Gyvenimo su prasme šūkis (raskite savąjį)

Gyvenimo su prasme šūkis (raskite savąjį)
Elmer Harper

Šūkis - tai frazė ar sakinys, kuriuo vadovaujamasi. Tai gali būti bet kokia citata ar sakinys, kurį laikote reikšmingu savo gyvenime.

Žmonės dažnai naudoja šūkius, kad išliktų motyvuoti ir nepamirštų savo tikslų, kad ir kas nutiktų. Jie taip pat gali būti naudojami kaip būdas prisiminti ką nors svarbaus arba kaip įkvepianti žinutė kitiems.

Gyvenu vadovaudamasis šūkiu, kad mokytis niekada nevėlu. Tai reiškia, kad visada noriu išbandyti naujus dalykus ir tobulėti. Manau, kad toks požiūris padėjo man daug pasiekti gyvenime. Niekada nebijojau rizikuoti ir visada buvau pasirengęs sunkiai dirbti. Manau, kad šios savybės padėjo man pasiekti sėkmės daugelyje gyvenimo sričių. Tačiau kaip pasirinktigero gyvenimo šūkis - prasmingas gyvenimas? Į šį klausimą atsakysime toliau.

Kaip pasirinkti gerą ir prasmingą gyvenimo šūkį?

Visi norime gyventi visavertį ir prasmingą gyvenimą. Norime būti laimingi, sėkmingi ir pasitikintys savimi. Tačiau kaip pasirinkti prasmingą gyvenimo šūkį?

Pirmasis žingsnis - išsiaiškinti, kas jums gyvenime svarbiausia. Užduokite sau šiuos klausimus, kad suvoktumėte, kas jums yra gerai.

 • Kokių dalykų norėtumėte pasiekti?
 • Apie ką norėtumėte, kad kiti pagalvotų išgirdę jūsų vardą?
 • Kokie žodžiai ar frazės apibūdina tai, kas esate ir už ką pasisakote?

Šie klausimai padės nustatyti jūsų vertybes, įsitikinimus ir tikslus.

Taip pat žr: Aštuoni geriausi kūno kalbos ekspertai

Kai tai atliksite, metas imtis smegenų šturmo!

Smegenų šturmas, kad rastumėte tobulą šūkį!

Smegenų šturmas - tai idėjų sąrašo sudarymas, o tada jų rūšiavimas, kad rastumėte tinkamiausią idėją.Tai labai naudinga.

Kaip patiems rengti smegenų šturmą ir ką galite padaryti su savo idėjomis?

Sunkiausia kūrybinio proceso dalis - sugalvoti idėjų. Tačiau gera žinia ta, kad visi galime būti kūrybingi ir nebūtina pasikliauti vien savo vaizduote, kad sugalvotume idėjų.

Štai keli būdai, kurie padeda mums patiems rengti smegenų šturmą:

Taip pat žr: Kūno kalba Sukryžiuotos kojos (sava kalba)
 1. Pasiimkite popieriaus lapą.
 2. Ant savo tikslo viršaus užrašykite: "Rasti savo gyvenimo šūkį su prasme".
 3. Išvardykite visus šūkius, kuriuos radote atsakydami į pirmiau pateiktus klausimus.
 4. 10 minučių laisvai rašykite. Užrašykite kiekvieną į galvą šovusią mintį.
 5. Dabar išvardykite laisvai parašytas idėjas.
 6. Eikite žemyn savo sąrašu ir žymėkite mažais ženklais tas idėjas, kurios jums labiausiai patinka, kol rasite savo tobulą prasmingą gyvenimo šūkį. "Jei turėsime savo vertybes, bus daug lengviau sugalvoti įkvepiantį šūkį, kuris geriausiai atspindėtų tai, kas esame."

Jūsų unikali gyvenimo patirtis gali būti panaudota, kad sugalvotumėte šūkį, kuris suskambėtų ir būtų prasmingas.

Jei vis dar sunkiai sugalvojate prasmingą šūkį, pasisemkite įkvėpimo iš dalykų, kurie jums patinka. Pagalvokite, kas jums svarbiausia. Kas yra svarbiausi žmonės jūsų gyvenime? Ką labiausiai mėgstate veikti? Kokius maisto produktus mėgstate valgyti ar gerti?

Pavyzdžiui, mėgstu šokoladinius ledus, o šūkis galėtų būti toks: "Esu šaunus, ramus ir pasitikintis savimi." Šaunus, ledai, ramus todėl, kad valgydamas juos esu ramus, pasitikintis savimi, kaip dėl jų jaučiuosi.

