Kaip išvengti įkyrumo su draugais (nustokite įkyrėti)

Kaip išvengti įkyrumo su draugais (nustokite įkyrėti)
Elmer Harper

Jei pastebėjote, kad pradėjote prisirišti prie draugų ir tai daro jums emocinį poveikį, štai keli būdai, kaip pakeisti savo elgesį.

Yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad išvengtumėte įkyrumo draugams. Pirma, pasistenkite turėti kitų pomėgių ir interesų, nesusijusių su draugyste. Taip nebūsite toks priklausomas nuo draugo dėl pramogų ir draugystės. Antra, būtinai praleiskite laiką ne tik su draugu, bet ir su kitais žmonėmis. Tai padės jums jaustis visapusiškesniam ir mažiau reikalingam. Galiausiai, pasistenkite būti sąžiningas su draugu.Kiek laiko ir energijos esate pasirengęs skirti draugystei. Jei pastebite, kad visada esate tas, kuris inicijuoja kontaktą ar planus, galbūt laikas šiek tiek atsitraukti.

Toliau apžvelgsime 9 būdus, kaip nustoti būti įkyriu draugu.

9 būdai, kaip nebūti įkyriu draugu.

  1. Paklauskite savęs, kodėl esate įkyrus.
  2. Suteikite draugams erdvės.
  3. Ieškokite kitų užsiėmimų, užuot prisirišę prie draugų.
  4. Jei reikia, kreipkitės į konsultantą.
  5. Nesikreipkite į juos kas valandą per socialinę žiniasklaidą.
  6. Nesididžiuokite, kai jie bendrauja su kitais žmonėmis.
  7. Susiraskite savo pomėgių ir draugų.
  8. Pasitikėkite savimi.
  9. Pasitraukite nuo jų.

Paklauskite savęs, kodėl esate įkyrus.

Visi turime įvairių priežasčių, kodėl esame prieraišūs savo draugams. Galbūt esame nesaugūs, o gal tiesiog nenorime paleisti gero dalyko. Kad ir kokia būtų priežastis, svarbu paklausti savęs, kodėl esate prieraišūs, kad galėtumėte išspręsti šią problemą ir neatstumti draugų.

Jei nesate tikras, kodėl esate įkyrus, pabandykite pasikalbėti su patikimu draugu ar terapeutu, kuris gali padėti išsiaiškinti problemos esmę. Kai sužinosite, kodėl esate įkyrus, galėsite pradėti spręsti šią problemą. Tai gali reikšti, kad reikia išmokti labiau pasitikėti draugais arba dirbti su savo savigarba.

Kad ir kaip ten būtų, imkitės nedidelių veiksmų, kad pagerintumėte padėtį, ir venkite prieraišumo prie draugų.

Suteikite draugams erdvės.

Jei jaučiate, kad prie draugų prisirišate, pasistenkite suteikti jiems šiek tiek erdvės. Tai nereiškia, kad turite visiškai nustoti su jais bendrauti, bet tai reiškia, kad turite skirti jiems šiek tiek laiko sau. Leiskite jiems žinoti, kad esate šalia, kai jums reikia, bet gerbkite jų privatumo ir nepriklausomybės poreikį.

Ieškokite kitų užsiėmimų, užuot prisirišę prie draugų.

Pasistenkite rasti kitų dalykų, kurie jums patiktų. Tai gali padėti atitraukti mintis nuo nuolatinio laiko praleidimo su draugais. Galite prisijungti prie internetinio klubo, eiti į pasimatymus arba užsirašyti į sporto salę. Svarbiausia - mąstyti nestandartiškai.

Taip pat žr: Kaip priversti narcizą šliaužti atgal? (Būdai, kaip priversti)

Jei reikia, kreipkitės į konsultantą.

Jei pastebėjote, kad jaučiatės prieraišūs draugams, gali būti gera idėja kreiptis į konsultantą. Tai gali padėti jums išmokti, kaip sveikai susidoroti su savo jausmais ir išvengti prieraišumo. Konsultacijos taip pat gali suteikti paramą ir patarimus, kai sprendžiate tai, kas jus verčia jaustis prieraišiais. Jei nemanote, kad konsultacijos jums tinka, pasikalbėkite su patikimu draugu ar šeimos nariu.narys apie savo jausmus taip pat gali būti naudingas.

Taip pat žr: Kaip būti dėmesio centre (visada būkite geriausi!)

Nesikreipkite į juos kas valandą per socialinę žiniasklaidą.

Jei nenorite pasirodyti įkyrus, stenkitės nesusisiekti su draugais socialinėje žiniasklaidoje kas valandą. Vietoj to suteikite jiems šiek tiek erdvės ir palaukite, kol jie patys su jumis susisieks. Jei visada inicijuosite kontaktą, jūsų draugai gali pasijusti tarsi uždusę. Todėl atsitraukite ir leiskite jiems retkarčiais kreiptis į jus.

Nesididžiuokite, kai jie bendrauja su kitais žmonėmis.

Jei jaučiate pavydą, kai draugai bendrauja su kitais žmonėmis, pasistenkite prisiminti, kad jiems vis dar rūpite ir jie vertina jūsų draugystę. Užuot nusiminę, pasinaudokite tuo kaip galimybe sutelkti dėmesį į savo pomėgius ir interesus. Taip turėsite daugiau apie ką kalbėtis su draugais, kai vėl juos pamatysite, ir nesijausite, kad likote nuošalyje.

Susiraskite savo pomėgių ir draugų.

Svarbu turėti pomėgių ir draugų, kuriais galėtumėte mėgautis ne tik savo santykiais. Tai padės jums išvengti prisirišimo prie draugų ir suteiks jums veiklos, kai nesate su partneriu. Raskite veiklos, kuri jums patinka, ir raskite laiko reguliariai susitikti su draugais. Tai padės jums išlaikyti sveiką gyvenimo pusiausvyrą ir neleis jums tapti pernelyg priklausomiems nuo partnerio.santykiai.

