Kokią bendravimo dalį sudaro jūsų kūno kalba

Kokią bendravimo dalį sudaro jūsų kūno kalba
Elmer Harper

Egzistuoja miesto mitas apie tai, kiek procentų sudaro kūno kalba arba neverbalinis bendravimas. Atlikus daugybę tyrimų ir supratus, kad tai yra neteisinga, mums nuolat sakoma, kad 93 % mūsų bendravimo sudaro neverbalinis bendravimas.

Kūno kalbos specialistų teigimu, neverbalinė komunikacija, kurią naudojame bendraudami tarpusavyje, sudaro apie 60-65 proc.

Dažnai sakoma, kad 93 % mūsų bendravimo sudaro neverbalinis bendravimas. Jei taip, tuomet turėtų būti įmanoma žiūrėti televizijos programą kita kalba be garso ir suprasti, kas vyksta, vos pradėjus žiūrėti.

Kūno kalbos bendravimo tyrimas Albertas Mehrabianas

7 38 55 taisyklė yra mitas

Ar 93 proc. 7 proc. neverbalinio bendravimo taisyklė iš tiesų yra teisinga?

Pirmiausia pradėsime nuo to, kad apibūdinsime, kam ši taisyklė skirta. 1960-ųjų pabaigoje gydytojas Albertas Mehrabianas atliko keletą tyrimų ir nagrinėjo neverbalinio bendravimo & amp; poveikį, kurį daro neverbalinis bendravimas.

Jo atlikto tyrimo duomenys parodė, kad 55 % bendravimo sudaro kūno kalba, 38 % - tonas ir tik 7 % - tikrasis turinys (sakomi žodžiai).

Taip pat žr: Ką reiškia, kai kas nors į jus žiūri?

Tai tapo žinoma kaip 93 % ir 7 % taisyklė, nes paimame 55 % ir pridedame 38 %, o tai yra neverbalinė dalis ir žodinė kursų dalis, likusi 7 %, iš viso 100 %.

Problema

Tyrime iš tikrųjų gana aiškiai nurodyti apribojimai ir išvados. Manome, kad yra daug erdvės klaidingoms interpretacijoms, ir tai tikriausiai atsitiko su Mehrabiano tyrimu ir lėmė 93 % 7 % taisyklę.

Dažnai girdime apie 93 proc. ir 7 proc. taisyklę apie pokalbius ir neverbalinį bendravimą, kurioje pabrėžiama, kaip naudoti neverbalinį elgesį, kad bendravimas būtų veiksmingas. Pavyzdžiui, pristatymuose, darbe ar viešai kalbant.

Problema vėlgi ta, kad tyrimas buvo ne apie tai. Tyrimo dizainas kaip tik buvo susijęs su auditorija, kuri nežinojo, kas yra kalbėtojas, taip pat ką jis perdavė turinio prasme. Kalbėtojai vartojo tik vieną žodį.

Kas buvo išmatuota

Tyrime daugiausia buvo matuojama simpatija, neutralumas ir antipatija. Tai yra jausmų variacijos, o ne platus emocijų spektras, todėl turite dalyvių, kurie nepažįsta kalbėtojo, kuris sako tik vieną žodį. Tuomet jie apsiriboja tik simpatija arba antipatija asmeniui, kurį mato.

Šią išvadą daug kas interpretavo taip, kad 93 proc. viso bendravimo yra neverbalinis, tačiau taip nėra.

Taip pat žr: 29 neigiami žodžiai, prasidedantys X (su apibrėžtimis)

Negalite tikėti viskuo, ką skaitote, išbandykite tai.

Šį klaidingą Mehrabian išvadų interpretavimą galime gana lengvai patikrinti, pavyzdžiui, žiūrėdami televizijos laidų vedėją, jie aiškiai turi vaizdinį ir garsinį komponentą, dabar neteisinga sakyti, kad turėtumėte suprasti, ką jie sako be jokio garso, nes 38 % ir pradinis baudimas buvo susijęs su tonu, pažvelkime tik į 55 %, palyginti su 45 %, jei, kai jie buvo gyvi irmikrofonai išsijungė, ar sugebėtumėte suprasti, kad vien tik žiūrėdami be garso 55 % pranešimo, kurį jie bando perduoti?

