Kaip priversti narcizą šliaužti atgal? (Būdai, kaip priversti)

Kaip priversti narcizą šliaužti atgal? (Būdai, kaip priversti)
Elmer Harper

Kai kalbama apie narcizo susigrąžinimą, yra keletas būdų, kaip tai padaryti. Jei norite susigrąžinti narcizą ir išlaikyti jo kontrolę, toliau pateikiame 7 būdus, kaip tai padaryti.

Padarydami save savo pasaulio centru ir pirmiausia rūpindamiesi savimi, jūs siunčiate žinią, kad su jumis nevalia susipykti. Tai privers narcizą grįžti pas jus ir maldauti jūsų dėmesio. Jei neseniai išsiskyrėte su narcizu, pasinaudokite proga ir parodykite jam, ką jis praranda, gyvendamas savo geriausią gyvenimą. Leiskite jam pamatyti, kadjums puikiai sekasi ir be jų, o jie tuoj pat prašys jus priimti atgal.

Toliau apžvelgsime 7 patikimus metodus, kaip juos sugrąžinti į savo gyvenimą.

7 būdai, kaip susigrąžinti narcizą.

  1. Suteikite jiems tai, ko jie nori.
  2. Leiskite jiems manyti, kad jie visada teisūs.
  3. Būkite dėmesingi ir mylintys, kai jie yra šalia.
  4. Būkite šalti ir atsiriboję, kai jų nėra šalia.
  5. Sakykite jiems daug komplimentų.
  6. Leiskite jiems veikti.
  7. Būkite didžiausias jų gerbėjas.

Suteikite jiems tai, ko jie nori.

Jei norite, kad narcizas sugrįžtų, turite suteikti jam tai, ko jis nori. Tai reiškia, kad reikia sukurti aplinką, kurioje jis jaustųsi ypatingas ir svarbus ir kurioje galėtų gauti dėmesio, kurio trokšta. Kai jau turėsite jo dėmesį, turite sugebėti jį išlaikyti, nuolat juo žavėdamiesi ir jį patvirtindami.liepsnojanti kandys.

Leiskite jiems manyti, kad jie visada teisūs.

Greičiausias būdas priversti narcizą šliaužti atgal - leisti jam manyti, kad jis visada teisus. Nesvarbu, ar jis iš tikrųjų teisus, ar ne, tiesiog sutikite su viskuo, ką jis sako ir daro, ir jis akimirksniu taps jūsų rankose. Tai galite panaudoti savo naudai bet kokioje situacijoje, nesvarbu, ar ko nors iš jo norite, ar tiesiog bandote priversti jį palikti jus ramybėje.

Taip pat žr: Meilės žodžiai, kurie prasideda raide U (su apibrėžimu)

Būkite dėmesingi ir mylintys, kai jie yra šalia.

Narcizai dažnai būna labai dėmesingi ir mylintys, kai yra šalia. Jie gali atrodyti kaip tobulas partneris, tačiau galiausiai pasirodys jų tikroji pusė. Geriausias būdas elgtis su narcizu - būti griežtam, bet mylinčiam. Leiskite jiems žinoti, kad netoleruosite jų blogo elgesio, bet pasakykite, kaip jie jums vis dar rūpi. To gali pakakti, kad jie pakeistų savo elgesį ir pradėtų elgtis su narcizu.geriau.

Būkite šalti ir atsiriboję, kai jų nėra šalia.

Narcizai dažnai būna šalti ir atsiriboję, kai šalia nėra jų mylimųjų. Jei norite, kad narcizas sugrįžtų, pabandykite patys būti šalti ir atsiriboję. Tai sukels jo baimę būti paliktam ir jis vėl grįš prie jūsų. Įsitikinkite, kad per lengvai nepasiduodate, nes kitaip narcizas praras susidomėjimą.

Sakykite jiems daug komplimentų.

Jei norite, kad narcizas sugrįžtų, sakykite jam daug komplimentų. Jie trokšta dėmesio ir padarys bet ką, kad jį gautų. Duokite jiems tai, ko jie nori, ir jie taps jūsų rankose.

Leiskite jiems veikti.

Jei palaikote santykius su narcizu, turbūt pastebėjote, kad jis visada nori, kad viskas būtų pagal jo valią. Jis gali bandyti kontroliuoti kiekvieną jūsų gyvenimo aspektą - nuo to, ką dėvite, iki to, kur einate ir su kuo bendraujate. Nors tai gali būti nemalonu, yra būdų, kaip priversti narcizą atsitraukti.

Vienas iš būdų, kaip tai padaryti, yra leisti jiems elgtis pagal savo norus. Tai gali atrodyti nelogiška, bet jei nusileisite jų reikalavimams, jiems galiausiai nusibos ir jie ims gyventi toliau. Kitas būdas priversti narcizą sugrįžti - žaisti sunkiai pasiekiamą žaidimą. Jei elgsitės taip, tarsi jie jums nerūpėtų, jie pradės jus persekioti ir bandys susigrąžinti jūsų meilę. Galiausiai, jei pagrasinsite juos palikti, jiedažnai grįžta ir prašo atleidimo.

Nors su narcizu gali būti sunku bendrauti, yra būdų, kaip priversti jį sugrįžti atgal. Leisdami jam elgtis pagal savo išgales arba žaisdami sunkiai pasiekiamą, galite išlaikyti jo susidomėjimą savo gyvenimu.

Būkite didžiausias jų gerbėjas.

