Melagių akys Kūno kalba ("Matyti apgaulės akimis")

Melagių akys Kūno kalba ("Matyti apgaulės akimis")
Elmer Harper

Akių išraišką dažnai sunkiausia suklastoti. Taip yra todėl, kad vokų, akių raumenų ir akių vyzdžių judesių sąmoningai nekontroliuojame.

Meluodami žmonės daug ką daro su akimis, pavyzdžiui, užsimerkia, mirksi dažniau ar rečiau nei įprastai arba vengia akių kontakto.

Tačiau yra keletas specifinių dalykų, kurie išduos šį asmenį, pavyzdžiui, išsiplėtę vyzdžiai ir mirguliuojantys akių vokai.

Vienas iš patikimiausių melo požymių yra mirksėjimo dažnumas arba jo nebuvimas.

Kitas melo požymis gali būti pastebimas tada, kai matote, kad kas nors blokuoja akis, bandydamas užblokuoti jam nepatinkančią informaciją.

Kai žmonės meluoja akimis, kūno kalboje galima rasti daugybę įspėjamųjų ženklų. Toliau juos išsamiai apžvelgsime.

Tačiau prieš tai turime suprasti kūno kalbos pagrindus ir kaip teisingai perskaityti neverbalinius žodžius, kad galėtume teisingai suprasti, ar žmogus meluoja naudodamasis akimis.

Turinio lentelė
 • Pagrindiniai dalykai, padedantys suprasti asmens neverbalinius ženklus
  • Kūno kalbos skaitymas gulintiems akių vyzdžiams
 • Kaip nustatyti pagrindinę liniją prieš skaitymą
 • Skaitymas grupėmis
  • Pastaba
 • Kokių pokyčių turėtume ieškoti melagio akyse
 • Mokiniai
 • Akių mirksėjimas
 • Akių blokavimas
 • Akių vengimas
 • Antakiai
  • Ar pagal antakius galima nustatyti, ar žmogus meluoja?
 • Kryptis
  • Kuria kryptimi krypsta žmonių akys, kai jie meluoja.
 • Mirksėjimo greitis
  • Ar daug mirksėti yra melo požymis
 • Kaip nustatyti, ar žmogus meluoja, pagal jo akis
 • Santrauka

Pagrindiniai dalykai, padedantys suprasti asmens neverbalinius ženklus

Žmonių skaitymas, jų neverbalinių ženklų supratimas padės jums geriau suprasti juos ir situaciją.

Tikruosius žmogaus jausmus dažnai galite nustatyti stebėdami jo neverbalinius ženklus.

Atkreipę dėmesį į šiuos signalus, galėsite skaityti žmones kaip atverstą knygą.

Neverbaliniai ženklai yra galingas įrankis, padedantis įvertinti tikruosius kieno nors ketinimus.

Kūno kalbos skaitymas gulintiems akių vyzdžiams

Skaitydami kūno kalbą pirmiausia turime suprasti, kokioje situacijoje yra žmogus.

Kontekstas yra tai, ką jie daro, kai bandote perskaityti jų kūno kalbą, su kuo jie yra ir apie ką kalbama?

Aplinka taip pat svarbi. Ar juos apklausia policija? Ar jie sėdi su šeimos nariais ir yra kuo nors kaltinami?

Priežastis, kodėl turime galvoti apie kontekstą, yra ta, kad būtent stresas, kurį patiria asmuo, lemia jo neverbalinę ir verbalinę kalbą.

Dabar mes suprantame šiek tiek daugiau apie kontekstą, kurį turime išmokti, kad galėtume pastebėti bet kokius kūno kalbos pokyčius, kad galėtume iš tikrųjų juos suprasti.

Kaip nustatyti pagrindinę liniją prieš skaitymą

Norėdami gauti bazinį asmens vertinimą, turime užduoti klausimus arba bent jau pamatyti, kaip kas nors užduoda nestresinius klausimus. Mes žiūrime, kaip jis elgiasi, kai atsako į klausimą.

Norime įsidėmėti bet kokius tiklus ar judesius, kurie atrodo keistoki, bet jiems visiškai natūralūs.

