Kalbos technikos, kaip įtikinti bet kurį žmogų padaryti bet ką (išsamus vadovas)

Kalbos technikos, kaip įtikinti bet kurį žmogų padaryti bet ką (išsamus vadovas)
Elmer Harper

Yra daugybė priemonių ir metodų, kaip įtikinti bet kurį žmogų ką nors padaryti, jei jis nežino, kad jūs to siekiate.

Norėdami padėti kitiems žmonėms atsipalaiduoti arba perkalbėti juos pagal savo mąstymo būdą, galime naudoti natūralios kalbos metodus, pavyzdžiui, balso toną, kalbėjimo greitį, vartojamus žodžius ir jų vartojimo būdą.

Taip pat žr: Trumpo kūno kalbos analizė: įžvalgos iš jo parodymų

Toliau apžvelgsime geriausius būdus, kaip naudoti kalbinius įtikinėjimo metodus.

Galingi įtikinimo metodai

Įtikinimo technikos - tai priemonės ar metodai, naudojami siekiant įtikinti kitus sutikti su argumentais. Įtikinimo technikos skirstomos į tris skirtingas kategorijas.

 1. Cadence
 2. Greitis
 3. Kūno kalba
 4. Hipnotinė kalba & amp; NLP
 5. Klausimai
 6. Aukštis

Cadence

Kas yra kadencija pagal greitą "Google" paiešką balso kadencija - tai natų ar akordų seka, sudaranti muzikinės frazės pabaigą. Paprastesnis būdas pasakyti, kas yra kadencija, yra jūsų balso tonas ir kaip jūs naudojate savo toną, kad pabrėžtumėte žodžius pokalbyje, kad paspaustumėte savo tašką asmeniui.

Galbūt jau pastebėjote, kad mūsų balsas keičiasi, kai dėl ko nors labiau jaudinamės, paprastai balso tonas pakyla, kai esame labiau emociškai susijaudinę.

Kitą kartą, kai pokalbio metu ar uždavę klausimą pastebėsite, kad pasikeitė kieno nors balso tonas, žinosite, kad kažką sukėlėte jo viduje. Tai padės suprasti, ar reikia atsitraukti, ar reikalauti daugiau informacijos.

Kitas pavyzdys, kai žmonės naudoja kadenciją, - kai tėvai ar viršininkas bando pabrėžti savo mintį. Jie naudoja gilesnį balso toną su žemesne intonacija, kad išsakytų savo mintį.

Jei norite išbandyti savo balso toną, išbandykite šį pratimą.

Pagalvokite, kaip skamba toliau pateiktas sakinys, kai skirtingi žodžiai paryškinti paryškintu šriftu.

 • Jūs esate išgalvoti apie mane, aš nieko tokio nesakiau.
 • Jūs esate . tai apie mane, aš nieko iš to nesakiau.
 • Jūs tai sugalvojote apie aš nieko iš to nesakiau.
 • Jūs tai sugalvojote apie mane , aš nieko panašaus nesakiau.
 • Jūs tai apie mane išgalvojote, I nieko iš to nesakė.
 • Jūs tai išgalvojote apie mane, aš nebuvo nieko iš to nesakykite.
 • Jūs tai išgalvojote apie mane, aš to nepadariau sakyti nieko iš to.
 • Jūs tai išgalvojote apie mane, aš to nesakiau. bet kuris to.
 • Jūs tai išgalvojote apie mane, aš nesakiau nė vieno iš kad .

Naudodami skirtingus tonus tam tikriems dalykams pabrėžti, pokalbyje klausančiam asmeniui ar žmonėms suteiksite skirtingą prasmę.

Jūsų balso tonas turės įtakos tam, kaip asmuo priims jūsų pranešimą. Dauguma hipnotizuotojų naudoja savo balso tembrą, kad priverstų savo tiriamuosius atsipalaiduoti ir jie galėtų pereiti į transą.

Chrisas Vossas naudoja radijo didžėjaus balsu vadinamą techniką. Ši technika buvo naudojama įkaitų įkaitų situacijose, kad nuramintų įkaitus ar teroristus ir padėtų derėtis.

