Mirksėjimo greitis Kūno kalba (Pastebėkite nepastebėtą slaptą galią.)

Mirksėjimo greitis Kūno kalba (Pastebėkite nepastebėtą slaptą galią.)
Elmer Harper

Mirksėjimo dažnis (kiek kartų per minutę žmogus mirkteli) kinta veikiant emociniams ir fiziniams veiksniams. Kai žmogų kas nors sudomina ar suintriguoja, jo mirksėjimo dažnis sulėtėja ir toliau mažėja, kai susidomėjimas pasiekia maksimumą.

Vidutinis mirksėjimo dažnis yra dvylika kartų per minutę, o įprasto pokalbio metu gali būti nuo devynių iki dvidešimties kartų per minutę.

Mūsų mirksėjimo dažnis gali būti naudojamas kaip būdas įvertinti mūsų savijautą. Spartūs mirksėjimo dažnio pokyčiai rodo didelį stresą arba emocinius pokyčius tame asmenyje.

Mirksėjimo dažnis yra nesąmoningas elgesys, kuo didesnis mirksėjimo dažnis, tuo daugiau streso, diskomforto ar nusivylimo patiria žmogus.

Kas yra normalus mirksėjimo dažnis?

Normalų mirksėjimo dažnį galima nustatyti stebint bazinį žmogaus elgesį. Galime atkreipti dėmesį į tai, kaip greitai žmogus mirksi įprastoje aplinkoje, kad greitai tai nustatytume.

Suskaičiuokite, kiek kartų per minutę pamatysite žmogų mirksintį, ir turėsite atskaitos tašką.

Vidutinis žmogaus akių mirksėjimo dažnis yra nuo gražaus iki dvidešimties mirksnių per minutę.

Geriausia yra gauti bazinį žmogaus elgesį ne stresinėje aplinkoje, o tada, pastebėjus pokyčius, galima pakoreguoti pokalbį arba atkreipti dėmesį į duomenų tašką.

Ką reiškia mažas mirksėjimo dažnis?

Kai esame ramūs, susikaupę, neapsikentę ar atsipalaidavę, mūsų mirksėjimo dažnis gali sumažėti iki trijų kartų per minutę.

Kai žiūrite įtraukiantį filmą, jūsų mirksėjimo dažnis yra mažas, nes įsimenate kuo daugiau detalių. Geri pokalbiai gali būti tokie pat įtraukiantys, kaip ir gero filmo žiūrėjimas, todėl jūsų mirksėjimo dažnis gali sulėtėti iki tokio paties lygio.

Lėtesnis mirksėjimas reiškia, kad žmogus yra gana įsitraukęs į pokalbį su jumis arba klausosi, ką sakote.

Galite sureguliuoti savo mirksėjimo dažnį taip, kad jis atitiktų jų mirksėjimo dažnį, ir jie niekada nesužinos, kad tai padarėte. Pastebėdamas mirksėjimo dažnį, siekiu, kad jis būtų kuo mažesnis, kad kitas asmuo jaustųsi atsipalaidavęs ir patogiai šalia manęs, taip padėdamas užmegzti ryšį ir užmegzti ryšį.

Įdomu tai, kad mes iš tiesų nepastebime, kaip keičiame savo elgesį. Sąmoningai nesuvokiame šių pokyčių, todėl juos labai sunku kontroliuoti.

Kaip pastebėti normalų mirksėjimo greitį pokalbio metu?

Kai pirmą kartą pradedate pokalbį su žmogumi, atkreipkite dėmesį į jo mirksėjimo dažnį. Ar jis greitas, lėtas, ar normalus? Atkreipę dėmesį, užduokite keletą įprastų, kasdienių klausimų, pavyzdžiui, "Kaip šeima?" arba "Ką veiksite šį savaitgalį?" Tada užduokite sudėtingesnių klausimų apie mėgstamą sporto šaką ar lengvas politines temas. Kai bus užduoti provokuojantys klausimai, atkreipkite dėmesį į mirksėjimo dažnio pokytį, ar jis pasikeitė.nuo lėto iki greito ar išlieka toks pat? Jūs ieškote poslinkio, kad pastebėtumėte mirksėjimo greičio pokytį realiuoju laiku.

