Kodėl vaikinai nenori įsikurti? (Spaudimas)

Kodėl vaikinai nenori įsikurti? (Spaudimas)
Elmer Harper

Norite sužinoti, kodėl jūsų partneris nenori įsipareigoti? Pateikiame 14 galimų paaiškinimų ir ką galite padaryti.

Yra kelios priežastys, kodėl kai kurie vaikinai nenori apsigyventi. Jiems gali patikti vienišių gyvenimas arba jie gali bijoti įsipareigojimų. Kai kurie vaikinai taip pat gali manyti, kad prieš būdami pasiruošę apsigyventi turi pasiekti daugiau.

Kad ir kokia būtų priežastis, svarbu suprasti jų požiūrį, kad galėtumėte nuspręsti, ar norite likti santykiuose.

Kai kalbama apie apsigyvenimą, skirtingi vaikinai, priklausomai nuo jų asmeninės situacijos, turi skirtingas reikšmes. Toliau apžvelgsime keletą dažniausiai pasitaikančių priežasčių, kodėl taip yra.

14 priežasčių, kodėl vaikinas bijo įsikurti.

 1. Jie nepasirengę įsipareigoti.
 2. Jie bijo santykių.
 3. Jie vis dar bando išsiaiškinti, kas jie yra.
 4. Prieš apsigyvendami jie nori patirti gyvenimo patirties.
 5. Jie nenori nieko praleisti.
 6. Jie nėra tikri, ar yra pasirengę santuokai.
 7. Jie nėra tikri, ar nori vaikų.
 8. Jie nėra pasirengę atsisakyti laisvės.
 9. Jie bijo įsipareigoti.
 10. Jie nori žaisti lauke.
 11. Jie neturi pakankamai pinigų.
 12. Jie daugiausia dėmesio skiria savo karjerai.
 13. Jie vis dar bando suprasti save.
 14. Jie bijo susižeisti.

Jie nepasirengę įsipareigoti.

Gali būti, kad jie nepasirengę atsakomybei, kuri susijusi su įsipareigojimais. Galbūt jie nori palikti atviras galimybes ir kurį laiką vaikščioti į pasimatymus, kol apsigyvens. Arba jie paprasčiausiai bijo įsipareigoti, bijo pernelyg suartėti su kitu žmogumi.

Jie bijo santykių.

Viena iš priežasčių gali būti ta, kad jie bijo būti įskaudinti. Jie gali būti matę, kaip draugai ar šeimos nariai skaudžiai išgyvena išsiskyrimą, ir nenori atsidurti tokioje padėtyje.

Jie vis dar bando išsiaiškinti, kas jie yra.

Galbūt jie skiria laiko išsiaiškinti, kas jie yra, kol dar nėra pasiruošę niekam įsipareigoti. Jei esi jaunas arba visada gyvenai su tėvais, išsikraustymas iš lizdo yra didelis įvykis, o bandymas išsiaiškinti, kuo nori būti, - dar didesnis. Jei jis jaučia, kad neleidžiate jam to daryti, tai gali būti priežastis, kodėl nenori su kuo nors apsigyventi.

Prieš apsigyvendami jie nori patirti gyvenimo patirties.

Jie gali norėti patirti gyvenimą ir viską, ką jis gali pasiūlyti, kol bus pasiruošę įsipareigoti vienam asmeniui. Jie taip pat gali jausti, kad prieš visiškai įsipareigodami santykiams turi ką nors pasiekti arba pasiekti tam tikrą sėkmės lygį.

Jie nenori nieko praleisti.

Jie nori patirti viską, ką gali pasiūlyti gyvenimas, prieš apsigyvendami ir įsipareigodami vienam žmogui. Jie nori keliauti, linksmintis, susipažinti su naujais žmonėmis ir apskritai gyventi, kol yra jauni. Ir kas gali juos kaltinti?

Jie nėra tikri, ar yra pasirengę santuokai.

