Savimi pasitikintys kūno kalbos ženklai (atrodykite labiau pasitikintys savimi)

Savimi pasitikintys kūno kalbos ženklai (atrodykite labiau pasitikintys savimi)
Elmer Harper

Norite sužinoti, kaip atrodyti labiau pasitikintis savimi, ir manote, kad kūno kalba yra svarbiausia? Jei taip, tai pataikėte į tinkamą vietą! Yra daugybė priemonių ir būdų, kuriuos galite naudoti, kad įgytumėte pasitikėjimo savimi ir jaustumėtės puikiai. Daugelį jų apžvelgsime šiame pranešime.

Pasitikinti kūno kalba - tai kai jaučiamės gerai, puikiai atrodome ir rodome pasauliui, kad viduje jaučiamės geriausios formos. Tačiau jei viduje taip nesijaučiate, yra keli dalykai, kuriuos galite padaryti, kad pradėtumėte labiau pasitikėti savo kūnu. Jei norime pažvelgti į kūno kalbą, turime išsiaiškinti, kas tai yra kūno kalba, o tada apžvelgsime keletą pasitikinčios kūno kalbos apraiškų.

Kas yra įprasta kūno kalba?

Kūno kalba - tai nežodinio bendravimo forma, kai fizinis elgesys, pavyzdžiui, veido išraiška, gestai ir laikysena, naudojamas pranešimams perduoti. Ja galima perteikti emocijas ir ketinimus, taip pat ji gali padėti atrodyti labiau pasitikinčiam savimi. Dėl geros kūno kalbos galite atrodyti labiau pasitikintis savimi, o dėl prastos kūno kalbos - nervingas ar nesuinteresuotas. Vienoje išsituacijose, kuriose turite atrodyti pasitikintis savimi, gera kūno kalba gali padėti jaustis labiau pasitikinčiam savimi.

Taigi, kaip mums atrodyti labiau pasitikinčiais savimi? Džiaugiuosi, kad paklausėte.

Kaip pasitikėti savimi naudojant kūno kalbą

Tai, kaip save nešioti, gali turėti didžiulę įtaką tam, kaip jus vertina kiti. Svarbu suprasti, kaip jūsų kūno kalba veikia kitus žmones, ir išmokti ją kontroliuoti, kad galėtumėte pasitikėti savimi. Siūlau susipažinti su Kaip skaityti kūno kalbą & amp; Neverbaliniai signalai (teisingas būdas) kad geriau suprastumėte.

Kai kalbame apie neverbalinį bendravimą, taip pat turime atsižvelgti į situacijos kontekstą, kad suprastume, kaip parodyti ir naudoti šias technikas. Taigi, kas yra kontekstas kūno kalbos požiūriu?

Pirmiausia supraskite kontekstą.

Kalbant apie kūno kalbą, kontekstas yra tai, kur esate, su kuo esate ir ką darote. Tai faktinė informacija, kuria galite pasinaudoti, kad gautumėte užuominų, kaip projektuoti savo kūno kalbą. Kai kalbama apie pasitikėjimą savimi, turite jaustis patogiai savo aplinkoje. Tai atliks didžiulį vaidmenį mokantis labiau pasitikėti savimi ir pozityviai vertinti save.

Toliau apžvelgsime 12 svarbiausių pasitikėjimo kūno kalba ženklų ir kaip juos teisingai naudoti.

12 pasitikėjimo savimi kupinų kūno kalbos ženklų.

 1. Užmegzkite akių kontaktą.
 2. Šypsena.
 3. Gera laikysena (stovėkite tiesiai.)
 4. Laikykitės atviros laikysenos.
 5. Neišimkite rankų iš kišenių.
 6. Atsipalaiduokite.
 7. Nesikarščiuokite.
 8. Įsitikinkite, kad drabužiai gerai tinka.
 9. Nesukryžiuotos rankos.
 10. Pasilenkimas.
 11. Kojų padėtis.
 12. Kikenimas.
 13. Rankų žingsniavimas.

Užmegzkite akių kontaktą.

