr: 67 Helovino žodžiai, kurie prasideda raide J (su apibrėžimu)

Galutinės mintys

Kai narcizas jus atstumia, jis paprastai turi savanaudišką priežastį, pavyzdžiui, slaptą šeimą ar kitą partnerį, kuriuo gali pasinaudoti ir pasipelnyti. Jei jus atstūmė dėl bet kokios priežasties, tai gali skaudinti, galite jaustis sutrikęs ir galvoti, ar jis taip pasielgė su jumis.

Geriausias mūsų patarimas, jei taip atsitiko, yra toks: per daug negyvenkite dėl jų, turite tai įveikti ir kuo greičiau judėti pirmyn, nes narcizas gali būti narcizas, kuris negalvoja apie jus.

Jums taip pat gali būti įdomus šis pranešimas Narcizai naikina tuos, kurių negali kontroliuoti (praranda kontrolę)
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.