Taip pat žr: Ką reiškia, jei vaikinas girtas rašo tau žinutes? (Ar tu jam patinki)

Kai pradedame analizuoti žmogų, galime nustatyti šiuos požymius iš savo informacijos.

Skaitymas grupėmis

Skaitydami kūno kalbą, skaitome grupėmis. Pokyčiai akyse yra puiki vieta pradėti skaityti žmonių neverbalinius pasakojimus. Pradėsite pastebėti trumpus, pastebimus šablonų pokyčius.

Kai skaitome kūno kalbą, negalime perskaityti tik vieno pokyčio, turime skaityti pokyčius grupėmis arba pastebėti pokyčius per penkias-dešimt minučių, kad galėtume teisingai įvertinti asmenį.

Paprasčiausiai negalime vieno akių judesio laikyti įrodymu, kad žmogus meluoja.

Pastaba

Geriausias būdas skaityti žmogaus emocijas - stebėti visą jo kūną. Jei sutelksite dėmesį į mažas kūno dalis, negalėsite teisingai perskaityti.

Tačiau yra keletas kūno kalbos ženklų, į kuriuos galime atkreipti dėmesį, kad sužinotume, ar žmogus mus apgaudinėja. Akys ir sritis aplink akis yra geri rodikliai.

Kokių pokyčių turėtume ieškoti melagio akyse

 • Mokiniai
 • Akių mirksėjimas
 • Akių blokavimas
 • Akių blokavimas
 • Antakiai
 • Mirksėjimo greičio poslinkis
 • Akių kryptis
 • Atsipalaidavimas ir įtampa

Mokiniai

Dauguma žmonių mano, kad vyzdžių išsiplėtimas yra melo požymis, tačiau iš tikrųjų taip yra tada, kai mums labiausiai patinka arba patinka tai, ką matome ar sutinkame.

Bandydami išgauti iš žmogaus informaciją, galime tuo pasinaudoti užmegzdami ryšį ir stebėdami mokinių išsiplėtimą. Verta prisiminti.

Kita vertus, mokinių susiaurėjimas yra tada, kai mokiniai susitraukia, beveik kaip smeigtukas. Paprastai tai pastebime, kai matome ką nors, kas mums nepatinka, arba kai jaučiame neigiamas emocijas.

Mokinių vyzdžių išsiplėtimas ar susiaurėjimas yra vienas iš nedaugelio kūno kalbos elgesio būdų, kurių negalime kontroliuoti, todėl jie tampa dar patikimesni.

Akių mirksėjimas

Akių mirksėjimas yra reakcija į stresą, nepasitenkinimą ar nerimą. Kartais žmogus taip pat gali mirksėti, jei yra sutrikęs arba išgirdo kažką, kas jam nepatinka.

Jei matome žmogų, kuris skėsčioja galva žemyn, tai gali būti ženklas, kad jis į kažką susikoncentruoja arba bando kažką išsiaiškinti. Kai matome, kad akys skėsčioja, labai svarbus yra kontekstas.

Akių blokavimas

Akių užmerkimas - kai matote, kad akių vokai yra užmerkti, nes asmuo, kurį analizuojate, patiria stresą arba pradeda jausti didesnį nerimą dėl ko nors.

Paprastai akių blokavimas pastebimas, kai kas nors bando užblokuoti klausimą arba ką nors, kas jam nepatinka.

Akių vengimas

Akių kontakto vengiame, kai jaučiamės sutrikę arba patiriame stresą. Šis gestas taip pat gali būti gėdos ženklas, jei kas nors pernelyg kritiškai, nepatogiai ar agresyviai elgiasi. Dažnai jis gali būti ir pasidavimo ženklas.

Antakiai

Ar pagal antakius galima nustatyti, ar žmogus meluoja?

Antakiai yra svarbiausias žmogaus veido bruožas, pagal kurį galima nustatyti, kada žmogus meluoja.

