Kaip priversti jį pasiilgti tavęs per tekstą (išsamus vadovas)

Kaip priversti jį pasiilgti tavęs per tekstą (išsamus vadovas)
Elmer Harper

Kai norite, kad jis pasiilgtų jūsų per tekstą, yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad tas ryšys tikrai sustiprėtų, štai galingas "nepastebėtas" būdas priversti jį pasiilgti jūsų ir labiau jūsų norėti: suteikti jam dopamino smūgį. Prieš pradėdami apie tai kalbėti, yra keletas "lengvų laimėjimų", kuriuos galite padaryti.

Pirma, nerašykite jam nuolat. Jei visada rašysite jam pirmoji arba visada atsakysite iš karto, jis prie to pripras ir tai nebebus taip ypatinga. Vietoj to palaukite kelias valandas ar net dieną, kol atsakysite. Tai privers jį pasidomėti, ką veikiate ir su kuo esate, ir jis pradės pasiilgti jūsų draugijos.

Dar vienas būdas priversti jį pasiilgti tavęs per tekstą - siųsti jam koketiškas arba mielas žinutes. Tai primins jam, kaip smagu buvo su tavimi ir kaip gerai dėl tavęs jis jautėsi.

Galiausiai nebijokite būti šiek tiek pažeidžiami jam rašydami žinutes. Paklauskite, ar jis jūsų pasiilgsta, ar vis dar susirašinėja su kitomis merginomis, arba net paklauskite, ką jis veikia dabar, kai jūsų nėra šalia.

Pirmiausia supraskite, dėl ko jis jūsų pasiilgsta.

Jau dešimtmečius tyrinėjamas jausmas, kad kažko trūksta, ir yra keletas teorijų, kas jį sukelia. Viena iš jų teigia, kad tai yra kontrastas tarp to, ką mėgstate ir mėgstate, ir to, ko neturite.

Pavyzdžiui, žinote, kad vasara yra karšta, o žiema - šalta, nes patyrėte jų skirtumą.

Atsižvelgiant į tai, kas išdėstyta pirmiau, galingiausias įrankis mūsų diržuose yra "TEGUL JIS TAVĘS NEPASTEBI!"

Nepersistenkite rašydami jam SMS žinutes.

Norint priversti jį tavęs pasiilgti, neužtenka jam nuolat rašyti žinutes. Reikia sukurti jausmą, kad tau neįdomu palaikyti pokalbį. Jei jis tau parašo pirmąją žinutę, neatsakyk iš karto ir palauk kelias valandas, kol jam atrašysi.

Norite, kad jis pajustų, jog jūsų pasiilgo.

Teksto atsakymo greitis (supraskite šį svarbų dalyką)

Atsakymo į žinutę greitis yra labai svarbus, nes jis gali lemti arba nutraukti pokalbį. Pavyzdžiui, jei rašote žinutę žmogui, kuris skuba, jis norės žinoti, kad atsakote greitai ir veiksmingai.

Tačiau jei norite, kad jis jūsų pasiilgtų, siūlome paeksperimentuoti su tuo, kaip greitai atsakote. Toliau panagrinėsime, kodėl sulaikydama trumpąsias žinutes priversite jį labiau jūsų norėti.

Jūsų slaptas ginklas dopaminas.

Kas yra dopaminas ir kaip jį panaudoti, kad jis dar labiau jūsų pasiilgtų?

Dopaminas yra neuromediatorius, išsiskiriantis smegenyse ir sukeliantis malonumo jausmą. Dopaminas atsakingas už judėjimo, emocinių reakcijų ir atminties reguliavimą. Jis taip pat siejamas su priklausomybe, nes dalyvauja atlygio sistemoje.

Kai siunčiate žinutę savo vaikinui / partneriui / vyrui, norite sukelti dopamino smūgį, kad jį apdovanotumėte. Norite sukelti malonumo jausmą, kad jis taptų beveik priklausomas nuo jūsų žinučių.

Štai kodėl svarbu nepersistengti jam rašyti SMS žinučių. Jo dopamino sužadinimas rašant jam žinutes padės jam pasiilgti tavęs, kuo mažiau jam rašysi, tuo mažiau jis gaus tą smūgį, kurio jam reikia. Tai tikrai klastingas dalykas.

Trys tekstinių žinučių principai, kuriuos galite išsiųsti, kad jis jūsų pasiilgtų.

Teigiamos frazės ir kaip jas naudoti!

Teigiamos frazės - tai būdas bet kokioje situacijoje išreikšti pozityvumą. Šios frazės gali padėti žmonėms geriau jaustis patiems, taip pat padėti geriau jaustis dėl įvykusio įvykio.

Pavyzdys: "Prisimeni, kaip mokei mane laipioti uolomis?" Man patinka, kad išvedi mane iš komforto zonos ir verti išbandyti naujus dalykus.

"Tiesiog galvoju apie tave, negaliu sulaukti, kada pasimatysime vėliau."

"Praėjusį vakarą puikiai praleidau laiką. Buvo smagu matyti jus su draugais ir jūsų ryšius su kitais."

Apgalvota parama ir kaip galime ja pasinaudoti!

Pokalbiuose apgalvotos žinutės naudojamos siekiant įsijausti į kitus. Jomis galima išreikšti paramą, nuraminti ar sukurti supratimą. Šių žinučių naudojimas gali padėti žmonėms pasijusti išklausytiems ir suprastiems. Tai žinutės, kurių nesiunčia draugai ar šeimos nariai, tik tikrai artimam žmogui.

