Ką reiškia, kai vaikinas paima jūsų telefoną?

Ką reiškia, kai vaikinas paima jūsų telefoną?
Elmer Harper

Jei vaikinas atėmė iš jūsų telefoną, nesijaudinkite. Šis įrašas padės išsiaiškinti, ką tai reiškia ir kaip susigrąžinti telefoną. Priklausomai nuo situacijos konteksto gali būti kelios skirtingos reikšmės - gera ir bloga.

Kai vaikinas paima jūsų telefoną, paprastai tai reiškia kelis skirtingus dalykus. Arba jis nori, kad turėtumėte jo numerį ar socialinius tinklus, arba bando būti juokingas ir kvailioti, arba tai gali būti kontrolės būdas, neleidžiantis jums bendrauti su žmonėmis skaitmeniniu būdu.

Situacijos kontekstas turės didelę įtaką atsakant į šį klausimą. Pavyzdžiui, jei tai jūsų vaikinas, su kuriuo esate susipykę, ir jis po ginčo paima jūsų telefoną, tai gali būti būdas kontroliuoti, su kuo galite ir su kuo negalite kalbėtis. Jei esate su draugais ir vaikinas paima jūsų telefoną, jo nepažįstate arba ką tik susipažinote, o jūs linksminatės, tai gali būti būdas gauti jūsųdėmesio.

Tikimės, kad matote šiuos du skirtumus ir yra būdų, kaip su jais abiem susidoroti. Toliau apžvelgsime 7 priežastis, kodėl vaikinas pirmiausia paima jūsų telefoną.

7 priežastys, kodėl vaikinas paims jūsų telefoną.

Svarbu prisiminti kontekstą, nes jis padės jums suprasti, kodėl jis taip pasielgė su jumis.

Taip pat žr: Kodėl narcizas nori jus įskaudinti? (Išsamus vadovas)
  1. Jis nori matyti, kam rašote žinutes.
  2. Jis žaidžia su jumis.
  3. Jis ieško kažko konkretaus jūsų telefone.
  4. Jam įdomu, kokį telefoną turite.
  5. Jis bando duoti jums savo numerį.
  6. Jis bando patikrinti, ar telefone turite jo nuotraukų.
  7. Jis nenori, kad kalbėtumėtės su kuo nors kitu, tik su juo.

Jis nori matyti, kam rašote žinutes.

Šis vaikinas tavimi domisi ir nori sužinoti, kam rašai žinutes. Jis gali tikėtis sužinoti, ar rašai žinutes kitiems vaikinams, arba jam tiesiog smalsu, su kuo bendrauji. Bet kuriuo atveju tai geras ženklas, kad tu jį domini.

Jis žaidžia su jumis.

Kai vaikinas paima jūsų telefoną, paprastai tai reiškia, kad jis jumis domisi ir bando atkreipti jūsų dėmesį. Gali būti, kad jis su jumis žaidžia, bet taip pat gali bandyti jus geriau pažinti. Jei jis jūsų nedomina, galite tiesiog nekreipti į jį dėmesio arba pasakyti, kad jis nustotų jus erzinti, nes jums tai nepatinka.

Jis ieško kažko konkretaus jūsų telefone.

Kai vaikinas peržiūri jūsų telefoną, vadinasi, jam smalsu, ką veikiate ir su kuo bendraujate. Jis gali ieškoti ko nors konkretaus arba tiesiog šnipinėti. Bet kokiu atveju verta žinoti, ką jis veikia, kad galėtumėte išsaugoti savo privatumą.

Jam įdomu, kokį telefoną turite.

Jam smalsu, kokį telefoną turite. Tai tikriausiai reiškia, kad jis domisi technologijomis ir nori sužinoti, kokį telefoną turite. Tai taip pat gali reikšti, kad jam smalsu apie jus ir jis nori daugiau sužinoti apie jus arba apie tai, su kuo bendravote.

Jis bando duoti jums savo numerį.

