Kūno kalba klientų aptarnavimo srityje.

Kūno kalba klientų aptarnavimo srityje.
Elmer Harper

Kaip sakoma, klientas visada teisus. Žinojimas, kaip skaityti kūno kalbą aptarnaujant klientus, yra puikus būdas bendrauti su klientais ir priversti juos jaustis patogiai.

Išmokę skaityti kūno kalbą klientų aptarnavimo srityje galite užmegzti ryšį, įgyti pasitikėjimą, išklausyti, perteikti savo pranešimą ir suprasti, ar yra prieštaravimų, klientui neištarus nė vieno žodžio.

Kai matote prieštaravimą, pavyzdžiui, užrištas akis ar sučiauptas lūpas, viduje žinote, kad kažkas negerai.

Priklausomai nuo pokalbio, galite atkreipti dėmesį į pokyčius, kad sukurtumėte darnesnius santykius, pagilintumėte ryšius ir užsitikrintumėte, kad turėsite lojalių ir atsidavusių klientų, nes leidote jiems jaustis suprastiems.

Kodėl kūno kalba klientų aptarnavimo srityje yra tokia svarbi

Darbuotojai, kurie supranta kūno kalbos svarbą aptarnaujant klientus, gali daug geriau paaiškinti klientams. Jie taip pat gali iššifruoti klientų reakcijas ir geriau su jomis elgtis.

Kūno kalba sąmoningai arba nesąmoningai pasako, kaip asmuo jaučiasi ir ką jis nori, kad mes apie tai žinotume. Ją galima naudoti kaip nematerialų turtą aptarnaujant klientus.

Ar žinojote, kad 60 proc. bendravimo sudaro neverbalinis bendravimas? Ši statistika labai pabrėžia kūno kalbos svarbą.

Klientų aptarnavimas yra bet kurio verslo gyvybinė jėga. Jei galime palengvinti klientų įsidarbinimo procesą, kad jie mus pažintų, pamėgtų ir mumis pasitikėtų, svarbu mokytis kūno kalbos. Galite tiesiogine prasme kalbėti kliento kalba, kai tik pradedate su juo bendrauti.

Jis toks svarbus dėl to, kad padeda žmonėms tapti geresniais bendravimo specialistais.

Kaip suprasti ne veiksmažodinius žodžius, kad galėtumėte pateikti teisingą žinutę

Neverbalinis bendravimas yra puikus būdas sužinoti asmens motyvus ir ketinimus. Iššifravę asmens kūno kalbą galite suprasti jo emocijas ir mintis.

Yra daug socialinių ženklų, kuriuos galite naudoti iš neverbalinių žmogaus ženklų, pavyzdžiui, kaip jis šypsosi, kaip į jus žiūri, kokia jo laikysena, koks atstumas tarp jų ir daug kitų. Šie ženklai gali padėti jums perduoti žinutę be žodžių.

Kaip pagerinti kūno kalbą klientų aptarnavimo srityje

Kūno kalba yra galinga priemonė bendraujant su klientais. Gestai, veido išraiškos ir laikysena gali padėti išreikšti emocijas, empatiją ir supratimą. Tai padės užmegzti ryšį tarp kliento ir įmonės.

Kūno kalba yra labai svarbi ne tik norint sužinoti, kaip jaučiasi kitas žmogus, bet ir kaip mes patys jaučiamės.

Taip pat žr: Nervinga kūno kalba (išsamus vadovas)

Paprastas kūno kalbos patobulinimas - daugiau šypsotis.

Kai kitą kartą reikės kreiptis į klientų aptarnavimo tarnybos atstovą, kreipkitės į jį su šypsena.

Klientų aptarnavimo pavyzdžiai su gera kūno kalba

Dirbant su klientais svarbu gerai mokėti kūno kalbą. Dirbant su klientais gali būti sunku rasti tinkamą entuziazmo, empatijos ir ramybės pusiausvyrą.

Štai keletas puikaus klientų aptarnavimo pavyzdžių:

Aviakompanijos atstovas, kuris nesusierzina dėl skrydžio vėlavimo nepatenkinto kliento.

Finansų patarėjas, kuris suteikia daugiau informacijos apie potencialiam klientui rūpimą klausimą.

Restorano šeimininkė entuziastingai pasitinka klientus prie durų, kol jie laiko paltus.