Pavyzdžiui: "Sėkmės šiandieniniame pokalbyje! Žinau, kad tau puikiai seksis! Myliu tave!"

"Puikiai praleiskite savaitgalį. Nekantrauju pasimatyti, kai grįšite."

Taip pat žr: Kai vaikinas tave įtraukia į draugų zoną.

Seksualinis potraukis

Kas yra seksualinė įtampa tekste ir kaip ją panaudoti?

Seksualinė įtampa yra tada, kai skaitytojas jaučia jaudulį dėl kito istorijos žingsnio. Tai, kai rašytojas sukūrė intymų ryšį tarp veikėjo ir skaitytojo. Skaitytojas žino, kad kažkas įvyks, bet dar nežino, kas tai gali būti, - jis lieka ant sėdynės krašto iš laukimo.

Vau, pagalvokite apie tai, kad vyrui tokia žinutė sukels jam siautulingą laukimą. Jis praleis didžiąją dienos dalį laukdamas, kada galės jus pamatyti, ir patikėkite, kai pamatys, ryšys bus galingas.

Greitas būdų, kaip priversti jį tavęs pasiilgti, sąrašas

 1. Visiškai nustokite jam rašyti žinutes.
 2. Priverskite jį laukti jūsų tekstinės žinutės.
 3. Pirmiausia baigkite pokalbį.
 4. Siųskite jam teksto žinutes, kurios skatina jo mintis.
 5. Teksto žinutėse būkite romantiškesni.
 6. Palikite jį trokštantį dar.

Geriausias patarimas

Vyrai nori visada jaustis taip, tarsi kontroliuotų situaciją. Turite priversti jį spėlioti ir būti šiek tiek paslaptinga. Kai rašote jam žinutes, nerašykite jų per dažnai ir per daug nesidalykite. Visada darykite taip, kad atrodytų, jog ketinate palikti jį pakibusį ant sėdynės krašto, bet paskui duokite jam tai, ko jis nori. Tai jį išves iš proto dėl jūsų.

Klausimai ir atsakymai

1. Kaip priversti jį pasiilgti tavęs per SMS?

Vieno universalaus atsakymo į šį klausimą nėra, nes geriausias būdas, kaip priversti žmogų pasiilgti jūsų per žinutę, priklauso nuo jūsų ir asmens, su kuriuo susirašinėjate, santykių.

Taip pat žr: Kaip išsiugdyti humoro jausmą

Tačiau keletas patarimų, kaip priversti žmogų pasiilgti jūsų per žinutes, gali būti tokie: dažniau reaguoti į jo žinutes, siųsti jam labiau apgalvotas ar juokingas žinutes arba padaryti save mažiau prieinamą, ilgiau atsakinėjant į žinutes. Apie tai ir dar daugiau rašome pirmiau.

2. Kokie yra keli būdai, kaip priversti jį pasijusti ypatingu ir pasiilgtu tekstu?

Kai esate toli nuo partnerio, natūralu, kad norite rasti būdų, kaip pasijusti jam artimesnis. SMS žinutės yra puikus būdas palaikyti ryšį, bet taip pat tai gali būti būdas priversti partnerį pasijusti ypatingu ir pasiilgtu. Štai keletas idėjų:

 • Per dieną nusiųskite saldžią ar juokingą žinutę, kad žinotų, jog apie juos galvojate.
 • Pasidalykite kuo nors linksmu, kas jums nutiko, arba kuo nors, kas privertė jus apie juos pagalvoti.
 • Nusiųskite savo nuotrauką arba ką nors, ką darote, kad jie žinotų, jog apie juos galvojate.
 • Paklauskite, kaip praėjo jų diena, ir iš tikrųjų įsiklausykite į jų atsakymus.
 • Papasakokite, ką nekantraujate nuveikti kartu, kai grįšite.

3. Dėl kokių tekstų jis labiausiai tavęs pasiilgs?

Vienareikšmio atsakymo į šį klausimą nėra, nes kiekvienas žmogus skirtingai išgyvena dingusį žmogų, o tekstai, kurie vienam žmogui gali sukelti tokius jausmus, kitam gali neturėti tokio paties poveikio.

Tačiau apskritai, tikėtina, kad labiausiai trūks meilės, palaikymo ir prieraišumo žinučių, kai partnerio nebus.

4. Kokias žinutes mėgsta gauti vaikinai?

Vaikinams patinka mintis gauti žinutes. Jie nori žinoti, kad kažkas apie juos galvoja ir jais rūpinasi. Vaikinams patinka gauti žinutes iš savo ypatingo žmogaus - tai leidžia jiems jaustis geidžiamiems ir svarbiems. Tad kodėl gi nenusiuntus paprastos tekstinės žinutės, kad vaikinas žinotų, jog apie jį galvojate - tai tikrai gali būti taip paprasta.

Santrauka

Apibendrinant galima pasakyti, kad priversti jį pasiilgti tavęs per SMS žinutes - tai kūrybiškumo ir nuoseklumo klausimas. Pasitelkusi vaizduotę sugalvokite naujų būdų, kaip palaikyti liepsną net tada, kai nesate kartu asmeniškai. Būtinai gerbkite jo laiką ir erdvę ir neužverskite jo per dideliu kiekiu žinučių. Šiek tiek paslapties gali padėti jam pasiilgti tavęs, kai tavęs nėra šalia.

Primygtinai rekomenduojame mokytis skaitmeninės kūno kalbos, kad geriau rašytumėte trumpąsias žinutes. To galite išmokti čia.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.