Požymiai, kad kažkas bando jus įbauginti (Asmenybė, kuri gali tai daryti)

Požymiai, kad kažkas bando jus įbauginti (Asmenybė, kuri gali tai daryti)
Elmer Harper

Ar kada nors kas nors bandė jus įbauginti ir nežinojote, kaip elgtis? Šiame įraše išsiaiškinsime, kaip tai įveikti ir ką daryti.

Jei kas nors bando jus įbauginti, jis gali stovėti arti jūsų, stovėti virš jūsų arba įsiveržti į jūsų asmeninę erdvę. Jis gali kalbėti giliu, grėsmingu balsu arba rodyti agresyvius gestus. Jo kūno kalba gali būti skirta priversti jus jaustis mažais arba bejėgiais. Jis taip pat gali bandyti kontroliuoti pokalbį, pertraukinėti jus arba nutraukti pokalbį.

Taip pat žr: Miegojimo su vedusiu vyru taisyklės

Jei kas nors bando jus įbauginti, svarbu išlikti ramiam ir tvirtam. Neleiskite jiems suprasti, kad jiems pavyko priversti jus jaustis nejaukiai ar išsigąsti.

Taigi, jei pastebėjote požymių, kad kažkas jus gąsdina, ir norite sužinoti daugiau, pataikėte į tinkamą vietą.

Toliau apžvelgsime 7 būdus, kaip kas nors gali bandyti jus įbauginti.

7 požymiai, kad žmogus yra įbaugintas.

  1. Jie įsibrauna į jūsų asmeninę erdvę.
  2. Jie garsiai kalba arba šaukia.
  3. Jie naudoja agresyvią kūno kalbą, pvz., rodo pirštu arba baksnoja pirštu.
  4. Jie grasina arba išsako priešiškus komentarus.
  5. Jie elgiasi atmestinai arba nuolaidžiai.
  6. Jie bando priversti jus jaustis bejėgiais ar menkesniais.
  7. Jie jus "nutyli".
  8. Jie jus vadina vardais arba įžeidinėja.
  9. Jie išsako žeminančius ar menkinančius komentarus.
  10. Jie užmezga tiesioginį akių kontaktą.

Jie įsibrauna į jūsų asmeninę erdvę.

Yra daug požymių, kad kas nors bando jus įbauginti. Jie gali įsibrauti į jūsų asmeninę erdvę, naudoti grasinančią ar agresyvią kūno kalbą arba žodinę bauginimo taktiką. Jei jaučiate, kad kas nors bando jus įbauginti, svarbu išlikti ramiam ir tvirtam. Galite pabandyti sušvelninti situaciją, elgdamiesi mandagiai ir paprašydami asmens palikti jums šiek tiek erdvės.

Jie garsiai kalba arba šaukia.

Yra keletas požymių, kad kas nors bando jus įbauginti. Jie gali kalbėti garsiai arba šaukti, norėdami jus išgąsdinti arba priblokšti. Jie taip pat gali bandyti jus fiziškai įbauginti, įsiterpdami į jūsų asmeninę erdvę arba rodydami grasinančius gestus. Jei kas nors bando jus įbauginti, svarbu išlikti ramiems ir tvirtiems. Neleiskite jiems matyti, kad jie jus užgauna. Pasisakykite užsau ir nustatykite ribas. Leiskite jiems žinoti, kad jų elgesys nepriimtinas.

Jie naudoja agresyvią kūno kalbą, pvz., rodo pirštu arba baksnoja pirštu.

Kūno kalba yra galingas įrankis, kuriuo galima įrodyti savo dominavimą ir valdžią kitų atžvilgiu. Kai kas nors bando jus įbauginti, jis gali naudoti agresyvią kūno kalbą, pavyzdžiui, rodyti pirštu ar baksnoti pirštu. Taip siekiama, kad pasijustumėte mažas ir bejėgis ir kad jis pajustų savo kontrolę. Jei jaučiatės įbaugintas kieno nors kūno kalbos, svarbu pasipriešinti.Leiskite jiems suprasti, kad jų elgesys nepriimtinas, ir, jei reikia, pasitraukite.

Jie grasina arba išsako priešiškus komentarus.

Vienas iš požymių, kad kas nors bando jus įbauginti, gali būti grasinimai ar priešiški komentarai, bandymas jus fiziškai įbauginti arba vertimas jaustis taip, tarsi jums grėstų pavojus. Jei jaučiate, kad kas nors bando jus įbauginti, svarbu pasitikėti savo instinktais ir imtis veiksmų, kad apsisaugotumėte.

Jie elgiasi atmestinai arba nuolaidžiai.