Galbūt pavyks kažką suprasti, bet tikrai ne 55 proc. žinutės, kurią jie bando perduoti, tonas ir tikrasis turinys yra kur kas svarbesni nei 45 proc. to, kas sakoma, norint tiksliai perduoti žinutę.

Ar turėtume ignoruoti neverbalinį bendravimą?

Ar tai reiškia, kad neverbalinis bendravimas nėra svarbus ir kad šis neteisingas ankstyvųjų tyrimų interpretavimas padarė nepataisomą žalą?

Ar turėtume ignoruoti neverbalinį bendravimą? Ne, anaiptol ne, o taisyklingas bendravimas yra nepaprastai svarbus, ir pirminiame tyrime Mehrabianas bandė perduoti svarbią žinutę. Ši žinutė yra paprasta, ji susijusi su nesuderinamumu.

Mehrabianas savo tyrime iš tikrųjų nustatė, kad kai yra neatitikimų tarp neverbalinio ir verbalinio bendravimo, t. y. kai kas nors išreiškia vieną dalyką neverbaliai, bet sako kitą žodžiu, žmonės daug daugiau dėmesio skiria neverbaliniam bendravimui.

Tikrieji rezultatai

Tai buvo tikrai svarbi tyrimo dalis, kurią užgožė neteisingas aiškinimas, todėl, jei norite veiksmingai bendrauti ir užtikrinti, kad jūsų pranešimai būtų suprasti, įsitikinkite, kad jūsų žodinis bendravimas atitinka jūsų žodinį bendravimą.

Kas yra balso tonas bendraujant

Balso tonas - tai būdas, kuriuo rašytinėje komunikacijoje perteikiama nuotaika, asmenybė ir požiūris. Balso tonas gali būti laikomas stiliaus aspektu, kuriuo rašytojas gali parodyti savo asmenines nuostatas.

Yra trys skirtingi balso tono aspektai, kurie vadinami "trimis tonais":

1) Požiūris į turinį (teigiamas ar neigiamas)

2) kiek oficialus ar neoficialus yra rašinys (oficialus ar neoficialus)

3) Kaip asertyvus ar pasyvus (asertyvus ar pasyvus).

Dažnai užduodami klausimai.

Kokią dalį bendravimo sudaro neverbalinis bendravimas?

Dauguma ekspertų mano, kad apie 66 % bendravimo sudaro neverbalinis bendravimas.

kokią įtaką bendravimui turi kūno kalba?

Neverbaliniai ženklai, pavyzdžiui, veido išraiška ir gestai, pavyzdžiui, akių kontaktas, daro didelę įtaką kūno kalbai. Tai, kaip jūs elgiatės, pasąmoniniu lygmeniu kitiems parodo, kaip jaučiatės. Tai labai svarbu, kai kalbama apie pirmąjį įspūdį. Todėl labai svarbu suprasti, kaip elgtis verbaliai ir neverbaliai, kad pritaptumėte prie genties.

Galutinės mintys

Kiek mes bendraujame per kūno kalbą, niekada nebuvo tiksliai išsiaiškinta, tačiau tokie ekspertai kaip Chase'as Hugesas savo knygoje "Šešių minučių rentgeno spindulys" teigė, kad greitas elgesio profiliavimas sudaro apie 66 %.

Kūno kalbos naudojimas yra labai svarbus, nes leidžia mums išreikšti savo jausmus ir emocijas nesiremiant žodžiais ir sakiniais, kurių žmonės gali nesuprasti. Remiantis šio tyrimo duomenimis, neverbalinis bendravimas yra labai svarbus, nepriklausomai nuo to, kokį konkretų skaičių jam priskiriame. Jis sudaro daugiau nei pusę bendravimo, ir mes visi natūraliai tai žinome. Jei jums patikoskaitydami šį pranešimą taip pat galite paskaityti, kaip skaityti kūno kalbą iki kito karto būkite saugūs.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.