Pasitikėkite savimi.

Nesvarbu, kas esate ar ką veikiate, visada turėtumėte pasitikėti savimi. Niekada neturėtumėte abejoti savo gebėjimais ir neleisti, kad kas nors kitas priverstų jus jaustis prastesniais. Jei taip elgsitės, galiausiai tik dar labiau pasijusite nesaugūs ir įkyrūs. Vietoj to sutelkite dėmesį į savo teigiamas savybes ir išnaudokite jas savo naudai. Būkite tvirti ir tikėkite savimi, ir kiti pradės matyti jus palankesnėje šviesoje.taip pat.

Pasitraukite nuo jų.

Kai pradedate jausti prieraišumą draugams, svarbu atsitraukti ir suteikti sau erdvės. Tai nereiškia, kad turite jų visiškai vengti, bet pabandykite praleisti šiek tiek laiko atskirai, kad galėtumėte susitelkti į savo gyvenimą. Taip pat svarbu sąžiningai sau pasakyti, kodėl jaučiatės prieraišus. Jei tai dėl to, kad jaučiatės nesaugus ar vienišas, pabandykite rasti kitų draugų.būdus, kaip spręsti šiuos jausmus, užuot pasikliovus draugais. Užsispyrimas gali labai atstumti žmones, todėl svarbu stengtis išlaikyti šaltumą.

Toliau apžvelgsime kai kuriuos dažniausiai užduodamus klausimus, kaip būti mažiau įkyriam.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ką reiškia būti įkyriam?

Ką reiškia būti įkyriam? Įkyrūs žmonės yra tie, kuriems nuolat reikia užtikrintumo ir kurie jaučiasi nesaugūs, kai nuolat nebendrauja su savo artimaisiais ar draugais. Jie gali pavydėti, kai jų artimieji ar draugai ką nors daro be jų arba pernelyg toli nuo jų nutolsta. Įkyrus elgesys gali erzinti ir net dusinti juos priimančius žmones.nuolat rašote žinutes, skambinate ar prašote artimųjų patikinti, galbūt norėtumėte vengti įkyrumo. Nors natūralu, kad užmezgę naujus santykius jaučiatės laimingi ir susijaudinę, svarbu suteikti partneriui erdvės ir nesistengti kontroliuoti kiekvieno jo žingsnio.

Kodėl žmonės būna įkyrūs?

Žmonės gali būti įkyrūs, kai jaučiasi nesaugūs arba nepasitiki savimi. Įkyrumas dažnai yra būdas žmonėms jaustis saugesniems santykiuose. Kai kuriais atvejais žmonės gali būti įkyrūs dėl praeities patirčių, dėl kurių jie jaučiasi nesaugiai.

Kodėl mes tampame įkyrūs?

Kai tampame įkyrūs, dažniausiai taip nutinka dėl to, kad santykiuose jaučiamės nesaugūs. Galbūt nerimaujame, kad mūsų draugas ketina nuo mūsų atsitraukti, todėl stengiamės stipriau prisiglausti, kad jaustumėmės saugesni. Tačiau kartais tai gali atsigręžti priešinga linkme, ir mūsų partneris gali pasijusti prislėgtas.

kaip nustoti būti įkyriam draugystėje.

Jei draugystėje pastebite, kad esate įkyrus, galite padaryti keletą dalykų, kad tai pakeistumėte. Pirma, pabandykite žengti žingsnį atgal ir suteikti draugui šiek tiek erdvės. Jei visada esate tas, kuris inicijuoja kontaktą, pabandykite suteikti jam galimybę pirmam susisiekti su jumis. Tai padės jums jaustis mažiau reikalingam ir suteiks jums abiem šiek tiek erdvės atsikvėpti. Antra, sutelkite dėmesį į savo gyvenimą ir pomėgius už draugystės ribų.draugystę. Tai padės jums jaustis labiau patenkintam ir mažiau priklausyti nuo draugo dėl dėmesio ir patvirtinimo. Galiausiai pasikalbėkite su draugu apie tai, kaip jaučiatės, ir paaiškinkite, kad stengiatės suteikti jam daugiau erdvės. Tikėtina, kad jis įvertins jūsų nuoširdumą ir pastangas, o tai padės sukurti labiau subalansuotą draugystę.

kodėl man patinka įkyrūs draugai?

Gali būti daugybė priežasčių, kodėl pritraukiate įkyrius draugus. Galbūt esate labai užjaučiantis ir rūpestingas žmogus, todėl žmonės jaučiasi patogiai jums pasitikėdami ir ieškodami paramos. Arba tiesiog esate žmogus, su kuriuo lengva sutarti ir susidraugauti, todėl kartais žmonės gali tapti pernelyg priklausomi nuo jūsų draugystės. Kad ir kokia būtų priežastis, svarbuprisiminti, kad nesate atsakingas už kitų žmonių emocijas ar gerovę, ir niekada neturėtumėte jaustis kaltas ar įpareigotas visada būti prieinamas savo draugams, net jei jie yra įkyrūs.

Galutinės mintys

Kai kalbama apie tai, kaip nustoti būti įkyriai prie draugų, yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, jei norite nustoti. Manome, kad pirmiausia turėtumėte ištirti savo nesaugumo jausmą ir tada nustatyti draugų ribas sau, kad nustotumėte būti įkyrūs ir susirastumėte naują draugą. Jei jums patiko skaityti šį įrašą, galbūt norėsite perskaityti: Aš jam rašiau per daug žinučių, kaip tai ištaisyti? (SMS žinutės)
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.