Kai kurie vaikinai gali manyti, kad prieš pasiryždami santuokai jie turi atlikti tam tikrus darbus. Jie gali norėti baigti mokyklą, padaryti karjerą ar pakeliauti po pasaulį. Kai kurie žmonės tiesiog nesijaučia pasiruošę tokiam dideliam įsipareigojimui. Prieš žengdami šį žingsnį jie gali norėti palaukti, kol bus šiek tiek vyresni ar turės daugiau gyvenimiškos patirties. Yra daugybė priežasčių, kodėl vaikinasgalbūt nėra tikri, ar yra pasirengę santuokai.

Jie nėra tikri, ar nori vaikų.

Yra kelios priežastys, kodėl vaikinai nenori apsigyventi ir turėti vaikų. Kai kuriuos gąsdina atsakomybės idėja, todėl jiems labiau patinka laisvė būti vienišiems. Kiti gali nesijausti pasirengę prisiimti tėvystės vaidmenį arba gali būti nepakankamai finansiškai stabilūs, kad galėtų išlaikyti šeimą. Kai kurie vaikinai tiesiog nenori turėti vaikų, o kiti gali norėti jų ilgainiui, bet ne dabar.Galiausiai tai priklauso nuo kiekvieno žmogaus.

Jie nėra pasirengę atsisakyti laisvės.

Galbūt jie nori dar kurį laiką mėgautis laisve arba dar nerado tinkamo žmogaus. Kai kurie vaikinai taip pat bijo įsipareigoti arba tiesiog nėra pasirengę prisiimti su ilgalaikiais santykiais susijusios atsakomybės.

Jie bijo įsipareigoti.

Kai kurie vyrai gali bijoti įsipareigoti, nes praeityje buvo įskaudinti. Jie gali bijoti vėl patirti tokį skausmą. Kita priežastis gali būti ta, kad jie jaučia, jog jiems reikia būti laisviems ir nepriklausomiems. Įsipareigoti reikštų atsisakyti dalies šios laisvės. Taip pat gali būti, kad jie drovisi prisiimti įsipareigojimus dėl tam tikrų esminių problemų, pavyzdžiui, nerimo ar intymumo baimės.nuo įsipareigojimo.

Jie nori žaisti lauke. kodėl vaikinai nenori įsikurti?

Yra keletas priežasčių, kodėl kai kurie vaikinai renkasi "žaisti lauke", užuot apsistoję ties vienu asmeniu. Kai kurie vaikinai nori mėgautis laisve ir neprisirišti prie vieno asmens. Jie taip pat gali norėti patirti įvairių tipų santykių arba tiesiog dar nerado tinkamo žmogaus.

Jie neturi pakankamai pinigų.

Kita priežastis, dėl kurios vaikinas gali nenorėti įsikurti, yra ta, kad jis neturi pakankamai pinigų. Jei vaikinas patiria finansinių sunkumų, jis gali manyti, kad negali sau leisti įsikurti ir sukurti šeimą. Jei manote, kad taip yra, turite jį patikinti, kad jūs dirbsite kartu kaip komanda, o jis nėra vienišas.

Jie daugiausia dėmesio skiria savo karjerai .

Yra kelios priežastys, kodėl kai kurie vaikinai nenori įsikurti. Galbūt jie daugiausia dėmesio skiria karjerai ir nori palaukti, kol labiau įsitvirtins, prieš kurdami šeimą. Karjera suteiks jiems reikalingą pagrindą, o gal jie nori įgyti naujos patirties.

Jie vis dar bando suprasti save.

Kiekvienas vaikinas yra skirtingas. Kai kurie vaikinai gali nenorėti įsikurti, nes vis dar bando suprasti save. Jie gali jausti, kad jiems reikia daugiau laiko patirti gyvenimą ir išsiaiškinti, kas jie yra, prieš įsipareigodami santykiams.

Jie bijo susižeisti.

Galbūt jie bijo būti įskaudinti arba mano, kad jiems reikia patirti daugiau gyvenimo, kol jie bus pasiruošę įsikurti. Kai kurie vaikinai taip pat gali bijoti įsipareigoti arba paprasčiausiai nėra pasirengę rimtiems santykiams. Kad ir kokia būtų priežastis, svarbu gerbti kiekvieno žmogaus sprendimą ir nesistengti priversti nieko įsileisti į santykius, kuriems jie nėra pasirengę.

