Ką reiškia stovėti rankomis už nugaros?

Ką reiškia stovėti rankomis už nugaros?
Elmer Harper

Kai pastebite žmogų, stovintį rankomis už nugaros, tai gali būti painu, nes ši kūno kalba gali turėti keletą skirtingų reikšmių.

Šiame įraše apžvelgsime 5 svarbiausias stovėjimo rankomis už nugaros reikšmes.

Greitas atsakymas: stovėjimas rankomis už nugaros gali būti interpretuojamas įvairiai: pavyzdžiui, tai gali būti laikoma pagarbos ženklu, tarsi stovėtumėte atsistoję į dėmesio lauką. Tai taip pat gali būti laikoma pasidavimo ar pralaimėjimo ženklu, tarsi laikytumėte rankas už nugaros, kad jums būtų uždėti antrankiai.

Apskritai stovėjimas rankomis už nugaros gali būti laikomas pagarbos arba paklusnumo ženklu, tačiau tai priklauso nuo konteksto, kuriame matote žmogų stovintį rankomis už nugaros.

Kas yra kontekstas ir kaip juo naudotis?

Kas yra kontekstas ir kaip juo naudotis?

Kontekstas apibrėžiamas kaip visuma aplinkybių, kurios supa asmens kūno kalbą. Norint teisingai suprasti, kas vyksta, reikia atkreipti dėmesį į tai, kur asmuo yra, su kuo jis yra ir kokia aplinka jį supa.

Pavyzdžiui, jei matote žmogų, stovintį rankomis už nugaros ir kalbantį su savo viršininku, tai reiškia, kad jis rodo dėmesį ir pagarbą.

5 svarbiausios stovėjimo rankomis už nugaros reikšmės.

  1. Tai pasitikėjimo ženklas.
  2. Tai pagarbus gestas.
  3. Dėl to žmogus atrodo aukštesnis ir galingesnis.
  4. Tai būdas parodyti, kad asmuo nekelia grėsmės.
  5. Dėl to asmuo gali atrodyti prieinamesnis.

1. Tai pasitikėjimo ženklas.

Pagrindinė rankų laikymo už nugaros priežastis - parodyti pasitikėjimą savimi, pranašumą, pasitikėjimą savimi ir galią. Tai parodymas, kad aš vadovauju.

Šį gestą taip pat galime naudoti pasitikėjimui savimi stiprinti, kai jaučiamės prislėgti, nes jis padeda ištiesinti nugarą ir pakelti galvą.

Tai atviras kūno kalbos gestas, kuriuo parodome pasauliui, kad pasitikime savimi ir nebijome kitiems parodyti savo gyvybiškai svarbių organų.

2. Tai pagarbus gestas .

Norint suprasti, ar stovėjimas susikibus rankomis už nugaros yra pagarbus, ar ne, svarbiausia yra kontekstas. Kai matote žmogų stovintį susikibus rankomis už nugaros, tai gali būti laikoma pagarbos kitam asmeniui ženklu. Kariai tai naudoja, kai yra ramūs.

3. Dėl to žmogus atrodo aukštesnis ir galingesnis.

Kai stovite rankomis už nugaros, tai gali reikšti jūsų galią kitiems.

Pabandykite atsistoti rankomis už nugaros ir nuleisti pečius žemyn.

Taip išvengsite netyčinio susiraukimo ir atrodysite aukštesni, galingesni ir labiau pasitikintys savimi. Tai galingas kūno kalbos judesys.

4. Tai būdas parodyti, kad asmuo nekelia grėsmės.

Vėlgi tai priklauso nuo pokalbio konteksto ir nuo to, tarp kieno jis vyksta. Tai gali būti ženklas, kad nesate grėsmė ir kontroliuojate situaciją.

5. Dėl to asmuo gali atrodyti prieinamesnis.

Kai stovite rankomis už nugaros, tai siunčia stiprų kūno kalbos ženklą, kad jūs kontroliuojate arba vadovaujate, todėl žmonės gali jus laikyti natūraliu lyderiu verslo aplinkoje ir kreiptis dėl užduočių ar klausimų. Viskas priklauso nuo konteksto.

