Kaip viešai pažeminti žmogų?

Kaip viešai pažeminti žmogų?
Elmer Harper

Yra daugybė būdų, kaip viešai pažeminti žmogų, bet ar tai tikrai taip būtina? Ar prieš tai reikia pagalvoti apie sąžinę, nes tai gali atsigręžti prieš jus įvairiais būdais, kurių galite nepastebėti?

Tačiau jei vis dėlto manote, kad jums reikia tai padaryti, galite kai ką padaryti. Pirmasis žingsnis - nustatyti jų silpnąsias vietas. Pradėkite kurti jų profilį, kad žinotumėte kiekvieną jų žingsnį anksčiau nei jie. Kai tai išsiaiškinsite, metas planuoti puolimą.

Galbūt turėsite tik vieną šūvį, todėl turite apgalvoti, kur bus didžiausias poveikis, ir pasirinkti geriausią atakos tipą, kad juos iš tikrųjų pažemintumėte (beje, mes nerekomenduojame to daryti, nes tai yra žalinga ir žalinga jums patiems.)

11 būdų, kaip galite viešai pažeminti žmogų, kad jam būtų visiškai gėda.

 1. skelbkite gėdingas jų nuotraukas internete.
 2. viešai juos iškeikti.
 3. Neįtraukite jų į socialinius renginius ar darbo susitikimus.
 4. Juokaukite apie juos grupėje arba prieš bendradarbius.
 5. Skleiskite gandus ir apkalbas apie juos biure ar mokykloje.
 6. Įrašykite juos kebliose situacijose ir dalinkitės jais internete.
 7. pulti jų įsitikinimus ar vertybes bendraamžių akivaizdoje.
 8. Viešai sugėdinkite juos bendradarbių ar viršininkų akivaizdoje, atskleisdami ką nors, ką jie padarė ne taip.
 9. tyčiojimasis iš kieno nors akcento, etninės kilmės ar kultūros, siekiant jį sumenkinti.
 10. Grupėje išskiriant žmogų kritikuoti ar išjuokti, išryškėja jo silpnosios pusės.
 11. Viešai gėdinti žmogų už jo įsitikinimus, vertybes ar nuomonę.

skelbkite gėdingas jų nuotraukas internete.

Viešai pažeminti žmogų Viešai skelbti nepatogias kieno nors nuotraukas internete yra piktybiškas viešas pažeminimas.

Taip siekiama sugėdinti ir pažeminti nuotraukoje esantį asmenį, o tai gali turėti rimtų pasekmių jo psichinei sveikatai.

Tokių nuotraukų skelbimas internete taip pat gali pakenkti jų reputacijai ir tapti kitų žmonių pajuokos ar patyčių objektu.

viešai juos iškeikti.

Iškviesti žmogų viešai gali būti stiprus ir veiksmingas būdas pažeminti žmogų. Tai ypač veiksminga, kai iškviečiamas asmuo padarė ką nors blogo, pavyzdžiui, pažeidė taisyklę ar parodė neigiamą elgesį.

Tai gali būti veiksminga atgrasymo priemonė nuo blogo elgesio ateityje, nes dabar baiminamasi viešo pažeminimo, jei jie nuspręstų vėl elgtis netinkamai. Tai parodo kitiems žmonėms, kad toks elgesys nebus toleruojamas, ir skatina juos laikytis taisyklių arba elgtis teigiamai.

Tačiau reikėtų atkreipti dėmesį, kad viešas pažeminimas gali turėti ilgalaikį neigiamą poveikį psichikos sveikatai ar savigarbai, todėl tai turėtų būti naudojama tik kraštutiniu atveju ir atsargiai.

Neįtraukite jų į socialinius renginius ar darbo susitikimus.

Tai yra atstūmimo veiksmas, kuris išskiria asmenį ir siunčia žinią, kad jis nėra pageidaujamas ar gerbiamas. Tai gali skaudinti, pakenkti savigarbai ir pasitikėjimui savimi, sukelti izoliacijos ir depresijos jausmą. Taip pat siunčiama žinia kitiems, kad toks elgesys yra priimtinas.

Taip pat žr: Ar normalu, kad tavo draugė tave muša (piktnaudžiavimas)

Juokaukite apie juos grupėje arba prieš bendradarbius.

Juokavimas apie žmogų viešoje aplinkoje arba bendradarbių akivaizdoje gali būti neįtikėtinai žeminanti patirtis. Tai gali būti laikoma viešo pažeminimo forma, ypač jei juokais norima kritikuoti ar tyčiotis iš žmogaus, ir dėl to jis gali jaustis įskaudintas ir sugėdintas.

Skleiskite gandus ir apkalbas apie juos biure ar mokykloje.