Rekomenduojame perskaityti jo knygą "Never Split the Difference" (liet. "Niekada neskirstyk skirtumo"), kurioje išsamiau suprasite šią techniką ir daug kitų priemonių, kurias galite naudoti kasdieniame gyvenime.

Svarbiausias dalykas, kurį reikia prisiminti apie balso toną, yra tai, kad autoritetingi žmonės, norėdami įsakinėti ar kontroliuoti, naudoja žemesnį toną.

Kai sakinio pabaigoje girdite aukštai pakeltą balsę, tai reiškia netikrumą.

Paprastas būdas kalbėti gilesniu tonu - atsisėsti tiesiai ir nukreipti balsą žemyn į pilvą. Pabandykite pabrėžti tam tikras savo kalbos dalis, kurias norite pabrėžti aplinkiniams.

Šauni priemonė, kurią galime naudoti žmonėms įtikinti, yra mūsų balso tonas. Manau, kad jį reikia įsiminti.

Greitis

Bendraudami su žmonėmis atkreipkite dėmesį į tai, kaip greitai ar lėtai jie kalba. Tai padės jums suprasti, kiek jie susijaudinę ar atsipalaidavę.

Supratę, kaip jie yra susijaudinę ar atsipalaidavę, galime pradėti atspindėti jų greitį, kad iš susijaudinimo būsenos pereitume į labiau atsipalaidavusią arba atvirkščiai.

Taip, tam reikia laiko, kad išsiugdytumėte šią supergalią, tačiau ją galima pasiekti, ir ją turėtumėte praktikuoti, kai būnate lauke.

Bent kartą pabandykite. Neturite ko prarasti ir galite viską laimėti.

Kūno kalba

Šešiasdešimt procentų viso bendravimo sudaro neverbalinis bendravimas, todėl, naudodami kalbos technikas žmonėms įtikinti, turime į tai atsižvelgti. Tai daugiau nei pusė to, ką iš tikrųjų sakome.

Kai norime ką nors įtikinti, turime naudoti atvirus gestus, delnus, kojas, krūtinę.

Kaip judesiai yra tokie svarbūs, kai suprantate kūno kalbą, galite panaudoti naujai įgytus kalbos įgūdžius ir įgyti super galių, apie kurias net nenutuokėte.

Hipnozė ir šampanas; NLP kalba

Tapo aišku, kad nors ir vartojame terminą "hipnozė", norėdami apibūdinti, kaip vartojame kalbą, dauguma bendravimo būdų yra skirti kitų žmonių mintims kontroliuoti. Visa kalba yra įtikinanti, jei taip apie ją galvojame.

Taip pat žr: Kaip pasakyti jam, kad jo pasiilgstate, bet nesakyti, kad jis jums reikalingas (įkyrus)

Žodžiai gali pritraukti arba atitraukti žmones emociniu, sąmoningu ir nesąmoningu lygmeniu. Žmonės vartoja žodžius taip, kaip jiems atrodo natūralu, nesusimąstydami apie tai, kokius žodžius jie sako. Galite perimti jų kalbą arba žodžių vartojimą ir pradėti juos naudoti savo kalboje, kad užmegztumėte ryšį, vadinamąja veidrodinio atspindėjimo technika.

Jei norite, kad kas nors jaustųsi tam tikru būdu, pirmiausia turite patraukti jo dėmesį ir nukreipti jį keliu, kuriuo norite, kad jis pasiektų rezultatą.

Pavyzdžiui, galite užduoti klausimą apie tai, kada jie jautėsi tam tikru būdu, ir tada atspindėti tai jiems. Papasakokite jiems istoriją apie tai, kada jums teko atsidurti tokioje pačioje situacijoje ir kaip jums pavyko įveikti iššūkį, kokias priemones ir taktiką naudojote, kad pasiektumėte rezultatą.

