Kodėl nejaučiu jokio ryšio su savo šeima (šeimos nutolimas)

Kodėl nejaučiu jokio ryšio su savo šeima (šeimos nutolimas)
Elmer Harper

Jūs klausėte savęs, kodėl nejaučiate ryšio su savo artimaisiais arba apskritai nejaučiate jokio ryšio. Jūs nesate vienintelis, kuris patiria tokį jausmą savo artimiausių giminaičių atžvilgiu. Šiame pranešime išsiaiškinsime priežastis ir pamatysime, ką galima padaryti, kad šie jausmai išnyktų.

Emocinio ryšio su šeimos nariais galima neužmegzti dėl įvairių priežasčių. Kartais augant šeimoje, kurioje nebuvo atvirai kalbama apie emocijas, gali būti sunku užmegzti emocinį ryšį su šeimos nariais. Jei asmuo patyrė traumuojančių įvykių arba prievartą iš artimųjų pusės, gali būti sunku jais pasitikėti ir užmegzti su jais emocinį ryšį.

Jei šeimos narių vertybės ar gyvenimo būdas skiriasi, tai gali sukelti įtampą ir nutraukti santykius. Kai kuriais atvejais emocinio ryšio užmezgimui gali trukdyti ir laiko, praleidžiamo kartu, trūkumas dėl atstumo ar įtemptos dienotvarkės.

Galiausiai svarbu prisiminti, kad kiekvieno žmogaus patirtis, susijusi su jo santykiais su šeima, yra unikali ir pagrįsta. Toliau apžvelgsime 7 priežastis, kodėl galite neturėti emocinio ryšio su savo šeima.

7 priežastys, kodėl jaučiatės emociškai nutolę nuo šeimos.

  1. Skirtingos vertybės ir įsitikinimai.
  2. Bendravimo trūkumas.
  3. Neišsipildę lūkesčiai.
  4. apleistumo ar atstūmimo jausmas.
  5. Skirtingi gyvenimo tikslai ir patirtis.
  6. Prieštaringos emocijos ir mintys.
  7. Neišspręsti praeities konfliktai ar problemos.

Skirtingos vertybės ir įsitikinimai.

Skirtingas vertybes ir įsitikinimus turi kiekvienas žmogus. Svarbu pripažinti, kad nėra dviejų žmonių, kurie turėtų vienodas vertybes ir įsitikinimus, net ir šeimoje. Kiekvienas žmogus turi savo unikalią nuomonę, idėjas ir požiūrį į dalykus, kurie gali labai skirtis. Tai matyti iš to, kaip mes apsirengiame, kaip kalbame, kokie mūsų pomėgiai ir interesai, koks mūsų požiūris į religiją arpolitika.

Nors mano šeimos narių vertybės ar įsitikinimai nesutampa, vis tiek gerbiu juos už jų skirtumus ir stengiuosi daugiau apie juos sužinoti. Taip galiu geriau suprasti, kodėl jie galvoja taip, kaip galvoja, ir kaip tai veikia jų gyvenimą.

Bendravimo trūkumas.

Bendravimo stoka yra pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria daugelis šeimų. Dėl jos gali kilti nesusipratimų ir nukentėti santykiai. Kai trūksta bendravimo, šeimos nariams gali būti sunku palaikyti ryšį ir jaustis artimais. Be reguliarių pokalbių šeimos nariai lengvai nutolsta vienas nuo kito ir nebesijaučia tokie artimi kaip anksčiau. Dėl bendravimo stokos gali kiltiTai taip pat gali sukelti ginčus ir įtampą tarp šeimos narių, kai klausimai nėra atvirai aptariami.

Norint to išvengti, svarbu, kad šeimos stengtųsi reguliariai bendrauti ir palaikyti gyvą ryšį. Prasmingais pokalbiais, aktyviu klausymusi ir dėkingumu vienas kitam šeimos gali sustiprinti tarpusavio ryšius.

Neišsipildę lūkesčiai.

Neišsipildę lūkesčiai gali būti sunkus dalykas. Kai turime lūkesčių dėl žmonių ar situacijų, gali būti sunku susitaikyti su tuo, kad šie lūkesčiai neišsipildo. Tai gali sukelti nusivylimo, nusivylimo ir net skausmo jausmą. Daugeliui neišsipildę lūkesčiai taip pat gali sukelti ryšio su šeimos nariais trūkumą. Jie gali pradėti jausti, kad nepritampa arbakad jų šeima jų nesupranta. Tai gali sukelti izoliacijos ir vienatvės jausmą, taip pat jausmą, kad, kad ir kaip jie stengtųsi, jiems niekada nepavyks panaikinti atotrūkio tarp jų ir šeimos.

Su neišsipildžiusiais lūkesčiais gali būti sunku susitaikyti, tačiau svarbu prisiminti, kad tai nereiškia, jog visa viltis prarasta. Pasitelkus kantrybę ir supratimą, šeimoms įmanoma susivienyti ir vėl sukurti prasmingus santykius.

Taip pat žr: Slapta jus įsimylėjusio vyro kūno kalba!

apleistumo ar atstūmimo jausmas.