Toliau apžvelgsime keletą dažniausiai užduodamų klausimų.

Dažnai užduodami klausimai.

Kodėl kai kurie vaikinai niekada nenustygsta vietoje?

Gali būti keletas priežasčių. Galbūt jie bijo įsipareigoti arba dar nerado tinkamo žmogaus. Arba yra patenkinti savo vienišo gyvenimo būdu ir nemato priežasčių jį keisti. Kai kurie vaikinai taip pat gali manyti, kad prieš apsigyvendami turi pasiekti daugiau karjeros ar asmeniniame gyvenime. Kad ir kokia būtų priežastis, kiekvienas pats sprendžia, ar nori apsigyventi, ar ne. Arbagali būti, kad jie yra ilgesni ir nejaučia poreikio turėti ką nors savo gyvenime.

Kodėl jis nenori man įsipareigoti?

Gali būti įvairių priežasčių, kodėl jūsų partneris nenori jums įsipareigoti. Jis gali būti nepasirengęs rimtiems santykiams, bijo būti įskaudintas arba turi baimę įsipareigoti. Jei jau kurį laiką esate kartu, o jūsų partneris vis dar neįsipareigojo, svarbu aptarti, ko abu norite ir kodėl jis nesiryžta žengti kito žingsnio. Man prireikė 21 metų.metų įsipareigoti savo žmonai kartais reikia laiko.

Kas priverčia vaikiną apsigyventi?

Kas priverčia vyrą apsigyventi? Yra daug veiksnių, kurie gali lemti vyro sprendimą apsigyventi. Tai gali būti tinkama moteris, tinkamas darbas ar net tiesiog tinkamas gyvenimo laikas. Kartais vaikinas tiesiog žino, kada atėjo laikas apsigyventi ir sukurti šeimą. Kitais atvejais reikia šiek tiek daugiau įtikinėjimų. Tačiau galiausiai viskas priklauso nuo to, ko vyras nori ir ko jam reikia gyvenime.jis pasiruošęs įsipareigoti, tada jis imsis būtinų pokyčių, kad galėtų įsikurti.

Ką reiškia, kai vaikinas nori įsikurti?

Tai gali reikšti, kad jis pasirengęs susituokti ir sukurti šeimą, kad nori susirasti pastovų darbą ir pradėti taupyti ateičiai, taip pat kad jis pasirengęs išsikraustyti iš tėvų namų ir pradėti gyventi savarankiškai.

Galiausiai tai reiškia, kad jis pasirengęs užmegzti rimtesnius santykius su suaugusiais žmonėmis. Jis gali būti pasirengęs įsipareigoti arba tiesiog būti pasirengęs prisiimti didesnę atsakomybę už savo gyvenimą. Jei jis jus domina, galite paklausti, ką jis turi omenyje, sakydamas, kad nori įsikurti.

Kas verčia vyrą norėti susituokti?

Vyras gali norėti susituokti dėl įvairių priežasčių. Jis gali būti pasirengęs užmegzti tvirtus santykius ir jausti, kad santuoka yra natūralus kitas žingsnis. Jis gali norėti įsikurti ir sukurti šeimą. Jis gali jausti draugų ar šeimos narių spaudimą susituokti. Galiausiai kiekvienas vyras turi savo priežastis, dėl kurių nori susituokti.

Nuo kokio amžiaus žmonės pradeda įsikurti?

Atsakymas į šį klausimą nėra toks paprastas, kaip gali atrodyti. Kai kurie žmonės gali pradėti gyventi nuolat, kai jiems sukanka 20 metų, o kiti - tik sulaukę 30-ies ar net vėliau. Nėra nustatyto amžiaus, kada žmonės pradeda gyventi nuolat, nes jis priklauso nuo įvairių veiksnių, pavyzdžiui, nuo to, ar jie palaiko santykius, ar turi vaikų, nuo jų karjeros ir finansinio stabilumo.

