Kaip priversti savo draugus su privalumais įsimylėti tave. (FWB)

Kaip priversti savo draugus su privalumais įsimylėti tave. (FWB)
Elmer Harper

Neretai žmonės nori, kad jų draugai su privalumais taptų visaverčiais santykiais. Juk jau turite puikų pagrindą santykiams - jau esate artimi, pažįstate vienas kitą, pasitikite vienas kitu ir mėgstate leisti laiką kartu. Taigi kaip priversti draugus su privalumais įsimylėti jus?

Būkite nuoširdūs ir pasakykite, kad norėtumėte perkelti reikalus į kitą lygį. Tai gali būti bauginantis dalykas, tačiau svarbu atvirai ir sąžiningai išsakyti savo jausmus, jei norite, kad reikalai pasikeistų.

Parodykite jiems, kaip smagiai leidžiate laiką kartu. Jei jie mato jus tik kaip žmogų, su kuriuo gali pasimylėti, kai jaučiasi vieniši ar susijaudinę, mažai tikėtina, kad jie išsiugdys jums gilesnius jausmus. Tačiau jei jie mato jus kaip žmogų, su kuriuo smagu ir įdomu būti kartu, labiau tikėtina, kad jie pradės jus įsimylėti.

Galiausiai nebijokite parodyti jiems šiek tiek pažeidžiamumo. Kartais, kai nuleidžiate sargybą ir parodote savo švelniąją pusę, gali prireikti būtent to, ko reikia, kad žmogus jus įsimylėtų. Taigi nebijokite šiek tiek apnuoginti savo sielos - tai gali būti raktas į jų širdies užkariavimą.

Kitame skyriuje šiek tiek gilinsimės į šią temą ir pateiksime daugiau pasiūlymų.

5 būdai, kaip priversti savo draugą su privalumais patekti pas jus

  1. Būkite su jais, kai jiems jūsų reikia.
  2. Būkite su jais atviri ir sąžiningi.
  3. Būkite savimi ir leiskite jiems pažinti tikrąjį jus.
  4. Stenkitės jų į nieką neįkalbinėti.
  5. Tiesiog būkite geras draugas ir leiskite, kad viskas vyktų natūraliai.

Būkite su jais, kai jiems jūsų reikia.

Jei norite, kad jūsų santykiai su draugais su privalumais būtų sėkmingi, turite būti šalia jų, kai jiems jūsų reikia. Būkite supratingi ir palaikantys, kai jie išgyvena sunkų laikotarpį, ir būkite tas, kuriuo jie gali pasikliauti. Jei sugebėsite tai padaryti, tikėtina, kad jūsų draugystė sustiprės ir jie pradės jus matyti kitoje šviesoje.

Ar geriausia su jais būti atviriems ir sąžiningiems?

Jei norite, kad jūsų draugai su privalumais jus įsimylėtų, būkite su jais atviri ir sąžiningi. Leiskite jiems žinoti, ką galvojate ir jaučiate, ir būkite nuoširdūs. Stenkitės leisti laiką kartu darydami tai, kas jums abiem patinka, ir pasistenkite iš tikrųjų pažinti juos kaip asmenybes. Būkite kantrūs, supratingi ir palaikantys, ir galiausiai jie gali suprasti, kadjie tave įsimyli.

Būkite savimi ir leiskite jiems pažinti tikrąjį jus.

Būkite savimi ir leiskite jiems pažinti tikrąjį jus. Nesistenkite būti tuo, kuo nesate, vien tam, kad padarytumėte jiems įspūdį ar labiau patiktumėte. Jie įvertins nuoširdumą ir tai suteiks daugiau galimybių užmegzti tikrą draugystę. Be to, jie bus labiau linkę jus įsimylėti, jei pažins tikrąjį jus. Taigi pirmyn ir būkite savimi!

Stenkitės jų į nieką neįkalbinėti.

Gali būti sunku atsispirti pagundai bandyti daryti spaudimą savo draugams su privalumais ir siekti kažko daugiau, tačiau svarbu prisiminti, kad jie nėra įpareigoti tai daryti. Tiesiog mėgaukitės kartu praleistu laiku ir leiskite, kad viskas vyktų natūraliai. Jei pradedate jausti, kad įsimylėjote, pasakykite jiems, ką jaučiate, ir pažiūrėkite, ką jie atsakys.greičiausiai juos tiesiog atstums.

Tiesiog būkite geras draugas ir leiskite, kad viskas vyktų natūraliai.

Tiesiog būkite geras draugas ir leiskite, kad viskas vyktų natūraliai. Jei norite, kad jūsų draugai su privalumais jus įsimylėtų, pirmiausia pabandykite būti geras draugas. Būkite šalia, kai jiems reikia su kuo nors pasikalbėti, ir palaikykite juos. Praleiskite su jais laiką darydami tai, kas jums abiem patinka, ir leiskite jiems žinoti, kad jie jums rūpi. Galiausiai, jei draugystė bus pakankamai stipri, jie gali pradėti jus matyti.kaip daugiau nei tik draugą, o toliau viskas galėtų vystytis natūraliai.