Nepaisymo ar atstūmimo jausmas gali būti neįtikėtinai skausminga patirtis. Dėl to žmogus gali jaustis tarsi niekam nepriklausytų, niekam nerūpėtų ir jo gyvenimas neturėtų tikslo. Ypač sunku, kai šis jausmas yra susijęs su šeima, nes šeima turėtų būti ta, į kurią visada galime tikėtis paramos ir meilės.

Dėl šio ryšio su šeima trūkumo jaučiuosi izoliuotas ir vienišas, tarsi neturėčiau į ką kreiptis, kai man to reikia. Sunku susidoroti su šiuo jausmu, kad esu nepageidaujamas ir nesvarbus, tačiau svarbu prisiminti, kad kiekvienas žmogus nusipelno meilės, pripažinimo ir rūpesčio, nepriklausomai nuo to, kaip su juo elgiasi šeimos nariai.

Skirtingi gyvenimo tikslai ir patirtis.

Gyvenimo tikslai ir patirtis dažnai labai skiriasi. Vieno žmogaus tikslas gali būti studijuoti koledže, o kito - pradėti savo verslą. Skirtinga gyvenimo patirtis taip pat gali lemti skirtingus tikslus.

Kai kurie žmonės gali nejausti jokio ryšio su savo šeima ar jos tradicijomis, todėl jų gyvenimo tikslai gali būti visiškai kitokie nei jų giminaičių. Galiausiai kiekvieno žmogaus gyvenimo tikslai ir patirtis yra unikalūs, todėl juos reikia gerbti.

Jei sugebėsite suprasti savo šeimos emocinius poreikius, galėsite vėl su jais užmegzti ryšį. Jie gali jausti grėsmę dėl jūsų arba dėl to, kaip jūs galvojate, taip yra todėl, kad jie negali mąstyti už bet kokios dėžės, į kurią patys save įkišo. Neleiskite, kad šios ribos su šeima trukdytų vėl su jais užmegzti ryšį.

Prieštaringos emocijos ir mintys.

Prieštaringos emocijos ir mintys gali būti sunkiai įveikiama patirtis. Dažnai sunku suprasti, kodėl mūsų galvoje vienu metu kyla tiek daug skirtingų minčių ir jausmų, todėl jaučiamės prislėgti ir sutrikę. Tai gali būti ypač sunku, kai jaučiamės atsiskyrę nuo šeimos arba neturime priklausomybės jausmo. Galime jaustis izoliuoti, vieniši ir nežinoti, kaip judėti į priekį.Tai gali sukelti dar didesnę sumaištį, nes stengiamės suprasti, ką jaučiame. Galime net suabejoti savo tapatybe ar gyvenimo tikslu.

Svarbu prisiminti, kad taip jaustis yra gerai ir kad tai nereiškia, jog su mumis kažkas negerai. Priešingai, tai yra galimybė augti ir suprasti, nes daugiau sužinome apie save ir mus supantį pasaulį.

Neišspręsti praeities konfliktai ar problemos.

Neišspręsti praeities konfliktai ar problemos gali būti pagrindinis streso ir nusivylimo šaltinis. Šios problemos gali kilti dėl šeimos, draugų, darbo ar net mūsų pačių. Svarbu spręsti šiuos neišspręstus konfliktus, kad jie neperaugtų į dabartinį gyvenimą. Pavyzdžiui, jei yra neišspręstų problemų tarp šeimos narių, tai gali sukurti aplinką, kuriojebendravimas tampa įtemptas ir kenčia santykiai.

Tai gali būti ypač sunku tiems, kurie jaučiasi atskirti nuo šeimos dėl neišspręstų praeities konfliktų ar problemų. Tokiu atveju svarbu nustatyti pagrindinę konflikto priežastį ir stengtis suprasti vienas kito požiūrį, kad santykiai būtų sveikesni. Skirdami laiko šiems neišspręstiems praeities konfliktams ar problemoms spręsti, galite sukurtiteigiamą ateitį visiems dalyviams.

Toliau apžvelgsime keletą dažniausiai užduodamų klausimų, susijusių su jūsų šeima.

Dažnai užduodami klausimai

Kodėl nesijaučiu prisirišęs prie savo šeimos?

Nesijaučiu prisirišęs prie savo šeimos dėl įvairių priežasčių. Augdamas niekada nesijaučiau pritapęs prie kitų šeimos narių. Mūsų interesai, vertybės ir įsitikinimai skyrėsi, todėl man buvo sunku su jais užmegzti gilesnį ryšį. Kai buvau jaunesnis, išsikraustiau iš namų, o tai mane dar labiau emociškai atitolino nuo šeimos. Nors esame susiję kraujo ryšiais, man sunku jaustibet kokį artumą ar prisirišimą prie jų.

Bendravimo ir bendros patirties trūkumas taip pat prisidėjo prie to, kad jaučiu atskirtį tarp savo šeimos narių. Nors galbūt turime panašių fizinių bruožų ar savybių, šiuo metu mus sieja nedaug kas.

