Kaip ignoruoti žmogų ir nebūti nemandagiam?

Kaip ignoruoti žmogų ir nebūti nemandagiam?
Elmer Harper

Ar kada nors norėjote ignoruoti žmogų ir nebūti nemandagus? Jei taip, siūlome keletą patarimų, kaip tai sėkmingai padaryti.

Ignoruoti žmogų ir nebūti nemandagiam gali būti sunku, tačiau tai įmanoma. Pirmiausia nepamirškite gerbti kitą asmenį net tada, kai bandote jį ignoruoti. Jei jums reikia išvengti pokalbio ar bendravimo su žmogumi, pasistenkite to nedaryti taip, kad jis jaustųsi negerbiamas ar atstumtas (daugiau apie tai toliau).

Kai jie bando su jumis užmegzti pokalbį, mandagiai pasiteisinkite, kodėl negalite kalbėtis, ir pasistenkite pasitraukti iš situacijos. Jei jie ir toliau bando atkreipti jūsų dėmesį, išlikite mandagūs ir paaiškinkite, kad jums reikia šiek tiek erdvės situacijai išspręsti.

Svarbu išlaikyti ramų toną, pozityvią kūno kalbą ir būtinai neišlieti ant jų nusivylimo. Pagarbiai ignoruoti žmogų gali būti sunku, tačiau, jei tai daroma tinkamai, tai gali padėti išlaikyti sveikus abiejų šalių santykius. Toliau apžvelgsime 9 būdus, kaip tai pasiekti.

9 būdai, kaip ignoruoti žmogų ir nebūti nemandagiam.

  1. Elkitės taip, tarsi jų nematytumėte.
  2. Neužmegzkite akių kontakto.
  3. Palikite teritoriją, kurioje jie yra.
  4. Užsidėkite ausines ir žiūrėkite, kad esate užsiėmę.
  5. Neatsakinėkite į jų skambučius ar žinutes.
  6. Įsitikinkite, kad šalia yra dar kas nors.
  7. Venkite vietų, kuriose, kaip žinote, jie lankosi.
  8. Nebijokite mandagiai paaiškinti, kodėl jums reikia erdvės.
  9. Būkite užsiėmę.

Prieš priimdami galutinį sprendimą dėl tylos gydymo, turite sau užduoti keletą klausimų.

Elkitės taip, tarsi jų nematytumėte.

Vienas iš būdų - elgtis taip, tarsi jų nematytumėte. Tai reiškia, kad neužmegsite akių kontakto ir niekaip nepripažinsite jų buvimo. Stenkitės, kad bandydami išvengti žmogaus neatrodytumėte pernelyg akivaizdžiai, nes tai gali būti dar įžeidžiau nei paprasčiausias ignoravimas.

Vietoj to, kai jis yra šalia, stenkitės žiūrėti į šalį arba sutelkite dėmesį į ką nors kita. Jei asmuo bando jus kalbinti, mandagiai šypsokitės ir atsakykite trumpai bei neįpareigojančiai.

Stenkitės ilgai neužsibūti šalia žmogaus; jei situacija leidžia, kuo greičiau išeikite arba pasitraukite nuo jo, kad išvengtumėte tolesnio bendravimo. Naudodamiesi šiais paprastais patarimais, turėtumėte sugebėti ignoruoti žmogų nebūdami nemandagūs.

Neužmegzkite akių kontakto.

Svarbiausia nepamiršti, kad su asmeniu, kurį bandote ignoruoti, negalima užmegzti akių kontakto (kaip minėjome pirmiau). Akių kontaktas užmezga ryšį ir skatina tolesnį bendravimą.

Jei nenorite su žmogumi kalbėtis, venkite žiūrėti jam į akis ar kikenti jam kalbant. Išlaikykite neutralią kūno kalbą ir stenkitės nesišypsoti ar nerodyti jokių emocijų, kai esate šalia asmens, kurį ignoruojate.

