Ką daryti, kai jis staiga nustoja jums rašyti žinutes?

Ką daryti, kai jis staiga nustoja jums rašyti žinutes?
Elmer Harper

Jei svarstote, ką daryti, kai jis staiga nustoja jums rašyti žinutes, atsakymas - nepanikuokite. Yra daugybė priežasčių, kodėl jis galėjo nustoti jums rašyti žinutes. Galbūt jam reikia šiek tiek erdvės, o gal jis užimtas darbe. Taip pat gali būti, kad jis bando inicijuoti išsiskyrimą su jumis.

Yra daugybė dalykų, dėl kurių vaikinas gali nustoti rašyti merginai žinutes, ir dauguma jų nėra blogos naujienos. Pirmas dalykas, kurį turėtume padaryti, kai taip nutinka, tai duoti jam šiek tiek laiko ir erdvės ir palaukti, kol jis vėl parašys mums žinutę. Per daug apie tai negalvokite; taip, tai gali būti sunku, bet prieš darydami išvadas turėtumėte leisti sau kelias dienas ar net savaites.

Šiame straipsnyje apžvelgsime, ką daryti, kai vaikinas staiga nustoja jums rašyti žinutes, ir pateiksime keletą paprastų taisyklių, kurių reikėtų laikytis.

14 paprastų taisyklių, kurių reikia laikytis, kai jis nustoja jums rašyti žinutes.

 1. Nekaltinkite savęs.
 2. Suteikite jam erdvės.
 3. Paklauskite, kodėl jis nustojo jums rašyti žinutes.
 4. Judėkite toliau.
 5. Išblaškykite savo dėmesį.
 6. Skambinkite, o ne rašykite žinutę.
 7. Kreipkitės į jo draugus.
 8. Patikrinkite jo socialinę žiniasklaidą.
 9. Nekaltinkite jo.
 10. Ar jis turi planų?
 11. Supraskite 24 taisyklę.
 12. Priimkite, kad tai įvyko, ištrinkite ir judėkite toliau.
 13. Pozityvioji gyvenimo atributika.
 14. Neatsakykite į žinutę.

1. Nekaltinkite savęs.

Jei vaikinas staiga nustoja jums rašyti žinutes, gali būti sunku nekaltinti savęs arba nesijaudinti, kad kažką padarėte ne taip. Kartais tikroji staigaus bendravimo nutrūkimo priežastis yra ne ta, kurią manote.

Taip pat žr: Atviros kojos Kūno kalbos ženklai (bendravimas be žodžių)

2. Suteikite jam erdvės.

Gali būti labai sunku suprasti vyrų veiksmus. Jie gali priversti mus jaustis nesaugiai ir sumišusiais, o tai yra baisus jausmas. Sunku žinoti, ar jie tiesiog užsiėmę, ignoruoja mus, ar nori erdvės. Jei kelis mėnesius be perstojo rašėte žinutes ir jis staiga atšalo, gali būti, kad jam reikia laiko atsikvėpti, todėl leiskite jam šiek tiek laiko atsiliepti.

3. Paklauskite, kodėl jis nustojo jums rašyti žinutes.

Vyrai yra paprasti. Viskas, ką tau reikia padaryti, tai paklausti, kodėl jis nustojo tau rašyti žinutes, ir, jei tai padarysi, palaukti atsakymo prieš persiunčiant jam žinutes. Jei jis bando tave užgaulioti, laikas keisti aplinką.

Taip pat žr: Ką reiškia, kai mergina žiūri žemyn?

4. Laikas judėti toliau.

Jei vaikinas staiga nustojo tau rašyti žinutes ir tu paklausei, kodėl, laikas judėti toliau. Taip, iš pradžių bus velniškai skaudu, bet po kelių savaičių tu su tuo susitaikysi. Kai kurie žmonės tiesiog neverti tavo laiko.

5. Išblaškykite savo dėmesį.

Vienas paprasčiausių dalykų, kuriuos galite padaryti, kai vaikinas staiga nustoja jums rašyti žinutes, yra atitraukti dėmesį. Žaiskite žaidimą, eikite pasivaikščioti, eikite į sporto salę, skaitykite knygą. Kad ir ką darytumėte, pasirūpinkite, kad jūsų mintys būtų užimtos, kad negalvotumėte, ką jis daro arba kodėl nustojo rašyti žinutes.