Taigi, supratote mintį. Paimkite tai, ką mėgstate, pagalvokite apie žodžius, kuriais tai apibūdinate, ir suskirstykite juos, kad surastumėte tobulą gyvenimo šūkį su prasme.

Kiek laiko užtrunka sugalvoti gyvenimo prasmę?

Sugalvojant gyvenimo šūkį, tai turėtų būti maloni kelionė. Tai gali įvykti per kelias minutes arba užtrukti visą jūsų gyvenimą. Svarbiausia yra pernelyg nesinervinti dėl jo kūrimo. Atėjus tinkamam laikui, jis pats jums pasirodys.

Ar galiu pakeisti savo gyvenimą "Moto"?

Taip, tai jūsų gyvenimas, darykite tai, kas jums patinka. Jei senasis šūkis jums nepatinka, keiskite jį tol, kol rasite kažką, kas jums patinka.

Jei vis dar nerandate prasmingo gyvenimo šūkio, toliau pateikiame 15 geriausių.

15 gyvenimo moto

 1. Klaidos dažnai būna didžiausios mokytojos.
 2. Žolė žaliuoja ten, kur ją laistote.
 3. Nebūkite užsiėmę, būkite produktyvūs.
 4. Sėkmingi žmonės daro tai, ko nenori daryti nesėkmingi žmonės.
 5. Nenorėkite, kad būtų lengviau, jei jums būtų geriau.
 6. Jūs negaunate to, ko nusipelnėte, o tai, dėl ko derėjotės.
 7. Uoste esantis laivas yra saugus, tačiau laivai statomi ne tam.
 8. Esate tai, ką darote, o ne tai, ką sakote, kad darysite.
 9. Kiekvienas turi planą, kol negauna smūgio į burną.
 10. Empatija - tai gebėjimas atrasti kito žmogaus atgarsį savyje.
 11. Baimė yra vaizduotės kaina.
 12. būti tuo, ko jums reikėjo, kai buvote jaunesni.
 13. Kiekvienas šventasis turi praeitį, kiekvienas nusidėjėlis - ateitį.
 14. Meistrui nepasisekė daugiau kartų nei pradedančiajam.
 15. Išsilavinusio proto požymis - gebėti svarstyti mintis, bet jų nepriimti.

Klausimai ir atsakymai

1. Koks yra jūsų gyvenimo moto?

Mano gyvenimo moto - visada išlikti pozityviai nusiteikusiai ir būti dėkingai už tai, ką turiu. Svarbu nepamiršti, kad gyvenimas yra dovana, ir branginti kiekvieną akimirką. Bus pakilimų ir nuosmukių, bet svarbu išlikti stipriai ir niekada nepasiduoti.

2. Ką jums reiškia jūsų šūkis?

Mano šūkis: "Daryk kitiems taip, kaip norėtum, kad jie darytų tau." Man tai reiškia, kad visada turėčiau elgtis su kitais taip pat pagarbiai, maloniai ir dėmesingai, kaip norėčiau, kad jie elgtųsi su manimi. Visi turėtume stengtis gyventi pagal šią paprastą auksinę taisyklę.

3. Kaip sugalvojote savo šūkį?

Atlikau smegenų šturmo procesą ir užsirašinėjau geriausius atsakymus, kol galiausiai radau vieną, kuris man patiko.

4. Ar manote, kad šūkiai yra svarbūs?

Šūkiai yra svarbūs, nes padeda žmonėms gyventi pagal tam tikrus standartus ar vertybes. Pavyzdžiui, Jungtinių Valstijų kariuomenės šūkis yra "Būk toks, koks tik gali būti." Tai reiškia, kad kariuomenės kariai turi stengtis būti geriausi, kokie tik gali būti. Šūkiai padeda žmonėms sutelkti dėmesį į tai, kas jiems svarbu, ir motyvuoja juos išnaudoti savo galimybes.

Santrauka

Šūkio pasirinkimas turėtų būti smagus procesas, kuriam galite skirti laiko. Nesijauskite spaudžiami, kad tai jau būtų padaryta ir nuvalyta; semkitės įkvėpimo iš savo gyvenimo aspektų, kurie jums patinka ir dėl kurių jaučiatės tvirtai apsisprendę. Išsirinkite tokį, kuris jums patinka, ir imkitės jo, jei laikui bėgant pajusite, kad jis jums nepatinka arba kad jis neberezonuoja su jumis, nedvejodami jį pakeiskite.šį straipsnį, peržiūrėkite kitus įdomius dalykus čia.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.