Kaip elgtis su draugais, kurie jus įžeidinėja?

Kaip elgtis su draugais, kurie jus įžeidinėja?
Elmer Harper

Ar kada nors jus įžeidė bičiulis ir klausėte savęs, kaip reaguoti? Jei taip, tuomet pataikėte į tinkamą vietą. Čia rasite daugybę įvairių įžeidinėjimo valdymo strategijų.

Draugo įžeidinėjimas gali būti gana skaudus ir skaudus, jis turėtų jus palaikyti! Tačiau labai svarbu nereaguoti per daug jausmingai, nes tai tik paaštrina situaciją. Išlaikykite nuovoką ir pasiteiraukite, kodėl jis pajuto norą jus įžeisti. Nustatykite nedviprasmiškas ribas, su kuriomis draugystėje taikstysitės, ir užgniaužkite tokį elgesį, kol jis netapo ilgalaikis.elgesys.

Jei jaučiate, kad jie negerbia jūsų kaip draugo ir nesiklauso jūsų rūpesčių, galbūt laikas nutraukti draugystę.

Toliau rasite 6 būdus, kaip elgtis įžeidus draugą

  1. Išlikite ramūs ir susikaupę.
  2. Kalbėkite tvirtai, bet ne agresyviai.
  3. Paaiškinkite, kaip dėl įžeidimo pasijutote.
  4. Nustatykite priimtino ir nepriimtino elgesio ribas.
  5. Įsitikinkite, kad tai nėra jūsų savivertės atspindys.
  6. Nuspręskite, ar norite nutraukti draugystę, ar bandyti ją atkurti.

Išlikite ramūs ir susikaupę.

Bendraujant su jus įžeidinėjančiais draugais svarbu išlikti ramiam ir susikaupusiam. Akimirkos įkarštyje tai gali būti sunku, tačiau išlaikydami blaivų protą galėsite geriau suvaldyti situaciją.

Pirmiausia ženkite žingsnį atgal ir pabandykite suprasti, kodėl jūsų draugas taip elgiasi - galbūt jis jaučiasi prislėgtas ar nusivylęs ir dėl to užsiplieskia ant jūsų.

Antra, atvirai ir sąžiningai papasakokite apie tai, kas įvyko, ir išsakykite, kaip dėl jų elgesio jaučiatės.

Galiausiai išlikite pagarbūs ir nesivelkite į ginčus - taip užtikrinsite, kad jūsų draugystė išliks nepažeista nepaisant nesutarimų. Išlikdami ramūs ir susikaupę galite padėti draugui suvokti savo klaidą ir nesugadinti jūsų ryšio.

Kalbėkite tvirtai, bet ne agresyviai.

Bendraujant su draugais, kurie jus įžeidinėja, svarbu kalbėti tvirtai, bet ne agresyviai.

Taip pat žr: 50 Helovino žodžių, prasidedančių raide I (su apibrėžimais)

Asertyvumas reiškia, kad reikia pakovoti už save ir pagarbiai reikšti savo nuomonę, o agresija reiškia nenorą derėtis ir norą dominuoti. Kai kalbama apie draugų įžeidinėjimus Pasistenkite išlikti ramūs ir atminkite, kad atsakydami agresija tik paaštrinsite situaciją.

Ženkite žingsnį atgal ir pasistenkite pažvelgti į situaciją iš kitos perspektyvos. Išreikškite savo jausmus įtaigiai - paaiškinkite, kaip dėl komentaro pasijutote ir kodėl jis buvo nepriimtinas.

Prireikus nustatykite ribas; jei kieno nors elgesys ir toliau trukdo, geriausia būtų nutraukti pokalbį arba net atsiriboti nuo jo.

Bendraujant su žmonėmis, ypač kai tie žmonės yra artimi draugai, kurie jus nuskriaudė, visada geriau elgtis asertyviai nei agresyviai.

Paaiškinkite, kaip dėl įžeidimo pasijutote.

Pasistenkite išlikti ramūs ir neatsakykite šiurkščiais žodžiais. Vietoj to kelis kartus giliai įkvėpkite ir pabandykite paaiškinti, kaip dėl jų žodžių pasijutote.

Jei tai nepadeda, pamažu pasitraukite iš situacijos, kol viskas atvės ir galėsite ramiai pasikalbėti apie tai, kas nutiko.

Nustatykite priimtino ir nepriimtino elgesio ribas.

Gali būti sunku bendrauti su jus įžeidinėjančiais draugais, tačiau svarbu, kad gintumėte save ir neleistumėte jiems išsisukti.

Ribų nustatymas yra vienas geriausių būdų pakovoti už save. Tai galite padaryti pasakydami sau, su kuo sutiksite ir su kuo nesutiksite.

Jei jūsų draugas peržengia jūsų ribas, gali būti, kad laikas nutraukti draugystę.

Taip pat žr: Koks yra geras atsakas, kai kas nors jus įžeidžia?

Įsitikinkite, kad tai nėra jūsų savivertės atspindys.

Kai tenka bendrauti su jus įžeidinėjančiais draugais, gali būti sunku išlikti pasitikinčiam savimi. Svarbu prisiminti, kad jų žodžiai atspindi ne jūsų savivertę, o jų pačių nesaugumo jausmą.