Jei jie bando jus kalbinti, atsakykite trumpais sakiniais, o tada greitai pakeiskite pokalbio temą arba apskritai jį nutraukite. Žinokite, sakė, kad tai bus lengva mes natūraliai užmezgame akių kontaktą su žmogumi, su kuriuo nenorime kalbėtis, nes galime įžvelgti grėsmę. Jei įmanoma, venkite akių kontakto.

Palikite teritoriją, kurioje jie yra.

Tai galima padaryti išeinant iš patalpos arba nueinant į perpildytą patalpą. Jei nėra galimybės išeiti iš patalpos, svarbu išlikti santūriems ir mandagiems.

Užsidėkite ausines ir žiūrėkite, kad esate užsiėmę.

Tai subtilus būdas parodyti, kad nesate nusiteikę kalbėtis, ir jį galima naudoti praktiškai bet kurioje situacijoje. Norėdami teisingai atlikti šį metodą, iš pradžių užsidėkite ausines priešais asmenį, kurio norite vengti.

Kai jie prieina, žiūrėkite į telefoną ar nešiojamąjį kompiuterį, tarsi būtumėte susikoncentravęs į darbą ar svarbią užduotį. Būtinai nuleiskite galvą ir atrodykite pasinėręs į tai, ką darote, kad jie žinotų, jog nenorite kalbėti.

Jei jie bando su jumis užmegzti pokalbį, paprasčiausiai mandagiai nusišypsokite, parodykite į savo ausines ir tęskite tai, ką darėte prieš tai. Taip duosite jiems suprasti, kad dabar netinkamas laikas pokalbiui. Venkite apsinuoginti dėl jų dovanų, ir jie galiausiai supras šią žinią ir pasitrauks.

Neatsakinėkite į jų skambučius ar žinutes.

Geriausias būdas tai padaryti - tiesiog neatsakinėti į jų skambučius ar žinutes. Neatsakinėkite į jų siunčiamas žinutes ir neperskambinkite jiems, jei jie palieka balso paštą. Jei su jais susitinkate asmeniškai, pokalbis turi būti trumpas ir mandagus.

Venkite išsamiai paaiškinti, kodėl nusprendėte su jais nebendrauti, nes tai gali pasirodyti priešiška ar konfrontacinė reakcija. Taip pat galite apsvarstyti galimybę užblokuoti juos socialinėje žiniasklaidoje ir kituose bendravimo kanaluose, kad nekiltų pagunda atsakyti, jei jie kreiptųsi į jus, jei jie susiję su jūsų profesiniu gyvenimu, tai yra būdas sumažinti bet kokią įtampą ir išlaikyti atstumą.

Svarbiausia, niekada neleiskite jiems žinoti, kiek pastangų jums reikia, kad laikytumėtės nuo jų atokiau. Išlikite tvirtai apsisprendę ir neleiskite, kad jus vėl įtrauktų į jūsų gyvenimo dramą.

Įsitikinkite, kad šalia yra dar kas nors.

Įsitikinkite, kad šalia yra dar kas nors, kas prireikus gali atitraukti dėmesį ar suteikti paramą. Tai padės išlaikyti pokalbį sutelktą į juos ir atitolinti nuo bet kokių nemalonių temų, kurios gali sukelti konfrontaciją. Tai vienas paprasčiausių būdų ignoruoti žmogų jo neįžeidžiant.

Venkite vietų, kuriose, kaip žinote, jie lankosi.

Tokiu būdu jums nereikės aktyviai jų ignoruoti ar kaip nors juos atstumti. Stenkitės susitelkti į savo veiklą ir tikslus ir neleiskite, kad jų buvimas atitrauktų jūsų dėmesį nuo to, kas svarbu.

Jei turite būti ten, kur jie taip pat yra, sutelkite dėmesį į save ir su jais nebendraukite.

Nebijokite mandagiai paaiškinti, kodėl jums reikia erdvės.