Kairysis antakis pakyla, o tai reiškia, kad jie bando nuslėpti savo melą. Dešinysis antakio lankas sumažėja, o tai reiškia, kad jie nėra tikri dėl to, ką sako. Kairioji akis primerkta, o tai gali būti pykčio ar nerimo ženklas. Burna atsiveria ir žandikaulis šiek tiek nusileidžia, o tai gali reikšti, kad jie jaučiasi nepatogiai arba nustebę dėl to, ką pasakėte.

Kryptis

Kuria kryptimi krypsta žmonių akys, kai jie meluoja.

Dešimtmečius sklandė mitas, kad asmuo, atsakydamas į klausimą, žiūri į šalį arba į šoną, yra apgaulingas.

Tačiau galite tai naudoti užduodami klausimus. Atkreipkite dėmesį, kaip jie atsakinėja į klausimus, kurie nėra įtempti, į kurią pusę krypsta jų akys? Jei pastebėjote, kad kryptis pasikeitė, tai yra geras duomenų taškas, kurį galima ištirti.

Kai kurie ekspertai mano, kad žvelgdami žemyn išties prieiname prie emocijų, tačiau taip yra ne visada.

Mirksėjimo greitis

Ar daug mirksėti yra melo požymis

Mirksėjimas yra labiausiai įprastas ir natūralus žmogaus refleksas. Tai gali būti ženklas, kad žmogus meluoja, nes sakydamas netiesą jis mirksi mažiau. Taip atsitinka todėl, kad melagiai nori įsitikinti, ar jais tiki."

Atkreipkite dėmesį į tai, kada pastebite, kad asmens mirksėjimo dažnis sumažėja. Tai taip pat yra dar vienas puikus duomenų taškas.

Kaip nustatyti, ar žmogus meluoja, pagal jo akis

Sakoma, kad akys - tai langai į sielą. Per trumpą akių kontakto akimirką galima nustatyti žmogaus emocinę būseną, jo nuoširdumą ir net kai kurias asmenines savybes.

Tačiau kaip sužinoti, ar kas nors meluoja?

Vienas iš būdų - ieškoti mikroišraiškų - trumpalaikių išraiškų, atsirandančių mūsų veiduose, kol dar nespėjome jų suvaldyti.

Mikroekspresijų intensyvumas gali trukti tik sekundės dalį ir dažnai jų neįmanoma sąmoningai pastebėti.

Dėl to juos sunku tirti ir tyrinėti, tačiau tai taip pat reiškia, kad jie pakankamai spontaniški, kad pasirodytų, kai kas nors bando nuslėpti jausmus ar mintis, kurių nenori, kad pamatytumėte.

Paulo Ekmano knygoje "Veido demaskavimas" (Unmasking the Face) išsamiai aptariamos mikroišraiškos ir būtent jis sukūrė mikroišraiškos terminą.

Taip pat žr: Drabužių vilkimas (Ką tai reiškia?) Kūno kalba

Santrauka

Kai žiūrime į kūno kalbą meluojančiomis akimis, turime atsižvelgti į kontekstą ir aplinką. Negalime skaityti vien tik akių - prieš nuspręsdami, ar žmogus meluoja akimis, turime perskaityti visą kontekstą ir elgesio pokyčius.

Ne visada lengva nustatyti, kada žmogus meluoja, tačiau yra keletas dalykų, į kuriuos galite atkreipti dėmesį ir kurie gali padėti nustatyti, ar žmogus sako tiesą, ar ne. Pavyzdžiui, jei žmogaus akių kontaktas nutrūkęs ir jis žiūri kitur, tai gali būti ženklas, kad jis nėra visiškai sąžiningas sakydamas tai, ką sako.

Yra daug įvairių priežasčių, dėl kurių žmonės meluoja akimis. Kai kurios iš šių priežasčių gali būti šios: - norėdami pelnyti simpatiją - norėdami įgyti pasitikėjimą - norėdami sulaukti pritarimo - norėdami išvengti neigiamų pasekmių

Svarbiausias dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį bandant nustatyti, ar žmogus meluoja akimis, yra tai, kad jis mažiau mirksi ir daugiau judina akis nei įprastai.

Daugiau informacijos apie kūno kalbą rasite kituose mūsų tinklaraščiuose čia.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.