Skirkite šiek tiek laiko pagalvoti, kodėl jie sako tokius dalykus, ir atminkite, kad galite kontroliuoti, kaip į juos reaguosite ir kaip į juos reaguosite.

Taip pat naudinga priminti sau visas teigiamas savybes ir bruožus, dėl kurių esate unikalus ir ypatingas.

Taip elgdamiesi galėsite išlikti ramūs ir išlaikyti sveiką savivertės jausmą, nepaisant neigiamų komentarų.

Nuspręskite, ar norite nutraukti draugystę, ar bandyti ją atkurti.

Prieš priimdami bet kokį sprendimą, apgalvokite abiejų variantų privalumus ir trūkumus. Jei draugystę galima išsaugoti, pabandykite nuoširdžiai, bet pagarbiai pasikalbėti su draugu apie jo elgesį.

Svarbu aiškiai ir ramiai išsakyti savo jausmus, kad draugas suprastų, kodėl jo žodžiai jus įskaudino. Jei įžeidinėjimai tęsiasi ir po to, kai juos išsakote, gali būti, kad laikas pagalvoti apie draugystės nutraukimą.

Nutraukti santykius gali būti sunku, tačiau kartais tai būtina abiem pusėms, kad būtų galima rasti sveikesnius santykius. Galiausiai tik nuo jūsų priklauso, ar norite bandyti taisyti santykius, ar ne.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip elgtis su įžeidžiančiu draugu?

Geriausias būdas elgtis šioje situacijoje - išlikti ramiam ir pabandyti išsikalbėti. Jei įžeidinėjimai tęsiasi, svarbu išreikšti savo jausmus nekonfliktišku būdu.

Taip pat svarbu prisiminti, kad draugas gali nesuvokti, jog jus įžeidžia, todėl pasistenkite paaiškinti, kaip dėl jo žodžių jaučiatės. Jei pokalbis nesiklosto gerai, prireikus galite pasitraukti arba baigti pokalbį.

Kaip reaguojate į žmogų, kuris jus įžeidinėja?

Kai kas nors mane įžeidžia, paprastai stengiuosi išlikti ramus ir santūrus. Manau, kad tokiose situacijose svarbu neleisti, kad emocijos užvaldytų. Užuot atsakęs pykčiu ar agresija, stengiuosi išlikti ramus ir reaguoti racionaliai. Jei įmanoma,

Kodėl draugai jus menkina?

Draugai gali jus menkinti dėl įvairių priežasčių. Jie gali jaustis nesaugūs arba pavydėti ir norėti pasijusti geresniais jus menkindami.

Jie gali norėti primesti jums savo įsitikinimus ir vertybes, kad savosios atrodytų teisingesnės. Draugai taip pat gali jus menkinti iš įpročio, kaip juokavimo ar erzinimosi būdą, įsišaknijusį jų elgesyje.

Kai kuriais atvejais draugai gali net nesuvokti, kad ką nors menkina, nes jie gali būti taip įpratę taip kalbėti, kad jiems tai tapo įprasta. Svarbu nustatyti, kada draugas ką nors menkina, ir kreiptis į jį tiesiogiai; tai padės užtikrinti, kad toks elgesys ateityje nepasikartotų.

Kaip geriausia atsakyti į įžeidimus?

Geriausias būdas reaguoti į įžeidimus - išlikti ramiam ir giliai įkvėpti. Svarbu neleisti, kad įžeidimas jus įskaudintų ir atsakytumėte pykčiu.

Vietoj to pasistenkite išlikti santūrūs ir kelias akimirkas pagalvokite, kaip norite reaguoti. Jei įmanoma, geriausia į įžeidimą nekreipti dėmesio arba, jei reikia, nueiti. Tai gali padėti deeskaluoti situaciją ir išvengti tolesnio konflikto.

Jei reikia atsakyti, darykite tai mandagiai ir stenkitės nenusileisti iki to paties lygio kaip užpuolikas. Pripažinkite jo jausmus, bet nebijokite prireikus gintis.

Svarbiausia, kad ginčo metu išlaikytumėte ramybę; taip parodysite, kad esate stipresnis žmogus, o žiūrovai tai įvertins kaip brandos ženklą.

Galutinės mintys

Kai draugas mane įžeidžia, stengiuosi išlikti ramus ir nereaguoti per daug emocingai. Paklausiu, kodėl jis jautė poreikį mane įžeisti, ir nustatau aiškias ribas, ką toleruosiu draugystėje.

Jei jie ir toliau manęs negerbia, galiu apsvarstyti galimybę nutraukti draugystę. Taip pat primenu sau, kad jų žodžiai atspindi ne mano, kaip asmens, vertę, o jų pačių nesaugumo jausmą.

Ačiū, kad skyrėte laiko perskaityti šį pranešimą, tikimės, kad radote atsakymą į savo klausimą, taip pat galite patikrinti, ką reiškia būti dviveidžiu (paaiškinta), kad giliau pažvelgtumėte į tai, kodėl draugai jus įžeidinėja ir yra dviveidžiai.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.