Lori Vallow Daybell atskleista (atskleidžiant paslaptis, slypinčias jos kūno kalboje!)

Lori Vallow Daybell atskleista (atskleidžiant paslaptis, slypinčias jos kūno kalboje!)
Elmer Harper

Lori Vallow Daybell byla patraukė viso pasaulio dėmesį. Analizuojant jos kūno kalbą ir elgesį apklausos su tyrėjais metu, galima gauti keletą įdomių įžvalgų.

Šiame straipsnyje nagrinėsime 15 skirtingų Lori kūno kalbos aspektų, kurie atskleidžia jos paslaptis.

Prieš žiūrėdami šį vaizdo įrašą, trumpai pažvelkite į toliau pateiktą medžiagą, kad pastebėtumėte kūno kalbos ženklus ir dar daugiau.

didelis Lori mirksėjimo dažnis. 🫣

Vienas pirmųjų į akis krintančių dalykų - didelis Lori mirksėjimo dažnis pokalbio metu. Tai gali būti susiję su įvairiais veiksniais, pvz:

 1. Galimos priežastys : Nervingumas, stresas, nerimas ar apgaulė.
 2. Ryšys su stresu ar nerimu : Didelis mirksėjimo dažnis gali rodyti padidėjusį streso ar nerimo lygį, o tai reiškia, kad Lori pokalbio metu gali jaustis nejaukiai.

Aktyvūs rankų gestai ir deskriptoriai. 🫳🏽

Kalbėdama Lori dažnai naudoja aktyvius rankų gestus ir apibūdinimus. Tai gali būti daroma keliais tikslais:

 1. Tikslas ir poveikis : Rankų gestai gali padėti pabrėžti mintis, sudominti ir užmegzti ryšį su klausytoju.
 2. Ryšys su pokalbiu : Aktyvūs rankų gestai gali reikšti, kad Lori bando kontroliuoti pokalbį arba nukreipti jį norima linkme.

Prisitaikymas prie konkrečių klausimų ar situacijų. 🤦🏻‍♀️

Atrodo, kad per visą interviu Lori savo atsakymus pritaiko prie konkrečių klausimų ar situacijų:

 1. Pokalbio kontrolė : Taip ji gali bandyti kontroliuoti pokalbio eigą ir išvengti tam tikrų temų aptarimo.
 2. Pavyzdžiai : Paklausta apie buvusio vyro mirtį, Lori gali pakeisti temą arba pateikti miglotus atsakymus.

Fizinio buvimo mažinimas. 🧍🏼‍♀️

Lori kūno kalba dažnai sumažina savo fizinį buvimą, o tai gali turėti keletą pasekmių:

 1. Pilvo apsauga : Lori, susikūprinusi arba įtraukusi pilvą, gali nesąmoningai gintis nuo tariamos grėsmės.
 2. Galimos priežastys : Toks elgesys gali būti susijęs su nerimu, pažeidžiamumu arba noru pasirodyti mažesniu ir mažiau grėsmingu.

"Chaffing" ir nukreipimo taktika. 🗣️

Pokalbio metu Lori taiko išsisukinėjimo ir nukreipimo taktiką:

 1. Išsiblaškymo būdai : Keisdama temą, juokaudama arba pateikdama nereikšmingą informaciją Lori stengiasi atitraukti pašnekovą nuo jautrių temų nagrinėjimo.
 2. Klaidinga pokalbio kryptis : Ši taktika leidžia Lori išlaikyti tam tikrą pokalbio kontrolę ir išvengti sudėtingų ar kaltinančių klausimų.

Troškimas sulaukti pritarimo ar dėmesio. 😛

Viso pokalbio metu Lori rodo norą sulaukti pritarimo ar dėmesio:

 1. Įvaikinto sūnaus JJ paminėjimas : Lori užsimena apie savo įvaikintą sūnų J. J. ir pabrėžia, su kokiais sunkumais jai teko susidurti kaip tėvui, galbūt norėdama pelnyti užuojautą ar susižavėjimą.
 2. Vyro dėmesio kitam vaikui stoka : Lori kalba apie tai, kad vyras neskiria dėmesio kitam jos vaikui, galbūt norėdama parodyti save kaip labiau atsidavusį ir rūpestingą tėvą.

Dažnas juokas. 🤭

Dar vienas pastebimas Lori elgesio aspektas - ji dažnai juokiasi, net ir kalbėdama rimtomis temomis:

 1. Netinkamas kontekstas : Pavyzdžiui, juokas, kai kalbama apie buvusio vyro mirtį, atrodo ne vietoje ir gali reikšti, kad bandoma atrodyti atsitiktinai arba nesijaudinti.
 2. Psichologinis aiškinimas : Lori juokas taip pat gali būti gynybinis mechanizmas, padedantis įveikti stresą ar nerimą dėl situacijos.

Jos istorijos pritaikymas. 🙊

Atrodo, kad interviu eigoje Lori keičia savo pasakojimą:

 1. Nereikšmingos informacijos pateikimas : Užuot aiškiai papasakojusi apie įvykius, Lori pateikia nereikalingą arba nesusijusią informaciją, kuri gali suklaidinti arba suklaidinti pašnekovą.
 2. Tam tikrų temų vengimas : Lori taip pat gali nukreipti pokalbį nuo konkrečių temų, kad išvengtų savęs kaltinimo ar savo tikrųjų jausmų atskleidimo.