Įtikinamosios kalbos metodai - tai grupė priemonių, padedančių žmonėms įtikinti kitus palaikyti jų požiūrį. Įtikinamoji kalba - tai bendravimo būdas, kuris turi būti optimistiškas ir palaikantis, kad įtikintų žmones. Kalba taip pat turėtų emociškai patraukti ją skaitantį asmenį.

Rinkodaroje, reklamoje ir kitose srityse naudojama daug įtikinamosios kalbos technikų. Kad šios technikos būtų veiksmingos, jas reikia naudoti tinkamu tonu ir kontekste.

Klausimai

Naudokite klausimus, kad įtikintumėte žmones jausti tai, ką norite, kad jie jaustų.

Norint įtikinti žmones, reikia įsiskverbti į jų galvas. Koks geriausias būdas tai padaryti? Užduokite jiems klausimą.

Klausimas, kurį turėtumėte užduoti, norėdami ką nors įtikinti, vadinamas įvadiniais klausimais. Įvadiniai klausimai yra puikūs, nes pateikia atsakymą arba rezultatą, kurio ieškote.

Keletas orientacinių klausimų pavyzdžių: įterptos prielaidos, susijusios idėjos, priežastis ir pasekmė, sutikite su manimi.

Įterptieji klausimai

Užduodant įterptąjį klausimą, iš anksto numanomas rezultatas, dar prieš tai, kai jie apdoroja atsakymą. Pavyzdžiui, galite pasakyti vienam iš savo vaikų: "Tu eisi miegoti iki 22.00 val., ar ne?".

Susijusios idėjos

Susijusios idėjos - tai būdas susieti mintis prieš užduodant klausimą. Jei norite įsigyti naują automobilį iš pagrindinio pardavėjo, galite pasakyti ką nors panašaus į "Ford" sakė, kad pasiūlys man 20 % nuolaidą, jei galėsiu pirkti grynaisiais pinigais." "Kokių pasiūlymų turite pirkėjams, perkantiems grynaisiais pinigais?" Idėjų pateikimas prieš klausimą yra puikus būdas pasakyti kitam asmeniui, kad apie ką nors turite daugiau informacijos.

Visada galite sugalvoti šį faktą prieš užduodami klausimą, kad įtikintumėte kitą asmenį.

Priežastis ir pasekmė

Priežasties ir pasekmės klausimai - tai būdas pasakyti kitam asmeniui, kad jei padarysite tai, kaip tai paveiks tai?

Pavyzdžiui, paklauskite kolegos, ar jei pradėsite šį projektą, kaip tai paveiks kitus projektus, prie kurių jau dirbate? Tai parodys, kad jam reikia užbaigti projektą arba kad jis turi pakankamai laisvo laiko pradėti naują projektą.

Sutikite su manimi

"Sutikite su manimi" - tai klausimai, kuriais siekiama, kad kitas asmuo su jumis sutiktų. Pavyzdžiui, klausimas "Sutikite su manimi" galėtų būti toks: "Jei šis komentaras būtų pasakytas jums į akis, jūs taip pat nusiviltumėte?" Kitas pavyzdys būtų toks: "Jūs sutinkate, kad pragyvenimo išlaidos auga labai sparčiai?".

Pirmiau minėtais įtikinamaisiais klausimais įtikiname žmogų sutikti su mumis arba galvoti apie tai, ko norime. Tai kalbos priemonės ir metodai, kurių dauguma žmonių nepastebi, nebent yra apmokyti.

Metaforos arba pasakojimas

Istorijų pasakojimas buvo naudojamas įtikinti nuo seniausių laikų. Taip mūsų protėviai perduodavo žinias ir taip mes išsivystėme į tai, kas esame dabar. Istorijų pasakojimas yra žmonių bendravimo būdas. Jos leidžia mums dalytis informacija, įgyti naujų perspektyvų ir užmegzti asmeninį ryšį su kitais.

Pagalvokite apie Bibliją ar Koraną, kuriuose gausu pasakojimų ir metaforų apie tai, kaip gyventi gerą gyvenimą pagal Dievą. Abiejose knygose gausu paslėptų žinučių, kurias, kaip jau išsiaiškinome, galima interpretuoti įvairiais būdais.

