Kūno kalba, liečianti ausį (Suprasti neverbalinę kalbą)

Kūno kalba, liečianti ausį (Suprasti neverbalinę kalbą)
Elmer Harper

Ar kada nors pastebėjote, kad kas nors liečia savo ausį, ir susimąstėte, ką tai reiškia iš kūno kalbos perspektyvos? Jei taip, pataikėte į tinkamą vietą, kur tai išsiaiškinsite. Gilinsimės į tai, ką iš tikrųjų reiškia neverbalinis kalbėjimas.

Paliečiant savo ausis dar vadinama prisitaikymu, yra įveikos mechanizmas, padedantis mums jaustis patogiau tam tikroje situacijoje. Ausies landos lietimas ar traukimas gali būti ženklas, kad tam žmogui kažkas negerai.

Taip pat žr: Kaip įžeisti visus vienu metu.

Ausies palietimas ranka gali reikšti netikėjimą, netikrumą arba tai, kad nesutinkate su tuo, kas buvo pasakyta. Tai taip pat gali būti reguliatorius, padedantis nusiraminti, nervingumo, gėdos, drovumo ar streso požymis.

Žinoma, kad žmonės elgiasi tam tikru būdu, norėdami parodyti, kad kažkas negerai. Vienas iš dažniausių diskomforto požymių yra ausies lezgelio trynimas arba lietimas.

Kaip sužinosime vėliau, gali būti daugybė priežasčių, dėl kurių kas nors gali paliesti savo ausį. Tačiau, kad galėtume peršokti toli į priekį, turime suprasti svarbią kūno kalbos skaitymo dalį - kontekstą.

Taigi, kas yra kontekstas ir kaip jis padės mums suprasti, kas vyksta? Apie tai kalbėsime toliau.

Koks yra kontekstas kūno kalbos požiūriu?

Kontekstas - tai informacija, kuri supa tam tikrą įvykį. Tai informacija, susijusi su situacija.

Kūno kalba turi dvi reikšmes. Pirmoji - tai neverbalinis bendravimas gestais, veido išraiškomis ir laikysena. Antroji reikšmė - tai interpretacija, ką kieno nors kūno kalba reiškia konkrečioje situacijoje.

Taigi, kontekstą galite įsivaizduoti taip: kas vyksta aplink asmenį, su kuo jis yra ir koks yra pokalbis. Tai suteiks jums duomenų, kuriuos galėsite panaudoti bandydami išsiaiškinti, kodėl asmuo apskritai liečia savo ausį.

Analizuojant kieno nors kūno kalbą galioja viena svarbi taisyklė - nėra absoliučių dalykų. Nė viena neverbalinė užuomina nereiškia vieno dalyko. Kūno kalbą reikia skaityti informacijos posūkiais, vadinamaisiais klasteriais.

Klasteris - tai grupė gestų arba kūno kalbos ženklų, kurie yra prasmingi kartu. Toliau pateiktame pavyzdyje matyti, kad kalbantysis jaučiasi nervingas, nes yra nusisukęs nuo jūsų. Apskritai jo kūno kalba rodo, kad jis nenori, jog su juo dabar būtų kalbama.

Jų rankos sudėtos, kojos nukreiptos į duris ir jie nuolat trina ausį. Tai yra užuomina, kad asmuo nori išeiti.

Toliau apžvelgsime 15 priežasčių, dėl kurių žmogus liečia savo ausį.

15 priežasčių, dėl kurių žmogus palies savo ausį.

Visi toliau išvardyti žodžiai priklauso nuo konteksto, todėl, kai juos pamatysite, prieš darydami prielaidą, pagalvokite, kas vyksta aplinkui, kad gautumėte užuominų.

 1. Įdėmiai klausytis ko nors.
 2. Galvoju, ką pasakyti.
 3. Patikrinkite, ar kas nors yra jūsų ausyje.
 4. Nervingumas arba nerimastingumas.
 5. Auskarų taisymas.
 6. Ausies niežulys.
 7. Ausinės netinka gerai.
 8. Patikrinti, ar ausinės vis dar yra.
 9. Patikrinti, ar klausos aparatas vis dar yra.
 10. Prisilietimas yra įprotis.
 11. Ausies niežulys.
 12. Karšta ausis.
 13. Šalta ausis.
 14. Skausmas ausyje.
 15. Užblokuoti triukšmą.

