Rankos virš kirkšnies reikšmė (kūno kalba)

Rankos virš kirkšnies reikšmė (kūno kalba)
Elmer Harper

Tai neverbalinis bendravimas, kai asmuo socialinėje situacijoje perkelia ranką nuo vienos kūno vietos į kitą. Populiariausias gestas - kai rankos juda nuo viršugalvio žemyn iki kirkšnių.

Taip pat žr: Ką reiškia, jei kalbėdamas žmogus užmerkia akis? (Viskas, ką reikia žinoti)

Paprastai taip elgiamasi tada, kai asmuo jaučiasi įbaugintas ar išsigandęs, todėl pasąmoningai apsisaugo naudodamas šį gestą.

Jis taip pat gali būti naudojamas, kai tarp dviejų žmonių yra galios skirtumas ir vienas iš jų bando įrodyti savo dominavimą arba kai kas nors jaučiasi nesaugiai ir nori paslėpti savo kūno dalis, dėl kurių jaučiasi nesmagiai.

Prieš pradėdami per daug aiškintis, kodėl dengiame kirkšnių sritį, turėtume atsižvelgti į svarbiausią dalyką, kai skaitome kitų žmonių kūno kalbą: neverbalinių ženklų kontekstą.

Kūno kalba Ranka virš kirkšnies kontekstas

  • Kodėl žmonės liečia savo kirkšnių sritį
  • Kokie kiti gestai naudojami bendrauti
  • Kaip skirtingos kultūros interpretuoja skirtingus gestus
  • Kaip pokalbio kontekstas veikia gestų reikšmę?
  • Pirmiausia supraskite kontekstą
  • Rankų suspaudimas žemiau diržo reikšmė
  • Rankos virš kirkšnies reikšmė
  • Ranka per tarpkojį
  • Santrauka

Kodėl žmonės liečia savo kirkšnių sritį

Žmonės liečia savo kirkšnių sritį, kai jaučia grėsmę arba yra puolami. Šią neverbalinę demonstraciją paprastai matysite vyruose. Moteris bus linkusi saugoti savo kūno sritį kiaušidžių srityje Tai instinktyvi kūno kalbos demonstracija.

Kokie kiti gestai naudojami bendrauti

Svarbu žinoti, kad gestai - tai ne tik gestai, kuriais bendraujame su kitais žmonėmis, bet ir gestai, kuriuos naudojame būdami vieni.

Gestais galime perteikti jausmus, emocijas ir mintis. Pavyzdžiui, jei žmogus yra laimingas, jis gali sukryžiuoti rankas ir paploti arba šokti laimingą šokį. Jei žmogus yra piktas, jis gali pasidaryti piktą veidą arba sugniaužti rankų kumščius.

Kaip skirtingos kultūros interpretuoja skirtingus gestus

Gestai - tai nežodinio bendravimo forma, kuria galima perduoti žinutę ir emocijas. Jais taip pat galima parodyti pagarbą kitiems.

Gestų problema yra ta, kad jie dažnai skirtingai interpretuojami priklausomai nuo kultūros, kurioje jie naudojami. Pavyzdžiui, kai kuriose kultūrose rodymas į žmogų yra laikomas įžeidimu, o kitose kultūrose nemandagu nerodyti į žmogų, apie kurį norima kalbėti.

Dėl to gali kilti konfliktų, kai skirtingų kultūrų žmonės bendrauja tarpusavyje, nes jie gali skirtingai interpretuoti tam tikrus gestus.

Kaip pokalbio kontekstas veikia gestų reikšmę?

Gestai yra nežodinio bendravimo forma, kuria galima perteikti prasmę. Kad gestai būtų suprasti, reikia atsižvelgti į pokalbio kontekstą.

Pokalbio kontekstas taip pat apima kambario vietą, paros laiką, žmonių skaičių kambaryje ir asmenų hierarchiją.

Skaitydami žmogaus kūno kalbą turime atsižvelgti į visas pirmiau išvardytas aplinkybes.

Pirmiausia supraskite kontekstą

Aplinka yra kontekstas, kuriame suprantami gestai ir kiti veiksmai. Analizuodami kontekstus, norime gauti kuo daugiau duomenų ir atkreipti dėmesį į pokalbius, jų vietą ir aplinkinius žmones.

Taip pat žr: Skaitykite antakių neverbalą (skaityti žmones yra jūsų darbas)

Pavyzdžiui, pokalbio metu galite išgirsti karštą ginčą. Žinosite, kas ir kur dalyvauja, kokia yra jų buvimo vieta ir pokalbio tema.

Tai suteikia mums duomenų, kurių reikia situacijai įvertinti. Kai žinosime aplinkybes ir kontekstą, geriau suprasime visą situaciją ir tai, kas iš tikrųjų vyksta.

Dabar panagrinėsime keletą kūno kalbos ženklų, susijusių su rankomis virš kirkšnių srities.

Rankų suspaudimas žemiau diržo reikšmė

Rankų suspaudimas žemiau diržo yra asocijuotas pasitikėjimo savimi demonstravimas. Paprastai tai matome, kai policijos ar apsaugos darbuotojas bando nuraminti teritoriją. Kai kurie žmonės taip elgiasi, kai jaučia grėsmę ar jaučiasi nesaugiai.

Ką turėtumėte daryti pamatę šį neverbalinį gestą?

Pamatę žmogų, kuris stovi susikibęs rankomis už diržo, priklausomai nuo konteksto, turėtumėte atsitraukti arba rodyti ženklus, kad nekelsite jam grėsmės.

Rankos virš kirkšnies reikšmė

Rankų naudojimą pažeidžiamiems organams apsaugoti dažnai pamatysite futbolo aikštėje. Naudodamiesi siena smūgiui atlikti, žaidėjai užsidengia rankomis kirkšnis, kad jų nesužeistų skriejantis kamuolys.

Paprastai tai yra nesaugumo ar apsaugos demonstravimas. Paprastai tai vertiname kaip neigiamą kūno kalbos bruožą. Siūlome susilaikyti nuo šio demonstravimo daugumoje situacijų, nebent futbolo aikštėje ar kituose sporto renginiuose.

Ranka per tarpkojį

Rankos uždėjimas ant tarpkojo - tai nesąmoningas gestas, kurį žmonės naudoja. Tai yra, kai vienas asmuo kalbėdamas su kitu slapta uždeda ranką ant tarpkojo srities.

Tai yra slėpimo veiksmas, tačiau jis taip pat gali būti naudojamas siekiant parodyti dominavimą arba tiesiog užimti geresnę padėtį, kad gautumėte tai, ko norite.

Santrauka

Rankų sukryžiavimas per kirkšnis arba tarpkojį laikomas neigiamu veiksmu. Šiuo veiksmu dažnai išreiškiamas nepasitenkinimas arba nusivylimas.

Asmuo sukryžiuoja rankas ir tos pačios kūno pusės ranka sugriebia priešingą alkūnę.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.