Alfa vyrų kūno kalbos flirtas (pagrindinis vadovas)

Alfa vyrų kūno kalbos flirtas (pagrindinis vadovas)
Elmer Harper

Norite sužinoti, ar alfa patinas su jumis flirtuoja, ar bandote tai išsiaiškinti? Šiame įraše apžvelgsime, kaip atrodo flirtas su alfa patinais.

Flirtuodamas su jumis alfa patinas paprastai pats užmezga kontaktą. Jis pradeda pokalbį arba žengia pirmą žingsnį. Jis užmezga šiltą akių kontaktą ir iš karto priverčia jus jaustis saugiai jo akivaizdoje. Taip yra todėl, kad jis kontroliuoja savo jausmus ir kūno kalbą. Taip pat yra keletas kitų ženklų ir signalų, kad alfa patinas su jumis flirtuoja, patikrinkite juos toliau.

Kokia yra vyro alfa kūno kalba?

Alfa kūno kalba - tai kūno kalba, kuri spinduliuoja pasitikėjimą savimi ir galią. Tai kūno kalba, kuri priverčia kitus žmones atkreipti dėmesį į ją demonstruojantį asmenį ir pajusti trauką. Kai vyras demonstruoja alfa kūno kalbą, atrodo, kad jis viską kontroliuoja ir yra pasiruošęs imtis bet ko, kas pasitaikys jo kelyje.

Kalbant apie alfa vyrus ir flirtą, yra keletas dalykų, į kuriuos galite atkreipti dėmesį.

6 geriausi kūno kalbos ženklai, kuriais su jumis flirtuoja alfa patinas.

  1. Užmegzti akių kontaktą ir šypsotis.
  2. Kalbėdamas su jumis pasilenkia.
  3. Lengvas prisilietimas prie rankos ar peties.
  4. Žaisti su plaukais ar drabužiais.
  5. Atvira kūno laikysena.
  6. Spinduliuoja pasitikėjimą savimi.

Užmegzti akių kontaktą ir šypsotis.

Kai alfa patinas su jumis flirtuoja, jis užmezga akių kontaktą ir šypsosi. Taip yra todėl, kad jis nori užmegzti su jumis ryšį ir leisti jums suprasti, kad esate jam įdomi. Prieš žengdamas žingsnį, jis nori įsitikinti, kad jums patogu ir jis jus traukia. Galite pastebėti, kad kalbėdamas su jumis jis giliai žiūri jums į akis, tai puikus ženklas, kad jam tikrai patinkate.

Kalbėdamas su jumis pasilenkia.

Kai alfa patinui patinkate ir jis nori jus pažinti, jis tai parodys atkreipdamas dėmesį į tai, ką sakote, ir priartėdamas prie jūsų, kol kalbate.

Lengvas prisilietimas prie rankos ar peties.

Alfa patinai dažnai naudoja prisilietimus, norėdami parodyti susidomėjimą arba atkreipti jūsų dėmesį. Jie nebijo paliesti jūsų rankos ar peties, kad padėtų jums sušilti. Tai natūralus alfa patinų procesas, kai sėdite kartu, ir gali būti interpretuojamas kaip stiprūs flirto ženklai.

Žaisti su plaukais ar drabužiais.

Jei iki šio momento jūsų Alfa patinas tikrai jumis domisi, tai yra būdas parodyti visiems, kad šią naktį esate jo. Žaidimas plaukais ar drabužiais yra natūrali flirtuojanti kūno kalbos užuomina, nedvejodami atspindėkite jo pavyzdį.

Atvira kūno laikysena.

Atvira kūno kalba - tai nežodinio bendravimo forma, kai kūnu išreiškiama ar perduodama žinia. Tai gali būti daroma gestais, laikysena ir veido išraiška. Atvira kūno kalba dažnai vertinama teigiamai ir palankiai, nes dėl jos asmuo atrodo atviras ir prieinamas.

Atvira kūno kalba kitiems signalizuoja, kad jie jaučiasi kontroliuojami. Dauguma alfa patinų užima erdvę savo aplinkoje, kad parodytų, jog kontroliuoja; tai natūralus alfa patinų instinktas. Jie naudoja visą savo kūną, kad užimtų erdvę ir atrodytų didesni, nei yra. Atviros kūno kalbos ženklai yra delnai į viršų, atidengtas kaklas, atviros rankos ir atviros kojos. Kai galvojame apie atvirą kūno kalbą.galvokite apie atsiveriantį arba besiplečiantį kūną.

Spinduliuojantis pasitikėjimas savimi

Alfa patinai paprastai labai pasitiki savimi visur, ką jie daro. Kai jie su jumis kalbasi ar flirtuoja, jie priverčia jus jaustis saugiai ir laukiamai. Taip yra todėl, kad jie yra vidiniai pasitikintys savimi.

Toliau apžvelgsime dažniausiai užduodamus klausimus.

Taip pat žr: Kūno kalba Šoninis apkabinimas (Vienos rankos pasiekimas)

Dažnai užduodami klausimai

Kaip sužinoti, ar patinkate alfa patinui?

Paprastai galite pasakyti, ar patinkate alfa patinui, nes jis stengsis su jumis bendrauti ir leisti laiką. Jis taip pat labai jus saugos ir norės užtikrinti, kad esate saugi ir laiminga.

Kaip pagal kūno kalbą nustatyti, kad vaikinas flirtuoja?

Vienas iš būdų nustatyti, ar alfa patinas su jumis flirtuoja, yra kūno kalba: jis palaiko stiprų akių kontaktą. Kitas būdas - jis stovi tiesiai ir aukštai, atlošęs pečius. Be to, kalbėdamas jis gali pasilenkti prie jūsų, paliesti jūsų ranką ar petį arba greitai nusišypsoti.

Galutinės mintys.

Norint suprasti, kaip flirtuoja alfa patinai, svarbu atkreipti dėmesį į jų kūno kalbos ženklus. Paprastai manome, kad jei jie priverčia mus jaustis saugiai, šiltai ir maloniai, mums to pakanka. Tikimės, kad jums patiko skaityti šį įrašą ir kad sugebėjome atsakyti į jūsų klausimus. Iki kito karto būkite saugūs, laimingi ir, svarbiausia, nenustokite šypsotis.

Taip pat žr: Ką reiškia, kai pažvelgi į žmogų ir jis nusigręžia?Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.