Mes taip pat galime naudoti metaforas, kad įtikintume žmones daryti tai, ko norime, kad jie darytų. Istorija iš esmės yra priemonė, padedanti sukurti vaizdinius kitų žmonių sąmonėje, o toje istorijoje galime naudoti įterptas komandas, kad įtikintume klausytojus laikytis mūsų mąstymo būdo.

Tai veikia taip, kad vartotojo protas yra išblaškytas ir, sekdamas istorijos siužetą, pasąmoningai gali laisvai priimti visą informaciją, iš esmės mes aplenkėme lemiamą vartotojo veiksnį, kad galėtume slapta įterpti savo komandas.

Pavyzdžiui, galite papasakoti istoriją apie tai, kaip paskutinį kartą atostogavote, o jūsų rezultatas - kad kas nors atsipalaiduotų, pasitelkęs istoriją, kad paslėptų savo įterptas komandas.

Galite papasakoti apie kelionę į Karibus, kai atvykstate į oro uostą, kai atsidaro automatinės durys, kai tampate labiau atsipalaidavę. "Sėdi ir mėgaujiesi kiekviena akimirka, žinodamas, kad nereikia nieko daryti, išskyrus tai, kad atsipalaiduokite ir mėgaukitės kelione": "Atsidarius lėktuvo durims tampate labiau atsipalaidavę. Kai priartėjate prie viešbučio, jaučiate, kaip nuo pečių nukrenta svoris. Žinote, kad puikiai praleisite laiką, ir iš tiesų pradedate jaustis atsipalaidavę".

Įterptosios komandos yra puikus būdas įtraukti į bet kokią istoriją ir įtikinti asmenį pasiekti norimą rezultatą.

Prielaidų kalba

Prielaida - tai teiginys, kuriame yra prielaida, kuri turi būti teisinga arba ne. Jei norime suprasti, ką sakinys reiškia, turime priimti prielaidą kaip teisingą.

Žodžiuose buvo praleistos svarbios temos detalės. Šios struktūros, kai jos vartojamos tinkamai, yra vienas sunkiausiai pastebimų kalbos modelių natūraliame pokalbyje.

Prielaidos - tai teiginiai arba klausimai

Kas dalyvavo vakarėlyje? Daroma prielaida, kad vakarėlis apskritai buvo.

Kas čia turi daugiausiai pinigų? Spėjama, kad jie turi pinigų.

Ar žiūrėjote tą dokumentinį filmą? Manau, kad turėjote televizorių ir buvote namuose.

Kai iš mūsų sulauksite atsakymo, bus galimybių pasikalbėti. Praneškite mums, jei norėtumėte perskambinti.

Prezumpcinė kalba gali būti vartojama siekiant ką nors įtikinti arba įteigti mintį, kad kažkas iš pradžių buvo būtent taip, galime naudoti šį metodą, kai norime ką nors įteigti arba paminėti, kas gali būti netiesa, arba apeiti jų mąstymą.

Galutinės mintys

Yra daugybė būdų, kaip įtikinti žmones mąstyti taip, kaip mes galvojame.

Egzistuoja daugybė kalbos technikos būdų, kaip įtikinti žmones tikėti mūsų mąstymu. Vienas iš būdų - naudoti loginį argumentą, kuris yra teiginių seka, pagrindžianti išvadą.

Kitas būdas - pasitelkti emocijas, kurias galima išreikšti pasakojant istorijas arba kitų žmonių liudijimais. Dar vienas būdas - pabrėžti žodžius kalboje, kad išryškintume tai, ką norime, kad jie suprastų.

Kaip ir visur kitur, norint išmokti šių priemonių ir metodų, reikia laiko, todėl turėsite kasdien juos praktikuoti, kol galėsite juos įdiegti į savo natūralią kalbą.

Yra keletas puikių knygų apie įtikinėjimą, todėl tikrai turėtumėte jas perskaityti. Jei norite daugiau sužinoti apie įtikinėjimą, apsilankykite mūsų tinklaraštyje čia.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.