Geri pasiteisinimai dėl ankstyvo išėjimo iš darbo (priežastys išeiti iš darbo)

Geri pasiteisinimai dėl ankstyvo išėjimo iš darbo (priežastys išeiti iš darbo)
Elmer Harper

Jei ieškote geros dingsties išeiti iš darbo anksčiau, pataikėte į tinkamą vietą. Pateikėme 30 geriausių pasiteisinimų išeiti iš darbo. Galbūt jums reikia išeiti iš darbo dėl asmeninių priežasčių arba tiesiog norite šiek tiek atsipūsti, kad ir kokia būtų priežastis, čia jūsų nesmerksime. Tikimės, kad galėsite pasirinkti vieną iš pasiteisinimų išeiti iš darbo anksčiau.

30 pasiteisinimų išeiti iš darbo anksčiau.

 1. Nesijaučiate gerai .
 2. Esate paskirtas pas gydytoją .
 3. Turite pasiimti vaiką iš mokyklos .
 4. Susidūrėte su asmenine avarine situacija .
 5. Pakeliui į darbą sugedo jūsų automobilis.
 6. Mano senelis yra ligoninėje .
 7. Man reikia eiti pas odontologą .
 8. Pavėluosiu į terapijos susitikimą .
 9. Jus kamuoja klasteriniai galvos skausmai.
 10. Mokykla paskambino dėl jūsų vaiko.
 11. Jūsų tėvai serga.
 12. Sugedo skalbimo mašina.
 13. Reikia nuvaryti automobilį į autoservisą .
 14. Sprogusi padanga.
 15. Kažkas išdaužė jūsų automobilio langą.
 16. Kažkas įsilaužė į jūsų namus.
 17. Paslydote ir susitrenkėte galvą į grindis.
 18. Stresas.
 19. Psichikos sveikata.
 20. Patempė raumenis.
 21. Jūsų katė serga.
 22. Jūsų šuo serga.
 23. Sergate išialgija.
 24. Jūsų namus užliejo potvynis.
 25. Jūsų namas dega.
 26. Jūs sirgote tualetuose.
 27. Jaučiatės prislėgti ir įsitempę.
 28. Pasaulyje įvyko kažkas dramatiško, todėl jaučiatės išsigandę.
 29. Jūs išsiskiriate ir jums reikia kreiptis į advokatą.
 30. Jums iškelta byla ir turite kreiptis į teismą.

Nesijaučiate gerai.

Blogai jaučiatės. Jums skauda galvą, skrandį arba tiesiog jaučiatės labai pavargę. Tai yra tinkama dingstis išeiti iš darbo anksčiau. Jei negalite susikaupti arba jaučiatės per daug blogai, kad galėtumėte dirbti, geriausia grįžti namo ir pailsėti. Jūsų viršininkas supras ir įvertins jūsų sąžiningumą.

Taip pat žr: Kas yra kodavimas bendravime? (Kodavimo / dekodavimo modelio reikšmė)

Turite vizitą pas gydytoją.

Jei esate paskirtas pas gydytoją, galite išeiti iš darbo anksčiau. Kai kurie darbdaviai gali reikalauti gydytojo pažymos, tačiau daugelis supras, jei jums reikia išeiti iš darbo dėl susitikimo. Taip pat gali būti, kad susitikimą galėsite perkelti į kitą laiką, kai nedirbsite.

Turite pasiimti vaiką iš mokyklos.

Yra kelios geros dingsties išeiti iš darbo anksčiau. Jei turite pasiimti vaiką iš mokyklos. Apskritai bet kokia priežastis, kuri iš tiesų nepriklauso nuo jūsų ir kuriai reikia skirti dėmesio, yra gera dingstis išeiti iš darbo anksčiau.

Susidūrėte su skubia asmenine būtinybe.

Jei turite asmeninių neatidėliotinų reikalų, visiškai priimtina išeiti iš darbo anksčiau. Kai kurios tinkamos priežastys išeiti iš darbo anksčiau yra šios:

Jaučiatės blogai ir jums reikia kreiptis į gydytoją. Šeimoje turite skubios pagalbos. Jums reikia pasirūpinti asmeniniais reikalais. Jaučiatės prislėgtas ir jums reikia šiek tiek laiko sau.

Jei turite asmeninių nenumatytų atvejų, svarbu apie tai kuo greičiau pranešti savo vadovui arba viršininkui. Tikėtina, kad jie bus supratingi ir atsižvelgs į jūsų poreikius.

Pakeliui į darbą sugedo jūsų automobilis.

