Kaip supykdyti narcizą (pagrindinis vadovas)

Kaip supykdyti narcizą (pagrindinis vadovas)
Elmer Harper

Kartais norime susigrąžinti kontrolę, kartais norime išvengti pykčio ant asmens Šiame straipsnyje sužinosite, kaip pykti ant narcizo 7 skirtingais būdais.

Taip pat žr: 5 meilės kalbų sąrašas (sužinokite, kaip geriau mylėti!)

Su narcizais sunku bendrauti, tačiau yra būdų, kaip juos dar labiau supykdyti.

Geriausias būdas supykdyti narcizą - parodyti jam, kad jis nėra toks ypatingas, kaip mano esąs. Tai galima padaryti nurodant jo trūkumus ar silpnybes ir įrodant, kad ir kiti žmonės turi tokių pačių trūkumų. Tai skamba paprastai, bet labai veiksminga, nes žaidžiate su jo ego, kuris yra pagrindinis narcizo varomoji jėga. Yra dar keletas dalykų, kuriais galime supykdyti narcizą.

7 būdai, kaip supykdyti narcizą.

1. Kontrolės klausimai.

Kai kurie narcizai yra jautrios būtybės. Jie susijaudina dėl menkiausių dalykų ir juos gali įskaudinti net patys nekalčiausi žodžiai. Vienas iš galingiausių žodžių, kuriais galite išprovokuoti narcizą, yra "Tu turi rimtų problemų su kontrole. "

Tai patrauks jų dėmesį, nes bus atkreiptas dėmesys į tai, kad jie yra valdingi, o tai greičiausiai juos supykdys, nes jie žino, kad giliai širdyje turi problemų dėl kontrolės. Jie greičiausiai neigs, kad turi problemų dėl kontrolės, o tai tik išryškins jų trūkumą.

Kontroliuojančių narciziškų žmonių problema yra ta, kad jie dažnai nori kontroliuoti kitus žmones ir nenori keistis.

2. Išgirskite mano požiūrį.

"Norėčiau, kad pamatytumėte mano požiūrį." Tai dar vienas posakis, kuris supykdys narcizą Purlį dėl jo paties giliai įsišaknijusių problemų. Narcizas nesugebės atsidurti jūsų vietoje ar pamatyti situacijos iš jūsų požiūrio taško, todėl pagal nutylėjimą jis įsižeis.

3. Apie tai jau kalbėjome!

Jei bendraujate su narcizu ir norite jį supykdyti, pabandykite pasakyti: "Mes jau kalbėjome apie tai." Tai yra būdas susigrąžinti kontrolę, o narcizai dėl to piktinasi. Narcizas yra labai uždaro būdo ir girdės tik tai, ką jis turi pasakyti.

4. Ar manote, kad esu toks kvailas?

"Ar tu tikrai manai, kad aš toks kvailas?" Narcizas tai supras, kaip kad jūs susigrąžinate jam valdžią arba metate jam iššūkį. Jis labai supyks, nes praranda kontrolę, o narcizas mano, kad tik jis vienas viską kontroliuoja.

5. Pasikalbėkime apie jūsų klaidas.

"Prisimink, kai padarei .............. (įvardykite klaidą)." Narcizas tai laikys iššūkiu, nes jam nepatinka, kai prieš jį pastatomas veidrodis. Jis gali galvoti apie tai, koks jis tobulas, tik tada, kai pažymite ką nors, ką jis padarė ne taip. Jiems tai labai nepatinka ir neabejotinai sukels pyktį.

6. Kas tau negerai?

Tai galite naudoti, jei norite, kad narcizas akimirksniu sureaguotų. "Kas su tavimi negerai?" arba "Kodėl taip kalbi, kas su tavimi negerai?" Tai iš tiesų pataiko į narcizo nesaugumo esmę, kuri pasireikš jo paties nesaugumo jausmu. Narcizui tai reiškia, kad jūs esate pasirengęs kovai ir pasiruošęs susigrąžinti kontrolę.

