Pursed Lips reikšmė (siunčiant neteisingą žinutę?)

Pursed Lips reikšmė (siunčiant neteisingą žinutę?)
Elmer Harper

Kūno kalboje sučiauptomis lūpomis galima parodyti nepritarimą arba liūdesį.

Sučiauptos lūpos - tai gestas, pasireiškiantis tiek veido išraiškose, tiek kūno kalboje. Jis dažnai interpretuojamas kaip nepritarimo, liūdesio ar pasibjaurėjimo ženklas. Tai gali būti ženklas, kad kažkas apie kažką galvoja.

Paprastai tai nesąmoningas gestas, dažnai lydintis nusivylimo ar mąstymo jausmus.

Turinys
  • Kaip atrodo lūpų putlumas
  • Kūno kalba Sučiauptos lūpos Šypsena
  • Ką reiškia, kai pokalbio metu matote, kaip kas nors praveria lūpas
  • Ką turėtumėte daryti, kai kas nors sučiaupia lūpas, kai su juo kalbate
  • Kada turėtumėte naudoti pravertas lūpas kaip išraišką
  • Kas daugiau naudoja pravertas lūpas - vyrai ar moterys
  • Ar vaikai plauna lūpas kaip kūno kalbos gestus
  • Santrauka

Kaip atrodo lūpų putlumas

Gestas sudaromas stipriai suspaudžiant lūpas, paprastai dantų pagalba. Lūpos bus sučiauptos į išorę, išsikišusios iš veido. Tai galima padaryti lūpų šonus įtempiant į vidų.

Kūno kalba Sučiauptos lūpos Šypsena

Tai neverbalinis signalas, paprastai naudojamas kaip mandagumo forma.

Asmuo, kuris sučiaupia lūpas ir šypsosi, rodo, kad neketina kam nors pakenkti ar ko nors įžeisti. Tai taip pat gali būti netikrumo ar nervingumo ženklas.

Kūno kalbos elgesys priklauso nuo konteksto ir aplinkos, kurioje jį matote. Šypsena sučiauptomis lūpomis gali turėti kelias skirtingas reikšmes.

Ką reiškia, kai pokalbio metu matote, kaip kas nors praveria lūpas

Šis gestas reiškia, kad jie nesutinka arba jiems reikia laiko pagalvoti apie tai, kas sakoma.

Kai matote, kad kas nors seka lūpomis, o jūs su juo kalbate, geriausia įvertinti situaciją. Pagalvokite, ką pasakėte ar kaip pasakėte?

Taip pat žr: Moterų kūno kalba Pėdos ir kojos (visas vadovas)

Kai pastebite, kad viduje kažkas negerai, jūsų užduotis - pasidomėti giliau, jei jaučiate poreikį.

Atminkite, kad lūpų sučiaupimas paprastai atliekamas pasąmoningai, todėl šį gestą rodantis asmuo nesužinos, kad jį pastebėjote. Geriausia to neakcentuoti kaip duomenų.

Geriausias būdas visapusiškai interpretuoti kūno kalbą - prieš pradedant pokalbį gerai įsivaizduoti, kokia yra jų bazinė situacija.

Bazinis lygis - tai žinios apie objektą ar asmenį, kurį matėte, kai jis nebuvo stresinėje situacijoje.

Ką turėtumėte daryti, kai kas nors sučiaupia lūpas, kai su juo kalbate

Kai kalbėdamas su jumis žmogus sučiaupia lūpas, tai gali reikšti, kad jam nuobodu kalbėtis ir jis nori, kad baigtumėte pokalbį. Tai taip pat gali reikšti, kad jam nerūpi, ką norite pasakyti, ir jis verčiau nenorėtų pripažinti jūsų buvimo.

Tai taip pat gali reikšti, kad jie su jumis nesutinka arba kad jiems reikia laiko pagalvoti.

Kai kurie žmonės gali sučiaupti lūpas, kai su jais kalbama, nes taip jie nori parodyti susierzinimą arba atmetimą. Jie gali bandyti parodyti, kad nesutinka su tuo, ką sako kitas asmuo, arba kad, jų manymu, asmuo elgiasi nemandagiai, nes tęsia beprasmį pokalbį.

Kada turėtumėte naudoti pravertas lūpas kaip išraišką

Yra daugybė būdų, kaip išreikšti savo nuomonę neverbaliai.

1) Sučiauptos lūpos ir susiraukimas: kai į žmogų žvelgiate susiraukę ir tuo pat metu sučiaupiate lūpas, tai gali reikšti, kad nepritariate kažkam, ką jis padarė. Tai panašu į žvilgsnį "velnias gali rūpintis", tačiau akivaizdžiau, kad nepritariate tam, ką jis padarė, nei tuo atveju, jei tiesiog susiraukėte.

2) Sučiauptos lūpos ir mirktelėjimas: jei kas nors mirkteli su sučiauptomis lūpomis, tai reiškia, kad jis kažką svarsto arba pateikia teigiamą atsakymą. Paprastai tai laikoma kiek nedrąsiu atsakymu arba atsakymu, kai nenorima atskleisti per daug detalių apie tai, ką galvojate.

Sučiauptas lūpas turėtumėte naudoti tada, kai norite parodyti, kad galvojate apie ką nors, ką kas nors ką tik pasakė. Taip pat turėtumėte naudoti kitus kūno kalbos gestus ir nelaikyti jų ilgiau nei penkias sekundes, nes tai pradės atrodyti keistai.

Dauguma žmonių, norėdami parodyti nusivylimą ar nepritarimą, naudoja sučiauptas lūpas. Jei norite žodžiu pasakyti žmogui, kad nesutinkate su tuo, ką jis sako, sučiaupkite lūpas, o visa kita tegul padaro jūsų kūno kalba.

Kas daugiau naudoja pravertas lūpas - vyrai ar moterys

Neaišku, ar moterys dažniau nei vyrai naudoja sučiauptas lūpas.

Sučiauptas lūpas naudoja ne tik vienos lyties atstovai. Tiek vyrai, tiek moterys sučiauptomis lūpomis išreiškia savo jausmus ar mintis.

Ar vaikai plauna lūpas kaip kūno kalbos gestus

Pradėdami bendrauti vaikai perima tėvų kūno kalbą. Jie taip pat perima neverbalinius gestus ir užuominas iš žiūrimų televizijos programų.

Jei nusivylę ar išreikšdami nesutikimą, sučiaupiate lūpas, jūsų vaikai tikriausiai darys tą patį.

Santrauka

Kaip galite suprasti iš šio trumpo pranešimo, lūpų kutenimas gali turėti daug skirtingų reikšmių, priklausomai nuo konteksto ir aplinkos, kurioje matote šį gestą.

Kūno kalba yra atskira kalba, kurios reikšmė priklauso nuo konteksto. Daugelis žmonių prastai supranta kūno kalbą, tačiau kūno kalbos skaitymas gali daug ką pasakyti apie asmenį, su kuriuo bendraujate.

Vienas iš būdų, kaip geriau suprasti kūno kalbą, yra praktikuotis ją naudoti įvairiomis aplinkybėmis, pavyzdžiui, skaitant tarp eilučių darbe arba kai ginčijatės su savo antrąja puse.

Taip pat žr: Kas yra išsiaiškinimo metodai (lengvai gaukite reikiamą informaciją!)

Skaitydami kūno kalbą visada turime prisiminti, kad svarbiausia yra kontekstas. Norėdami sužinoti daugiau apie kūno kalbos lūpų prikandimą, peržiūrėkite šį įrašą apie tai, kaip teisingai skaityti lūpų prikandimą, čia.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.