Ką reiškia 4 pirštų laikymas (TikTok)

Ką reiškia 4 pirštų laikymas (TikTok)
Elmer Harper

Daugelis žmonių vaizdą, kuriame paauglys, rodantis keturiais aukštyn pakeltos rankos gestą (memų kalboje žinomas kaip "Žvėrių berniukas"), atrodo žalias ir Photoshop'u nufotografuotas kaip "Teen Titans" antrininkas - Žvėrių berniukas.

ką reiškia laikyti 4 pirštus

Nuotrauka buvo reguliariai perpublikuojama ir tapo memu, dažnai naudojamu pokštams. Kol kas nežinoma, kada buvo įkelta neredaguota nuotrauka, tačiau pirmieji nuotraukos perpublikavimai "Instagram" buvo paskelbti 2022 m. balandžio 4 d. Keturių rankos pirštų nuotrauka su užrašu "Du plius du yra keturi" buvo labiausiai žiūrima nuotrauka 2022 m. Ji buvo naudojama siekiant parodyti, kad dauguma žmonių negali atsakyti į 2+2 klausimus.teisingai.

Iš kur atsirado 4 pirštu aukštyn meme?

SunX5 "Twitter" paskyroje pasidalijo žalios spalvos paauglio berniuko atvaizdu, panašiu į Beast Boy, ir per mėnesį sulaukė 5 500 "patinka" paspaudimų. Paplitimas "Twitter" ir "Instagram" padėjo šiam memu tapti virusiniu.

Taip pat žr: Kūno kalba Sukryžiuotos kojos (sava kalba)

Ankstyvuoju memu istorijos laikotarpiu šiuose užrašuose buvo vaizduojami "Teen Titans" veikėjai, atliekantys tam tikrus veiksmus arba išreiškiantys savo entuziazmą dėl skaičiaus 4. Vienas iš tokių užrašų "Two fours are better than one" ("Du ketvertukai geriau nei vienas") buvo kartojamas beveik visuose memuose, kuriuose reklamuojamas paveikslėlis, įskaitant tuos, kuriuose atkreipiamas dėmesys į

TikTok laiko juosta.

Meme populiarumas ilgainiui išplito į "TikTok", kur naudotojai kūrė vaizdo įrašus ir skelbė juos platformoje, kuriuose veikėjas buvo paprašytas parodyti skaičių, o paskui rodė tą skaičių atitinkantį gestą, laikydamas atitinkamą skaičių pirštų.

Tai paskatino taisyklę, kuri tapo žinoma kaip "4 plius 4", Birželio 15-oji buvo įtempta diena "Beast Boy" memams. Sukurtu vaizdo įrašu per 24 valandas buvo pasidalinta daugiau nei 474 000 kartų. Tą pačią dieną kitu to paties asmens sukurtu vaizdo įrašu buvo pasidalinta apie 684 000 kartų. Nuorodas į memą "TikToc" galima rasti čia.

Taip pat žr: Kodėl jis nustojo su manimi kalbėti (staiga nustojo)

Galutinės mintys.

Priklausomai nuo situacijos konteksto, yra dar kelios reikšmės, ką reiškia 4 pirštai į viršų. Tikimės, kad radote atsakymą į memo arba reikšmę. Ačiū, kad skaitėte.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.