Vienas iš būdų, kaip priversti narcizą sugrįžti, - būti didžiausiu jo gerbėju. Dažnai sakykite jam komplimentus, apipilkite jį dėmesiu ir leiskite jam pasijusti ypatingiausiu žmogumi pasaulyje. Galbūt nieko negausite mainais, bet bent jau galėsite pasidžiaugti, kad privertėte jį jaustis gerai.

Toliau apžvelgsime kai kuriuos dažniausiai užduodamus klausimus.

Dažnai užduodami klausimai

Ar galite priversti narcizą grįžti?

Narcizas dažnai grįžta pas buvusį partnerį po to, kai paliko jį dėl naujo partnerio. Taip yra todėl, kad jam trūksta dėmesio ir meilės, kurią jis gaudavo iš buvusio partnerio. Kad narcizas grįžtų, turite priversti jį pasiilgti jūsų ir jaustis taip, tarsi jam būtumėte reikalingi jo gyvenime. Tai galima padaryti būnant dėmesingam ir mylinčiam, kad jis jaustųsi ypatingas ir reikalingas.jei priversite narcizą taip jaustis, tikėtina, kad jis sugrįš į jūsų gyvenimą.

Kas priverčia narcizą norėti jus susigrąžinti?

Narcizas nori, kad jį susigrąžintumėte, nes teikiate jam tai, ko jam reikia - dėmesį, susižavėjimą ir patvirtinimą. Jis taip pat gali norėti, kad jį susigrąžintumėte, nes esate patogus tiekimo šaltinis, arba dėl to, kad jam nuobodu ir jis nori, kad jo gyvenimas būtų įdomus. Jei norite susigrąžinti narcizą, turite leisti jam žinoti, kad esate laisvas ir pasirengęs suteikti jamsu tuo, ko jiems reikia.

Kaip priversti narcizą vėl su jumis pasikalbėti?

Jei išsiskyrėte su narcizu, žinote, kaip sunku gali būti priversti jį vėl su jumis bendrauti. Galbūt jis net yra išsiėmęs teismo įsakymą dėl jūsų susidorojimo. Tačiau jei vis dar esate pasiryžęs susigrąžinti narcizą, galite padaryti keletą dalykų. Pirmiausia pabandykite susirasti naują partnerį. Tai sukels narcizo pavydą ir jis gali grįžti pas jus. Jei tai nepadėsdarbą, pabandykite jiems pranešti, kad jums geriau sekasi be jų. Tai sukels narcizo paniką ir jis gali sugrįžti pas jus.

Ar narcizas gali iš tikrųjų jūsų pasiilgti?

Narcizas gali nuoširdžiai jūsų pasiilgti, bet tik ta prasme, kad jam trūksta jūsų dėmesio ir garbinimo. Be jūsų nuolatinio patvirtinimo narcizo ego smuks. Štai kodėl narcizas gali kabinėtis prie jūsų net ir po to, kai su jumis išsiskyrė; jam reikia jūsų narciziško tiekimo, kad jaustųsi gerai. Tačiau narcizas nepatiria tikrų emocijų, pvz.meilę ar empatiją, todėl net jei jie ir pasiilgsta jūsų, tai tik todėl, kad negauna iš jūsų to, ko nori.

Ar narcizas pasiilgsta jūsų po to, kai su juo nebendraujate?

Kai kurie narcizai gali jūsų pasiilgti po to, kai su jais nebendrausite, nes jie pasikliovė jūsų patvirtinimu ir dėmesiu. Kiti gali jūsų visai nepasigesti, nes jie perėjo prie naujų pasiūlymų. O dar kiti gali pasiilgti tik dėmesio ir susižavėjimo, kurį jiems teikėte. Galiausiai neįmanoma pasakyti, kaip narcizas reaguos po to, kai su juo nebendrausite, nes jis nėra normalus žmogus.

Per kiek laiko narcizas sugrįžta?

Narcizai dažnai sugrįžta po to, kai šiek tiek laiko apmąsto savo veiksmus. Narcizams gali prireikti savaičių, mėnesių ar net metų, bet galiausiai jie sugrįžta. Taip yra todėl, kad narcizai paprastai yra labai aukštos nuomonės apie save ir jiems reikia nuolatinio kitų žmonių patvirtinimo. Kai jie negauna tokio patvirtinimo, jie dažnai susierzina ir gali net užsirūstinti.Tačiau laikui bėgant jie paprastai supranta, kad žmonės jiems reikalingi, ir ilgainiui grįžta į savo gyvenimą.

Ar narcizas pasiilgs jūsų tokio, koks esate?

Narcizas nepasiges jūsų tokio, koks esate, nes jis nemato jūsų kaip asmenybės. Jis mato jus tik kaip savo paties pratęsimą ir tai, ką galite padaryti dėl jo. Normalus žmogus norėtų, kad narcizas pasigestų jo tokio, koks jis yra, bet tai neįmanoma.

Taip pat žr: 500 klausimų, kuriuos galite užduoti savo vyrui apie jus.

Galutinės mintys.

Narcizus gali būti sunku susigrąžinti, tačiau tai įmanoma. Jei norite juos susigrąžinti, vadovaukitės pirmiau pateiktais septyniais žingsniais. Narcizai taip pat būna nelaimingi ir bando išsiaiškinti, kodėl negali mylėti iš tikrųjų, tačiau jei norite juos susigrąžinti, vadovaukitės pirmiau pateiktais septyniais žingsniais ir iš visų jėgų stenkitės.

Tikimės, kad jums patiko skaityti šį įrašą ir jis jums buvo naudingas, net ir narcizai yra nelaimingi. Jums taip pat gali būti naudinga Kas daro narcizą nelaimingą? Iki kito karto ačiū už skaitymą.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.