Toliau apžvelgsime kai kuriuos dažniausiai užduodamus klausimus, susijusius su ausų lietimu.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra kūno kalbos, liečiančios ausį, reikšmė?

Ausies spenelio palietimas dažnai reiškia, kad asmuo atidžiai klausosi jūsų ir įsijaučia į jus. Tai taip pat gali reikšti, kad jis yra pavargęs arba nuobodžiauja ir nori nutraukti pokalbį su jumis.

Viena iš labiausiai paplitusių ir labiausiai pastebimų kūno kalbos formų yra ausies spenelio palietimas, kurį matome, kai žmonės atidžiai klausosi ir įsijaučia į tai, ką sako kiti.

Šis veiksmas taip pat gali reikšti nuovargį, t. y. kad jie nori nustoti su jumis kalbėtis, nes yra pavargę arba nuobodžiauja, tačiau tai gali reikšti ir visai ką kita!

Stebint kieno nors kūno kalbą svarbu tai turėti omenyje, tačiau taip pat verta paminėti, kad svarbiausia yra kontekstas. Kad galėtumėte "perskaityti", ką kas nors išgyvena, reikia ne vieno kūno kalbos fragmento.

Ar prisilietimas prie ausies yra kūno kalbos traukos ženklas?

Šiek tiek pakreipę galvą, kad jie matytų jūsų ausį, galite parodyti, kad tikrai klausotės ir domitės, ką jie sako.

Prisilietimas prie ausies lezgelio arba žaidimas su juo taip pat gali būti patrauklumo ženklas, nes tai yra tas pats gestas, kuris naudojamas flirtuojant.

Ką reiškia, kai kas nors kalbėdamas paliečia savo ausį?

Kai kalbėdamas žmogus paliečia ausį, priklausomai nuo konteksto tai gali turėti daug reikšmių. Tai gali reikšti, kad jis klausosi kito žmogaus pokalbio, turi klausos sutrikimų arba kalba telefonu.

Kai kurie žmonės liečia ausis, kai nori geriau girdėti arba kai nori pagalvoti apie tai, kas sakoma. Tai taip pat gali reikšti, kad žmogus kalba telefonu.

Daugelis žmonių, norėdami geriau girdėti, liečia ausis, kai yra daug foninio triukšmo.

Ką kūno kalboje reiškia ausų tempimas?

Daugelyje kultūrų traukimas už ausies yra prieraišumo ženklas ir gali būti atliekamas kaip rūpinimosi kitu žmogumi, augintiniu ar savimi ženklas.

Šis gestas dažnai reiškia, kad jie jaučiasi paguosti ar patenkinti, nors ne visada turi tą pačią reikšmę.

Taip pat žr: 100 mielų klausimų, kuriuos galite užduoti savo vaikinui (partneriui ar draugei)

Pagalvokite apie tai, kad vaikystėje dėdė tempė jums už ausies, o jūs to nekentėte, bet tai rodė, koks artimas jis jums buvo - nedaugelis žmonių taip pasielgtų.

Ar liesti ausį yra melo ženklas?

Ne, ausies lietimas nėra melo požymis. Tyrimai parodė, kad meluojantys žmonės dažniau liečia, braižo ar čiupinėja ausį nei tie, kurie sako tiesą.

Atsižvelgdami į tai, turime atsižvelgti į kontekstą, kuriame matome šiuos ženklus.

Prieš nustatant, ar kas nors meluoja, ar net kyla įtarimų dėl melo, reikia pakeisti pagrindinę liniją ir surinkti daugybę informacijos. Tai sudėtingiau nei vien tik paliesti ausį.

Ar meluodami žmonės liečia ausis?

Ar meluodami žmonės liečia ausis? Į šį klausimą sunku atsakyti vienareikšmiškai, nes yra daug veiksnių, galinčių turėti įtakos tam, ar meluodami žmonės liečia ausis, ar ne.