Viena pirmųjų kūno kalbos sričių, kurią turime išmokti, yra akių kontaktas. Jei nežinote, kaip tai daryti, tai yra pusiausvyros klausimas. Turite žinoti, kur žiūrėti ir kada žiūrėti. Dauguma žmonių pokalbio metu seka jūsų akis, todėl svarbu tai padaryti teisingai. Daugiau informacijos rasite šiame straipsnyje. Akių kūno kalba (sužinokite viską, ką reikia žinoti)

Gera laikysena. (Stovėti tiesiai.)

Tai, kaip save laikote, parodys pasauliui, kaip jaučiatės - pagalvokite, kai jaučiatės prislėgti, galite vaikščioti nuleidę galvą ir viską vilkti. Kai jaučiatės pasitikintys savimi, galite stovėti šiek tiek aukščiau. Geros laikysenos išmokau įsivaizduodamas, kad nuo mano stuburo driekiasi auksinė virvelė ir traukia mane į dangų. Tiesi laikysena taip pat pakels jūsų nuotaiką.ir pradėkite stiprinti taip svarbų pasitikėjimą savimi.

Laikykitės atviros laikysenos.

Atviros pozos - puikus būdas parodyti pasitikėjimą savimi grupėje arba vienas prieš vieną. Pavyzdžiui, kai kalbate su grupe arba su kitu žmogumi, naudokite atvirus rankų gestus ir rodykite delnus. Taip parodysite, kad kambaryje nieko neslepiate, ir leisite kitiems suprasti, kad pasitikite tuo, ką sakote. Taip pat galite išskėsti pirštus.

Taip pat žr: 99 neigiami žodžiai, prasidedantys D (su apibrėžimu)

Neišimkite rankų iš kišenių.

Labai dažna kūno kalbos užuomina, rodanti, kad žmogus nepasitiki savimi, yra rankų laikymas kišenėse. Norite, kad jūsų rankos būtų matomos, nes taip stiprinate pasitikėjimą ir pasitikėjimą kitais žmonėmis.

Atsipalaiduokite.

Atsipalaiduokite. Lengviau pasakyti, nei padaryti, bet kuo geriau sugebėsite kontroliuoti savo vidinius jausmus, tuo geriau seksis kontroliuoti savo kūno kalbą. Dauguma žmonių gali pastebėti nervingus kūno kalbos pasireiškimus. Jei jaučiatės nervingi arba dėl kokių nors priežasčių jums reikia įgyti kontrolę, visada galite susisukti kojų pirštus į batus. Tai padeda sutelkti mintis ir pašalinti energijos perteklių.

Nesikarščiuokite.

Svarbiausia, kad rodytumėte pasitikinčią kūno kalbą, nesiblaškykite ir daug nejudėkite - jaudinimasis gali rodyti, kad jumyse kažkas vyksta. Būkite ramūs!

Įsitikinkite, kad drabužiai gerai tinka.

Dauguma žmonių apie drabužius negalvoja kaip apie kūno kalbą, tačiau iš tiesų tai yra labai svarbu. Tai, ką dėvime ant savo kūno, kad jį pridengtume ir apsaugotume, parodo, kas iš tikrųjų esame arba kuo norime tapti. Be to, jei jaučiamės gerai arba geriausiai atrodome, tai padeda pasitikėti savimi.

Nesukryžiuotos arba sukryžiuotos rankos.

Tai dviašmenis kardas; norint teisingai pasirinkti, reikia atsižvelgti į kontekstą. Nesukryžiuotos ar sukryžiuotos rankos gali rodyti, kad kontroliuojate situaciją, arba taip pat lengvai parodyti, kad esate užsidaręs. Jei nesate tikri, nekryžiuokite rankų - toks būtų mūsų patarimas.

Pasilenkimas.

Norėdami parodyti pasitikėjimą savimi pokalbio metu, kartkartėmis šiek tiek pasilenkite. Taip parodysite, kad skiriate laiko išklausyti, ką sako pašnekovas, ir kartu parodysite pasitikėjimą savimi.

Kojų padėtis.

Kai norite kur nors eiti, kojos rodo kryptį, kuria norite eiti. Taigi, kai reikia rodyti pasitikėjimo kupiną kūno kalbą, įsitikinkite, kad kojos nukreiptos į asmenį, su kuriuo kalbate. Taip neišsakytai patikinsite jį, kad pasiliksite šalia.

Kikenimas.

