Atraskite rankų kūno kalbą (Get A Grip)

Atraskite rankų kūno kalbą (Get A Grip)
Elmer Harper

Analizuojant kūno kalbą dažnai praleidžiamos rankos. Skaitydami neverbalinį elgesį paprastai daug daugiau dėmesio skiriame veidui ir rankoms. Mokykitės rankų kūno kalbos, nes jos suteikia vertingų užuominų apie asmens emocinę būseną, ketinimus ir elgesio stilių. rankas galite naudoti rinkdamiesi neverbalinio elgesio skaitymo atskaitos tašką.

Tai, kaip žmonės laiko rankas, gali pasakyti stebėtojui, kaip jie jaučiasi. Pavyzdžiui, sukryžiuotos rankos turi penkias skirtingas reikšmes: komfortas, susikaupimas, gynyba, pyktis ir nerimas, priklausomai nuo aplinkos, kurioje esate, galite įvertinti emocijas analizuodami kieno nors rankas.

Kad suprastumėte rankų kūno kalbą, pirmiausia turite suprasti, kodėl rankos yra tokios, kokios yra. Vienas iš pirmųjų dalykų, kuriuos pamatysite, yra jų rankos. rankos atlieka ne tik signalizatorių, bet ir keletą kitų vaidmenų. jos taip pat užtikrina apsaugą ir reiškia statusą. rankos ant klubų gali reikšti pasitikėjimą savimi, tačiau ieškodami kitų užuominų galėsite susidaryti bendrąvaizdą, kaip jaučiasi asmuo, kurį matote.

Atvira rankų laikysena gali būti dominavimo ženklas. Tai skiriasi nuo stabilizavimo funkcijos, kurią rankos atlieka grupės situacijoje, arba nuo apsauginės funkcijos, kurią rankos atlieka grėsmingesnėje situacijoje.

Kas nors, plačiai išskėtęs rankas, gali bandyti atrodyti didesnis, tai yra dominavimo ženklas, pagalvokite, kai matote vyrus, išeinančius iš sporto salės, jie eina kalbėdami, išskėtę krūtinę ir plačiai išskėtę rankas. Prieš gilindamiesi į mokymąsi apie rankų neverbalus, pirmiausia turime suprasti, kaip teisingai paruošti kūno kalbą. Kaip skaityti kūno kalbą & amp; Neverbaliniai signalai (teisingas būdas) prieš pradėdami judėti toliau.

Toliau patikrinsime visas skirtingas rankų reikšmes pagal kūno kalbėseną.

Rankų kūno kalba.

Pašalinti negyvybingą bendravimą su ginklais

Rankų atitraukimas Kai jaučiame gėdą, nerimą, ligą ar grėsmę, slepiame rankas prie kūno arba dedame jas sukryžiuotas ant krūtinės. Tai mūsų DNR įdiegtas elgesys, kuriuo siunčiame signalą kitiems, kad esame susierzinę ar jaučiamės pažeidžiami. Pagalvokite, kai matote žmones, sukryžiavusius rankas, ar jie paprastai būna susierzinę, ar juos kas nors įžeidė. Dažnai matau, kaip mano trimetis vaikas naudoja rankasKai tai matote pirmą kartą, pagalvokite, kokiame kontekste tai vyksta, kas jiems nutiko, ar jie patyrė stresą, ar jie negavo to, ko norėjo? Kai tai matote, prisiminkite, kad jie gali būti paprasčiausiai šalti, viskas priklauso nuo konteksto ir aplinkos.

Pertraukite sukryžiuotų rankų gestą, duodami asmeniui ką nors daryti rankomis arba ką nors, už ko jis galėtų paimti - rašiklį, knygą, brošiūrą, testą - arba paprašykite jo pasilenkti į priekį ir pažvelgti į pristatymą.

Taip pat žr: Asmeninės erdvės pažeidimų pavyzdžiai (Gerbk mano erdvę)

Sukryžiuotos rankos. Ką tai iš tikrųjų reiškia?