Gandų ir apkalbų skleidimas apie žmogų, siekiant jį viešai pažeminti, gali turėti pražūtingų padarinių jo reputacijai, savigarbai ir santykiams su kitais žmonėmis. Tai gali ne tik pakenkti asmeniui, prieš kurį nukreiptas gandas ir apkalbos, bet ir padidinti priešiškumą biuro ar mokyklos aplinkoje.

Įrašykite juos kebliose situacijose ir dalinkitės jais internete.

Įrašyti juos nepatogiose situacijose ir dalytis jais internete, kad viešai pažemintumėte žmogų, yra piktavališkas veiksmas, kuris iš tiesų gali pakenkti kieno nors reputacijai. Turėtumėte tai daryti anonimiškai ir paslėpti savo pėdsakus.

pulti jų įsitikinimus ar vertybes bendraamžių akivaizdoje.

Kieno nors įsitikinimų ar vertybių puolimas bendraamžių akivaizdoje yra neįtikėtinai skaudus ir žalingas dalykas. Tai ne tik visiškai pakerta asmens savigarbą, bet ir sukuria priešišką aplinką, iš kurios gali būti sunku išsikapstyti.

Jis ypač veiksmingas, kai naudojamas siekiant pažeminti žmogų, nes išnaudoja jo pažeidžiamumą kitų žmonių akivaizdoje ir gali priversti jį pasijusti mažą ir nereikšmingą.

Viešai sugėdinkite juos bendradarbių ar viršininkų akivaizdoje, atskleisdami ką nors, ką jie padarė ne taip.

Jei rasite netinkamai atliktą darbą, galite tai išnaudoti savo naudai ir parodyti jo darbą aukštesniam vadovui ar bendradarbiams.

tyčiojimasis iš kieno nors akcento, etninės kilmės ar kultūros, siekiant jį sumenkinti.

Juokas iš kieno nors akcento, etninės kilmės ar kultūros, siekiant jį sumenkinti, yra žiaurus ir skaudus veiksmas, tačiau labai galingas. Ne kartą mačiau, kaip tai daroma su žmonėmis, jei norite juos pažeminti arba priversti atrodyti kvailai. Nesiūlome to daryti, tačiau tai priklauso nuo jūsų.

Grupėje išskiriant žmogų kritikuoti ar išjuokti, išryškėja jo silpnosios pusės.

Išskirti žmogų kritikuoti ar tyčiotis iš jo grupės aplinkoje yra žiaurus ir destruktyvus elgesys. Jis atskleidžia silpnąsias asmens vietas, verčia jį jaustis sutrikusį, sumenkintą ir pažemintą.

Viešai gėdinti žmogų už jo įsitikinimus, vertybes ar nuomonę.

Viešas gėdijimasis ko nors dėl jo įsitikinimų, vertybių ar nuomonių yra dar vienas būdas, kuriuo galite bandyti pažeminti žmogų, tačiau tai gali atsisukti prieš jus, todėl gerai pagalvokite apie tai ir apie žmones, kurie yra aplink jus arba girdi.

Jūsų veiksmai visada turi pasekmių, o kai kurios bausmės gali būti labai skaudžios. Toliau apžvelgsime keletą dažniausiai užduodamų klausimų.

Dažnai užduodami klausimai

Ką reiškia viešai pažeminti žmogų?

Viešas kieno nors pažeminimas - tai veiksmas, dėl kurio jis jaučiasi nepatogiai arba gėdijasi kitų žmonių akivaizdoje. Tai gali būti vieša kritika, įžeidinėjimas, tyčiojimasis arba pasityčiojimas iš ko nors taip, kad tai būtų matoma ir akivaizdu visiems aplinkiniams.

Viešas žeminimas gali būti tyčinis arba netyčinis, jis gali labai pakenkti asmens psichinei sveikatai ir savigarbai. Tai patyčių forma, kuri dažnai sukelia liūdesio, gėdos, pykčio ir baimės jausmus.

Viešo pažeminimo aukos taip pat gali patirti depresiją, nerimą ir žemą savivertę. Viešas pažeminimas niekada nėra priimtinas elgesys ir jo reikėtų vengti bet kokia kaina.

Kaip profesionaliai pažeminti žmogų?

Norint pažeminti žmogų profesinėje srityje, reikia taktiškumo ir jautrumo. Niekada negalima elgtis pernelyg agresyviai ar žeminančiai. Priešingai, reikia elgtis konstruktyviai ir pagarbiai.

Pavyzdžiui, jei kas nors suklydo, galite nurodyti, kur jis suklydo, nesukeldami jam gėdos. Taip pat galite pateikti naudingų atsiliepimų, kaip ateityje pagerinti savo darbą.

Galite pateikti konkrečių pavyzdžių, kaip kiti žmonės geriau sprendė panašias situacijas, ir pakviesti pasimokyti iš tos patirties. Galiausiai tikslas turėtų būti padėti asmeniui pasimokyti iš savo klaidų ir kartu išlaikyti pagarbą jam kaip asmenybei.

