Dalykai, dėl kurių žmonės jūsų nemėgsta (Nebūkite tuo žmogumi.)

Dalykai, dėl kurių žmonės jūsų nemėgsta (Nebūkite tuo žmogumi.)
Elmer Harper

Ar darote ką nors, dėl ko kiti jūsų nemėgsta? Jei taip, tuomet atėjote į tinkamą vietą tai išsiaiškinti. Yra daugybė priežasčių, dėl kurių kažkas gali jūsų nemėgti, tačiau gera žinia ta, kad tai išsiaiškinę galite pakeisti savo būdą arba tiesiog gyventi toliau be to asmens ar žmonių grupės.

Jums sakoma, kad nesijaudintumėte dėl to, ką galvoja kiti žmonės, tačiau lengviau pasakyti, nei padaryti. Jei nuolat kartojate įvykius: "Neturėjau to sakyti" arba "Norėčiau, kad tai būčiau pasakęs", natūralu, kad nerimaujate dėl to, ką galvoja kiti žmonės.

Norime būti mėgstami, būti grupės dalimi ir būti priimti į grupę - tokia yra žmogaus prigimties esmė.

Atsižvelgdami į tai, pateikiame septynias priežastis, dėl kurių galite kam nors nepatikti, ir ką su tuo daryti.

Taip pat žr: Kūno kalba Akių trynimas (ką reiškia šis gestas ar užuomina)

Kai kurie žmonės labai jautriai reaguoja į tai, ką sako ir daro kiti. Jie gali lengvai įsižeisti ir susierzinti. Yra daug dalykų, dėl kurių žmonės jūsų nemėgsta, tačiau yra ir keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad išvengtumėte kitų nemeilės.

Neklausymas

Nesiklausymas: Pirmas dalykas, dėl kurio žmonės jūsų nemėgsta, yra tai, kad jų nesiklausote ir neskiriate jiems viso dėmesio, kai jie kalba. Dėl to gali kilti nesusipratimų, o tai savo ruožtu sukelia konfliktus.

Jei manote, kad taip yra, pabandykite užsičiaupti ir aktyviai klausytis natūralių pauzių pokalbyje arba kai jums užduodamas klausimas. Taip, tai gali būti nuobodu, bet jūsų tikslas - kad žmonės jus pamėgtų.

Neatidus elgesys

Būti neatidžiu: neatidus požiūris į kitų žmonių jausmus taip pat verčia žmones jūsų nemėgti. Pavyzdžiui, jei kas nors paklausia jūsų nuomonės apie suknelę, o jūs pasakote, kad ji atrodo siaubingai ir ją teks dėvėti visą naktį. Gali būti manoma, kad esate įkyrus. Kartais svarbu žinoti, kada turėtumėte pasilaikyti savo nuomonę sau, kad neįžeistumėte.arba sužaloti žmones.

Per daug dalijimasis socialinėje žiniasklaidoje

Dalijimasis per daug nuotraukų socialiniuose tinkluose gali turėti neigiamą poveikį. Davidas Huttonas atliko tyrimą, kurio metu nustatyta, kad dėl to, jog žmonės negalės taip gerai susieti to, kuo dalijatės, jūsų santykiai realiame gyvenime susilpnės. Kai kuriems žmonėms mano nepatinka, jei skelbiate per daug šeimos nuotraukų arba demonstruojate nuotraukas, žiūrėkite į mane, pvz.

Kitą kartą venkite tų pačių klaidų ir galvokite apie tai, kaip bus matomos jūsų nuotraukos, ir tai turėkite omenyje.

Nuolankumas.

"Niekada nelyginčiau savęs su Einšteinu ir jo intelekto lygiu, bet esu protingas vaikinas".

Ar kada nors anksčiau girdėjote ką nors panašaus? Tai yra nuolankus gyrimasis, kurį girdėti yra nemalonu. Negalima girtis dalykais, niekam tai nepatinka, greitai prarasite draugus, o žmonės vis labiau jūsų nemėgsta.

Neigiama kūno kalba.

Taip, neverbalinis bendravimas yra svarbi mūsų tarpusavio bendravimo dalis, o neigiama kūno kalba gali priversti žmones jūsų nemėgti net nepasakius nė žodžio. Norėdami sužinoti daugiau apie neigiamus kūno kalbos ženklus, skaitykite mūsų tinklaraščio įrašą apie neigiamą kūno kalbą čia.

Kritikuoti kitus.

Nuolatinis žmonių ir jų pasirinkimų kritikavimas labai atstumia. Jei pastebite, kad nuolat ką nors nuvertinate, sakote, kad jie yra kvaili ar panašiai, tai vienas greičiausių būdų atstumti žmogų. Gali būti sunku sustoti, bet verta, nes nenorite būti toks žmogus.

Emocijų apsimetinėjimas.

Ar esate iš tų žmonių, kurie apsimetinėja, kaip jaučiasi, kai žmonės jiems pasakoja apie savo gyvenimą? Ar jums sunku išreikšti savo jausmus kitiems? Ar einate kartu su kitais, nors iš tikrųjų nenorite ten būti? Jei taip, dėl tokio elgesio kiti gali jūsų nemėgti.