Sukryžiuotos rankos taip pat gali reikšti barjerą, nes jiems tiesiog nepatinka tai, ką jiems sakote. Jei tai pastebite, pabandykite juos išjudinti, kad jie išskėstų rankas, arba duokite jiems užduotį, pasiūlykite puodelį kavos, ką nors užrašykite, kad tik išvestumėte juos iš šios neigiamos padėties.

Blogiausia, ką galite padaryti, tai atkreipti dėmesį į jų rodomą kūno kalbą, dėl to jie jausis nepatogiai, nes gali nesuvokti, kad rodo šiuos signalus, o jei tai pabrėšite, jie norės kuo greičiau pasišalinti. Atminkite, kad kūno kalba yra jūsų slaptoji galia.

Vienos rankos apkabinimas yra arba savęs apkabinimas tai yra artimas apkabinimas arba neužtikrintas gestas žmonės tai naudoja, kai jiems reikia užtikrintumo arba jie yra neužtikrinti. Šį elgesį paprastai pastebi moterys, nors tai nėra išskirtinis atvejis. Kai matote tokį elgesį, kas įvyko anksčiau kokius duomenis galite surinkti, kad suprastumėte šį judesį. Ar jūs ką nors pasakėte arba padarėte, kad jie pasijustų neužtikrinti?

Sukryžiuotos rankos taip pat gali reikšti susikaupimą - žinau, kad kartais, kai tikrai apie ką nors galvoju, mano rankos automatiškai susikryžiuoja ant kūno, nes bandau suprasti gyvenimo prasmę. Nors yra daug reikšmių, vis tiek tai įdomus gestas, į kurį verta atkreipti dėmesį.

Nuotaikos ir jausmai su rankomis

Rankų gestikuliaciniai judesiai, išreiškiantys emocinę būseną, vadinami afekto išraiškomis. Pavyzdžiui, supykęs žmogus gali būti suspaudęs rankas prie šonų ir nukreipęs jas į orą, o išsigandęs - užsidengęs burną. Ant krūtinės sudėtos rankos gali būti asmens, kuris jaučiasi nepatogiai arba ginasi, išraiška.

Dažniausiai pasitaikantis rankų gestas yra išskėstos rankos, kai jie mato šeimos narį ar draugą, rankos paprastai būna plačiai išskleistos ir sveikina asmenį, kuris įžengia į kito asmens asmeninę erdvę. Yra daug rankų gestų ir visi jie yra įdomūs, nes yra natūralūs, pavyzdžiui, pasisveikinti, ateiti čia, nežinau, ten, sustoti, eiti, pyktis ir t. t. Kai iš tikrųjų pradedate galvoti apie tai, kaip mes naudojame rankas.perteikti savo nuotaiką kasdieniame gyvenime, pamatysite, kokią galią turi rankos.

Rankos, rodančios teritoriją & amp; Dominantai

Rankų teritorija gali atstumti žmones arba įtraukti juos į mūsų gyvenimą. Kuo daugiau vietos galime užimti, tuo didesnę teritoriją galime valdyti toje srityje. Kai kuriose situacijose tai gali būti vertinama kaip neigiamas veiksnys. Pamatę savo viršininką arba alfa tipo asmenybę, pamatysite, kad jie užima teritoriją išskėtę rankas virš daiktų ar objektų.

Šis asmuo demonstruoja pasitikėjimą savimi ir dominuoja. Jei matote asmenį, kurio rankos sudėtos į šonus arba nuleistos prie kėdės, jis laikomas silpnesniu asmeniu arba tą dieną jaučiasi turintis mažiau galios.

Rankų uždėjimas ant klubų (rankos sunertos)

Vienas iš dalykų, kuriuos pastebėsite stebėdami policijos pareigūnus, yra ginklai "Akimbo". Taip jie parodo, kad vadovauja, ir paprastai tai daro veidu, kuris palieka įspūdingos figūros įspūdį.

