Ką reiškia rankų lenkimas (kūno kalba)

Ką reiškia rankų lenkimas (kūno kalba)
Elmer Harper

Šiame straipsnyje nagrinėsime rankų mostelėjimo prasmę ir reikšmę bei kaip juo išreikšti savo jausmus.

Frazė "skėsčioti rankomis" reiškia judinti rankas taip, kad jos susisuktų ir suspaustų. Taip galima išreikšti nerimą, nusivylimą ar pyktį.

Pavyzdžiui, galite pamatyti žmogų, kuris skėsčioja rankomis, jei nerimauja dėl mūsų įmonės ateities ir jos sėkmės.

Kaip kūno kalboje atrodo rankų lenkimas?

Įsivaizduokite, kad suspaudę rankas, trinate jas pirmyn ir atgal. Arba galite suspausti rankas ir trinti jas aukštyn ir žemyn.

Ką reiškia rankų lenkimas?

Rankų lenkimas gali būti nerimo, streso ar nusivylimo išraiška. Tai taip pat gali būti būdas atkreipti į save dėmesį. Paprastai žmonės lenkia rankas, kai jaučiasi beviltiški ar bejėgiai tam tikroje situacijoje. Šis gestas paprastai būna susijęs su kitais kūno kalbos ženklais, pavyzdžiui, žingsniavimu, maivymusi ar akių kontakto vengimu.

Todėl prieš pradedant skaityti žmones geriausia įgyti pagrindinį supratimą apie žmogų.

Kodėl mes plauname rankas?

Rankos paspaudimas - tai gestas, kuris gali turėti daug reikšmių. Jis gali būti naudojamas kaip būdas nuraminti savo elgesį, nusiraminti arba reguliuoti savo jausmus. Tai taip pat gali būti laikoma savęs palietimu, kuriuo siekiama nuraminti, panašiai kaip tada, kai tėvai laikydavo jų rankas, norėdami juos nuraminti.

Kur dažniausiai matome rankų lenkimą?

Kartais matome žmones, kurie susinervinę, išsigandę ar atsidūrę situacijoje, kurios negali kontroliuoti, skėsčioja rankomis. Tai vadinama "užuomina", kai pranešamos blogos naujienos.

Taip pat žr: Kaip įžeisti vaikiną, kuris sudaužė jums širdį?

Ar rankų mojimas yra atviras, ar uždaras kūno kalbos gestas?

Organizmas naudoja rankų mostagavimą kaip šių jausmų įveikimo mechanizmą. Jei matote pažįstamo žmogaus rankų mostagavimą ir jis atrodo susierzinęs, apsvarstykite galimybę pabandyti sustabdyti tokį elgesį. Tokį elgesį norime sustabdyti todėl, kad asmuo, su kuriuo kalbate, gali būti ne toks pagarbus, kokio norėtumėte.

Geriausias patarimas.

"Kai matote rankų mojimą, pralaimėtojas yra geresnis. Jei laikui bėgant matote, kad rankos įsitempia, tas asmuo tampa labiau įsitempęs arba piktas. Atkreipkite daugiau dėmesio į tai, kada matote rankų mojimą, ir į tai, kas sakoma".

Kokia kūno kalba yra susijusi su rankų lenkimu?

Vienareikšmio atsakymo į šį klausimą nėra, nes kūno kalba labai priklauso nuo konteksto ir gali labai skirtis priklausomai nuo asmens ir situacijos.

Tačiau kai kurios įprastos rankų mosikavimo interpretacijos gali būti tokios kaip svyravimas iš vienos pusės į kitą, raudonas veidas iš gėdos arba galvos pakėlimas iš gėdos dėl kaltės jausmo. Dažnai galite matyti rankų mosikavimą, kai kas nors yra nusiminęs arba dėl ko nors jaučiasi neigiamai.

Kodėl žmonės skėsčioja rankomis?

Yra kelios priežastys, dėl kurių žmonės gali mosikuoti rankomis. Viena iš priežasčių gali būti ta, kad jie dėl ko nors nervinasi ar nerimauja. Tai gali būti dėl to, kad jie yra situacijoje, kuri verčia juos jaustis nepatogiai, arba dėl to, kad jie laukia kažko, ko bijo. Kita priežastis, dėl kurios galima mosikuoti rankomis.

Kokios yra skirtingos rankų lenkimo interpretacijos?

Rankų lenkimas gali reikšti, kad dėl ko nors nerimaujate, nervinatės ar esate įsitempę. Tai taip pat gali būti nusivylimo ar pykčio gestas. Aplinkybės, kuriose matote šį gestą, padės suprasti, kodėl žmogus lenkia rankas.

Kokie yra kultūriniai skirtumai, susiję su rankų lenkimu?

Didelių kultūrinių skirtumų, susijusių su rankų lenkimu, nėra. Šis gestas paprastai suprantamas kaip nervingumo, nerimo ar streso ženklas.

Ar rankų mostelėjimas yra apgaulės ženklas?

Rankų mosikavimas rankomis yra dažnas nerimo ar streso požymis. Tai gali būti apgaulės požymis, nes žmogus gali stengtis atrodyti nervingesnis nei iš tikrųjų, tačiau yra ir kitų tokio elgesio priežasčių.

Taip pat žr: "Hands On Face" (viskas, ką reikia žinoti, ir dar daugiau)

Yra daug psichologinių veiksnių, galinčių prisidėti prie rankų sukimo, ir tai ne visada yra melo rodiklis, todėl, prieš priimdami sprendimą, turime gerai pažinti asmenį ir suprasti situacijos kontekstą.

Tačiau dauguma ekspertų mano, kad rankų sukimas yra apgaulinga neverbalinė užuomina kitų kūno kalbos poslinkių grupėje.Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip atpažinti melagį, perskaitykite šį straipsnį.

Santrauka

Rankų trynimas gali būti gestas, kuris laikomas užsidarymo gestu arba labiau neigiama neverbaline užuomina, o kiti jį gali vertinti kaip silpnumo ženklą. Jei matote šį gestą ir jis sustiprėja arba asmuo pernelyg trina rankas, žinokite, kad jis patiria didesnį stresą. Jei jums patiko skaityti šį straipsnį, peržiūrėkite kitus panašius straipsnius čia.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.