Atspindėjimo arba mėgdžiojimo taktika. 🪞

Pokalbio metu Lori gali taikyti veidrodinio atspindėjimo arba mėgdžiojimo taktiką:

 1. Ryšio užmezgimas : Panašios kalbos, gestų ar išraiškos, kaip ir pašnekovo, vartojimas gali padėti užmegzti ryšį ir suteikti pokalbiui daugiau komforto.
 2. Pasitikėjimo ar pritarimo įgijimas : Atspindėjimas taip pat gali būti subtilus būdas siekti pašnekovo pasitikėjimo ar pritarimo, todėl Lori gali lengviau kontroliuoti pokalbį.

Pasitikėjimo pokytis.

Lori elgesys pasikeičia, kai jos paklausiama, ar yra kas nors, ko ji dar neatskleidė:

Taip pat žr: Alfa vyrų kūno kalbos triukai (kiekvienam vaikinui)
 1. Išskaičiuojama informacija : Padidėjęs jos pasitikėjimas savimi ir pasitikėjimas savimi gali reikšti, kad anksčiau ji slėpė informaciją arba nebuvo visiškai teisinga.
 2. Konkreti darbotvarkė : Šis elgesio pokytis taip pat gali reikšti, kad Lori pokalbio metu turi konkrečių tikslų, kuriuos nori įgyvendinti kontroliuodama pokalbį.

Dvasinė poza. 🙏

Tam tikrais interviu momentais Lori užima dvasingą pozą:

 1. Aukštesnio statuso ar galios troškimas : Galvos lenkimas diskutuojant tam tikromis temomis gali reikšti Lori tikėjimą savo dvasiniu autoritetu arba aukštesnio statuso ar galios troškimą.
 2. Tikėjimas dvasiniu autoritetu : Toks elgesys taip pat gali būti bandymas sudaryti pamaldumo ar dvasingumo įvaizdį, galbūt siekiant pelnyti pašnekovo pagarbą ar susižavėjimą.

Apsauginis elgesys. 🪬

Pokalbio metu Lori dažnai elgiasi apsaugingai:

Taip pat žr: Meilės žodžiai, prasidedantys Q (su apibrėžimu)
 1. Apsauga nuo grėsmių : Pilvo uždengimas ar rankų sukryžiavimas gali būti bandymas apsisaugoti nuo galimų grėsmių arba jaustis saugiau nepažįstamoje situacijoje.
 2. Saugumo jausmas : Toks elgesys taip pat gali būti nerimo ar pažeidžiamumo požymis, rodantis, kad pokalbio metu Lori jaučiasi pažeidžiama ar jai gresia pavojus.

Baziniai nuokrypiai. 🙆‍♀️

Ekspertai pastebėjo keletą pagrindinių Lori kūno kalbos nukrypimų:

 1. Streso ar diskomforto požymiai : Įgaubtas pilvas, dažnas mirksėjimas ir asimetriški burnos judesiai gali rodyti, kad Lori apklausos metu patiria didelį stresą ar diskomfortą.
 2. Ekspertų pastabos : Šie nukrypimai nuo tipiško elgesio gali suteikti vertingų įžvalgų apie Lori emocinę būseną ir padėti tyrėjams suprasti jos motyvus ir ketinimus.

Dažnai užduodami klausimai.

Ką rodo didelis Lori mirksėjimo dažnis?

Didelis Lori mirksėjimo dažnis gali rodyti stresą, nerimą arba apgaulę apklausos metu.

Kodėl Lori naudoja aktyvius rankų gestus ir deskriptorius?

Aktyvūs rankų gestai ir apibūdinimai gali padėti Lori pabrėžti svarbius dalykus, sudominti klausytoją ir kontroliuoti pokalbį.

Kaip Lori prisitaiko prie konkrečių klausimų ar situacijų?

Lori gali keisti savo atsakymus arba pateikti miglotus atsakymus, kad kontroliuotų pokalbį ir išvengtų tam tikrų temų aptarimo.

Ką galėtų reikšti dažnas Lori juokas pokalbio metu?

Lori juokas, net ir rimtų diskusijų metu, gali būti bandymas atrodyti laisvai, nerūpestingai arba gynybinis mechanizmas, padedantis įveikti stresą ar nerimą.

Ką ekspertai sako apie pagrindinius Lori kūno kalbos nukrypimus?

Pagrindiniai nukrypimai, pavyzdžiui, įgaubtas pilvas, dažnas mirksėjimas ir asimetriški burnos judesiai, gali rodyti didelį stresą ar diskomfortą apklausos metu.

Galutinės mintys

Lori Vallow Daybell kūno kalba pokalbio metu atskleidžia sudėtingą ir intriguojančią asmenybę. Nuo didelio mirksėjimo dažnio ir apsauginio elgesio iki jos susikaustymo ir nukreipimo taktikos - Lori kūno kalba suteikia vertingų užuominų apie jos emocijas, ketinimus ir galimą apgaulę.

Analizuodami šias subtilias užuominas galime geriau suprasti mįslingą figūrą, esančią šios įdomios bylos centre.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.