Kaip mandagiai pažeminti žmogų?

Pažeminimas gali būti jautri tema, todėl svarbu į ją žiūrėti atsargiai. Pirmiausia svarbu nustatyti, ar pažeminimas yra pelnytas, ar ne. Jei asmuo padarė kažką blogo, gali būti tinkamas mandagus, bet griežtas priminimas apie jo klaidą.

Tačiau, jei asmuo nepadarė nieko blogo, geriausia vengti bet kokio pažeminimo ir sutelkti dėmesį į teigiamą pastiprinimą. Be to, jei turite naudoti pažeminimą kaip drausminimo priemonę, geriausia tai daryti privačiai, o ne viešai.

Tonas taip pat visada turėtų būti pagarbus ir nekonfliktiškas. Visada atminkite, kad kiekvienas nusipelno pagarbos, ir niekada nežeminkite žmogaus vien dėl to, kad jis yra kitoks ar turi kitokią nuomonę. Žeminimas turėtų būti naudojamas tik kraštutiniu atveju ir atsargiai.

Ar darbuotojų žeminimas yra etiškas?

Darbuotojų žeminimas nėra etiška praktika. Tai sukuria priešišką darbo aplinką ir gali turėti neigiamą poveikį darbuotojų moralei, produktyvumui ir išlaikymui. Svarbu su kiekvienu elgtis pagarbiai ir oriai.

Ar viešas žeminimas yra priekabiavimo forma?

Viešas žeminimas yra priekabiavimo forma, galinti turėti sunkių psichologinių pasekmių. Viešas žeminimas gali būti ypač žalingas vaikams, kurie yra ypač pažeidžiami tokio elgesio. Svarbu prisiminti, kad niekas nenusipelno, kad su juo būtų taip elgiamasi, ir kad tai neturėtų būti toleruojama jokioje situacijoje.

Ką daryti, jei kas nors jus žemina darbe?

Jei kas nors jus pažemina darbe, tai gali būti sunki ir gėdinga situacija. Tačiau geriausias būdas tai išspręsti - išlikti ramiam ir profesionaliam. Pasistenkite nepriimti pažeminimo asmeniškai, net jei tai atrodo kaip asmeninis išpuolis.

Jei reikia, šiek tiek pasišalinkite iš situacijos, bet kontroliuokite savo emocijas. Jei jaučiatės gerai, kreipkitės į jus pažeminusį asmenį tiesiogiai, mandagiai paaiškinkite, kaip dėl jo elgesio pasijutote, ir paprašykite liautis.

Jei tai neįmanoma arba tai neišsprendžia problemos, praneškite apie incidentą savo vadovui arba žmogiškųjų išteklių skyriui. Jie turėtų atlikti tolesnį tyrimą ir, jei reikia, imtis veiksmų. Galiausiai įsitikinkite, kad susitelkiate į darbą ir neleidžiate, kad tai, kas įvyko, išblaškytų jūsų dėmesį - produktyvumas padės jums išlikti pozityviam ir parodys, kad incidentas neturėjo jums neigiamos įtakos.

Ką žmogui daro viešas pažeminimas?

Viešas pažeminimas gali turėti ilgalaikį neigiamą poveikį asmens savigarbai ir pasitikėjimui savimi. Jis gali sukelti gėdos, gėdos ar net pykčio jausmą. Priklausomai nuo pažeminimo sunkumo, jis taip pat gali sukelti bevertiškumo ir beviltiškumo jausmą.

Jie gali pradėti trauktis iš socialinių situacijų, bijoti kalbėti viešai arba pernelyg kritiškai vertinti save ir savo gebėjimus.

Viešas pažeminimas taip pat gali sukelti depresiją ir nerimą dėl jausmo, kad kiti žmonės jį teisia ir nepriima.

Kraštutiniais atvejais viešas pažeminimas gali turėti ilgalaikį psichologinį poveikį, pavyzdžiui, žemą savivertę, sunkumus užmegzti santykius ar net mintis apie savižudybę.

Taip pat žr: Narcizų persekiotojas (atskleidžiant tiesą apie narcizų persekiojimą)

Svarbu, kad viešai žeminami asmenys kreiptųsi pagalbos į psichikos sveikatos specialistą, kuris padėtų jiems įveikti emocinį stresą.

Galutinės mintys

Yra daugybė būdų, kaip viešai pažeminti žmogų, tačiau turite pagalvoti, ar verta tai daryti. Kai žeminate žmones, tai neatrodo gerai ir parodo neigiamą jūsų pusę. Mano geriausias patarimas - būkite atidūs pirmiau pateiktai informacijai ir du kartus pagalvokite prieš imdamiesi veiksmų.

Tikimės, kad radote atsakymą į savo klausimą, taip pat galite peržiūrėti Nervous Body Language (Complete Guide), kur rasite daugiau informacijos šia tema.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.