Neigiamos kūno kalbos pavyzdžiai (nebūtina sakyti)

Neigiamos kūno kalbos pavyzdžiai (nebūtina sakyti)
Elmer Harper

Neigiamą kūno kalbą galima pastebėti daugeliu atvejų, tačiau dažniausiai ji pasitaiko per darbo pokalbius. Pavyzdžiui, kai žmogus nenori atsakyti į klausimą, jis gali žiūrėti į grindis arba vengti akių kontakto. Kai matome tokį elgesį, tai gali reikšti, kad jis bando nuo mūsų kažką nuslėpti arba jaučiasi nepatogiai šioje situacijoje.

Analizuodami kūno kalbą turėtume stengtis rasti atskaitos tašką, kad galėtume gerai suprasti, ką tas asmuo daro kasdien, ir pastebėti bet kokius jo elgesio pokyčius. Analizuodami taip pat turime atsižvelgti į aplinką, nuotaiką, aplinką - visa tai turėtų būti įtraukta į bendrą situacijos atskaitos tašką.kai tai neįmanoma arba kai su tuo žmogumi susitikote pirmą kartą ir pasikliaujate savo intuicija (visada rekomenduojame tai daryti).

Kokie yra neigiami kūno kalbos pavyzdžiai? Yra daugybė pavyzdžių, pvz. kvėpavimo pokyčiai, nutraukimo veiksmai, blokuojantys gaunamus regos signalus, kai patiriame stresą, mokinių susiaurėjimas ir žvilgsnis, judesio ketinimas ruošiantis veiksmui, grėsmės signalai, kraujas iš veido pasišalina ir nepadorūs ženklai, pavyzdžiui, viduriniojo piršto mirktelėjimas ir kaktos raukšlė.

Toliau pateikiama daugiau neigiamos kūno kalbos pavyzdžių.

Trumpasis vadovas
 • Kokia yra neigiamų neverbalinių užuominų pastebėjimo nauda
 • Kokie yra neverbaliniai ženklai, rodantys nemeilę pyktį ar nepritarimą?
 • Neigiama kūno kalba: pavyzdžiai ir ženklai
 • Drovūs kūno kalbos pavyzdžiai
 • Agresyvios kūno kalbos pavyzdžiai
 • Neigiamos kūno kalbos nuotraukos
 • Uždaros kūno kalbos pavyzdžiai
 • Pabaigos pastabos

Kokia yra neigiamų neverbalinių užuominų pastebėjimo nauda

Mokymasis skaityti žmonių kūno kalbą gali duoti įvairios naudos. Galite lengviau pažinti žmogų, perskaityti jo nuotaiką ir suprasti, ką jis jaučia. Kūno kalba taip pat yra svarbi klientų aptarnavimo dalis. Jei sugebėsite suprasti kliento emocinę būseną, bus lengviau patenkinti jo poreikius. Studijuodami kūno kalbą galite daug ko išmokti tiek savoasmeniniame gyvenime ir darbo vietoje.

Taip pat žr: Akių kūno kalba (Išmokite skaityti akių judesius)

Išmokę skaityti žmonių kūno kalbą, galėsite geriau juos suprasti ir geriau valdyti santykius su jais. Tai taip pat padės nustatyti, kada kitam žmogui reikia pagalbos ar patarimų.

Neigiama kūno kalba dažniausiai yra nesąmoningas neverbalinis nutekėjimas, tačiau pasitaiko atvejų, kai tai daroma sąmoningai, siekiant įbauginti ar grasinti kitiems.

Kūno kalbos žinojimas gali padėti palaikyti sveikus santykius ir sužinoti, kada žmogus gali jaustis nelaimingas ar nepatenkintas. Svarbu žinoti, kokio elgesio vengti, kad padarytumėte puikų pirmąjį įspūdį. Subtili kūno kalba dažnai yra galingesnė už ištartą žodį.

Taip pat žr: Alfa vyrų kūno kalbos flirtas (pagrindinis vadovas)

Kokie yra neverbaliniai ženklai, rodantys nemeilę pyktį ar nepritarimą?