7. Aš negaliu to daryti toliau!

Narcizui tai nepatiks ir jis įsižeis, nes pasakysite, kad nutrauksite santykius, o tai reiškia, kad jam trūksta kontrolės. Narcizas turi visada kontroliuoti.

Jei narcizas jaučia, kad praranda kontrolę, jis padarys viską, kad ją susigrąžintų. Tai gali būti žodinis įžeidinėjimas arba piktnaudžiavimas fiziniu smurtu.

Dažniausi klausimai ir atsakymai.

1. Koks geriausias būdas supykdyti narcizą?

Tai priklauso nuo konkretaus narcizo ir nuo to, kokie yra jo individualūs dirgikliai. Tačiau apskritai kalbant, kai kurie būdai supykdyti narcizą gali būti jo ignoravimas, nesutikimas su juo arba kritika.

2. Ką galite padaryti, kad supykdytumėte narcizą?

Narcizą gali supykdyti, jei kas nors jį kritikuoja, abejoja jo autoritetu arba kvestionuoja jo įsitikinimus. Narcizus taip pat gali supykdyti asmuo, kuris kelia grėsmę jų ego arba savivertės jausmui.

Taip pat žr: Trumpo kūno kalbos analizė: įžvalgos iš jo parodymų

3. Kokių dalykų turėtumėte vengti, jei nenorite supykdyti narcizo?

Kai kurie dalykai, kurių turėtumėte vengti, jei nenorite supykdyti narcizo, yra šie:

  • Kritikuoti juos.
  • Nesutinkate su jais.
  • Iššūkis jiems.
  • Atsisakymas daryti tai, ko jie nori.
  • Neskiriate jiems pakankamai dėmesio.
  • Jų ignoravimas.
  • nepakankamai jais žaviuosi.
  • Nebūti dėkingam už tai, ką jie dėl jūsų daro.
  • Nepuoselėti jų ego.

4. Su kokiomis pasekmėmis galite susidurti, jei pykstate ant narcizo?

Narcizai labai lengvai įsižeidžia ir gali piktai reaguoti net į menkiausią menkniekį. Dėl to jie gali žodžiu įžeidinėti arba pulti asmenį, kuris, jų manymu, juos nuskriaudė. Kai kuriais atvejais tai gali baigtis net fiziniu smurtu.

5. Kaip sužinoti, ar pykstate ant narcizo?

Jei pykstate ant narcizo, galite pastebėti, kad jis tampa kritiškesnis jūsų atžvilgiu, lengviau įsižeidžia arba atsitraukia nuo jūsų.

6. Kaip elgtis su narcizu?

Su narcizais sunku bendrauti, nes jiems nerūpi niekas kitas, išskyrus juos pačius. Jiems trūksta empatijos ir jie gali manipuliuoti.

Yra keli būdai, kaip galite elgtis su narcizu. Pirmasis - bandyti su juo aiškintis, tačiau dažnai tai neįmanoma, nes jis tai supras tik kaip išpuolį prieš savo charakterį.

Kita galimybė - nustatyti ribas ir kiek įmanoma vengti to asmens, o tai gali būti veiksminga, jei narcizo savivertė yra žema.

Galiausiai, turėkite gerą paramos tinklą ir planą, kaip nutolti nuo narcizo.

Santrauka

Narcizus gali supykdyti žmogus, kuris kelia grėsmę jų ego ar savivertės jausmui. Jei nenorite supykdyti narcizo, turėtumėte vengti šių dalykų: kritikuoti jį, nesutikti su juo, mesti jam iššūkį, atsisakyti daryti tai, ko jis nori, neskirti jam pakankamai dėmesio, ignoruoti jį, nepakankamai juo žavėtis, nebūti dėkingas už tai, ką jis dėl jūsų daro, irnepuoselėti jų ego.

Tikimės, kad iš šio straipsnio ko nors išmokote. Nerekomenduojame tyčia ko nors piktinti, nes tai gali nepagrįstai pakenkti arba įžeisti. Panašius straipsnius rasite čia.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.