Kartais vadinama "Rankos akimbo". Rankos akimbo - tai kūno kalbos signalas, rodantis, kad jūs vadovaujate. Asmuo, stovintis viena ar abiem rankomis akimbo, gali atrodyti dominuojantis, tačiau taip pat gali būti vertinamas kaip bauginantis.

Turite apgalvoti, kada turėtumėte rodyti šią kūno kalbą, nes netinkamu metu netinkamam asmeniui tai gali būti netinkamas signalas, arba tai gali būti puikus metas uždėti ranką ant klubų ir parodyti dominavimą bei pasitikėjimą savimi.

Flirtas su rankomis

Paprasta stebėti, dar geriau išmokti. Jei tikrai norite sužinoti, ar jis jumis domisi, socialinėje aplinkoje jis jus apkabins ranka. Tai neverbalinė užuomina, kad atbaidytų kitus patinus, kurie gali bandyti pavogti jo dėmesį.

Tai galima pamatyti viso pasaulio užeigose ir klubuose, kiekvienoje kultūroje. Įdomu stebėti, kad kai pora tampa artima ir sėdi vienas šalia kito, jie dažnai deda rankas arti viena kitos. Taip siunčia vienas kitam signalus, kad aš jiems patinku. Jei norite pažaisti žaidimą su savo partneriu, pabandykite kitą kartą, kai sėdėsite šalia jo šalia vienas kito: padėkite savo ranką šalia jo keliomsminučių ir tada jį nuimkite. Stebėkite, kaip jie reaguoja, nepamirškite, kad mes bandome šiuos dalykus.

Rankos už nugaros (supraskite, kodėl žmonės tai daro)

Rankos už nugaros gali reikšti vieną iš dviejų dalykų: pasitikėjimą savimi arba savitvardą. Kai matome tokį kūno kalbos elgesį, turime pagalvoti, koks yra kontaktas, kokius duomenis jau surinkome. Kai matote policijos pareigūną ar viršininką, stovintį su rankomis už nugaros, tai reiškia, kad aš tavęs nebijau arba aš labai pasitikiu savimi šioje situacijoje.

Anądien sporto salėje pastebėjau tokį dalyką: apsaugos darbuotojas elgėsi gana užtikrintai, nors nebuvo toks fiziškai stiprus, aukštas ar iš pažiūros pasitikintis savimi. Iš to, ką galėjau pasakyti, jis tikriausiai išmoko taip elgtis per treniruotes.

Neretai vyresni karališkosios šeimos nariai taip elgiasi apžiūrinėdami sargybą arba įeidami į pastatą ir demonstruodami savo orumą bei titulus.

Santykių su ginklais užmezgimas

Prisilietimai yra žmonių bendravimo dalis nuo seniausių laikų. Būtent jie mums leidžia suprasti, ar esame saugūs, ar ne. Vaikai liečia suaugusiuosius, kad praneštų, jog jiems reikia pagalbos. Dažniausiai žmonės paliečia kam nors ranką ar petį kaip paguodos formą, kai jaučiasi pažeidžiami ir ieško kito žmogaus paramos.

Šį elgesį taip pat galime išnaudoti kurdami ryšį su kitu žmogumi. Svarbu atkreipti dėmesį, kad to negalima daryti iš karto, nebent jaučiatės teisingai. Atminkite, kad kuriant ryšį svarbiausia yra kontekstas. saugiausia vieta, kurioje galite paliesti žmogų, kad tai netaptų keista, yra tarp alkūnės ir peties. pakanka kelių sekundžių paprasto prisilietimo, kad pasiųstumėte signaląkito žmogaus smegenis, kad mums viskas gerai.

Ištrauktos rankovės (didelis pasakojimas)

Rankovių pasiraitojimas gali būti fizinis gestas, kuriuo parodome, kad esame pasirengę dirbti, arba gali būti naudojamas kaip metafora, reiškianti jėgų suteikimą sprendžiant problemą. Kartais rankovių pasiraitojimas gali reikšti, kad žmogus sunkiai dirba ir stengiasi iš visų jėgų. Kitiems tai gali reikšti, kad jie stengiasi ką nors padaryti, arba parodyti, kad tai, ką ketina daryti, yra sunku.

