Kai narcizas mato, kad verkiate (Išsamūs faktai apie narcizą)

Kai narcizas mato, kad verkiate (Išsamūs faktai apie narcizą)
Elmer Harper

Taigi jums įdomu, ką jaučia narcizas, kai mato, kad verkiate. Šiame įraše bandome išsiaiškinti, kaip jis reaguoja ir ką jaučia.

Kai narcizas mato, kad verkiate jo akivaizdoje, tai yra akivaizdus emocijų pokytis, dėl kurio jis jaučiasi nepatogiai šalia jūsų. Paprastai jis jus kritikuoja ir bando pripažinti jūsų jausmus negaliojančiais. Narcizai nesigaili, todėl jie neatsiprašys už tai, kad privertė jus jaustis blogai. Tiesą sakant, narcizas gali priversti jus jaustis dar blogiau, priversdamas jus jaustis taip, tarsi jūsų ašaros būtų beprasmės arba kadjūs perdėtai reaguojate. Dauguma narcizų jūsų ašaras vertins kaip bandymą juos kontroliuoti ir sakys tokius dalykus, kaip "jūs esate per daug emocinga" arba "jums per daug reikia".

Jei kada nors verksite narcizo akivaizdoje, pasiruoškite keistai reakcijai. Narcizas kartais nusikeiks, nes nesupras, kodėl verkiate.

Toliau apžvelgsime 6 būdus, kaip narcizas reaguoja į jūsų verksmą.

6 būdai, kaip narcizas jausis, kai verksite.

  1. Jie jaučiasi pasipūtę ir pranašesni.
  2. Jie gali jaustis patenkinti, kad sukėlė jums skausmą.
  3. Jie gali jaustis laimingi, kad patiriate neigiamas emocijas.
  4. Jie gali būti susirūpinę ir bandyti jus paguosti.
  5. Jie gali jaustis kalti ir bandyti ištaisyti savo veiksmus.
  6. Jie gali supykti ant jūsų už tai, kad verčiate juos jaustis blogai.

Jie jaučiasi pasipūtę ir pranašesni.

Narcizai dažnai apibūdinami kaip turintys "teisės jausmą", besijaučiantys pasipūtę ir pranašesni. Jie gali manyti, kad yra aukščiau už kitus ir neprivalo laikytis tų pačių taisyklių ar normų kaip visi kiti. Pamatę, kad kitas žmogus verkia, jie gali tai laikyti silpnumo požymiu ir jaustis pasipūtę ar pranašesni. Kai kuriais atvejais jiems gali net patikti matyti kitą žmogų kenčiantį emocinį skausmą.

Taip pat žr: Toksiško asmens apibrėžimas (Perimkite savo gyvenimo kontrolę.)

Jie gali jaustis patenkinti, kad sukėlė jums skausmą.

Matydamas, kad verkiate, narcizas gali jausti pasitenkinimą, kad sukėlė jums skausmą. Taip yra todėl, kad narcizams patinka matyti, kaip kiti žmonės kenčia, nes tai jiems padeda geriau jaustis. Jei palaikote santykius su narcizu, svarbu žinoti šią tendenciją ir stengtis vengti situacijų, kuriose jūsų ašaros jam suteiktų pasitenkinimą. Jie žino, kad gali jus kontroliuoti irradote savo trigerio tašką.

Jie gali jaustis laimingi, kad patiriate neigiamas emocijas.

Jie gali jaustis laimingi, kad išgyvenate neigiamas emocijas. Kai narcizas mato, kad verkiate, tai ženklas, kad jis kontroliuoja jus ir jūsų emocijas. Tai būdas jiems įgyti galios ir kontrolės jausmą.

Jie gali būti susirūpinę ir bandyti jus paguosti.

Kai kurie narcizai parodys susirūpinimą, kai pamatys ką nors verkiantį kitų akivaizdoje. Jie matė, kaip toks elgesys veikia kitus praeityje, ir žino, kaip atrodys, jei nerodys jokių emocijų.

Jie gali jaustis kalti ir bandyti ištaisyti savo veiksmus.

Narcizai paprastai labai gerai slepia savo tikruosius jausmus, tačiau kartais jie nusileidžia. Pamatę, kad verkiate, jie gali jaustis kalti ir bandyti ištaisyti savo veiksmus. Taip yra todėl, kad jie žino, jog jus įskaudino, ir nori viską ištaisyti. Tačiau neapsigaukite dėl staigaus jų gerumo - tikėtina, kad jie taip elgiasi tik tam, kad atleistumėte.ir jie gali toliau jus kontroliuoti.

Jie gali supykti ant jūsų už tai, kad verčiate juos jaustis blogai.

Narcizai paprastai yra labai į save įsitraukę žmonės, kuriems rūpi tik jų pačių poreikiai ir jausmai. Taigi, kai priverčiate juos jaustis blogai, jie gali ant jūsų supykti. Taip yra todėl, kad jūsų emocijas jie laiko savo vidinės sumaišties atspindžiu ir negali pakęsti, kai mato save neigiamoje šviesoje. Narcizai taip pat gali ant jūsų supykti, nes jiems atrodo, kad bandote juos kontroliuoti.arba kaip nors jais manipuliuoti. Taigi, jei palaikote santykius su narcizu, svarbu žinoti apie galimas jo pykčio problemas ir stengtis nedaryti nieko, kas jas išprovokuotų.

Taip pat žr: Ar narcizai yra protingi?

Toliau apžvelgsime kai kuriuos dažniausiai užduodamus klausimus.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar narcizai supranta jūsų emocijas?