Pritardami palinguojate galva ir taip kitiems parodote, kad kontroliuojate situaciją ir sutinkate su tuo, ką jie sako. Vėlgi, tai priklauso nuo pokalbio konteksto, todėl nesilenkite galva tik todėl, kad manote, jog tai gerai atrodo - taip elkitės, kai su kuo nors sutinkate, norėdami parodyti, kad jie yra teisūs.

Mirkimas rankomis.

Daugelis žmonių naudoja stebeilijimąsi, kad parodytų pasitikėjimą savimi. Taip yra todėl, kad tai sudėtinga kūno kalbos užuomina, kuri išties daug papildomos energijos. Kai naudojate stebeilijimąsi, nedarykite to prieš vyresnius už jus asmenis, nebent esate scenoje arba sakote kalbą. Stebeilijimasis gali būti laikomas dominuojančia kūno kalbos užuomina.

Vienintelis dalykas, kurį reikia įsiminti kalbant apie pasitikinčią kūno kalbą.

Yra du pagrindiniai kūno kalbos tipai:

1. Teigiama kūno kalba - šio tipo kūno kalba yra atviresnė ir dažnai siejama su pasitikėjimu savimi arba jausmu "aš galiu viską".

2. Neigiama kūno kalba - tokio tipo kūno kalba gali būti vertinama kaip uždara ir užsisklendusi.

Svarbiausia rami kūno kalba - giliai kvėpuoti į pilvą, nejudėti per greitai ir būti dėmesingam aplinkai.

Koks geriausias būdas pagerinti kūno kalbą, kad atrodytumėte labiau pasitikintys savimi?

Toliau pateikiamos kelios paprastos strategijos, kaip pagerinti savo kūno kalbą ir atrodyti labiau pasitikinčiam savimi:

 • Stovėkite tiesiai ir aukštai, šiek tiek pakėlę smakrą. Taip atrodysite labiau pasitikintys savimi.
 • Sutelkite dėmesį į tai, ką darote, užuot rūpinęsi, kaip tai gali vertinti kiti arba ką galvoja kiti žmonės.
 • Venkite sukryžiuoti rankas ant krūtinės, nes tai gali rodyti nesaugumo ar gynybiškumo jausmą.
 • Laikykitės nepriekaištingos higienos.
 • Įeidami į kambarį šypsokitės.
 • Laiku atvykite laiku.
 • Mokykitės iš geriausių kūno kalbos ekspertų.
 • Gerai organizuokite savo verslą ir asmeninį gyvenimą.

Taip pat galite peržiūrėti mano tinklaraštį Neprivalote to sakyti. Neigiamos kūno kalbos pavyzdžiai pateikti keletą idėjų, ko nedaryti.

Pasitikėjimo kupini kūno kalbos pratimai

Pasitikinčią kūno kalbą galima pasiekti tobulinant laikyseną, rankų gestus, akių kontaktą ir kalbos toną. Štai keletas pratimų, kuriuos galite atlikti, kad jaustumėtės labiau pasitikintys savimi:

 • Pradėkite stebėti žmones socialinėje aplinkoje.
 • Naudokite atviresnę kūno kalbą.
 • Naudokite "Illustrators" kaip savo pokalbį.
 • Pašalinkite bet kokias kliūtis, kai juos pamatysite pokalbio metu.
 • Bendraudami su kitais naudokite daugiau reguliatorių arba manipuliatorių.
 • Skaitykite daugiau knygų apie kūno kalbą.
 • Žiūrėkite "TedTalks" paskaitas apie kūno kalbą

Kaip įgyti pasitikėjimą kūno kalba

Pirma, įsitikinkite, kad jūsų laikysena taisyklinga. Stovėkite tiesiai, atlošę pečius ir aukštai iškėlę galvą. Taip atrodysite labiau pasitikintys savimi ir kontroliuojantys situaciją. Antra, venkite maivytis ar kryžiuoti rankas, nes tai gali sukelti nervingumą ar nesaugumo jausmą. Vietoj to stenkitės atsipalaiduoti ir laikyti rankas prie šonų ar ant kelių. Trečia, kalbėdami su žmogumi užmegzkite akių kontaktą.kad jus domina tai, ką jie sako, ir kad pasitikite savimi. Galiausiai, šypsena taip pat gali padėti atrodyti labiau pasitikinčiam savimi ir prieinamam.