Man, kaip magui, dažnai tenka pasiraitoti rankoves, kad parodyčiau, jog nieko neturiu. Dauguma magų niekada nenaudoja rankovių, kad ką nors paslėptų, tai yra miesto mitas, o jei vis dėlto susidūrėte su magu, kuris naudoja rankoves, tai yra vienas iš sunkiausiai išmokstamų įgūdžių, kurį perprasti ir įvaldyti prireikia daugelio metų.

Rankų įtempimas arba sutvirtinimas (saugokitės)

Kai įtempiate arba suspaudžiate rankas, tai gali turėti kelias skirtingas reikšmes. Tai gali būti savigynos veiksmas, pasiruošimo pulti ženklas arba signalas, kad kažkas neįvyktų. Rankų suspaudimas dažnai daromas, kai žmogus jaučia, kad bus užpultas, kad sumažintų smūgio poveikį. Ar kada nors yra buvę, kad kas nors į jus iššovė kaip pokštas? Dažnai pastebiu, kadpats prieš save atremdamas rankas ir pasiruošęs gintis.

Rankos ore (gali reikšti ir ką nors kita)

Pakeltos rankos reiškia vienokią ar kitokią pergalę, tai ženklas, kad asmuo yra laimingas. Tai labai paplitęs gestas sporte.

Pakeltos rankos - tai gestas, turintis daug reikšmių. Šis gestas dažnai naudojamas pergalei ar sėkmei reikšti. Jį galima pamatyti sporte, ypač žaidimo pabaigoje. Asmuo gali švęsti pasiekimą, pavyzdžiui, įmušęs įvartį futbole arba laimėjęs smiginio partiją. Dauguma sportininkų tai parodo laimėję lenktynes.

Rankos iškeltos į viršų rodo komfortą, džiugesį ir susijaudinimą. Žmonės, pasakodami istorijas naudojantys šį signalą, demonstruoja didelį komfortą aplinkiniams. Nepamirškite į tai atkreipti dėmesį, kai kitais metais pasakosite gerą istoriją.

Taip pat žr: Jei vyras tavęs nori, jis tai padarys (tikrai tavęs nori)

Smagu stebėti, kaip keičiant savo elgesį žmonės reaguoja skirtingai. Taip nutinka, kai nuodugniai studijuojate kūno kalbą.

Galutinės mintys

Rankos naudojamos daugeliui skirtingų užduočių - nuo daiktų kėlimo, gynybos iki laikymo. atrasdami rankų kūno kalbą greitai suprasite, ką žmonės iš tikrųjų galvoja. Rankos yra viena svarbiausių kūno dalių. Jos naudojamos daugeliui skirtingų užduočių - nuo daiktų kėlimo iki gynybos. Rankos taip pat naudojamos kasdieniame gyvenime daiktams laikyti.

Ar kada nors pastebėjote, kad, negalvodami apie tai, ištiesiate ranką, kad apsaugotumėte nuo saulės, musės ar bitės? Jūsų rankos yra pirmoji gynybos linija. Ar kada nors į jus skriejo kamuolys ir jūsų ranka jus išgelbėjo?

Didelė tikimybė, kad toje srityje bus patirta peilio žaizdų, taip pat limbinės smegenys automatiškai pakels rankas, kad apsaugotų gyvybiškai svarbius organus.

Rankos yra viena iš įdomiausių kūno dalių, kurias reikia tyrinėti tyrinėjant kūno kalbą. Jos ne tik vertos jūsų laiko ir pastangų, bet ir padės suprasti, kaip žmonės bendrauja kitomis kūno dalimis. Neverbaliniai įgūdžiai slypi ne tik veide - jie slypi ir rankose.

Tikimės, kad šiame pranešime radote tai, ko ieškojote - iki kito karto būkite saugūs ir dėkojame, kad skaitote.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.