Nervinga kūno kalba (išsamus vadovas)

Nervinga kūno kalba (išsamus vadovas)
Elmer Harper

Nervingumas - tai jausmas, su kuriuo kasdieniame gyvenime susiduria daugelis žmonių. Jį gali sukelti artėjanti kalba, interviu ar net pasimatymas.

Nervingumas yra natūrali reakcija į tam tikrus įvykius, tačiau jis taip pat gali sukelti tam tikrų fizinių simptomų, pavyzdžiui, padažnėjusį širdies ritmą ir prakaitavimą.

Žmogaus kūno kalba gali rodyti nervingumo požymius, pavyzdžiui, vengti akių kontakto, maigyti daiktus, kalbėti greitai arba pakeltu tonu.

Jie bus linkę naudoti čiulptukus arba prisitaikėlius. Prisitaikėliai - tai būdas padėti mums jaustis patogiau, sukuriant daugiau erdvės kontroliuoti savo kūną ir bandyti jį vėl suvaldyti. Tai pastebėsite, jei jie trins šlaunis arba trins rankas.

Nervingos kūno kalbos pavyzdžiai

Kūno kalba yra svarbi neverbalinė bendravimo forma, kuri gali daug ką atskleisti apie žmogaus savijautą. Neigiamos emocijos paprastai siejamos su tam tikrais kūno kalbos tipais, pvz.

Taip pat žr: Ką reiškia ilgi vaikinų apkabinimai?
 • Štai keletas nervingos kūno kalbos pavyzdžių:
 • Pečių sukimas į vidų.
 • Vengia akių kontakto.
 • Nuolatinis veido ar plaukų lietimas arba draskymas.
 • Judėjimas iš vienos pusės į kitą (pririštas dramblys).
 • Sėdint šokinėjančios kojos.
 • Žiovulys.
 • Šlaunies trynimas sėdint.
 • Ventiliuojantys drabužiai.
 • Žiedo sukimas.
 • Suspauskite ranką.
 • Susitraukia ant kėdės.
 • Rankų sukryžiavimas.
 • Nagų kramtymas.

Kokie yra bendri nervingi kūno kalbos ženklai

Kūno kalba yra vienas iš galingiausių bendravimo būdų. Kai nervinatės, dažnai lengva pastebėti jūsų judesius.

Yra keletas įprastų kūno kalbos ženklų, kurie rodo, kaip jaučiatės. Tai - nerimavimas, žaidimai su plaukais ar papuošalais, per greitas kalbėjimas, per tylus kalbėjimas, vengimas užmegzti akių kontaktą ir kt. Taigi kitą kartą, kai kas nors gali būti nervingas šalia jūsų arba situacijoje, kurios nori išvengti, pabandykite atkreipti dėmesį į jo kūno kalbą!

Nervinga kūno kalba rašant

Nervingą kūno kalbą rašant sudaro sakinių nuotrupos, nebaigtos mintys ir sakiniai be žodžių, kurie skaitytojui sukelia nerimo ir diskomforto jausmą. Dažnai sakoma, kad "ne tiek svarbu, ką sakai, kiek tai, kaip sakai".

Nervinga kūno kalba - 10 svarbiausių požymių

Jei pastebėjote, kad žmogus nervinasi, galite tai pasakyti. Taip yra ne todėl, kad jis dreba ar nuolat žvalgosi aplinkui. Nervinga kūno kalba yra subtilesnė.

Yra keletas dažniausių nervų požymių, pateikiame 10 svarbiausių:

1) Akių kontakto trūkumas.

2) Gynybinė laikysena.

3) Rankų lenkimas.

4) Greita kalba.

5) standūs raumenys.

6) balso praradimas ar trūkčiojimas.

7) Žvilgsnio perkėlimas į kairę ir į dešinę kalbant ar klausantis kitų, bet ne užmezgant akių kontaktą su klausytoju. Atrodo, kad žiūrinčiojo akys ieško išėjimo kelio.

8) nagų kramtymas

9) Sausas mėnuo.

10) prakaituojantys delnai.