Pavyzdžiui, jei žmogus jaučiasi kaltas dėl to, kad meluoja, jis gali būti labiau linkęs liesti ausis ir taip save paguosti.

Arba, jei kas nors bando nuslėpti melą, kad atrodytų patikimesnis, gali vengti liesti ausis, kad neišduotų jokių ženklų.

Galiausiai sunku tiksliai pasakyti, ar žmonės liesdami liečia ausis, ar ne, nes tai priklauso nuo konkretaus žmogaus ir aplinkybių.

Ką reiškia ausų paraudimas?

Ausų paraudimas yra dažnas požymis, kad kažkas ima labiau gėdintis, kai matote, kad ausų viršūnės keičia spalvą.

Tas asmuo fiziškai reaguoja, pagalvokite apie tai, kas ką tik buvo pasakyta ar nutiko, ir sužinosite, kas sukėlė ausų raudonį.

Raudonavimas būdingas visam kūnui, tačiau jis taip pat pasireiškia ir ausų lezgeliuose. Dažnai tai yra streso, susijaudinimo, gėdos ir nervingumo požymis.

Kartais žmogus raudonuoja be jokios konkrečios streso priežasties, arba raudonavimą gali sukelti kiti veiksniai, pavyzdžiui, jo fizinio aktyvumo lygis. Manoma, kad šis kraujo išsiliejimas į odą reiškia, kad esame karštesni nei įprastai ir dėl to nuo kelių minučių iki kelių valandų atvėstame.

Raudonavimas atsiranda, kai jūsų organizme atsiranda adrenalino ir kortizolio hormonų. Šis hormonas nukreipia kraujotaką nuo virškinimo sistemos & amp; nukreipia ją į pagrindines raumenų grupes ir suteikia joms energijos pliūpsnį.

Kūno kalbos specialistų teigimu, galime pastebėti ir kitus nervingumo ženklus, pavyzdžiui, raudonavimą, drebančias rankas, sumažėjusį balso stiprumą, vengimą užmegzti akių kontaktą ir pan.

Kas yra ausies sugriebimas?

Asmuo ištiesia ranką į viršų ir griebia, drasko ar plėšia ausį ar ausis. Asmuo taip pat gali sukti auskarą ar atlaisvinti auskarą, užuot jį sugriebęs.

Ausų užsidengimas yra jausmo, kad jaučiatės prislėgti, požymis, paprastai pastebimas vaikams, kurie neišmoko sumažinti šio gesto. Ausų užsidengimas yra susijęs su patiriančiais stresą, tačiau paprastai tai tiesiog būdas numalšinti niežulį.

Ką reiškia žaisti ausimi?

Kai kas nors "žaidžia su ausimi", paprastai bando atsikratyti niežulio arba sumažinti spaudimą. Tačiau toks elgesys taip pat gali reikšti, kad žmogus yra nervingas arba neramus.

Jei pažįstamas žmogus nuolat žaidžia ausimi, vertėtų paklausti, ar viskas gerai.

Kodėl vaikinas turėtų liesti tavo ausį?

Yra daugybė priežasčių, kodėl vaikinas gali paliesti jūsų ausį. Galbūt jis bando flirtuoti, o gal jam tiesiog patinka, kaip jūs atrodote.

Galbūt jis bando atkreipti jūsų dėmesį, o gal tiesiog elgiasi draugiškai. Kad ir kokia būtų priežastis, tikrai įmanoma, kad vaikinas gali paliesti jūsų ausį dėl įvairių priežasčių.

Ką reiškia, kai kas nors nuolat liečia ausį?

Kai kas nors nuolat liečia ausį, tai yra nesaugumo, netikrumo ir diskomforto ženklas. Šis gestas dažnai naudojamas, kai kas nors nežino, ką pasakyti, arba jaučiasi spaudžiamas. Visa tai priklauso nuo konteksto.

Galutinės mintys

Kūno kalbos požiūriu prisilietimas prie ausies gali turėti skirtingas reikšmes, priklausomai nuo situacijos konteksto. Tikiuosi, kad radote atsakymą, kurio ieškojote, iki kito karto būkite saugūs.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.