Kaip nustoti kalbėti apie save.

Kaip nustoti kalbėti apie save.
Elmer Harper

Kalbant apie kalbėjimą apie save, yra daugybė patarimų ir gudrybių, kurias galite naudoti pranešime, kuriame išsiaiškinsime, kokios yra geriausios ir kaip jas įgyvendinti.

Kalbėjimas apie save gali būti sudėtingas įprotis, kurio sunku atsikratyti. Svarbiausia - įsisąmoninti, kada tai darote, ir aktyviai stengtis perorientuoti pokalbį į kitą asmenį. Pabandykite užduoti klausimus apie kitą asmenį, pavyzdžiui, "Kaip praėjo jūsų savaitė?" arba "Ką manote?" Tai padės nukreipti dėmesį nuo savęs į kitą asmenį.

Tai reiškia, kad reikia atkreipti dėmesį į tai, ką jie sako, nesistengiant galvoti, kaip tai susiję su jumis. Taip pat svarbu pripažinti, kad kalbėjimas apie save pokalbiuose ne visada yra neigiamas; tačiau jei pastebite, kad tai trukdo prasmingai bendrauti su kitais, galbūt laikas persiorientuoti į bendravimą su kitais.prasmingiau.

7 būdai, kaip sustabdyti kalbėjimą apie save.

  1. Atidžiai klausykitės ir užduokite žmonėms klausimus.
  2. Vietoj to, kad kalbėtumėte apie save, sakykite komplimentus.
  3. Praktikuokite dėmesingumą ir stebėkite savo mintis.
  4. Kai pajusite norą kalbėti apie save, nukreipkite pokalbį į kitą asmenį.
  5. Žinokite, kokios temos jums kelia aistrą, ir stenkitės jų vengti.
  6. Sąmoningai stenkitės kalbėti apie dalykus, susijusius su kitais žmonėmis.
  7. Nieko nesakykite, tylėkite.

Kaip nustoti kalbėti apie save

Jei pastebėjote, kad per daug kalbate apie save, galite padaryti keletą dalykų, kad nustotumėte kalbėti. Pirma, įsidėmėkite, kokius pokalbius vedate, ir kai pradėsite kalbėti daugiau nei reikia, pabandykite padaryti pauzę ir vietoj to paklausti kito asmens ko nors apie jo gyvenimą ar pomėgius.

Antra, daugiau dėmesio skirkite klausymuisi nei kalbėjimui - aktyviai klausykitės, ką sako kitas asmuo, ir domėkitės juo. Tai padės išlaikyti pokalbio pusiausvyrą ir neleis jums nuolat pasakoti apie savo patirtį.

Galiausiai, jei tikrai jaučiate, kad jums sunku atsikratyti įpročio per daug kalbėti apie save, pabandykite užrašyti savo mintis į dienoraštį, kad tai nedarytų įtakos jūsų pokalbiams su kitais.

Laikydamiesi šių žingsnių, turėtumėte sumažinti laiko, skirto kalboms apie save, kiekį ir užtikrinti, kad kiekvienas pokalbis būtų prasmingas visiems dalyviams.

Kaip užmegzti ryšį per daug nekalbant apie save.

Kai bandote užmegzti ryšį per daug nekalbėdami apie save, geriausia užduoti klausimus pašnekovui.

Tai skatina juos atsiverti ir pasidalyti savo istorijomis; be to, tai padeda jums sužinoti daugiau apie juos, nepasakojant per daug apie save. Įsitikinkite, kad aktyviai klausotės jų atsakymų ir vengiate bet kokių užuominų, kurios galėtų paskatinti jus kalbėti per daug apie save.

Užduokite papildomus klausimus ir pateikite atsiliepimus apie tai, ką jie jums pasakoja; taip parodysite, kad jums tikrai įdomu iš jų išgirsti daugiau.

Ar normalu kalbėti apie save?

Taip, kalbėti apie save yra visiškai normalu. Saviraiška yra natūrali gyvenimo dalis ir gali padėti suprasti savo jausmus ir išgyvenimus.

Taip pat žr: Kūno kalba santykiuose (pasako apie jūsų santykius)

Kalbėjimas apie save gali padėti mums suprasti savo gyvenimo prasmę, nustatyti vertybes ir prioritetus, geriau suprasti, kas esame kaip asmenybės. Tai leidžia mums pasidalyti savo istorijomis su aplinkiniais ir užmegzti prasmingus ryšius su savo gyvenimo žmonėmis.

Pokalbiai apie save taip pat gali suteikti jėgų; jie leidžia mums pripažinti savo stipriąsias puses ir pasiekimus, stiprinti pasitikėjimą savimi ir puoselėti meilę sau.

Ką reiškia, jei per daug kalbu apie save?

Pernelyg daug kalbėti apie save gali būti savigraužos arba narcisizmo požymis. Tai taip pat gali būti būdas pasipuikuoti arba bandymas atkreipti kitų žmonių dėmesį. Tai taip pat gali reikšti, kad žmogui trūksta pasitikėjimo savimi ir jis bando pakelti savo savivertę kalbėdamas apie save.

Taip pat žr: Ką galite padaryti, kad apsisaugotumėte nuo narcizo, kuris bando jus įskaudinti.

Kai kas nors per daug kalba apie save, gali pasirodyti narciziškas, pagyrūniškas ar net erzinantis. Dėl to santykiai su kitais žmonėmis gali būti įtempti, nes pokalbis nėra dvipusis ir tampa nesubalansuotas.

Jei pastebėjote, kad jie per daug kalba apie save, tuomet jie turėtų pasistengti atsitraukti ir sutelkti dėmesį į pokalbius, kuriuose dalyvauja ir kiti žmonės.

Norint užmegzti prasmingus ryšius su kitais žmonėmis, svarbu išklausyti kitus ir leisti jiems pasidalyti savo patirtimi.

Kaip vadinate žmogų, kuris nuolat kalba apie save?

Asmuo, kuris nuolat kalba apie save, dažnai vadinamas "savimi susižavėjusiu" arba "egomaniaku". Tokie žmonės yra linkę monopolizuoti pokalbius, todėl kitiems sunku ištarti žodį.

Jie sutelkia dėmesį tik į savo interesus ir patirtį, retai skirdami laiko pasidomėti kitų žmonių gyvenimu ar situacija. Jiems trūksta empatijos ir jie dažnai nesuvokia, kaip jų elgesys veikia aplinkinius.

Tokie žmonės gali pasirodyti svarbūs patys sau, egoistiški ir net narciziški. Tokių žmonių reikėtų atkalbėti nuo dominavimo pokalbiuose ir skatinti juos domėtis kitų žmonių pasakojimais, nuomonėmis ir idėjomis. Taip jie gali tapti visapusiškesnėmis asmenybėmis, turinčiomis geresnius santykius su aplinkiniais.

Galutinės mintys

Kalbant apie tai, kodėl kalbate apie save ir ar to nėra per daug, iš tiesų viskas priklauso nuo jūsų. Jei užduodate sau šį klausimą, manytume, kad tikriausiai taip ir yra, jei įtariate, kad taip yra, tuomet yra būdų, kaip nustoti kalbėti apie save. Užsirašykite ir pabandykite nukreipti pokalbį kita bendra tema.

Jei šis pranešimas jums pasirodė įdomus, galbūt taip pat norėsite perskaityti straipsnį Kaip niekada nepritrūkti dalykų, kuriuos galite pasakyti (galutinis vadovas).
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.