Kai kas nors bando jus įbauginti, jis gali elgtis paniekinamai ar nuolaidžiai. Tai gali būti ženklas, kad jis bando priversti jus jaustis prastesniu, ir su tuo gali būti sunku susidoroti. Jei atsidūrėte tokioje situacijoje, svarbu prisiminti, kad esate ne vienas ir kad yra būdų, kaip pasipriešinti bauginimui. Pasikalbėkite su patikimu draugu ar šeimos nariu apie tai, kas yra bauginimas.Nepamirškite, kad asmuo, kuris bando jus įbauginti, greičiausiai elgiasi nesaugiai ir nėra vertas jūsų laiko ar energijos.

Jie bando priversti jus jaustis bejėgiais ar menkesniais.

Kai kas nors bando jus įbauginti, jis gali bandyti priversti jus pasijusti bejėgiu ar žemesniu. Jis gali bandyti priversti jus jaustis nepatogiai ar grasinti. Jis gali bandyti kontroliuoti pokalbį arba kelti nepagrįstus reikalavimus. Jei jaučiate, kad kas nors bando jus įbauginti, svarbu pasitikėti savo instinktais ir imtis veiksmų, kad apsisaugotumėte.

Jie jus "nutyli".

Jei kas nors bando jus įbauginti, jis gali su jumis elgtis "tyliai". Taip elgiamasi, kai asmuo tyčia jus ignoruoja arba atsisako su jumis kalbėti. Jis gali taip elgtis, kad priverstų jus jaustis nepatogiai arba norėdamas kontroliuoti situaciją. Jei taip nutinka, svarbu išlikti ramiam ir tvirtam. Leiskite asmeniui suprasti, kad nesiruošiate toleruoti jo elgesio ir kadnesiruošiate atsitraukti.

Jie jus vadina vardais arba įžeidinėja.

Galite susidurti su stipriomis asmenybėmis, kurios mėgsta priversti kitus jaustis išsigandusiais ar įbaugintais. vienas iš dalykų, kuriuos jie gali daryti, yra vadinti jus vardais ar įžeidinėti, taip bandydami priversti jus jaustis prastesniais. Jie taip pat gali bandyti fiziškai grasinti ar gąsdinti jus savo kūno kalba. Tokiose situacijose geriau elgtis taip, tarsi pasitikėtumėte savimi, neparodykite jiems, kad galbūt bijote. Nesirodykitešvaistykite laiką žmogui, kuris bando priversti jus taip jaustis. Kai nesuteiksite jiems reakcijos, kurios jie ieško, jie tikrai pasiduos ir eis toliau. Tai jie galiausiai atstums žmones.

Jie išsako žeminančius ar menkinančius komentarus.

Jie išsako žeminančius ar menkinančius komentarus. Dažnai tai daro norėdami pasijusti geriau arba pažeminti kitą žmogų. Tai gali būti skaudu ir sukelti ilgalaikę žalą. Jei pastebėjote, kad taip elgiatės, pabandykite sustoti ir pagalvoti, kodėl jaučiate poreikį taip elgtis. Tai gali būti ženklas, kad nesate toks pasitikintis savimi, koks galėtumėte būti. Stenkitės save stiprinti ir būti pozityvesnis. Taitaip elgiantis neįmanoma turėti pozityvaus gyvenimo. Jei pastebėjote, kad kas nors elgiasi bauginančiai kitų atžvilgiu, paprastai tai yra jo paties nesaugumo ženklas. Šis asmenybės bruožas paprastai siejamas su toksiškais žmonėmis, kurie nori atrodyti svarbūs arba bent jau taip nori, kad žmonės juos suvoktų.

Jie užmezga tiesioginį akių kontaktą.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kodėl kas nors norėtų jus įbauginti?

Gali būti daug priežasčių, dėl kurių kas nors gali norėti jus įbauginti. Jie gali bandyti priversti jus daryti tai, ko nenorite, arba gali bandyti įbauginti, kad tylėtumėte. Bauginimas gali būti viena iš patyčių formų ir gali turėti rimtą poveikį jūsų gyvenimui.

Jei jus gąsdina, svarbu pakovoti už save ir kreiptis pagalbos į draugus ar šeimos narius. Kai kurie žmonės mėgsta gąsdinti kitus ir juos nuvertinti, kad pasijustų geresni ir svarbesni.

Jei atsidūrėte šalia tokių žmonių, visada geriausia stengtis nesukelti jiems reakcijos ir nerodyti nesaugumo ženklų. Daugiau informacijos apie taisyklingą kūno kalbą tokioje situacijoje rasite čia. Savimi pasitikintys kūno kalbos ženklai (atrodykite labiau pasitikintys savimi)

Iš kur žinote, kad esate bauginantis?