Geras būdas pradėti - nustatyti aiškias ribas su atitinkamu asmeniu. Paaiškinkite, kad jums reikia laiko ir erdvės sau ir kad tai nėra jo ar jūsų santykių atspindys. Būti sąžiningam ir atviram dėl savo poreikių visada yra geriausia išeitis, kai stengiamasi neįžeisti jo jausmų.

Būkite užsiėmę.

Būti užsiėmusiam neabejotinai yra vienas veiksmingiausių būdų neleisti žmonėms su jumis kalbėtis. Svarbu gerbti žmones ir jų norus, tačiau jei esate pernelyg užsiėmęs savo užduotimis ar veikla, tai gali padėti išvengti nemalonių pokalbių. Jei vis dėlto turite su jais kalbėtis, pasakykite ką nors panašaus į "atsiprašau, turiu paskambinti" - tai geriausias būdas mandagiai juos ignoruoti.

Dažnai užduodami klausimai

Kodėl gali būti sunku ką nors ignoruoti?

Ignoruoti žmogų gali būti sunku dėl daugelio priežasčių. Pirma, jei tas žmogus yra jums svarbus ar artimas, gali būti emociškai sudėtinga nereaguoti į jo užuominas ar bandymus užmegzti ryšį.

Kai kas nors kreipiasi į jus, gali būti sunku nepasiduoti ir nesikalbėti su juo, net jei žinote, kad taip tik dar labiau įskaudinsite ar nusivilsite. Žmonės yra linkę natūraliai norėti padėti kitiems, o kai kas nors bando su mumis bendrauti, o mes jį ignoruojame, atrodo, kad ignoruojame jo kovą ar skausmą.

Taip pat žr: Kodėl vyrai kryžiuoja kojas (viskas, ką reikia žinoti)

Ignoruodami žmogų atsiduriame nepatogioje padėtyje, nes galime jaustis kalti, kad nereaguojame, bet taip pat nenorime, kad situacija pablogėtų ir dėl to, kad su juo bendraujame. Viską apsvarsčius, ignoruoti žmogų gali būti sudėtinga ir komplikuota praktika. Apie tai verta pagalvoti.

Kaip išvengti nemandagumo, kai bandote ignoruoti žmogų ir nebūti nemandagus?

Svarbus įgūdis, kurį reikia įvaldyti, yra vengti grubumo, kai bandote ką nors ignoruoti. Pradėkite kalbėti sąžiningai ir tiesiai, nes tai padės išvengti pokalbio konfrontacijos. Pripažinkite, ką asmuo pasakė, net jei su tuo nesutinkate. Atsakydami būkite pagarbūs ir mandagūs ir stenkitės laikytis temos.

Kai reikia nesutikti, būtinai sutelkite dėmesį į problemą, o ne į kito asmens charakterį ar nuomonę. Jei jums reikia daugiau laiko pagalvoti apie atsakymą, prieš atsakydami praneškite kitam asmeniui, kad jums reikia laiko apsvarstyti jo požiūrį.

Atkreipkite dėmesį į kūno kalbą; palaikydami akių kontaktą ir laikydamiesi atviros laikysenos, galite parodyti pagarbą kito asmens nuomonei ir kartu leisti nesutikti su jo nuomone. Visada padėkokite kitam asmeniui už išsakytas mintis ir jausmus.

Taip pat žr: Ką reiškia, kai kas nors jus vadina Karena?

Ar nemandagu ignoruoti nepažįstamuosius?

Ne, jei nesijaučiate saugus arba esate užsiėmęs, nėra nemandagu ignoruoti nepažįstamąjį, jei jis prie jūsų prieina be jokios priežasties.

Tačiau dėl to asmuo gali pasijusti izoliuotas ir sutrikęs, be to, gali susidaryti įspūdis, kad jis jums neįdomus arba nerūpi. Parodydami mandagumą nepažįstamiems žmonėms parodote, kad esate atviri užmegzti naujus ryšius, todėl visos dalyvaujančios šalys gali jaustis patogiau ir priimtiniau.