Visa tai, kas išdėstyta pirmiau, turi būti vertinama atsižvelgiant į kontekstą, nes kūno kalba nėra pastovi. Jei norite sužinoti, kaip skaityti kūno kalbą, būtinai perskaitykite mūsų tinklaraštį apie kūno kalbos iššifravimą čia.

Kas padės išvengti nervingos kūno kalbos

Kai kurie žmonės apdovanoti dovana sugebėti paslėpti savo nervus, tačiau tiems, kurie to padaryti negali, yra daugybė būdų, kaip sumažinti nervingą kūno kalbą. Vienas iš būdų - pasiruošti stresinei situacijai. Žinodami, kas nutiks, ir psichologiškai pasiruošę gerokai sumažinsite nervingumo jausmą. Kitas būdas - atsidurti situacijoje, kurioje greičiausiai jausitėsnervingumas, kuris suteiks jums grįžtamąjį ryšį apie tai, kaip kontroliuoti nervingumą.

Daugelis žmonių pataria, kad susidūrus su stresine situacija, kuri verčia nervintis, naudinga susisukti kojų pirštus į batus. Taip protas turės į ką sutelkti dėmesį ir išlaisvins energijos perteklių.

Nervingą kūno kalbą gali būti sunku suvaldyti, ir jūs pradėsite užsidaryti savyje. Taip pat gali imti rausti delnai, o jūsų balsas ims trūkčioti arba išnyks. Jei pradėsite taip jaustis, giliai įkvėpkite ir mintyse pakartokite šiuos žodžius: "SUSITIKRINKITE SU SAVIMIS." Tai reiškia, kad dėmesį sutelksite tik į tai, kas vyksta priešais jus.

Gali būti sunku kontroliuoti savo nervingą kūno kalbą. Galbūt galite kontroliuoti tai, ką apie jus galvoja kiti, bet ne tai, ką apie jus galvoja jūsų kūnas.

Štai keli galimi būdai, kaip galite kontroliuoti tokį elgesį:

 1. Iš anksto pasipraktikuokite kalbą arba atsakykite į klausimus, kad pasiruoštumėte.
 2. Prieš renginį mintyse pakartokite šias eilutes.
 3. Giliai ir lėtai kvėpuokite.
 4. Žiūrėkite į kalbantį asmenį, užuot žiūrėję į savo ranką.
 5. Kai pradedate nervintis, susukite kojų pirštus į batus.
 6. Pakartokite mintyse, kad būtų prieš akis.

Kūno kalba, kai žmogus nervinasi

Nervingam žmogui dažnai padažnėja širdies ritmas, kvėpavimas ir kraujospūdis. Jis taip pat gali gausiai prakaituoti ir džiūti burna. Gali išsiplėsti mokinių vyzdžiai, padidėti raumenų įtampa ir sumažėti kūno judesiai.

Kartais nervinantis asmuo vengia akių kontakto arba per ilgai jį palaiko, todėl kitas asmuo gali pasijusti nepatogiai. Paspaudę ranką pastebėsite drėgną ar šleikščią ranką. Jie gali drebėti iš baimės arba eiti krūvon.

Pastebėję žmogų, kuris atrodo nervingas, paklauskite, kaip jis jaučiasi. Jei jis nori pagalbos, nuraminkite jį, kad viskas bus gerai, būkite švelnūs su žmonėmis.

Paklausti žmogaus, kaip jis jaučiasi, gali būti nepatogu, tačiau tai taip pat geriausias būdas parodyti jam, kad jis jums rūpi ir kad jis siekia sėkmės.

Kaip atrodo nervinga moterų kūno kalba

Kai žmonės nervinasi, jie linkę rodyti fizinius simptomus, kuriuos galima pastebėti per kūno kalbą. Dėl nervinimosi žmonės gali virpėti, prasčiau kalbėti ir net raudonuoti.

Nervingumui paprastai būdingas įtampos jausmas, po kurio išsiskiria adrenalinas arba kortizolis. Žmonės natūraliai reaguoja į grėsmes kovodami arba bėgdami. Jie taip pat gali jaustis sutrikę arba pažeminti situacijoje, kurioje atsidūrė. Nervų sistema išskiria hormonus, kurie priverčia žmogų būti budresnį ir ieškoti saugumo.