Kuo greičiau mirksi, tuo labiau įsitraukęs į pokalbio ar klausimo kontekstą. Dabar norite sumažinti mirksėjimo dažnį iki normalesnio lygio, todėl užduokite kitą kasdienį klausimą arba pasidalykite kokiomis nors teigiamomis naujienomis.

Ar pastebėjote, kaip keičiasi mirksėjimo dažnis? Ar jis pagreitėja ir sulėtėja, kai užduodate tam tikrus klausimus? Mūsų tikslas - pastebėti šiuos mirksėjimo dažnio pokyčius nepavojingoje aplinkoje, kad geriau suprastumėte, kaip skaityti žmones.

Niekada nepalikite žmogaus su blogesne nuotaika dėl to, kad su jumis susitiko, visada palikite teigiamą įspūdį.

Ką reiškia greitas mirksėjimas?

Ką kūno kalboje reiškia greitas mirksėjimas? Priklausomai nuo pokalbio konteksto ar situacijos, kurioje žmogus yra, tai gali turėti skirtingas reikšmes.

Didesnis nei dvidešimties mirksnių per minutę dažnis yra stiprus ženklas, kad žmogus patiria didelį vidinį stresą. Pokalbių ar įtemptų situacijų metu galite mirksėti iki septyniasdešimt kartų per minutę.

Atkreipkite dėmesį, kai pamatysite, kad mirksnių skaičius smarkiai padidėja. Kas ką tik įvyko? Kokie klausimai buvo užduoti? Kokioje situacijoje jie atsidūrė?

Mirksėjimo dažnio pokytis gali padėti nukreipti pokalbį į pozityvesnę pusę, jei pastebėsite, kad žmogus pasikeitė.

Kaip pastebėti auditorijos mirksėjimo greičio pokytį?

Kalbėdami didelėms žmonių grupėms, suskaičiuokite, kiek kartų per penkiolika sekundžių mirktelėjo vienas žmogus, padauginkite šį mirktelėjimo dažnį iš keturių ir gausite bendrą grupės žmonių rezultatų vidurkį. Taip iš karto gausite grįžtamąjį ryšį apie tai, kaip jūsų pristatymas rezonuoja su auditorija arba kaip jiems nuobodu.

Nepamirškite, kad kuo didesnis mirksėjimo dažnis, tuo labiau nusivylusi, nesuinteresuota ar nuobodžiaujanti tampa jūsų auditorija.

Yra keletas paprastų pakeitimų, kuriuos galite padaryti savo kūno kalbai, balsui ir kalbėjimo tembrui, kad sudomintumėte auditoriją. Arba tiesiog pereikite prie kitos temos.

Jei galite paprašyti, kad kas nors atkreiptų dėmesį į auditorijos mirksėjimo dažnį ir grįžtamąjį ryšį, naudodami užuominų korteles arba kas kelias minutes siųskite žinutę į savo telefoną, įsitikinkite, kad telefonas įjungtas tyliai.

Kodėl mirksėjimo dažnis keičiasi, kai patiriamas stresas?

Mirksėjimo dažnis yra nevalingas žmogaus refleksas, kai akys užmerkiamos tam tikram laiko tarpui. Tai streso rodiklis. Kuo labiau žmogus patiria stresą, tuo dažniau mirksi.

Greitas akių mirksėjimas yra nervingumo, nerimo arba apgaulės požymis. Jei mirksima dažniau nei dvidešimt kartų per minutę, priklausomai nuo situacijos konteksto, asmuo gali būti patyręs stresą.