6. Paskambinkite jam.

Jei jums įdomu, kaip sužinoti, ar jis jus vilioja, pabandykite atlikti šiuos paprastus veiksmus. Pirmiausia nusiųskite jam trumpąją žinutę ir laukite atsakymo. Jei jis neatsako per 24 valandas, tikėtina, kad jūsų žinutės nematė. Tada paskambinkite jam ir pažiūrėkite, ar jis per 48 valandas atsilieps telefonu arba perskambins. Jei jis neatsiliepia arba neperskambina, gali būti, kad laikas jį paleisti.

7. Pasiekite jo draugus.

Kai artimai bendraujate su grupe draugų arba turite draugių su vaikinais, galite jų paklausti, kaip jam sekasi, pamatę jų būseną socialinėje žiniasklaidoje. Tačiau jei jų per daug gerai nepažįstate arba esate užmezgę naujus santykius ir nežinote, ko teisingai paklausti, geriau nesikreipti. Nenorite atrodyti reikalingi.

8. Patikrinkite jo socialinę žiniasklaidą.

Tai šiek tiek klastinga, bet patikrinę jo socialinius tinklus galite sužinoti, kur jis yra ir su kuo yra. Taip pat galėsite sužinoti, ką jis veikė. Jei pamatysite, kad jis skelbia ar komentuoja kieno nors kito žinutes ir neatrašo jums, žinokite, kad jis matė jūsų žinutę ir ją ignoravo.

9. Nekaltinkite jo.

Kaltinti jį, kad jis neatrašė jums, yra blogiausia, ką galite padaryti, ir tai jį iš karto atbaidys. Jis galėjo pamesti telefoną, jo telefonas buvo konfiskuotas arba galėjo būti daugybė dalykų, dėl kurių jis negavo jūsų žinutės. Todėl palaukite, kol jis vėl su jumis susisieks.

10. Ar jis turi planų.

Jis gali rašyti jums žinutes ir staiga sustoti. Tai gali būti todėl, kad jam reikia susiruošti arba jis išeina. Vyrai kartais pamiršta pasidalyti tokia informacija ir pernelyg susikoncentruoja į akimirką.

11. 24 taisyklė.

Gera taisyklė yra duoti žmogui 24 valandas laiko atsakyti, prieš siunčiant jam žinutę. Tai suteikia jam pakankamai laiko atsakyti arba rasti kitą būdą, kaip su jumis pasikalbėti. Jei jis neatrašo per 24 valandas, galima dar kartą jam paskambinti arba parašyti žinutę ir įsitikinti, kad viskas gerai.

12. Susitaikykite su tuo, kad tai įvyko.

Susitaikykite, kad taip atsitiko, ištrinkite žinutę ir judėkite toliau. Kai kas nors staiga nustoja jums rašyti žinutes, galite tiesiog priimti tai kaip faktą ir gyventi toliau. Gali būti sunku, bet vaikinai dėl kokių nors priežasčių keičia savo nuomonę. Jei bandėte užmegzti ryšį, o jie jus atstūmė, geriausia judėti toliau.

13. Teigiamas požiūris į gyvenimą.

Neretai žmonės ateina ir išeina iš mūsų gyvenimo be jokio įspėjimo. Jei taip nutiko, pabandykite į tai pažvelgti iš kitos perspektyvos. Galbūt būsite laisvesnis užsiimti kuo nors kitu arba užmegzti daugiau ryšių su žmonėmis (draugais, romantiniais partneriais).

14. Neatsakykite į žinutę.

Jei matote, kad rašėte jam žinutes, skambinote ir palaikėte ryšį be jokio atsako, metas sustoti. Turite judėti toliau ir rasti kitų būdų, kaip užimti savo laiką su žmonėmis, kurie iš tikrųjų nori, kad būtumėte jų gyvenime.

Santrauka

Ką daryti, kai jis staiga nustoja jums rašyti žinutes? Geriausia būtų palaukti atsakymo ir taikyti 24 valandų taisyklę (žr. pirmiau). Kartais, kai žmonės rašo žinutes pirmyn ir atgal, jie gali praleisti žinutes, kurios buvo išsiųstos tarp jų pokalbių.

Yra daugybė priežasčių, kodėl jis staiga nustojo jums rašyti žinutes. Jei šis straipsnis jums buvo naudingas, galite daugiau sužinoti apie skaitmeninę kūno kalbą.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.