Kai kuriems žmonėms apsigyvenimas gali reikšti santuoką ir vaikų gimdymą, o kitiems - tiesiog ilgalaikio partnerio susiradimą ir bendro namo ar buto pirkimą. Kad ir kaip būtų, nėra blogo ar tinkamo laiko apsigyventi; viskas priklauso nuo to, kas žmogui tinka geriausiai.

Kokio amžiaus dauguma vyrų nori įsikurti?

Vienareikšmio atsakymo į šį klausimą nėra, nes kiekvienas žmogus yra skirtingas. Tačiau neseniai atliktoje 2000 vyrų apklausoje nustatyta, kad vidutinis amžius, kai jie nori apsigyventi, yra 25-33 m. Tai nereiškia, kad visi vyrai nori apsigyventi sulaukę tokio amžiaus, tačiau paprastai dauguma vyrų apie tai pradeda galvoti maždaug tada. Yra daug veiksnių, kurie gali turėti įtakos tam, kada vyras nori apsigyventi, pavyzdžiui, karjera,finansai ir santykių statusas.

Kai kurie vyrai nori kuo greičiau apsigyventi, kad galėtų sukurti šeimą. Kiti gali norėti palaukti, kol įsitvirtins karjeroje arba įgis didesnį finansinį stabilumą. Galiausiai tai priklauso nuo kiekvieno žmogaus ir nuo to, kas jam svarbu.

Kokio amžiaus vyrai nori tuoktis?

Vienareikšmiško atsakymo į šį klausimą nėra, nes kiekvienas vyras yra skirtingas ir turi savų pageidavimų, kai kalbama apie žmonos paieškas ir vedybas. Tačiau apskritai galima drąsiai teigti, kad dauguma vyrų norėtų susituokti sulaukę dvidešimties ar trisdešimties metų.

Paprastai tai būna maždaug tuo metu, kai jie įsitvirtina savo karjeroje ir yra pasirengę pradėti galvoti apie savo šeimos sukūrimą. Žinoma, visada yra išimčių iš taisyklės ir yra vyrų, kurie nusprendžia tuoktis vėliau, tačiau apskritai dauguma vyrų, pradėdami galvoti apie santuoką, renkasi būtent šį amžiaus tarpsnį.

Kas verčia vyrą įsipareigoti moteriai?

Vyras gali susižadėti su moterimi dėl daugelio priežasčių: ji gali jį traukti fiziškai, gali būti patraukli savo asmenybe ir protu, gali jausti su ja stiprų ryšį ir norėti, kad ji būtų laiminga. Galiausiai kiekvienas vyras turės savų unikalių priežasčių, dėl kurių nori susižadėti su moterimi.

Taip pat žr: Kaip būti dėmesio centre (visada būkite geriausi!)

Kaip sužinoti, ar vaikinas nori su jumis apsigyventi?

Yra keletas požymių, kad vaikinas yra pasirengęs su jumis apsigyventi. Vienas iš jų - jei jis kalba apie ateities planus, į kuriuos įtrauks ir jus, pavyzdžiui, norą įsigyti namą ar sukurti šeimą. Kitas - jei jis pristato jus savo draugams ir šeimai kaip rimtą merginą. Jis taip pat gali pradėti labiau stengtis leisti laiką su jumis ir įtraukti jus į savo kasdienį gyvenimą.susitikti su jūsų tėvais ar praleisti atostogas su jūsų šeima, tai dar vienas geras ženklas, kad jis pasirengęs įsikurti.

Ar 20-mečių santykiai tęsiasi?

Vieno atsakymo į šį klausimą nėra, nes kiekvieno žmogaus patirtis yra skirtinga. Vieni žmonės mano, kad jų santykiai dvidešimties metų išlieka, o kiti - kad ne. Tai tikrai priklauso nuo konkretaus žmogaus ir santykių.