Jei jums tai pažįstama, tuomet viskas gerai, ne visi lieka artimi savo kilmės šeimai, jei norite įveikti šį jausmą, jums taip pat gali padėti terapija.

Taip pat žr: Andrew Tate'o kūno kalbos ir elgesio analizė!

Ką daryti, jei nejaučiu jokio ryšio su šeimos nariais?

Jei nejaučiate jokio ryšio su šeimos nariais, svarbu prisiminti, kad svarbiausia yra bendravimas ir supratimas. Pasistenkite atvirai ir nuoširdžiai pasikalbėti su jais apie tai, kaip jaučiatės. Užduokite jiems klausimų apie jų gyvenimą ir pomėgius ir pasistenkite juos geriau pažinti. Parodydami nuoširdų domėjimąsi jų gyvenimu galite padėti sukurti stipresnį tarpusavio ryšį.

Taip pat gali būti naudinga kartu praleisti laiką užsiimant visiems patinkančia veikla. Tai gali būti išėjimas pavalgyti, pasivaikščiojimas ar bendras žaidimas. Svarbu prisiminti, kad šeimos santykiams reikia laiko ir kantrybės; nesitikėkite, kad šeimos nariai iš karto pasieks rezultatų ar pakeis savo elgesį. Pasiaukojamai ir supratingai dirbdami, galite skatinti prasmingus santykius.santykius su šeimos nariais laikui bėgant.

Kodėl mano šeima manęs emociškai nepalaiko?

Mano šeima visada buvo sudėtinga vieta, kurioje man buvo sunku gauti emocinį palaikymą. Mes nelabai gerai bendraujame, o kai bendraujame, tai dažniausiai neigiamai. Manau, kad taip yra dėl to, kad mano tėvai yra kilę iš skirtingų sluoksnių ir turi skirtingas vertybes bei įsitikinimus.

Mano broliai ir seserys taip pat išgyvena savo sunkumus, todėl jie ne visada turi laiko ar jėgų būti šalia manęs. Mūsų šeimos dinamika tokia, kad dažnai susitelkiame į problemas, o ne į sprendimus, todėl sunku rasti paguodą, kai to reikia. Galiausiai manau, kad mano šeimai trūksta emocinės paramos dėl šių veiksnių, taip pat dėl kitų problemų, kurios gali būti, bet išlieka.neišsakytas.

Būdai, kaip susidoroti su ryšio su šeimos nariais nebuvimu.

Vienas iš sunkiausių dalykų, su kuriais tenka susidoroti, yra ryšio su šeimos nariais nebuvimas. Tai gali būti ypač sunku, jei esate įpratę pasikliauti jų emocine parama ir patarimais. Tačiau yra būdų, kaip susidoroti su šia situacija.

Pirma, svarbu prisiminti, kad kovojate ne vienas ir kad yra kitų žmonių, kurie supranta, ką išgyvenate. Gali būti naudinga kreiptis pagalbos į draugus arba internetines paramos grupes.

Antra, svarbu pasirūpinti savimi ir skirti dėmesio veiklai, kuri padeda gerai jaustis, pavyzdžiui, skaityti, rašyti, klausytis muzikos ar sportuoti.

Galiausiai pasistenkite rasti būdų, kaip užmegzti ryšį su savo šeimos nariais, net jei tai būtų tik retkarčiais siunčiamas laiškas ar atvirukas. Imdamiesi šių veiksmų galite pradėti kurti ryšį, net jei jis yra per atstumą.

Kaip vėl užmegzti santykius šeimoje?

Atkurti šeimos santykius gali būti sunkus, bet naudingas procesas. Pirmasis žingsnis - atvirai ir sąžiningai bendrauti tarpusavyje. Išklausykite vienas kito požiūrį ir būkite atviri suprasti, kodėl praeityje viskas buvo blogai.

Pasistenkite praleisti kokybišką laiką kartu, neblaškydami dėmesio, pavyzdžiui, telefonais ar televizoriumi. Parodykite vienas kitam dėkingumą ir padėkokite už gerą laiką, praleistą kartu. Taip pat pasistenkite rasti bendrų pomėgių, kuriais galėtumėte užsiimti kartu, pavyzdžiui, pasivaikščioti, gaminti maistą, žaisti stalo žaidimus ar žiūrėti filmus.

Galiausiai atleiskite vienas kitam už praeityje padarytas klaidas, kad galėtumėte tęsti santykius švariai nusiteikę. Turint kantrybės ir atsidavimo iš abiejų pusių, įmanoma vėl sukurti tvirtus šeimos santykius.

Galutinės mintys

Gali būti daug priežasčių, kodėl nejaučiate ryšio su savo šeima, mes manome, kad tai visiškai natūralu ir galite pasirinkti, kaip į tai reaguoti, galbūt norėsite apsvarstyti galimybę padirbėti su patarėju, kad sužinotumėte, kodėl taip jaučiatės, arba pripažinti, kad taip tiesiog yra. Tikimės, kad šis pranešimas jums padėjo atsakyti į jūsų klausimą, taip pat galbūt norėsite patikrinti Kodėl jaučiuosi taip, lyg neturėčiau draugų (Suprasti savo mintis)
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.