Taip yra todėl, kad žmonės gali atskirti, kada esate autentiškas. Jie gali suprasti jūsų kūno kalbą ir tai, kaip elgiatės. Žodžiu galite sutikti, bet jūsų kūnas pasakos visai ką kita.

Yra daugybė dalykų, dėl kurių žmonės gali jūsų nemėgti, tačiau dažniausiai pasitaikantys yra šie: nemandagumas, nesąžiningumas arba nedėkingumas. Žinoma, yra ir daugiau priežasčių, dėl kurių galite kam nors nepatikti, tačiau šios septynios yra vienos iš dažniausiai pasitaikančių. Jei norite, kad žmonės jus mėgtų, stenkitės būti mandagūs, sąžiningi ir dėkingi už tai, ką kiti dėl jūsų daro.

Klausimai ir atsakymai.

1. Dėl kokių dalykų žmonės jūsų nemėgsta?

 • Kai kurios galimos priežastys gali būti šios:
 • Nuolat giriatės ir didžiuojatės savimi
 • Visada stengiatės visus pralenkti.
 • Jūs visada nuvertinate kitus
 • Niekada nieko neklausote
 • Jūs visada bandote pradėti ginčus su žmonėmis
 • Visada stengiatės atkreipti į save dėmesį
 • Visada stengiatės būti dėmesio centre
 • Niekada nerodote jokio pažeidžiamumo
 • Niekada niekam neįsileidžiate
 • Visada bandote viską kontroliuoti
 • Visada stengiesi būti tobulas
 • Niekada nedarote klaidų
 • Visada turite tarti paskutinį žodį
 • Niekada neprisipažįsti klydęs
 • Visada stengiatės

2. Dėl kokių dalykų, kuriuos darote, žmonės jūsų nemėgsta?

Yra keletas dalykų, dėl kurių žmonės manęs nemėgsta. Vienas iš jų - per daug kalbu. Esu linkęs kalbėti už žmones ir monopolizuoti pokalbius. Dėl to žmonės jaučiasi taip, tarsi negalėtų ištarti nė žodžio ir kad man neįdomu išgirsti, ką jie nori pasakyti.

Kitas dalykas - visada vėluoju. Nesu punktualus žmogus ir dažnai verčiu žmones laukti. Dėl to žmonės jaučiasi taip, tarsi aš nevertinčiau jų laiko.

Galiausiai galiu būti pernelyg atviras. Sakau tai, ką galvoju, prieš tai to neišfiltravęs, todėl kartais galiu pasirodyti nemandagus ar nejautrus.

3. Dėl kokių dalykų, kuriuos sakote, žmonės jūsų nemėgsta?

"Kai kurie žmonės manęs nemėgsta, nes esu sąžiningas ir tiesus." Taip pat galiu būti nekantrus ir sakyti dalykus prieš tai nepagalvojęs. Stenkitės vengti neigiamų teiginių.

4. Dėl kokių dalykų, jūsų manymu, žmonės jūsų nemėgsta?

Kai kurios galimos priežastys, dėl kurių kas nors gali manęs nemėgti, gali būti šios: jei jie mano, kad esu arogantiškas, nemandagus ar grubus; jei mano, kad nesu protingas ar neišprusęs; arba jei jiems tiesiog nepatinka mano asmenybė. Be to, jei padariau ką nors, kas ką nors įskaudino ar įžeidė, jie dėl to gali manęs nemėgti.

5. Kaip, jūsų manymu, jus suvokia žmonės, kurie jūsų nemėgsta?

Žmonės, kurie jūsų nemėgsta, gali manyti, kad esate arogantiškas, o kiti - kad esate drovus. Tai tikrai priklauso nuo žmogaus ir priežasčių, kodėl jis jūsų nemėgsta.

Taip pat žr: Mirksėjimo greitis Kūno kalba (Pastebėkite nepastebėtą slaptą galią.)

6. Kaip manote, dėl kokių priežasčių žmonės jūsų nemėgsta?

Gali būti daugybė priežasčių, kodėl žmonės manęs nemėgsta. Tai gali būti dėl to, kad jie mano, jog esu arogantiškas, arba dėl to, kad mano, jog esu visažinis. Be to, kai kuriems žmonėms gali tiesiog nepatikti mano asmenybė.

Santrauka

Žmonės jūsų nemėgsta dėl tokių dalykų kaip negatyvizmas, savęs gailėjimasis ir manymas, kad pasaulis yra jums kažką skolingas, - visa tai yra pagrindiniai dalykai, dėl kurių žmonės jūsų nemėgsta. Jei norite, kad žmonės jus mėgtų, būkite pozityvūs, dėkingi ir nuolankūs. Žmones traukia tie, kurie yra laimingi ir leidžia jiems gerai jaustis. Taigi, jei norite, kad jus mėgtų, pradėkite nuo to, kad esate simpatiškas!
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.