Šiame skyriuje nagrinėsime, kaip atrodo moterų kūno kalba, kai jos nervinasi, ir ką ji gali reikšti. Kaip žinote, yra daug įvairių kūno kalbos formų, kuriomis galima išreikšti tiek teigiamas, tiek neigiamas emocijas, pavyzdžiui, laimę, liūdesį, pyktį

Toliau pateikiami keli dažniausi požymiai, rodantys, kad žmogaus kūno kalba gali būti nervinga:

 • Rankos susuktos į plaukus
 • Sukinėjimasis ant sėdynės
 • Žiūrėjimas į šalį, kai kas nors kalba.
 • Greitas kalbėjimas arba kalbėjimas aukštu tonu

Skaitydami kūno kalbą visada rekomenduojame iš anksto susidaryti gerą pagrindinį asmens vaizdą, o tada skaityti atsižvelgiant į situacijos kontekstą ir bet kokius nukrypimus. Daugiau apie kūno kalbos skaitymą galite sužinoti čia..........

Kaip atrodo nervinga vyro kūno kalba

Nervinga vyriškio kūno kalba atrodo taip, tarsi jis stengtųsi apsisaugoti. Jis gali bandyti sukurti tam tikrą atstumą arba prisidengti rankomis. Jis taip pat vengia akių kontakto ir tyliai kalba stovėdamas kampe.

Nervingi patinai paprastai stengiasi vengti bendravimo ir gali dažnai žvalgytis po kambarį. Jie taip pat krato kojas ir vengia atsisėsti, mieliau atsistoja, net jei jiems tai nepatogu.

Tai tik keli nervingi vyrų kūno kalbos signalai. Nepamirškite skaityti konteksto, klausytis ir žiūrėti, kas iš tikrųjų vyksta.

Yra keletas kūno kalbos ženklų, kurie gali rodyti baimę ar nervingumą.

Svorio perkėlimas nuo vienos kojos ant kitos yra vienas dažniausių požymių, kad jis nervinasi šalia jūsų. Nervingi žmonės dažnai perkelia svorį nuo vieno šono ant kito, nes nori persikelti iš vienos vietos į kitą iš tikrųjų neišeidami. Tai taip pat gali reikšti, kad jam nepatogu tai, ką sakote, arba tai gali būti nerimo požymis.

Taip pat žr: Kaip įžeisti visus vienu metu.

Kitas ženklas, kad žmogus jaučia nerimą, yra veido lietimas. Veido, ypač kaktos ar nosies, lietimas gali signalizuoti apie nesaugumą ir netikrumą.

Ekstremalesnis tokio tipo kūno kalbos pavyzdys yra nerimastingas judesys. Tai - žaidimai su plaukais, nagų kramtymas, plaukų sukiojimas.

Nervingas kūno kalbos patrauklumas iš esmės yra instinktyvi reakcija į žmogų, kuris jam patinka. Nervingas žmogus paprastai jaučiasi juokingai šalia jam patinkančio asmens ir kalbėdamas su jumis tampa nervingesnis.

Šis instinktas gali būti siejamas su pirmapradžiais apsaugos ir globos troškimais. Taip pat manoma, kad nervingumas taip pat rodo pažeidžiamumą, dėl kurio žmonės gali pasijusti patrauklūs.

Nervingas kūno kalbos patrauklumas yra fiziologinio ryšio forma, kuri gali įvykti per kelias sekundes ir turi įvairios įtakos santykiams, meilei ir net darbo aplinkai.

Santrauka

Dažnai klaidingai manoma, kad nervingumas ar nerimas perduodamas tik balsu, tačiau apie tai galima pranešti ir kūno kalba. Nervingą kūno kalbą gali išduoti asmens laikysena, judesiai ir veido išraiška. Pastebėję šiuos nervingus gestus, prisiminkite, kad jie taip jaučiasi dėl tam tikrų priežasčių. Būkite malonūs, nuraminkite juos, ir jie atsigaus.

Jei norite daugiau sužinoti apie kūno kalbą, skaitykite mūsų tinklaraščius čia.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.