Pakeliui į darbą sugedo jūsų automobilis. Turėjote išsikviesti vilkiką ir laukti, kol jis atvažiuos. Kai automobilis buvo nuvilktas į netoliese esantį garažą, jau buvo pietų metas. Paskambinę viršininkui paaiškinote situaciją. Jis pasakė, kad tai ne problema ir kad galite išeiti anksčiau.

Mano senelis yra ligoninėje.

Mano senelis guli ligoninėje ir man reikia anksčiau išeiti iš darbo, kad galėčiau jį aplankyti.

Man reikia eiti pas odontologą.

Yra daugybė tinkamų pasiteisinimų, kodėl galima išeiti iš darbo anksčiau. Pavyzdžiui, jei turite vizitą pas odontologą, galite paaiškinti, kad turite išeiti anksčiau, kad spėtumėte laiku. Kai kurie darbdaviai prašys pateikti įrodymą, todėl pasirūpinkite, kad jį turėtumėte, t. y. parašykite SMS žinutę arba susitarkite dėl vizito.

Pavėluosiu į terapijos susitikimą.

Pavėluosiu į terapijos susitikimą. Atsiprašau, bet turiu anksčiau išeiti iš darbo. Laiką kompensuosiu vėliau. Jei turite nuolatinių asmeninių problemų, terapija yra puikus būdas tai ištaisyti.

Jus kamuoja klasteriniai galvos skausmai.

Atsiprašau, kad turiu anksčiau išeiti iš darbo, bet tikrai blogai jaučiuosi. Manau, kad man gali būti klasteriniai galvos skausmai. Pastaruoju metu juos dažnai jaučiu ir jie tikrai pradeda trukdyti dirbti. Tikiuosi, kad neprieštarausite, jei pasiimsiu laisvą dieną. Klasteriniai galvos skausmai yra baisesni už įprastus galvos skausmus ir tokiomis sąlygomis neįmanoma dirbti.

Mokykla paskambino dėl jūsų vaiko.

Mokykla paskambino dėl jūsų vaiko. Štai keletas gerų pasiteisinimų, kodėl galite anksčiau išeiti iš darbo:

1) Jūsų vaikas serga ir jį reikia pasiimti.

2) mokykloje vyksta renginys, kuriame turite dalyvauti.

3) Esate paskirtas pas gydytoją.

4) Jūsų automobilis sugedo ir jums reikia jį sutaisyti.

5) turite asmeninę avarinę situaciją.

Jūsų tėvai serga.

Mano tėvai serga ir turiu anksčiau išeiti iš darbo, kad galėčiau jais pasirūpinti.

Sugedo skalbimo mašina.

Sugedo skalbimo mašina ir jums reikia eiti namo, kad įleistų remontininką.Gyvenime tai girdėjau daugybę kartų ir kažkodėl žmonėms leidžiama išeiti iš darbo anksčiau.

Reikia nuvaryti automobilį į garažą.

Kai jūsų automobiliui reikia techninės priežiūros arba jis patenka į remonto dirbtuves, tai puiki dingstis išeiti iš darbo anksčiau, jei matėte, kaip tai daro kiti.

Taip pat žr: Kas nutinka, kai ignoruojate narcizą (kodėl jie nekenčia būti ignoruojami!)

Jums nuleista padanga.

Jus sustabdė policija ir įspėjo, kad negalėsite važiuoti automobiliu, kol nekeisite padangų.

Kažkas išdaužė jūsų automobilio langą.

Jei kas nors išdaužė jūsų automobilio langą, važiuoti tikrai nesaugu. Turėtumėte išsikviesti vilkiką arba draugą, turintį automobilį, kad atvažiuotų ir jus paimtų. Jei turite anksčiau išeiti iš darbo, pasakykite viršininkui tiesą - kad jūsų automobilis buvo apgadintas ir turite juo pasirūpinti.

Kažkas įsilaužė į jūsų namus.

Jei kas nors įsilaužė į jūsų namus, pravartu anksčiau išeiti iš darbo ir grįžti namo. Naudodamiesi žiedinėmis kameromis ir vaizdo stebėjimo sistemomis galite tikrinti savo namus 24 valandas per parą. Turite išeiti iš darbo, kad galėtumėte įvertinti situaciją ir įsitikinti, kad visi jūsų šeimos nariai yra saugūs. Taip pat galite paskambinti policijai ir pranešti apie incidentą bei sutvarkyti viską, kas sugadinta.

Paslydote ir susitrenkėte galvą į grindis.

