Ar atsitiktinis prisilietimas yra traukos ženklas (sužinokite daugiau)

Ar atsitiktinis prisilietimas yra traukos ženklas (sužinokite daugiau)
Elmer Harper

Ne visada lengva pasakyti, ar kas nors jus traukia, ar tiesiog draugiškai elgiasi. Vienas iš būdų tai išsiaiškinti - ieškoti atsitiktinių prisilietimų.

Kai žmonės traukia vienas kitą, jie dažnai liečia vienas kitą to nesuvokdami. Taip atsitinka todėl, kad traukiamas asmuo jaučiasi patogiau ir mažiau saugosi šalia jam patinkančio asmens.

Diskutuojama, ką atsitiktiniai prisilietimai reiškia patrauklumo požiūriu. Kai kurie žmonės mano, kad tai ženklas, jog asmuo jus traukia ir bando atkreipti jūsų dėmesį.

Kiti mano, kad tai tiesiog būdas įvertinti jūsų reakciją ir sužinoti, kaip reaguosite. Bet kuriuo atveju svarbu žinoti, kokius signalus jums kas nors siunčia.

Taip pat žr: Kūno kalba žaidžiant su plaukais (jos daugiau, nei manote)

Jei jie jūsų nedomina, aiškiai pasakykite, kad nenorite tęsti pokalbio ar jų liesti.

Supraskite, kodėl kas nors jus liečia, kai jus traukia.

Prisilietimas yra vienas iš galingiausių žmonių tarpusavio santykių. Jis naudojamas įvairiuose santykiuose, pavyzdžiui, seksualiniuose, romantiniuose, platoniškuose ir terapiniuose.

Prisilietimas gali būti vertinamas kaip būdas parodyti meilę arba išreikšti dominavimą.

Prisilietimas prie žmogaus, kai jis jus traukia, yra būdas parodyti, kad juo domitės. Šis žmogus gali paliesti savo ranką, koją ar petį.

Greičiausias būdas užmegzti ryšį - kalbant su žmonėmis paliesti jų pečius. Pavyzdžiui, jei jie atsitraukia, žinote, kad jiems nepatinka, kai juos liečiate.

Suprasti atsitiktinio prisilietimo kontaktą.

Kontekstas yra kur kas daugiau nei tik žinutėje vartojami žodžiai - tai viskas, kas ją supa. Kontekstas suteikia žodžiams prasmę ir padeda suprasti, kas vyksta mus supančiame pasaulyje.

Kai galvojame apie turinį, norime galvoti apie tai, kur esame, su kuo esame ir kokioje aplinkoje esame.

Pavyzdžiui, esate kavinėje su draugais ir susipažįstate su nauju žmogumi. Pradedate su juo kalbėtis ir paprašote paduoti jums servetėlę.

Atsitiktinai paliečiate jų ranką, ir jie jums nusišypso. Jūs tęsiate pokalbį.

Svarbu suprasti kito asmens kūno kalbą, veido išraišką ir balso toną, kad geriau suprastumėte, kaip jis jaučiasi bendraudamas.

Tai padės išvengti nesusipratimų ir galimų konfliktų ateityje.

Kai esate pasimatyme ir ne taip atsitiktinai prisiliečiate.

Pirmą kartą, kai buvau su kuo nors pasimatyme, nelabai žinojau, ką daryti, kai jie mane palietė. Kai pirmą kartą jie ištiesė man ranką ir ją laikė, mano širdis šiek tiek šoktelėjo.

Nebuvau tikra, ar galima leisti jiems laikyti mane už rankos, ar tai buvo tik nelaimingas atsitikimas.

Antrą kartą, kai jie tai padarė, leidau jiems, o paskui ir trečią kartą. Tapo aišku, kad šis žmogus nori mane paliesti, o atsakydamas į tai, aš taip pat pradėjau norėti, kad mane paliestų.