 1. Nesugebėjimas užmegzti akių kontakto yra aiškus nemeilės, pykčio ar nepritarimo ženklas. Jūsų limbinė sistema tai užfiksuos ir leis jums nujausti, kad kažkas negerai, ir tai net pastebėsite savyje, kai ant ko nors pyksite.
 2. Mokinio akies vyzdžio susiaurėjimas . Akių vyzdžiai (apskritimas spalvotos rainelės centre) gali atspindėti nuotaiką. Akių vyzdžiai bus labiau susiaurėję, nes neigiami jausmai jūsų kūne stiprėja.
 3. Žvilgsnis į jus tris sekundes ar ilgiau gali reikšti nemeilę, pyktį ar nepritarimą.
 4. Stovėdamas svyruokite iš vienos pusės į kitą (pasikeitęs dramblys) - tai būdas pašalinti adrenaliną, nes tai dažnas atvejis.
 5. Ieškoti išėjimo. Kai kas nors nori išeiti iš ten, jis pradeda žvilgčioti į artimiausius išėjimo taškus. Paprastai tai būna nepastebima, tačiau galite tai pastebėti.
 6. Viskas slypi pėdose, pažiūrėkite, kur nukreiptos jų pėdos, kai žmonės tampa labiau įsitempę ar supykę, jie pradeda kreipti pėdas į asmenį, kurį ketina pulti, arba tolyn nuo asmens, kurio nemėgsta ar su kuriuo nesutaria.
 7. Sukryžiuotos rankos gali būti signalas, kad asmuo su jumis nesutinka, kad jis pyksta arba nepritaria. Apie tai išsamiai rašėme kitame tinklaraščio įraše "Atraskite rankų kūno kalbą".
 8. Žandikaulio suspaudimas - tai ženklas, kad galbūt jaučiate didelę įtampą. Paprastai pastebėsite, kad stiprėjant emocijoms pradeda pulsuoti skruostai.
 9. Kai pykstame, suraukiame antakius ir pakeliame triukšmą, taip išreikšdami savo nepasitenkinimą ar pyktį.
 10. Barjerai arba blokavimas, kai tarp jūsų arba kylančios kūno dalies, pavyzdžiui, rankos ar kojos, pastatoma kokia nors kliūtis.
 11. Burnos uždengimas, kurį naudojame, kai norime paslėpti arba paslėpti tikrą veido išraišką.
 12. Nosies palietimas ar suspaudimas gali reikšti, kad jums kažkas nepatinka, nes mūsų biologijoje yra įdiegta signalizuoti apie blogus kvapus.
 13. Žvilgsnis į laikrodį arba bakstelėjimas į jį gali reikšti nekantrumą arba nepasitenkinimą.
 14. Suspausti kumščiai prie šono - tai aiškus ženklas, kad jie yra pikti ir pasiruošę kovoti.
 15. Šoninis žingsnis atgal dominuojančia koja gali reikšti, kad jie ruošiasi jums suduoti smūgį.

Visi pirmiau išvardyti ženklai gali būti pykčio ar nepritarimo požymiai ir signalai, kuriuos pamatysite žmonių neverbaliniame elgesyje.

Neigiama kūno kalba: pavyzdžiai ir ženklai

Bendraujant yra daug neigiamų gestų, toliau pateikiame dažniausiai pasitaikančius.

 1. Galvos ir pečių nuleidimas, tarsi gravitacija trauktų žemyn.
 2. Piktos veido išraiškos
 3. Kojos nukreiptos nuo asmens
 4. Kybojimas pirmyn ir atgal
 5. Nagų kramtymas
 6. Prakaituojantys delnai
 7. Bloga higiena arba kūno kvapas
 8. Rankos ant klubų (rankos akimbo)
 9. Pirštų bakstelėjimas
 10. Kojos šokinėjimas po stalu
 11. Parodymas kam nors (vidurinio) piršto arba paukščio
 12. Greitas akių judesys
 13. Didelis mirksėjimo dažnis
 14. Sukryžiuotos rankos ir nusisukimas
 15. Sėdi susmukęs ant kėdės
 16. Galvą dengiančios rankos
 17. Drabužių pūkelių rinkimas
 18. Žaidimas su objektais
 19. Žiūrėjimas į telefoną

Drovūs kūno kalbos pavyzdžiai

Agresyvios kūno kalbos pavyzdžiai

Neigiamos kūno kalbos nuotraukos

Uždaros kūno kalbos pavyzdžiai

Pabaigos pastabos

Neigiamų kūno kalbos pavyzdžių yra daug daugiau; paprasčiausia susitikus su žmogumi analizuoti, ar jis jaučiasi patogiai, ar nepatogiai. Tada galite pritaikyti tai, ką sužinojote anksčiau. Skaitant viskas yra reliatyvu. Nėra absoliučių dalykų. Turite atsižvelgti į, aplinką, nuotaiką ir žinias. Kad suprastumėte, ką jaučia kitas žmogus, nesate minčių skaitytojas.Jei jums patiko tai, ką perskaitėte, peržiūrėkite kitus mano tinklaraščius ir vaizdo įrašus. Jei norėtumėte daugiau sužinoti apie neigiamą kūno kalbą, labai rekomenduojame peržiūrėti Manwatching by Desmondas Morisas
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.