Kodėl narcizai perrašo istoriją, kad išvengtų atsakomybės? (Crazy one)

Kodėl narcizai perrašo istoriją, kad išvengtų atsakomybės? (Crazy one)
Elmer Harper

Gali būti daugybė priežasčių, kodėl narciziškas asmuo perrašinėja istoriją, kad išvengtų atsakomybės Šiame pranešime išsiaiškinsime, kodėl taip yra ir ką galite dėl to padaryti arba, geriau sakant, kaip galite pasipriešinti jo elgesiui.

Narcizai taip elgiasi siekdami išvengti atsakomybės už savo netinkamus veiksmus ir perkelti kaltę kam nors kitam. Narcizai taip pat gali naudoti istorijos reviziją, kad atrodytų geresni, nei yra iš tikrųjų, arba vaizduoti save kaip aplinkybių auką. Jie taip pat gali ją naudoti norėdami atmesti kitų kritiką ar atsiliepimus, teigdami, kad viskas vyko kitaip, nei iš tikrųjų.Ar. Perrašydami istoriją narcizai gali išvengti bet kokių pasekmių dėl savo elgesio ir išvengti atsakomybės.

Galiausiai tai leidžia jiems išlaikyti savo aplinkos galios ir kontrolės įvaizdį, vengiant bet kokių sudėtingų pokalbių ar nepatogios tiesos apie save.

6 taktikos, kurias narcizai naudoja, kad pabėgtų Atsakingai.

  1. Perinterpretuoja savo praeities įvykius, kad atrodytų geriau.
  2. pertvarkyti pokalbius, kad atrodytų protingesni.
  3. Pakeisti faktus, kad jie taptų palankesni.
  4. Minimizuoti arba ignoruoti nepatogias tiesas.
  5. Atmeskite kritiką ir kaltę suverskite kam nors kitam.
  6. atsisako prisiimti atsakomybę už savo klaidas.

Ką galime padaryti, kad pasipriešintume istoriją perrašinėjančiam narcizui?

Norint pasipriešinti istoriją perrašinėjančiam narcizui, svarbu būti informuotam ir tiksliai fiksuoti visus pokalbius ar įvykius.

Taip pat svarbu išlikti nuosekliems savo atsakymuose ir neleisti narcizui kontroliuoti pasakojimo. Reaguodami turėtume atkreipti dėmesį į savo emocinę būseną ir užtikrinti, kad neleisime sau tapti pernelyg emocingais ar gynybiniais.

Taip pat žr: Kūno kalba klientų aptarnavimo srityje.

Gali būti naudinga kreiptis pagalbos į kitus asmenis, kurie galėjo būti to paties įvykio ar pokalbio liudininkais, kad patikrintume savo versiją. Jei reikia, gali būti naudinga kreiptis profesionalios pagalbos į terapeutą ar konsultantą, kuris gali padėti parengti veiksmingas strategijas, kaip elgtis su narciziškai nusiteikusiu asmeniu. Taip pat galite peržiūrėti šį "YouTube" kanalą.

Kaip narcizas reaguoja, kai negali jūsų kontroliuoti?

Kai narcizas negali kontroliuoti kito žmogaus, jis dažnai tampa priešiškas ir agresyvus. Jis gali bandyti manipuliuoti žmogumi arba jį sumenkinti, bandydamas pasinaudoti bet kokiais svertais, kad įgytų kontrolę. Norėdamas gauti tai, ko nori, jis gali net griebtis grasinimų ar gąsdinimų.

Narcizams labai patinka valdžia ir dominavimas, todėl, kai jiems nepavyksta ko nors kontroliuoti, tai gali juos labai nuliūdinti. Jie taip pat gali labai pavydėti arba pavydėti asmeniui, kuris sėkmingai priešinasi jų reikalavimams.

Kai kuriais atvejais narcizas, norėdamas susigrąžinti kontrolę, gali net pradėti pulti asmens charakterį ar patikimumą. Kai narcizas negali ko nors kontroliuoti, tai gali sukelti labai toksišką ir žalingą sąveiką, kuri gali turėti ilgalaikių pasekmių abiem susijusioms šalims. Siūlome, jei tai jūsų atvejis, patikrinti Koks geriausias būdas pergudrauti narcizą?

Kaip narcizai išvengia atsakomybės?

Narcizai yra atsakomybės ir kaltės perkėlimo ekspertai. Jie labai gerai moka iškraipyti argumentus ir pateisinti savo blogą elgesį. Jie dažnai perkelia kaltę kitam asmeniui arba naudoja tokius metodus, kaip "gaslighting", kaltinimai, manipuliacijos ar gąsdinimai, kad išvengtų atsakomybės už savo veiksmus. Narcizai taip pat gali bandyti manipuliuoti situacija taip, kadjie gali būti vertinami gerai, vengdami bet kokios atsakomybės už savo veiksmus. Kartais jie netgi gali demonstruoti pranašumą ar teisę, kad atrodytų, jog jiems niekas negali būti priekaištaujama. Galiausiai narcizai dės visas pastangas, kad išvengtų atsakomybės, kai jiems nesiseka.

Ar narcizai turėtų būti patraukti atsakomybėn?

Narcizai, kaip ir bet kuris kitas asmuo, turėtų būti atsakingi už savo veiksmus. Kai žmogus pasižymi narcizišku elgesiu, tai gali turėti žalingą poveikį aplinkiniams ir ilgainiui sukelti bevertiškumo jausmą. Narcizams dažnai trūksta empatijos, jie nenori pripažinti savo veiksmų ar prisiimti atsakomybės už juos. Svarbu, kad tie, kuriuos paveikiaTai gali būti kalbėjimas apie problemą, kreipimasis pagalbos į psichikos sveikatos specialistą ar net teisinių veiksmų, jei reikia. Veiksmų ėmimasis ne tik padeda priversti narcizą atsakyti už savo elgesį, bet ir apsaugo kitus nuo panašių pasekmių ateityje.

Taip pat žr: Kaip elgtis su giminaičiais, kurie jus įžeidinėja!

Galutinės mintys

Kai narcizas perrašinėja istoriją, kad išvengtų atsakomybės, tada jis yra silpniausias. Supraskite, kad narcizas pasinaudos viskuo, kad išvengtų atsakomybės, todėl labai svarbu užsirašyti ir sekti, ką jis pasakė, nurodant datas ir laiką su aplinkiniais žmonėmis.

Tai yra piktnaudžiavimas, kuris jokiu būdu neturėtų būti toleruojamas. Tikimės, kad jums patiko skaityti šį įrašą ir radote atsakymą.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.