Taip pat žr: 100 meilės žodžių, prasidedančių raide "A"

Štai penkios svarbiausios priežastys, kodėl mums svarbu stovėti susikibus rankomis už nugaros. Toliau apžvelgsime dažniausiai užduodamus klausimus.

Dažnai užduodami klausimai

Ką reiškia stovėti susikibus rankomis už nugaros?

Stovėjimas rankomis už nugaros paprastai reiškia pavaldumą, paklusnumą ar vergišką požiūrį. Tai taip pat gali būti pagarbos, pagarbos ar susižavėjimo ženklas.

Kokie yra stovėjimo rankomis už nugaros privalumai?

Stovėjimas rankomis už nugaros turi keletą privalumų. Pirma, tai padeda pagerinti laikyseną, nes išlygina stuburą ir pečius.

Antra, jis gali padėti padidinti pasitikėjimą savimi, nes žmogus atrodo aukštesnis ir išsiplėtęs.

Trečia, tai gali padėti padidinti budrumą, nes rankos ir plaštakos yra aktyvios.

Galiausiai jis gali padėti sumažinti stresą, nes leidžia žmogui giliai kvėpuoti ir atpalaiduoti kaklo ir pečių raumenis.

Kaip stovint rankomis už nugaros galima pagerinti laikyseną?

Kai stovite rankomis už nugaros, pečiai atlošiami atgal ir nuleidžiami žemyn, o tai skatina geresnę laikyseną. Be to, tai suaktyvina viršutinės nugaros dalies raumenis, kurie taip pat padeda gerinti laikyseną.

Kokie pavojai kyla stovint rankomis už nugaros?

Stovint rankomis už nugaros kyla daug pavojų. Vienas iš rimčiausių pavojų yra tas, kad dėl to galima prarasti pusiausvyrą ir nukristi.

Be to, jis gali be reikalo apkrauti nugarą ir pečius, o ilgai laikant rankas gali atsirasti rankų dilgčiojimas ar tirpimas.

Taip pat galite rizikuoti patekti į bėdą, kai turėtumėte būti pavaldinys. Pavyzdžiui, jei darbe vaikštote susikibę rankomis už nugaros, tai visiems siunčia neverbalinį signalą, kad manote, jog esate pagrindinis.

Jei jūsų viršininkas pastebės, kad tai darote, tai gali jį nuliūdinti ir jis žvilgsnį nukreips į šalį. Tai tikrai svarbu apsvarstyti ir gali būti netgi laikoma agresija.

Geriausias patarimas - kūno judesius naudoti tik tada, kai esate viršininkas arba norite pakelti savo statusą. kūno kalbos skaitymas yra labai svarbus, kai norite su kuo nors sutarti.

Ką reiškia už nugaros susikibusios rankos?

Už nugaros susikibusios rankos yra gestas, kurį galima interpretuoti įvairiai. Jis gali būti vertinamas kaip pasitikėjimo savimi, viršenybės ar autoriteto demonstravimas. Taip pat gali būti vertinamas kaip pavaldinių gestas, rankos už nugaros ar net už kieno nors kito nugaros.

Šis gestas, priklausomai nuo konteksto, kuriame jis naudojamas, perteikia daug skirtingų dalykų. Pavyzdžiui, patruliuojantis direktorius gali jaustis pasitikintis savimi ir autoritetingas, o pavaldinys gali jaustis nesaugus ir pažeidžiamas.

Norint išsiaiškinti, kas iš tikrųjų vyksta, reikia atkreipti dėmesį į kūno kalbą ir veido išraišką.

Taip pat žr: Kai vaikinas tave įtraukia į draugų zoną.

Galutinės mintys.

Stovėjimas rankomis už nugaros reiškia galios ir dominavimo kitų atžvilgiu demonstravimą. Tokia laikysena pasauliui sakote, kad esate pagrindinis ir norite, kad kiti jus pastebėtų.

Kai kurie žmonės gali manyti, kad ši poza atrodo pernelyg konfrontacinė, ji gali būti laikoma agresyvia poza.

Kad ir kaip galvotumėte, tai visada priklauso nuo konteksto. Tikimės, kad jums patiko skaityti šį įrašą, jei taip, rekomenduojame peržiūrėti straipsnį "Rankos už galvos (supraskite, ką tai iš tikrųjų reiškia)", kuriame rasite daugiau informacijos.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.