Vadovaudamiesi šiais patarimais galite pradėti naudoti kūno kalbą pasitikėjimui reikšti. Atminkite, kad neverbalinio bendravimo įgūdžiams tobulinti reikia praktikos, tačiau įdėję šiek tiek pastangų galite pradėti daryti teigiamą įspūdį jau šiandien.

Kaip darbe kurti pasitikinčią kūno kalbą?

Tikrai savimi pasitikintys žmonės visada spinduliuoja pozityvumu ir beveik visada juda lėtai ir apgalvotai. Jie niekada nejuda greitu ar nenumatytu tempu. Judėkite lėtai ir natūraliai.

Pirmiausia įsitikinkite, kad stovite tiesiai - kuo labiau pasitikite savimi, tuo labiau pasitikite savimi. Užmegzkite stiprų akių kontaktą, šypsokitės ir pritraukite žmones. Kur galite, naudokite veidrodį ir atitikmenis ir užmegzkite greitą ryšį.

Kaip ir bet kurio kito socialinio įgūdžio atveju, prireiks šiek tiek laiko, kol išmoksite skaityti kitų žmonių kūno kalbą ir suderinti ją su savo kūno kalba. Įsidėmėkite savo kūno kalbą ir pasipraktikuokite prieš veidrodį, kad pamatytumėte, kaip atrodote ir jaučiatės. Tada išeikite į realų pasaulį ir išbandykite šiuos dalykus. Kūno kalbos mokymuisi labai rekomenduojame puikią Joe Navarro knygą "Ką sako kiekvienas kūnas".

Dažnai užduodami klausimai

Savimi pasitikinti ir arogantiška kūno kalba.

Pasitikėjimas savimi ir arogancija yra panašūs savo išraiškos būdais, tačiau yra daug skirtumų.

Pasitikėjimas savimi - tai pasitikėjimo savo jėgomis išraiška, paprastai duodanti teigiamą rezultatą. Kai žmogus pasitiki savimi, jis paprastai būna atsipalaidavęs ir lengvai šypsosi. Arogancija - tai pranašumo prieš kitus išraiška, dažnai lydima teisės jausmo. Kai žmogus yra arogantiškas, jis paprastai būna arogantiškos kūno laikysenos ir nebijo to parodyti.

Kaip pastebėti nepasitikėjimą savimi keliančią kūno kalbą.

Kūno kalba yra galinga bendravimo forma. Ja galima perteikti daugybę skirtingų pranešimų ir ji gali būti iškalbingesnė už tai, ką žmogus iš tikrųjų sako.

Kai kuriems žmonėms sunku skaityti kūno kalbą, tačiau svarbu žinoti, kaip atpažinti ženklus. Akivaizdžiausias nepatogumo ar nepasitikėjimo savimi ženklas kūno kalboje yra sukryžiuotos rankos. Kiti ženklai - liesti veidą ar plaukus, žiūrėti į žemę, žaisti pirštais ir žiūrėti į šalį.

Pasitikintis savimi žmogus paprastai laikosi tvirtos laikysenos (pečiai atlošti atgal) ir žiūri tiesiai į kalbantįjį, per daug nesiblaškydamas. Jis taip pat ilgiau išlaiko akių kontaktą, nenutraukdamas jo dėl kitų veiksmų, pavyzdžiui, maivydamasis rankomis ar nervingai žaisdamas plaukais. Jei šių požymių nepastebite, žmogus nepasitiki savimi.

Taip pat žr: 67 Helovino žodžiai, kurie prasideda raide J (su apibrėžimu)

"Ted Talk" pokalbis Pasitikėjimas kūno kalba

Jei dar to nepadarėte, turėtumėte peržiūrėti geriausią "Ted Talk" pokalbį apie kūno kalbą "YouTube" su Marku Bowdenu, kuris yra šiek tiek senstelėjęs, bet vis dar aktualus.

Galutinės mintys.

Kai kalbama apie pasitikinčią kūno kalbą, turime pradėti nuo pasitikėjimo savimi jausmo savyje. Kai jausimės geriau savimi, automatiškai imsime projektuoti pasitikinčią kūno kalbą. Tikimės, kad jums patiko skaityti ir mokytis apie pasitikinčią kūno kalbą ir neverbalinį bendravimą. Iki kito karto būkite saugūs.

Kaip pastebėti nepasitikinčio savimi kūno kalbą
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.