Visiems mums yra tekę patirti, kai buvome pasimatyme su žmogumi ir nesame tikri, ar prisilietimas buvo tyčinis, ar atsitiktinis.

Jei jūsų pasimatymas sėdi šalia jūsų arba arti jūsų ir jūsų kojos liečiasi, tai nėra atsitiktinis, o labiau vidinis, kartais vadinamas gundymo ieškojimu, jis signalizuoja jums, kad esate jam patrauklus.

Kartais jūsų duomenys atsitiktinai palies jus ir pasakys vieną iš šių žodžių:

"Atsiprašau, nenorėjau"

"Tikiuosi, kad neprieštaraujate"

"Aš tavęs ten nemačiau"

Jei jie juos matuoja, viskas gerai ir jūs neprieštaraujate. Jei iš tiesų neprieštaraujate.

Taip pat žr: Kodėl instinktyviai nemėgstu ko nors?

Kur neturėtumėte liesti žmogaus?

Neturėtume liesti žmogaus tam tikrose srityse, nes jos yra privačios arba tabu.

 • Neturėtume liesti žmogaus galvos.
 • Neturėtume liesti kieno nors plaukų, jei jis to nenori.
 • Niekada neturėtume liesti kito žmogaus lytinių organų, nesvarbu, kokia situacija susiklostytų.
 • Prisilietimas prie kieno nors burnos laikomas intymiu ir nederamu, nebent asmuo pakviečia jus tai daryti atverdamas burną.

Rekomenduojame neliesti niekur kitur, tik per petį, kol kitas asmuo nepaliečia jūsų.

Prisilietimas prie žmogaus be jo leidimo gali neigiamai paveikti jo savijautą ir priversti jį jaustis nepatogiai, todėl svarbu prieš bet kokį prisilietimą pirmiausia paprašyti leidimo.

Kai kas nors jus liečia be jūsų sutikimo, pavyzdžiui, neatsiklausęs liečia jūsų plaukus, galite jaustis nepatogiai, o jei liečiate jūs, gali kilti didelių problemų.

Panagrinėkime, ką gali reikšti atsitiktinis prisilietimas.

Toliau išvardyti kai kurie dažniausiai pasitaikantys atsitiktinio prisilietimo tipai:

 • Prisilietimas prie kieno nors rankos ar peties, kai bandote atkreipti jo dėmesį.
 • Paliesti kieno nors ranką, kai bandote jam paspausti ranką.
 • Žmogaus juosmens lietimas jį apkabinant
 • Prisilietimas prie moters krūtinės, kai praeinate pro ją.

Atsitiktinai jus palietusio asmens reakcijos.

Jei kas nors iš tiesų netyčia jus paliečia, paprastai pamatysite kai kuriuos iš šių kūno kalbos ženklų.

Jie paraudonuoja.

Jie mikčioja.

Jiems sukasi liežuvis.

Jie nervingai juokiasi.

Jų vyzdžiai išsiplečia.

Jie greitai atsitraukia.

Jie atsilošia.

Jie randa pasiteisinimų, kad galėtų nuo jūsų nutolti.

Dažnai užduodami klausimai

1. Kas yra atsitiktinis prisilietimas?

Atsitiktinis prisilietimas - tai prisilietimas prie žmogaus be jokios priežasties.

2. Ar tai traukos ženklas?

Priklausomai nuo situacijos konteksto, tai gali būti laikoma traukos ženklu.

3. Kaip žmonės paprastai reaguoja, kai netyčia paliečia žmogų, kuris juos traukia?

Dažniausia reakcija, kai kas nors netyčia paliečia žmogų, kuris jį traukia, yra gėda. Kitos reakcijos gali būti susijaudinimas, nervingumas ar žaismingumas.

4. Kokie yra kiti požymiai, rodantys, kad jus kas nors traukia?

Yra daug įvairių būdų parodyti, kad jums patinka. Keletas įprastų kūno kalbos ženklų: pasilenkimas kalbant, akių kontaktas, prisilietimas prie rankos ar peties.