Taip pat žr: 25 sudėtingi asmenybės bruožai (žvilgsnis iš arčiau)

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip dažnai draugai su privalumais virsta santykiais?

Tai tikrai priklauso nuo dalyvaujančių žmonių. Tačiau tikrai nėra neįprasta, kad draugai su privalumais ilgainiui išsiugdo jausmus vienas kitam ir nori pereiti į kitą lygmenį. Jei abi pusės yra tos pačios nuomonės, santykiai tikrai gali suklestėti. Tačiau jei tik vienas asmuo nori daugiau, viskas gali greitai komplikuotis. Galiausiai, tai priklauso nuo asmenų.atvirai bendrauti ir išsiaiškinti, ko abu nori.

Iš esmės, kaip man priversti savo FWB norėti daugiau nei tai, ką turime šiuo metu?

Yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad tai įvyktų. Pirma, pabandykite daugiau laiko praleisti su jais už miegamojo ribų.

Geriau juos pažinkite ir leiskite jiems pažinti jus. Antra, būkite jiems labiau prieinami emociškai. Jei pastebėsite, kad jie patiria stresą ar yra susierzinę dėl ko nors, kas vyksta jų gyvenime, būkite šalia ir išklausykite, kad jie pradėtų matyti jus kitoje šviesoje, o ne tik dėl fizinio pasitenkinimo.

Galiausiai nebijokite kartais pradėti pokalbio gilesniu lygmeniu, tai nebūtinai turi būti pasakojimas apie jūsų jausmus jiems, bet labiau apie jūsų viltis ir troškimus, ko norėtumėte iš santykių ateityje. Tai gali padėti jiems suprasti, kad šis susitarimas jūsų netenkins ilgalaikėje perspektyvoje. Jei darysite visus šiuos dalykus, yra didelė tikimybė, kad jie pradėsmatyti tave kaip daugiau nei tik draugą su privalumais.

Ar gali draugai su privalumais įsimylėti?

Tai sudėtinga. Draugai su privalumais gali įsimylėti, tačiau ne visada lengva pasakyti, kada tai vyksta. Kartais draugai su privalumais gali būti labiau emociškai įsimylėję vienas kitą, nei patys suvokia, ir jie gali to net nežinoti, kol staiga nepajus pavydo ar širdies smūgio.

Jei nerimaujate, kad galite įsimylėti savo draugą su privalumais, svarbu pasikalbėti apie savo jausmus ir išsiaiškinti, ko abu norite iš santykių. Jei tai padarysite, turite būti pasiruošę, kad galite nesulaukti tokio atsako, kokio tikėjotės.

Ilgalaikėje perspektyvoje geriau žinoti, kokia yra jūsų emocinė būsena. Draugai su privalumais veikia tik tuo atveju, jei abu esate toje pačioje minčių erdvėje, nes priešingu atveju viena iš pusių galiausiai nukentės.

Ar jūsų draugas su privalumais tikrina jus visą dieną ir nuoširdžiai domisi jūsų gyvenimu?

Tokia draugystė dažnai grindžiama abipusiu pasitikėjimu ir supratimu ir gali būti nepaprastai naudinga abiem pusėms. Pasitikrinimas per dieną padeda įsitikinti, kad abi pusės laikosi tos pačios nuomonės ir kad susitarimas joms vis dar priimtinas.

Jei tikitės, kad jūsų draugas su privalumais galbūt norės padaryti santykius prasmingesnius, nuoširdus domėjimasis jūsų gyvenimu ir gerove yra labai geras ženklas.

Taigi, ar norite FWB situaciją paversti kažkuo gilesniu?

Nėra gėda būti sąžiningam: draugas jus traukia ir norite pereiti į kitą lygį. Tačiau prieš žengdami bet kokius žingsnius, svarbu pasikalbėti apie tai, ko abu norite iš santykių.

Gali būti, kad jūsų draugas jaučiasi taip pat, bet taip pat gali būti, kad jį tenkina tai, kas yra. Jei abu sutariate, puiku! Galite pradėti ieškoti gilesnio ryšio. Bet jei ne, svarbu gerbti draugo norus ir išlaikyti jūsų draugystės ribas.

Iš savo draugo su privalumais noriu daugiau, bet nežinau, kaip priversti jį susidomėti manimi.

Šis patarimas gali atrodyti šiek tiek bauginantis, bet jei esate pasiekiama kiekvieną kartą, kai jis atsitiktinai jums paskambina ar parašo žinutę, dieną ar naktį, kokia paskata jam keisti jūsų santykius? Jis žino, kad visada būsite šalia, kad ir kas nutiktų. Taigi, kodėl jis turėtų stengtis ką nors keisti? Jis to nedarytų.

Štai kodėl svarbu nustatyti ribas su vyrais ir nebūti per daug prieinama. Jei visada būsite prieinama, jie jumis pasinaudos ir niekada nepasikeis.