Paslydote ir susitrenkėte galvą į grindis. Turite vykti į ligoninę ir pasitikrinti sveikatą.

Stresas.

Psichikos sveikata yra didelė problema darbo vietoje. Tapti įsitempusiam yra didelė darbdavių problema. Galite tai išnaudoti savo naudai. Pasakykite, kad esate įsitempęs ir blogai jaučiatės, ir paprašykite palikti darbo vietą, kad galėtumėte nusiraminti.

Psichikos sveikata.

Jei turite psichikos sveikatos problemų, pavyzdžiui, jaučiatės prislėgtas, galite pasinaudoti šia priežastimi ir išeiti iš darbo anksčiau. Tai leis jums pailsėti ir gydytis, kad jaustumėtės geriau. Darbdavys turėtų būti supratingas ir atsižvelgti į jūsų situaciją.

Patempė raumenis.

Raumens patempimas yra gera dingstis išeiti iš darbo anksčiau. Tai rodo, kad rūpinatės savo kūnu ir nenorite rizikuoti dar labiau susižeisti. Be to, tai suteikia jums galimybę pailsėti ir atsigauti, kad į darbą grįžtumėte žvalūs ir pasiruošę dirbti likusią dienos dalį.

Jūsų katė serga.

Jei jūsų katė serga, tai gera dingstis anksčiau išeiti iš darbo. Galite nuvesti katę pas veterinarą, o tada grįžti namo ir ja pasirūpinti.

Jūsų šuo serga.

Mano šuo serga ir turiu jį nuvežti pas veterinarą. Atsiprašau už galimus nepatogumus, bet grįšiu kuo greičiau.

Sergate išialgija.

Kartais gali tekti anksčiau išeiti iš darbo dėl šlaunikaulio. Šlaunikaulis - tai apatinės nugaros dalies ir kojų skausmas. Jį gali sukelti disko išvarža, stuburo stenozė arba kitos būklės, kurios spaudžia sėdimąjį nervą. Dėl šlaunikaulio gali būti sunku ilgai sėdėti arba stovėti. Jei jaučiate stiprų skausmą, gali tekti pasiimti laisvadienį poilsiui.taip pat išbandykite fizioterapiją, masažą ir kitas skausmą malšinančias procedūras.

Jūsų namus užliejo potvynis.

Mano namus užliejo potvynis, todėl turiu anksčiau išeiti iš darbo, kad sutvarkyčiau situaciją. Atsiprašau už nepatogumus ir pasistengsiu kompensuoti praleistą laiką.

Jūsų namas dega.

Jūsų namuose kilo gaisras ir jums reikia anksčiau išeiti iš darbo, kad galėtumėte susidoroti su šia situacija. Jūsų viršininkas turėtų tai suprasti pats.

Jūs sirgote tualetuose.

Atsiprašau, šiandien turiu išeiti anksčiau. Tualetuose blogai jaučiuosi ir man reikia namo.

Jaučiatės prislėgti.

Jaučiatės prislėgtas ir jums reikia pertraukos. Galbūt turite gerą pasiteisinimą išeiti iš darbo anksčiau, pvz., reikia sutvarkyti asmeninius reikalus arba skubiai iškilus nelaimei. Jūsų viršininkas gali būti supratingas ir leisti jums išeiti arba jums gali prireikti atostogų. Bet kuriuo atveju svarbu bendrauti su viršininku ir pranešti jam, kodėl išeinate, kad jis galėtų tinkamai suplanuoti.

Pasaulyje įvyko kažkas dramatiško, todėl jaučiatės išsigandę.

Pasaulyje įvyko pokyčių, pavyzdžiui, "Covid 19", ir darbo vietoje nesijaučiate saugus. Tai puiki dingstis išeiti iš darbo ir grįžti namo.

Jūs išsiskiriate ir jums reikia kreiptis į advokatą.

Yra daug priežasčių, dėl kurių verta anksčiau išeiti iš darbo ir kreiptis į advokatą. Jei išsiskyrėte, turite kreiptis į advokatą, kad apsaugotumėte savo teises ir interesus. Jei jums įteikti skyrybų dokumentai, turite kreiptis į advokatą, kad sužinotumėte, kokios yra jūsų galimybės. Jei turite vaikų, turite kreiptis į advokatą, kad įsitikintumėte, jog globos tvarka yra teisinga ir atitinka jų interesus. Jei turite vaikų, turite kreiptis į advokatą, kad įsitikintumėte, jog globos tvarka yra teisinga ir atitinka jų interesus.turite nuosavą turtą, turite kreiptis į advokatą, kad įsitikintumėte, jog skyrybų metu jis bus padalytas teisingai. Nesvarbu, dėl kokios priežasties kreipiatės į advokatą, svarbu tai padaryti kuo greičiau, kad apsaugotumėte savo teises.