Hormoniniai signalai taip pat gali būti svarbūs, pavyzdžiui, mokinių vyzdžiai išsiplečia, kai jie jus pamato, arba raudonuoja šalia jūsų. Žmonėms taip pat gali susirišti liežuvis, jie gali pradėti prakaituoti arba padažnėti širdies plakimas, kai juos kas nors traukia.

5. Kaip galite pasakyti, ar kas nors jus traukia?

Nėra patikimo būdo, kaip sužinoti, ar kas nors jus traukia, tačiau yra keletas bendrų požymių.

Pavyzdžiui, žmogus, kuris jus traukia, gali dažniau nei įprastai užmegzti akių kontaktą, kalbėdamas su jumis pasilenkti ar rasti pretekstą jus paliesti.

Be to, jums patinkantis žmogus gali dažniau nei įprastai sakyti komplimentus arba bandyti jus prajuokinti. Jei nesate tikri, ar jums patinkantis žmogus jus traukia, galite pabandyti su juo flirtuoti ir pažiūrėti, ar jis reaguos teigiamai.

 1. Ar rankos prisilietimas yra flirtas? Taip, prisilietimas prie rankos yra flirtas, nebent tai visiškai atsitiktinis ir vienkartinis veiksmas. Jei pastebėjote, kad su kuo nors laikotės už rankų, jis tikrai jus mėgsta.
 2. Ar prisilietimas reiškia trauką, ir jei taip, kodėl? Neseniai atlikto tyrimo metu nustatyta, kad dažniau prisiliečiantys žmonės pasižymi didesne trauka. Tyrimo metu nustatyta, kad susitikę du nepažįstami žmonės, kurie liečiasi vienas prie kito, jaučia didesnį ryšį nei tada, kai vienas kito neliečia. Prisilietimas yra svarbi bendravimo forma ir gali perteikti šilumą, rūpestį ir meilę.
 3. Ką reiškia, kai mergina jus žaismingai paliečia? Į šį klausimą sunku atsakyti, nes tai priklauso nuo prisilietimo konteksto. Apskritai paprastai tai yra ženklas, kad merginai patinkate ir ji nori pradėti flirtuoti. Tačiau kai kuriais atvejais tai gali būti ir būdas erzinti ar net gąsdinti žmogų.
 4. Ką reiškia, kai vaikinas tave paliečia? Jei vaikinas jus paliečia ir tai nėra romantiškas ar seksualinio pobūdžio prisilietimas, jis gali tiesiog bandyti su jumis susidraugauti. Tačiau jei prisilietimas yra intymaus ar seksualinio pobūdžio, tuomet jis gali prašyti leidimo daryti daugiau. Kai kas nors jus paliečia atsitiktinai ar ne, svarbiausia yra kontekstas.

Galutinės mintys

Jei netyčia palietėte žmogų, kuris jus traukia, nesijaudinkite - tai visada nėra traukos požymis, tačiau yra didelė tikimybė, kad jis toks yra. Paprastai žmonės į tai reaguoja sutrikimu.

Kiti ženklai, rodantys, kad jus traukia, yra pasilenkimas kalbant, akių kontaktas, prisilietimas prie jūsų rankos ar peties, komplimentai ir bandymas jus prajuokinti.

Nėra patikimo būdo, kaip sužinoti, ar kas nors jus traukia, atsitiktinai jus palietus. Tai tikrai geras ženklas, nes jūs fiziškai artėjate, kad leistumėte kam nors atsitiktinai jus paliesti.

Tikimės, kad iš šio įrašo sužinojote ką nors naujo, jei norite išsamiau sužinoti, ar ji yra prie jūsų prisirišusi. Skaitykite ženklus, kad jai patinkate (kūno kalba) iki kito karto būkite saugūs.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.