Kartais reikia žaisti žaidimą ir šiek tiek savęs sulaikyti, kad jis norėtų dar daugiau ir kad suintriguotumėte jį, koks gyvenimas galėtų būti, jei jis su jumis užmegztų gilesnius santykius.

Kaip priversti savo partnerį įsimylėti jus?

Nėra patikimo būdo, kaip priversti savo draugą su privalumais jus įsimylėti, tačiau yra tam tikrų dalykų, kuriuos galite padaryti, kad padidintumėte šansus.

Pirmiausia įsitikinkite, kad kartu leidžiate kokybišką laiką ir užsiimate abiem patinkančia veikla.

Antra, bendraukite ir būkite sąžiningi vienas su kitu dėl to, ko ieškote ir kokie yra jūsų lūkesčiai.

Galiausiai būkite savimi ir leiskite atsiskleisti savo tikrajai asmenybei - juk būtent tai pirmiausia juos ir patraukė!

Kaip paversti draugų su privalumais situaciją kažkuo daugiau? (FWB santykiai)

Yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad padidintumėte tikimybę, jog jūsų draugas norės pereiti į kitą lygį.

Pirma, praleiskite daugiau laiko kartu už miegamojo ribų. Susipažinkite su vienas kito interesais ir pomėgiais.

Antra, daugiau bendraukite vienas su kitu. Kalbėkitės apie savo jausmus ir apie tai, ko norite iš santykių.

Galiausiai būkite kantrūs ir nedarykite draugui spaudimo įsipareigoti. Jei laikysitės šių žingsnių, galbūt pavyks paversti draugų su privalumais situaciją kažkuo daugiau.

Kas yra įsipareigoję santykiai?

Įpareigojantys santykiai - tai ilgalaikiai dviejų žmonių santykiai. Šio tipo santykiai reikalauja, kad abi šalys būtų atsidavusios viena kitai ir patiems santykiams. Įpareigojančiuose santykiuose abi šalys paprastai yra monogamiškos, t. y. vienu metu turi tik vieną partnerį. Abu partneriai įpareigojančiuose santykiuose turėtų pasitikėti ir pasikliauti vienas kitu.

Jie taip pat turėtų gebėti atvirai bendrauti vienas su kitu apie savo mintis ir jausmus. Tokio tipo santykiai reikalauja abiejų partnerių darbo ir pastangų, tačiau gali būti labai naudingi. Galvokite apie tai kaip apie romantiškesnius santykius nei FWB.

Kaip pasiekti, kad jūsų glamonės su partneriu truktų ilgai?

Yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad jūsų glamonės su FWB truktų ilgiau.

Pirma, stenkitės neskubinti glaustymosi proceso. Neskubėkite ir mėgaukitės šia akimirka.

Antra, nebijokite būti meilūs. Parodykite savo FWB, kaip jie jums rūpi.

Trečia, noriai eksperimentuokite. Išbandykite įvairias padėtis ir raskite tai, kas jums abiem tinka geriausiai.

Ketvirta, būkite atviri ir sąžiningi vienas kitam dėl savo jausmų. Atvirai ir sąžiningai bendraukite apie tai, ko abu ieškote santykiuose, net ir FWB yra santykiai.

Galiausiai, nežiūrėkite į viską pernelyg rimtai. Mėgaukitės akimirkomis, kurias praleidžiate kartu, ir nedarykite sau per didelio spaudimo.

Taip pat žr: Koks geriausias būdas pergudrauti narcizą?

Ar turėtum rašyti SMS žinutes savo FWB, jei nori daugiau?

Jei norite daugiau iš savo draugų su privalumais santykių, ekspertai sako, kad geriausia bendrauti tiesiogiai, o ne siunčiant žinutes. "Dažnai manoma, kad siunčiant žinutes galima išvengti sudėtingų pokalbių, tačiau iš tikrųjų tai gali sukelti daugiau painiavos ir įžeisti jausmus, - sako psichologė.nesusipratimų."

Galutinės mintys

Taigi pradėjote jausti, kad norite, jog jūsų draugas su privalumais taptų daugiau, ir ieškote būdų, kaip priversti jį įsimylėti jus. Būdai, kaip priversti jį įsimylėti jus; Pabandykite retkarčiais būti šalia jo emociškai, taip pat siūlyti tik fizinę draugystės pusę, tai leidžia jam pradėti matyti jus kitokioje šviesoje ir vertinti jus labiau nei tuosusitarimo pradžioje.

Nebūkite per daug fiziškai pasiekiami, stenkitės nebūti šalia kiekvieną kartą, kai jie nori pasimatyti, nes taip parodysite, kad jūsų gyvenime vyksta kiti dalykai, ir suteiksite jiems galimybę pasiilgti jūsų.

Kalbėkite apie savo viltis ateityje su kuo nors apsigyventi, nes tai rodo, kad tai nėra nuolatinis susitarimas, ir jei jie nori, kad liktumėte jų gyvenime, jiems gali tekti pasistengti, kad neieškotumėte kito.

Tikimės, kad radote atsakymą į savo klausimą. Alfa moters reikšmė (Susisiekite su savo vidiniu alfa.)
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.