Kad ir kur eitumėte, visuomet mandagiai elkitės su nepažįstamaisiais!

Ar nepagarbiai elgiamasi, jei kas nors ignoruojamas?

Kieno nors ignoravimas gali būti laikomas nepagarbos ženklu. Kai kas nors bando su jumis bendrauti, tai siunčia žinutę, kad jis jums nesvarbus ir kad jūs nevertinate jo nuomonės. Ignoruodamas žmogų, jis gali pasijusti izoliuotas, neįvertintas ir net bevertis. Tai taip pat gali sukelti įtampą tarp dviejų žmonių ir įžeisti jausmus. Jei kas nors bando spręsti problemą arba kalbėtis su jumisapie ką nors svarbaus, svarbu skirti laiko išklausyti ir atsakyti pagarbiai.

Net jei nesutinkate su tuo, ką jie nori pasakyti, svarbu jų neignoruoti ir neatstumti. Ignoruodami kieno nors bandymus bendrauti, galite sugadinti santykius ir priversti kitus jaustis taip, tarsi jų buvimas nebūtų vertinamas ar įvertintas.

Kaip išvengti žmogaus, su kuriuo nenorite bendrauti?

Kai susiduriate su žmogumi, su kuriuo nenorite kalbėtis, galite imtis kelių paprastų priemonių, kad išvengtumėte nemalonaus pokalbio. Pirmiausia, jei įmanoma, pasistenkite pakeisti maršrutą arba vietą. Jei tai neįmanoma, stebėkite aplinką ir atkreipkite dėmesį į tą žmogų.

Jei jie prie jūsų prieina, pasistenkite mandagiai atsiprašyti ir greitai pasišalinti. Taip pat galite įsitikinti, kad nukreipiate pokalbį nuo temų, kurios gali būti jautrios ar nepatogios jums abiem.

Atminkite, kad visiškai gerai, jei nenorite kalbėtis su šiuo asmeniu; jūsų laikas yra brangus, todėl svarbu gerbti savo ribas ir jausmus.

Ar galima ignoruoti žmogų, kuris jums nepatinka?

Ignoruoti nemėgstamą žmogų yra asmeninis pasirinkimas, kurį reikia apsvarstyti, todėl yra ir privalumų, ir trūkumų. Ignoruoti žmogų gali būti geriausias būdas išvengti nemalonaus konflikto ar bendravimo, tačiau tai taip pat gali sukelti dar didesnį nepasitenkinimą ir įžeistus jausmus.

Gali būti naudinga pagalvoti apie tai, kodėl jums nepatinka tas asmuo ir kokie bendravimo būdai jums būtų patogūs ateityje. Galbūt pastebėsite, kad nustatę ribas arba elgdamiesi tvirčiau, galite užmegzti pozityvesnius santykius su tuo asmeniu.

Kita vertus, jei bendravimas su šiuo asmeniu jums kelia per daug streso ar nerimo, galite šiek tiek nuo jo atsitraukti ir susitelkti į save. Galiausiai, tik jūs patys turite nuspręsti, kas geriausiai tinka jūsų psichinei sveikatai ir gerovei.

Galutinės mintys

Kaip ignoruoti žmogų nesielgiant nemandagiai gali būti sunku ir gali pakenkti žmogui, kurio jums gali prireikti ateityje. Geriausia ignoruoti žmones, kuriuos žinote, kad nenorite būti šalia arba nenorite jų dar kartą pamatyti savo gyvenime. Išvardijome daugybę būdų, kaip ignoruoti žmogų, kurio negalite išvengti.

Dėkojame, kad skyrėte laiko perskaityti šį pranešimą, tikimės, kad radote atsakymą į savo klausimą, taip pat galite perskaityti straipsnį Ar kabinti ant ko nors grubiai (psichologija), kuriame rasite daugiau informacijos panašia tema.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.