Barmenas pastebi bėdą anksčiau, nei ji prasideda, ir informuoja apsaugą, kol ji dar neprasidėjo.

Automobilio pardavėjas, kuris aptaria automobilio finansavimo galimybes ir pastebi prieštaravimus.

Greitai galite pradėti suprasti, kur mokymasis skaityti kūno kalbą gali būti naudingas klientų aptarnavimo srityje. Peržiūrėkite šį įrašą apie tai, kaip teisingai skaityti kūno kalbą.

Kokie yra kūno kalbos mokymosi privalumai

Kūno kalbos supratimas klientų aptarnavimo srityje turi daug privalumų; tai gali padėti žmonėms jaustis patogiau, užmegzti ryšį su klientais ir net sukurti pasitikėjimą. Galėsite paspartinti pokalbį ir užmegzti gilesnį ryšį su klientu.

Kūno kalbos skaitymas taip pat yra naudingas, pavyzdžiui, padeda išvengti konfliktų ir pagerina jūsų socialinius įgūdžius, nes atkreipiate daugiau dėmesio į neverbalinius žmonių signalus,

Kokie yra nesupratimo, kaip skaityti kūno kalbą, trūkumai

Niekada nesužinosite, ką praleidžiate bendraudami su žmonėmis, jei neišmoksite jų skaityti.

Dėl nesugebėjimo skaityti kūno kalbos gali kilti nesusipratimų ir nepatogių susitikimų. Gali būti nemalonu, kai kas nors bando jums ką nors pasakyti, bet jūs nesuprantate, kokią žinutę bando perduoti.

Taip pat žr: 86 neigiami žodžiai, prasidedantys O (su apibrėžimu)

Žmonės gali manyti, kad elgiatės nemandagiai ar atmestinai, nors iš tikrųjų jie tik bando jums pranešti kažką svarbaus.

Tai taikoma ne tik asmeniniams, bet ir profesiniams santykiams. Jei tinkamai nesuprasite kūno kalbos, galite nepastebėti daugybės dalykų, vykstančių biure.

Klientų aptarnavimo kūno kalbos patarimai

Svarbu suprasti, kad bendraudami su klientais niekada negalėsite atsieti kūno kalbos nuo žodinės kalbos. Tai, kaip sukryžiuosite rankas, šypsositės ar naudosite galvos gestus, kompensuos tai, ką sakote. Gali atrodyti, kad fizinė sąveika nėra svarbi siekiant sėkmės, tačiau šie maži veiksmai gali pakeisti arba sugriauti jūsų santykius su klientais.

Visada pasitikite klientus su nuoširdžia šypsena, šypsokitės akimis (ne lūpomis) ir leiskite jai išnykti nuo veido, jei klientas pastebės netikrą šypseną, tai gali pakenkti bet kokiems santykiams.

Atspindėkite jų kūno kalbą, pavyzdžiui, jei jie kraipo galvą, po kelių akimirkų turėtumėte kraipyti galvą ir jūs. Nereikia kraipyti tos pačios galvos dalies, kurią kraipė jie, tačiau turėtumėte kraipyti ją iš arti.

Pirmą kartą juos pastebėję, mirktelėkite antakiais. Taip patvirtinsite, kad juos matėte ir atpažįstate - tai tikra magija, kai kalbama apie pasąmoninio ryšio užmezgimą.

Klausydamiesi palenkite galvą į šoną, atidengkite vieną ausį, kad jie žinotų, jog klausotės.

Naudokite atvirus, nuoširdžius kūno kalbos gestus, o kai ką nors aptarinėjate, laikykite rankas nuleistomis.

Venkite dominuojančios kūno kalbos ir neužimkite daugiau vietos nei reikia.

Galiausiai reikia užmegzti ryšį, o geriausias būdas tai padaryti - padėti jiems jaustis patogiai ir leisti, kad jie jaustųsi kontroliuojami.

Santrauka

Kūno kalba klientų aptarnavimo srityje yra labai svarbus įgūdis, kurio reikia išmokti. Galite užmegzti gerus santykius su klientais, kurie išliks visą gyvenimą, o tai ir yra svarbiausia. Jei norite daugiau sužinoti apie kūno kalbą, peržiūrėkite kitus tinklaraščius čia.

Supratimas, kaip bendrauja jūsų kūnas, gali padėti geriau aptarnauti klientus.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.