Tai gali reikšti kelis dalykus. Galbūt jis jumis domisi ir nori gauti jūsų numerį, kad galėtų jums parašyti arba paskambinti. Arba jis bando elgtis ramiai ir laukia, kol jūs žengsite pirmą žingsnį. Jei juo domitės, visada galite pirma duoti jam savo numerį.

Jis bando patikrinti, ar telefone turite jo nuotraukų.

Jei vaikinas paima jūsų telefoną, norėdamas patikrinti, ar turite jo nuotraukų, tai reiškia, kad jis greičiausiai jumis domisi ir nori sužinoti, ar turite bendrų draugų ar pomėgių. Jis taip pat gali bandyti įtraukti save į jūsų "Instagram" ar "TikTok" kanalą ir sužinoti, su kuo bendraujate internete. Nors tai nebūtinai blogai, svarbu žinoti, kokie yra jo ketinimai, kad galėtumėte įsitikinti, jog esatetame pačiame puslapyje.

Jis nenori, kad kalbėtumėtės su kuo nors kitu, tik su juo.

Yra daugybė galimų priežasčių, kodėl vaikinas gali nenorėti, kad bendrautumėte su kuo nors kitu, išskyrus jį. Gali būti, kad jis pavydi ir nenori, kad bendrautumėte su kitais vaikinais, arba gali būti, kad jis yra savininkiškas ir nenori, kad apskritai su kuo nors bendrautumėte. Taip pat gali būti, kad jam tiesiog patinka su jumis praleisti visą laiką ir jis nenori jumis dalytis su niekuo kitu. Kad ir kokia būtų priežastis,svarbu su juo apie tai bendrauti ir užtikrinti, kad abu sutariate.

Toliau apžvelgsime kai kuriuos dažniausiai užduodamus klausimus.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ką daryti, jei po ginčo vaikinas paėmė jūsų telefoną?

Jei vaikinas po ginčo paėmė jūsų telefoną, turėtumėte pabandyti nusiraminti ir pasikalbėti su juo apie tai. Jei jis atsisako jį grąžinti arba toliau su jumis ginčijasi, turite iš ten dingti. Pasitaikius pirmai progai kam nors apie tai pasakykite ir užblokuokite savo telefoną, kol jį atgausite. Tai nėra sveiki santykiai ir turėtumėte apsvarstyti galimybę juos nutraukti.

Taip pat žr: Ką reiškia, kai mergina tave ignoruoja? (Pagrindinės priežastys

Kaip atgauti telefoną iš žaidžiančio vaikino?

Jei bandote susigrąžinti telefoną iš vaikino, kuris su jumis žaidžia, turite būti tvirti ir ryžtingi. Pirmiausia pabandykite gražiai paprašyti, kad jis grąžintų telefoną. Jei jis nepaklūsta, galite pabandyti pasakyti, kad jums tai ne taip trukdo, ir palaukti, kol jis nusivils, svarbu pasakyti, kad norite jį susigrąžinti.

Jei jis neatiduoda, vadinasi, jus apiplėšė, visada galite pateikti pranešimą policijai. Jis gali manyti, kad žaidžia, bet peržengė ribas.

Galutinės mintys

Vaikinas, paėmęs jūsų telefoną, gali reikšti daug dalykų, priklausomai nuo to, kaip gerai jį pažįstate ir nuo jūsų santykių konteksto. Pagrindinė priežastis, dėl kurios vaikinas paims jūsų telefoną, yra ta, kad jis mano, jog jame yra kažkas, ką jūs nuo jo slepiate. Jei nenorite, kad jis šniukštinėtų po jūsų daiktus, kitą kartą, kai jį pamatysite, padėkite telefoną į šalį. Dėkojame, kad skyrėte laiko perskaityti šį įrašą, tikimės, kad jūstaip pat galite rasti ieškomą atsakymą. Taip pat jums gali būti įdomu Ką reiškia, kai vaikinas kalba su jumis valandų valandas?
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.