Kai įeinate į kambarį, atrodo, kad žmonės nuo jūsų traukiasi? Ar jie vengia akių kontakto arba atrodo nejaukiai šalia jūsų? Jei taip, gali būti, kad jus gąsdinate.

Yra keli būdai, kaip nustatyti, ar esate bauginantis. Vienas iš jų - tai, kaip žmonės reaguoja į jus, kai pirmą kartą susitinkate. Jei jie atrodo neramūs ar nervingi, tai gali būti todėl, kad jaučiasi jūsų įbauginti. Kitas būdas nustatyti, ar esate bauginantis, yra stebėti, kaip žmonės elgiasi su jumis laikui bėgant. Jei jie vengia su jumis kalbėti arba, atrodo, visada sutinka su viskuo, ką sakote, tai gali būti todėl, kad juos gąsdina jūsų elgesys.buvimas.

Jei manote, kad galite kelti baimę, galite padaryti keletą dalykų. Vienas iš jų - pasistenkite, kad pirmą kartą susitikę žmonės jaustųsi ramiai. Šypsokitės ir užmegzkite pokalbį, kad parodytumėte, jog esate malonus. Kitas dalykas, kurį galite padaryti, - duokite žmonėms laiko, kad jie jus pamėgtų. Kai jie jus geriau pažins, galbūt nebeatrodysite toks bauginantis.

Kaip atpažinti, ar kas nors bando jus įbauginti?

Yra keletas požymių, kad kas nors gali bandyti jus įbauginti. Jie gali stovėti per arti jūsų, įsibrauti į jūsų asmeninę erdvę arba versti jus jaustis nepatogiai. Jie taip pat gali bandyti priversti jus jaustis mažais ar menkesniais, sakydami nuolaidžius komentarus arba žemindami jus kitų akivaizdoje. Jei kas nors nuolat bando priversti jus jaustis išsigandusiais ar nepatogiais, tikėtina, kad jie bandoįbauginti jus.

Kaip tai vadinama, kai kas nors bando jus įbauginti?

Dažnai gąsdinantys vyrai vadinami Alfa patinais arba Sigma patinais, tačiau neatrodo, kad tokie vardai būtų suteikti gąsdinančioms moterims. (Manau, kad Alfa patelė arba Sigma patelė yra alternatyvūs variantai).

Kai kas nors bando jus įbauginti, jis gali naudoti agresyvią kūno kalbą, pavyzdžiui, stovėti arti jūsų, arba gali bandyti jus išgąsdinti grasindamas ar smurtaudamas. Bauginimas gali būti labai bauginanti patirtis.

Taip pat žr: Geri pasiteisinimai dėl ankstyvo išėjimo iš darbo (priežastys išeiti iš darbo)

Kaip sužinoti, ar esate bauginanti asmenybė?

Ar esate iš tų žmonių, kurie įeina į patalpą ir iš karto atkreipia į save dėmesį? Ar žmonės dažnai sako, kad esate bauginanti asmenybė? Jei taip, turbūt galvojate, ar nenorėdami įbauginti kitų, jų negąsdinate.

Yra keletas požymių, kad galite būti bauginanti asmenybė, net jei to nenorite. Pavyzdžiui, galite pastebėti, kad visada vedate pokalbį arba kad žmonės visada atsižvelgia į jūsų nuomonę. Taip pat galite pastebėti, kad žmonės nesiryžta prie jūsų prieiti arba atrodo, kad šalia jūsų nervinasi.

Jei esate bauginanti asmenybė, tai nebūtinai yra blogai. Tiesą sakant, daugelis sėkmingų žmonių garsėja savo valdingu elgesiu. Tačiau svarbu žinoti, kaip jūsų elgesys veikia kitus, kad įsitikintumėte, jog netyčia nepriverčiate žmonių jaustis nepatogiai.

Galutinės mintys.

Yra daugybė būdų, kaip žmonės gali rodyti bauginantį elgesį. Jų asmenybė gali būti tokia iš prigimties ir žmonės šalia jų jaustis nesaugiai. Jie gali nežinoti, kad jų asmenybė yra bauginanti. Jei tokiu atveju esate šalia jų, pasikalbėkite su jais, galbūt verta jiems pasakyti, kaip dėl to jaučiatės. Jei pastebite agresyvesnius bauginimo požymius, gali būti sunkiau susidoroti sumes iš karto pasijuntame nejaukiai šalia jų. Tokiu atveju pasistenkite nesiblaškyti, rodykite pozityvumą ir būkite geriausia savo versija.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.