"Elgesio grupė" (mokykitės iš žmogaus elgesio ekspertų)

"Elgesio grupė" (mokykitės iš žmogaus elgesio ekspertų)
Elmer Harper

Elgesio grupė

Geriausi pasaulio elgsenos ekspertai.

"Elgesio panelė" - tai "YouTube" kanalas, skirtas kūno kalbai ir neverbaliniam bendravimui. Kanalas turi keturis pagrindinius narius, o jo svečiai, pavyzdžiui, daktaras Filas ir kiti žmonės, suskaido garsius persekiojimus iš tikrų nusikaltimų, popkultūros ir politikų iš viso pasaulio. Vaizdo įrašai yra nedidelės eilutės, kurias bet kuriuo metu analizuoja panelė. Jie suskaidoką ką tik pamatė ir pareikšti savo nuomonę pagal savo žinias ir įgūdžius, o tiems, kurie nori patobulinti savo asmenines žinias, - pagrindines išvadas.

Kokia istorija?

2020 m. pradžioje "YouTube" pradėjusi veikti "Elgesio panelė" greitai tampa pagrindiniu kūno kalbos ir neverbalinio bendravimo mokymosi šaltiniu. Ją įkūrė Scottas Rouse'as, kuris susivienijo su Gregu Hartley, Marku Bowdenu ir Chase'u Hughesu.

Ar jis geras?

Vienu žodžiu, taip, "Elgesio grupė" nėra "YouTube" kanalas, kuris daro tai, ką sako ant skardos. Ne taip, kaip kiti "YouTube" kanalai, kurie beveik nieko nežino apie žmogaus elgesį. Jie turi daug aukštos kokybės vaizdo įrašų, kuriuose skaidoma ir analizuojama despekcijos elgesys. Man asmeniškai patinka epizodai, kuriuose grupė integruota Tareko "Dr. Phil Show", tai atskleidžia.

Iki šiol populiariausi jų vaizdo įrašai yra Prince Andrew & amp; Epstein Interviu Kūno kalba analizuojama ir Joe Biden Live Interviu Kūno kalba aplink Tara Reade Interviu. Jei tik pradedate domėtis žmogaus elgesio analize, turite peržiūrėti šiuos du epizodus kaip pradinį tašką.

Taip, jei jus domina žmonių skaitymas, psichologija, įtikinėjimo įgūdžiai, apklausos metodai, įtaka žmonėms ir kūno kalba, tai geriausias NEMOKAMAS šaltinis internete, iš kurio galite mokytis.

Kam skirtas kanalas?

Kanalas skirtas specialistams, norintiems patobulinti neverbalinio bendravimo ir kūno kalbos įgūdžius. Gydytojams, slaugytojoms, policijos pareigūnams ir visiems, dirbantiems su visuomene, "Elgesio grupė" būtų labai naudinga.

Elgesio grupės nariai

Scott Rouse

Skotas yra kūno kalbos ekspertas ir elgesio analitikas. Jis turi daugybę pažangaus tardymo mokymo sertifikatų ir yra dirbęs kartu su FTB, Slaptąja tarnyba, JAV karine žvalgyba ir Gynybos departamentu Dėl savo plataus išsilavinimo ir praktikos jis tapo teisėsaugos, kariuomenės ir "Fortune 500" įmonių vadovų konsultantu.

Patikrinkite Skoto knygą apie kūno kalbą Understanding Body Language: How to Decode Nonverbal Communication in Life, Love, and Work.

Skotas kartu su Gregu "Body Language Tactics" taip pat rengia visą kursą apie tai, kaip teisingai naudoti kūno kalbą realiame pasaulyje.

Jis sukūrė dar vieną seminarą, pavadintą "The True Crime Work Shop", ir šiuo metu turi aktyvią narystės grupę, taip pat galite patikrinti jo asmeninį "YouTube" kanalą, kuriame yra jo kūno kalbos narystės LIVE Q&A.