Ne, narcizai nesupranta jūsų emocijų. Jie jaučia emocijas, tačiau tai nėra įprastos žmogiškos emocijos. Jiems reikia nuolat jaustis galingiems ir kontroliuojamiems. Jie nori jaustis svarbūs ir ypatingi. Jie jaučiasi liūdni, kai negauna to, ko nori. Narciziškas aprūpinimas - tai terminas, vartojamas apibūdinti dėmesiui, kurio narcizui reikia, kad jis gerai jaustųsi.

Ar narcizams patinka, kad verkiate?

Narcizai mėgsta matyti, kaip žmonės verkia jų akivaizdoje, nes tai leidžia jiems jaustis galingiems ir kontroliuojamiems. Jie gali kritikuoti savo partnerį ar artimuosius, kad šie pasijustų dar menkesni ir verktų kitų žmonių akivaizdoje. Tai narcizui suteikia vadinamąjį narcizišką aprūpinimą - patvirtinimo ir susižavėjimo šaltinį, kuris padeda jam gerai jaustis. Nors jūsųpartneriui ar mylimam žmogui gali būti nemalonu matyti, kaip verkiate, tačiau jie gali jausti pasitenkinimą žinodami, kad sukėlė jums skausmą.

Ar narcizai verčia jus verkti specialiai?

Ar narcizai verčia jus verkti tyčia? Gali būti, kad jie tai daro, norėdami geriau jaustis arba norėdami jus apšviesti dujomis, kad jaustumėtės liūdni ir vieniši. Jei palaikote santykius su narcizu, svarbu žinoti apie galimą jo manipuliacinį elgesį. Retas kuris narcizas gailisi, todėl turite išsiaiškinti, kas slypi už apšvietimo dujomis.

Pasistenkite vengti didelių ginčų su narcizu, nes jie tuo maitinasi.

Ar narcizai kada nors verkia?

Ar narcizai kada nors verkia? Tai pagrįstas klausimas, turint omenyje, kad empatija nėra viena iš stipriųjų narcizų savybių. Tačiau narcizai verkia, bet tik tada, kai tai jiems naudinga. Pavyzdžiui, jei narcizas mato, kad verkiate, jis gali pasinaudoti jūsų ašaromis savo naudai, bandydamas priversti jus jaustis kaltais arba manipuliuodamas, kad ką nors padarytumėte dėl jo. Kitaip tariant, narcizai neverkia.nes jie nuoširdžiai liūdi ar yra nusiminę; jie verkia norėdami gauti tai, ko nori.

Kada verkia narcizai?

Narcizai verkia dėl dviejų priežasčių: kai jaučiasi užvaldyti neigiamų emocijų ir kai jaučiasi kritikuojami. Jie verkia siekdami kitų empatijos ir gailesčio. Nors narcisizmui būdinga empatijos stoka, narcizai geba jausti empatiją sau. Kai jaučiasi užvaldyti, jie gali verkti norėdami išlaisvinti savo emocijas. Kai jaučiasi kritikuojami, jie gali verkti siekdamisupratimą ir pritarimą.

Ar narcizai verkia per filmus?

Narcizai verkia per filmus dėl dviejų priežasčių. Pirmoji - norėdami atkreipti aplinkinių dėmesį. Jie žino, kad jei verks žmonių akivaizdoje, sulauks dėmesio. Antroji priežastis - norėdami sukelti žmogui, su kuriuo žiūri filmą, empatijos jausmą. Jie nori, kad žmogus jų gailėtųsi ir įsijaustų į jų emocijas. Tačiau šios ašaros paprastai yra tikkrokodilo ašaros ir nėra tikros. Jei narcizas nori su jumis suartėti, jis gali verkti per filmą, kad parodytų, jog jaučia gilesnius jausmus.

Ar gali narciziškieji žmonės pasikeisti?

Nors tai gali būti sunku, narcisizmu sergantys žmonės gali pasikeisti padedami terapijos ir vaistų. Gydymas gali padėti narcisizmu sergantiems žmonėms išmokti sveikiau bendrauti su kitais ir valdyti savo svarbos jausmą.

ar narcizas verks dėl jūsų?

Jei narcizas jus atstūmė, jis dėl jūsų neliūdės. Jis gali apsimesti, kad liūdi, ar net išlieti kelias krokodilo ašaras, tačiau iš tikrųjų nejaučia jokio gailesčio ar liūdesio. Tiesą sakant, jis gali net slapta džiaugtis, kad jam nebereikia su jumis turėti reikalų.

Ar narcizai verkia krokodilo ašaromis?

Ar narcizai verkia krokodilo ašaromis? Į šį klausimą sunku atsakyti, nes tai priklauso nuo konkretaus narcizo. Kai kurie narcizai gali verkti krokodilo ašaromis siekdami manipuliuoti ir kontroliuoti kitus, o kiti - ne. Svarbu prisiminti, kad ne visi narcizai yra vienodi, todėl neįmanoma vienareikšmiškai pasakyti, ar jie gali verkti, ar ne.tikros ašaros.

Galutinės mintys

Pagrindinė priežastis, dėl kurios narcizas patiria malonumą matydamas jus verkiantį, yra ta, kad tai reiškia, jog jis jus kontroliuoja. Narcizams patinka versti jus jaustis prastesniais už juos, nes tai suteikia jiems galios jausmą ir leidžia pasinaudoti jumis. Galbūt jums taip pat bus naudingas šis pranešimas Kas atsitinka, kai nustojate reaguoti į narcizą.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.