Atkreipkite dėmesį, kad didelis mirksėjimo dažnis yra streso požymis.

Ar pasikeičia mirksėjimo dažnis, kai jaučiamasi nepatogiai?

Ar pasikeičia mirksėjimo dažnis, kai jaučiatės nepatogiai? Trumpai tariant, taip, nuo komforto perėjote prie diskomforto.

Atkreipdami dėmesį į tai, kokias kitas informacijos grupes galime panaudoti, turėtume pastebėti odos paraudimą, padažnėjusį širdies ritmą ir dažnesnį mirksėjimą. Taip pat pastebėsite raminamuosius arba reguliuojamuosius kūno kalbos signalus, padedančius mums grįžti į patogesnę valdymo būseną.

Jei pastebėjote, kad tai vyksta jūsų viduje, pasistenkite pasitraukti iš situacijos arba, blogiausiu atveju, jei negalite pasitraukti, pabandykite sukti kojų pirštus, kad išlaisvintumėte energijos perteklių. Tai turėtų padėti sumažinti širdies susitraukimų dažnį ir sureguliuoti organizmo veiklą, ir niekas nepastebės, kad tai darote.

Ar greitas mirksėjimas yra traukos ženklas?

Tyrimai parodė, kad greitas mirksėjimas yra patrauklumo ženklas.

Taip pat žr: Kūno kalba vaikščiojant priekyje (Žinok, kad vaikščiotum.)

Yra keletas būdų sužinoti, ar kas nors jus traukia. Mokslininkai nustatė, kad vienas iš tokių požymių yra greitas mirksėjimas. Kai žmones traukia, jie dažnai mirksi greičiau, nes stengiasi sutelkti žvilgsnį į geismo objektą.

Kartais pamatysite virpančius akių vokus, dažniausiai moters. Tai geras požymis, kad ją traukia jūsų žvilgsnis.

Pernelyg intensyvus mirksėjimas Kūno kalba

Pernelyg dažnas kūno kalbos mirksėjimas arba padidėjęs mirksėjimo dažnis yra streso ar nerimo požymis. Tai taip pat rodo, kad žmogus jaučiasi prislėgtas arba fiziškai nepatogiai. Normalus mirksėjimo dažnis yra maždaug 10-15 mirksnių per minutę, tačiau kai žmogus jaučia nerimą, šis dažnis gali padidėti iki 20-30 mirksnių per minutę.

Taip pat žr: Kaip užmegzti akių kontaktą (viskas, ką reikia žinoti)

Tai gali būti susiję su pasitikėjimo savimi ir savigarbos stoka, gėdos baime, nerimu kalbėti viešai arba tiesiog per dideliu spaudimu. Be padidėjusio mirksėjimo dažnio, kiti požymiai, rodantys, kad žmogus gali jausti nerimą, yra vengimas užmegzti akių kontaktą, rankų ir kojų maigymas, greitas kalbėjimas. Jei pastebėjote kurį nors iš šių elgesio būdų, galite jį pastebėti.kitaip gali būti, kad laikas padaryti pertrauką ir iš naujo įvertinti situaciją.

Galutinės mintys.

Greitas mirksėjimas arba didelis/mažas mirksėjimo dažnis gali turėti daugybę skirtingų reikšmių, priklausomai nuo pokalbio ir situacijos konteksto. Man tai yra kūno kalbos supergalia, kurią galiu naudoti akimirksniu be didelių pastangų, kad kontroliuočiau pokalbį arba asmens grįžtamojo ryšio kilpą, jam net nežinant, kad tai padariau.

Tikiuosi, kad jums patiko tai skaityti kartu su manimi. Atminkite, kad pastebėti mirksėjimą galima ir realiame pasaulyje. Jei šis įrašas jums pasirodė įdomus, kodėl gi neperskaičius Akių vartymas Kūno kalba Tikroji reikšmė (ar esate įžeistas?) daugiau informacijos apie akis.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.