Greg Hartley

Įrodyta, kad Gregory Hartley metodai yra naudingi kariuomenėje ir įmonėse, be to, jis yra išleidęs daugiau nei 10 knygų apie tai, kaip kūno kalba gali padėti geriau bendrauti su žmonėmis kasdieniame gyvenime. Daugiau informacijos apie Gregą //www.gregoryhartley.com/

Gregas taip pat yra parašęs daug knygų apie kūno kalbą ir elgsenos profiliavimą, iš kurių rekomenduojame vieną - "Galiu skaityti jus kaip knygą", "Pavojingiausia verslo knyga, kurią kada nors perskaitysite".

Taip pat žr: 50 Helovino žodžių, prasidedančių W (su apibrėžimu)

Markas Bowdenas

Markas Bowdenas yra visame pasaulyje žinomas kūno kalbos, elgesio ir neverbalinio bendravimo ekspertas. Markas moko visų tipų ir dydžių auditorijas, kaip puikiai bendrauti naudojant kūno kalbą. Keturios bestseleriais tapusios knygos apie kūno kalbą, todėl Markas yra pripažintas geriausiu elgesio ekspertu pasaulyje. Norėdami sužinoti daugiau apie Marko darbą, apsilankykite //truthplane.com/ arba jo "YouTube" kanale.

Peržiūrėkite geriausiai parduodamą Markso knygą "Tiesa ir melas: ką iš tikrųjų galvoja žmonės".

Chase Hughes

Chase'as Hughesas, kurį pats daktaras Philas vadina vienu geriausių pasaulio ekspertų, yra elgesio analizės specialistas, turintis daugiau nei 20 metų darbo JAV ginkluotosiose pajėgose patirties, taip pat dirbęs CŽV ir FTB sulaikytųjų elgesio profilio analitiku. Jis yra manipuliavimo žmonėmis, atsižvelgiant į jų dabartinę būseną, ekspertas. Penkių knygų autorius, iš kurių keturios skirtos elgesio analizei, ir jo pagrindo-bestselerį "Elipsės vadovas". Chase'as analizuoja vyriausybinių agentūrų, policijos ir įmonių grupių elgesį, neverbalinį bendravimą, apgaulės aptikimą ir tardymą.

Chase'as yra išleidęs keletą tikrai puikių knygų apie elgesio analizę ir kūno kalbą, rekomenduojame jas visas perskaityti. Mūsų mėgstamiausios yra "The Ellipsis Manual Analysis and Engineering of Human Behavior" ir "Six-Minute X-Ray: Rapid behavior Profiling".

Mano mėgstamiausia Chase'o citata yra: "Iš kur kalbate, ten ir kalbate." Jei norite sužinoti daugiau apie Chase'ą Hughesą, apsilankykite jo interneto svetainėje //www.chasehughes.com/ arba "YouTube" kanale.

Kiek "YouTube" uždirba "Elgesio grupė

Socialblade.com duomenimis, rašymo metu kanalas sudaro įvertį iki 91 500 USD. Socialblade taip pat praneša, kad "The Behavior Panel" per mėnesį uždirba apie 7500 USD, maždaug 156 USD per dieną.

Elgesio grupė "YouTube" kanalas

Daugiau vaizdo įrašų ir atnaujinimų rasite jų kanale YouTube.com.

Taip pat žr: Ar gali vyras miegoti su moterimi neišsivystę jausmai

Santrauka

"Elgesio grupė" - tai internetinė švietimo grupė, kurioje daugiausia dėmesio skiriama kūno kalbos mokslui ir psichologijai pažinti.

Jie padeda suprasti ir išmokyti, kaip skaityti žmogaus kūno kalbą ir neverbalinį bendravimą, o tai padeda geriau suprasti žmogų ir skaityti jį kaip knygą.

Jei norite daugiau sužinoti apie įtikinėjimą ir kūno kalbą, peržiūrėkite kitus mūsų tinklaraščius.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.