Jums iškelta byla ir turite kreiptis į teismą.

Jei jums iškelta byla ir reikia kreiptis į teismą, tai puiki proga išeiti iš darbo, nes labai sunku įrodyti, kad nesikreipiate į teismą, nesuabejojus jūsų sąžiningumu.

Toliau apžvelgsime kai kuriuos dažniausiai užduodamus klausimus.

Dažnai užduodami klausimai

Kaip paprašyti viršininko išeiti anksčiau?

Jei dėl kokių nors priežasčių jums reikia anksčiau išeiti iš darbo, pirmiausia turite paprašyti viršininko leidimo. Tai galite padaryti išsiųsdami žinutę ar el. laišką arba paprašyti asmeniškai. Būtinai paaiškinkite, kodėl jums reikia išeiti ir kiek laiko nebūsite darbe. Taip pat galite pasiūlyti kompensuoti laiką dirbdami iš namų arba susirgdami kitą dieną. Jei viršininkas atsisakys, nesijaudinkite - tiesiog pabandykite dar kartą.kitą kartą.

Kaip išvykti anksčiau ir nesusidurti su bėdomis?

Jei dėl kokių nors priežasčių norite anksčiau išeiti iš darbo, geriausia pirmiausia paprašyti viršininko leidimo. Jei turite skubios būtinybės arba atsitiko kas nors, ko negalite kontroliuoti, viršininkas jus supras. Tačiau jei norite anksčiau išeiti iš darbo tik todėl, kad nesinori dirbti, tai nėra pakankamai svari priežastis. Iš darbo anksčiau išeiti turėtumėte tik tada, kai tai yra absoliučiai būtina.

Ar galiu nurodyti netikras priežastis, dėl kurių galiu anksčiau išeiti iš darbo?

Jei turite priežastį išeiti iš darbo anksčiau, galite viršininkui nurodyti netikrą priežastį. Pavyzdžiui, galite sakyti, kad esate paskirtas pas gydytoją arba kad jums reikia pasiimti vaiką iš mokyklos. Tačiau jei viršininkas įtaria, kad meluojate, jis gali neleisti jums išeiti anksčiau.

Ar gaunate atlyginimą, jei anksčiau išeinate iš darbo?

Ne, jei iš darbo išeinate anksčiau, darbo užmokesčio negaunate. Tačiau jei turite nedarbingumo lapelį, galite juo pasinaudoti ir gauti darbo užmokestį už praleistą laiką.

Ar galite būti atleisti iš darbo už ankstyvą išėjimą iš darbo?

Atsakymas į šį klausimą priklauso nuo jūsų įmonės politikos. Kai kuriose įmonėse gali būti griežta politika, draudžianti išeiti iš darbo anksčiau laiko, o kitose - švelnesnė. Jei jūsų įmonėje galioja politika, draudžianti išeiti iš darbo anksčiau laiko, už tai galite būti atleistas iš darbo. Tačiau jei jūsų įmonėje galioja švelnesnė politika, užuot buvęs atleistas iš darbo, galite sulaukti tik drausminių nuobaudų.

Kaip profesionaliai paprašyti išeiti iš darbo anksčiau?

Jei dėl kokių nors priežasčių jums reikia anksčiau išeiti iš darbo, svarbu tai padaryti profesionaliai. Tai reiškia, kad turite pateikti oficialų prašymą savo vadovui ar viršininkui ir nurodyti svarbią priežastį, kodėl jums reikia išeiti. Priklausomai nuo jūsų įmonės atostogų politikos, prieš išeinant anksčiau gali tekti iš anksto pranešti arba gauti sutikimą.išvykti anksčiau neturėtų būti problema.

Galutinės mintys

Kai kalbama apie gerus pasiteisinimus dėl ankstyvo išėjimo iš darbo, jų yra labai daug, tačiau, mūsų manymu, geriausi yra 30. Kai prašote anksčiau išeiti iš darbo, turite atsižvelgti į bendrus pasiteisinimus, kurie pasiteisino kitiems, ir jais vadovautis. Visada turėtumėte prašyti leidimo anksčiau išeiti iš darbo ir užtikrinti, kad jūsų darbas būtų atnaujintas arba perduotas teisingai. Tikimės, kad radote atsakymą, kurį turiteieškoma pranešime.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.