Apskritai 20-mečių santykius išlaikyti gali būti sunkiau nei vėlesnius santykius. Taip yra todėl, kad vis dar aiškinatės, kas esate ir ko norite gyvenime, be to, šiuo laikotarpiu dažniau patiriate netikrumą, nerimą ir stresą. Vis dėlto, jei sugebėsite įveikti šiuos iššūkius kartu su partneriu.didelė tikimybė, kad jūsų santykiai bus ilgalaikiai.

Su žmona esame kartu nuo 20 metų, todėl tai tikrai veikia, jei įsipareigojate vienas kitam ir kalbate apie tai sunkiais laikais.

Kokio amžiaus geriausia tuoktis?

Vieno atsakymo į šį klausimą nėra, nes skirtingi žmonės turi skirtingą nuomonę apie tai, koks yra geriausias amžius tuoktis. Vieni mano, kad jaunesni žmonės dažniau priima impulsyvius sprendimus ir gali būti nepasirengę visiškai įsipareigoti santuokai, o kiti mano, kad per ilgas laukimas, kol susituoks, gali sukelti problemų. Galiausiai geriausias amžius tuoktis yra asmeninis klausimas.sprendimą, kuris turėtų būti grindžiamas tuo, kas asmeniui tinka.

Ar pasivaikščiojimas privers jį įsipareigoti?

Negalima garantuoti, kad pasitraukimas privers jį įsipareigoti, tačiau tai gali būti žingsnis tinkama linkme. Jei jis nepasirengęs įsipareigoti, galbūt jam reikia šiek tiek erdvės, kad viską išsiaiškintų. Suteikdami jam šiek tiek laiko ir erdvės, suteiksite jam galimybę pasiilgti jūsų ir suvokti, ko jam trūksta. Jei jis sugrįš, žinosite, kad jis tikrai pasirengęs įsipareigoti.

Ar vyrai nori kelių partnerių?

Kai kurie vyrai gali norėti turėti daug partnerių, nes jiems patinka įvairovė ir jaudulys, atsirandantis susipažįstant su naujais žmonėmis. Kiti galbūt labiau nori rasti vieną žmogų, su kuriuo galėtų apsigyventi. Dar kiti gali svyruoti tarp šių dviejų kraštutinumų, priklausomai nuo to, kokie yra jų dabartiniai poreikiai. Galiausiai kiekvienas vyras pats sprendžia, kiek partnerių jis nori turėti.nori.

Kodėl vaikinai nustoja stengtis dėl savo santykių?

Yra daug priežasčių, kodėl vaikinai gali nustoti stengtis dėl santykių. Gali būti, kad jie nejaučia tokio pat ryšio ar suderinamumo su partneriu, todėl pradeda manyti, kad neverta toliau stengtis.

Taip pat žr: Smagūs ir koketiški statymai su vaikinu

Galbūt jie turėjo blogos patirties ankstesniuose santykiuose ir nenori sutikti su niekuo, kas yra mažiau, nei jie nori. Arba gali būti, kad jie paprasčiausiai nėra pasiruošę rimtiems santykiams ir jaučia vieno ar daugelio žmonių spaudimą pereiti į kitą lygį. Kad ir kokia būtų priežastis, kai vaikinas nustoja dėti pastangas į santykius, dažnai taip nutinka dėl to, kad jis nemano, jog tai yraką nors, dėl ko jis norėtų apsistoti ilgam laikui.

Galutinės mintys.

Kalbant apie tai, kodėl vyrai nenori prisiimti ilgalaikių įsipareigojimų, yra daugybė paaiškinimų, tačiau bendrasis yra tas, kad jie nori būti savarankiški. Jei galite sutikti su šia koncepcija, tuomet galite likti tol, kol jie norės į jus investuoti. Tačiau jei siekiate partnerystės, tuomet galbūt geriau paieškoti ko nors kito. Tikimės, kad šis pranešimas suteikė jums atsakymą, kurio ieškojotefor. Jums gali būti naudingas šis pranešimas Kodėl vaikinai flirtuoja, kai jiems neįdomu? (Vyrai flirtuoja)
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.