Kaip atrodo pikta kūno kalba (žr. požymius)

Kaip atrodo pikta kūno kalba (žr. požymius)
Elmer Harper

Kūno kalbą galima suprasti įvairiai, tačiau yra aiškių ženklų, kurie rodo pyktį.

Pikta kūno kalba gali pasireikšti įvairiomis formomis, įskaitant veido paraudimą, rankų suspaudimą į kumštį ir įtampą ties smilkiniais. Taip pat pastebėsite, kad jų kūnas tampa įtemptas arba įsitempęs, o pasikeitęs kvėpavimas yra dar vienas dažnas pykčio požymis.

Kai jaučiamės užpulti ar nusivylę, automatiškai pasiruošiame gintis ir tai yra natūrali reakcija. Ši reakcija vadinama "kovos - bėgimo - sustingimo modeliu".

Pastebėsite, kad jūsų kūnas įsitempia, nes protas ruošiasi kovoti, o aplinkiniai pastebės jūsų kūno kalbos ir energijos pokyčius.

Toliau apžvelgsime daugiau būdų, kaip sumažinti piktą kūno kalbą ir kaip užmaskuoti savo neverbalines kalbas.

Kaip atrodo jūsų kūno kalba, kai esate supykęs

Gyvenime pasitaikys atvejų, kai supyksite ant kitų. Draugų, šeimos narių ir net kolegų darbe. Žinojimas, kaip atrodote, kai esate supykęs, ir jūsų kūno kalbos ženklai gali išgelbėti jus nuo keblios situacijos.

Dauguma supykusių žmonių naudoja savo veido išraišką, kuri gali būti susiraukusi, sučiauptos lūpos, sukąsti dantys ir išpūsti šnerves.

Jei norite sužinoti, kaip atrodote, kai supykstate, žiūrėjimas į veidrodį nepadės. Geriausia, ką galite padaryti, tai išgyventi jausmą, kad galėtumėte iš tiesų pažvelgti į save.

Taip pat žr: Ką reiškia, kai kas nors baksnoja pirštais

Kūno kalba, pagal kurią atpažinsite, kada supykstate. Galite naudoti priverstinę šypseną. Nenorėsite užmegzti akių kontakto. Jūsų galva bus nuleista žemyn, priklausomai nuo to, kiek esate supykęs.

Jūsų veido išraiška neatitiks to, ką sakote. Jūsų balso tonas taps aukštesnis, nes adrenalinas plūsteli po visą kūną.

Jei pastebėjote ką nors iš to, kas išdėstyta pirmiau, prieš nusileidžiant raudonam rūkui, geriausia išeiti nieko nesakant. Taip pat galite pabandyti paimti ką nors minkšto, pavyzdžiui, pagalvę ar pliušinį meškiuką, ir spausti jį tol, kol pyktis praeis. Svarbiausia - išeiti iš situacijos, kuri jus pykdo.

Kaip pagal kūno kalbą nustatyti, kada kas nors pyksta

Vienas iš labiausiai pastebimų ir dažniausiai pasitaikančių požymių, kad žmogus vis labiau pyksta, yra jo kūno kalba. Žmogus gali tapti griežtesnis arba pradėti maigyti rankas ar plaukus. Taip pat gali staiga padažnėti jo balsas - tai gali būti pykčio požymis.

Norint nustatyti, ar žmogus pyksta, svarbu mokėti atpažinti kitus požymius, pavyzdžiui, ar jis kelia balsą, keičia veido išraiškos intensyvumą, ar daug juda.

Kūno kalbos nereikėtų laikyti vieninteliu požymiu, kad žmogus vis labiau pyksta, nes ji ne visada koreliuoja su kitu elgesiu ir gali būti klaidingai teigiama.

Skaitant kūno kalbą svarbu atkreipti dėmesį į elgesio grupes. Bet koks staigus elgesio pasikeitimas vadinamas elgesio pokyčiu, o jei pastebėsite kokių nors kūno kalbos pokyčių, tai gali būti įspėjamasis ženklas, kad jie tampa piktesni.

Kūno kalba, į kurią reikia atkreipti dėmesį, kai kas nors supyksta

 • Veido įtampa.
 • Sugniaužti kumščiai.
 • Laikysenos pokyčiai.
 • Kvėpavimo pokytis.
 • Veido paraudimas.
 • Ausies paraudimas.
 • Žiūri į tave.
 • Kūno blokavimas.
 • Sukryžiuotos rankos.
 • Įsiveržimas į jūsų asmeninę erdvę.
 • Stipriai ką nors suspauskite.
 • Atsidūsėjimas (gilus kvėpavimas į išorę)
 • Šlaunų trynimas sėdint.
 • Rankų blokavimas.
 • Rankos slepia veidą.
 • Trina veidą.
 • Pakelti pečiai.
 • Išsiplėtusios šnervės.
 • Griežta laikysena.
 • Akių vartymas.
 • Lėtas mirksėjimas.

Mokytojai gali pasinaudoti šiais fiziniais ženklais, kad nustatytų, kada mokinys pyksta, ir imtis atitinkamų veiksmų.

Tėvai gali naudotis šiais ženklais, kad suprastų, ką galvoja ir jaučia jų vaikai.

Artimieji gali pasinaudoti šiais ženklais, kad padėtų savo draugams, kurie gali turėti problemų su pykčiu.

Norint daryti išvadą, kad žmogus yra supykęs, reikia pastebėti daugiau nei vieną iš šių elgesio būdų. Norėdami sužinoti daugiau apie kūno kalbos skaitymą, perskaitykite šį straipsnį.

Kūno kalba, kai kas nors pyksta

Kai žmogus supyksta, jis jau nebesistengia to nuslėpti ar nuslopinti savo tikrųjų jausmų, nebekontroliuoja savo kūno kalbos, nes jo smegenys iš mąstančių smegenų persijungė į automatines smegenis, vadinamas amigdala.

Kai žmonės jaučia pyktį, jų kūno kalba būna įvairi. Jausdamas pyktį žmogus gali naudoti tam tikrus gestus, pavyzdžiui, sugniaužti kumščius, mosikuoti rankomis, patraukti už ausų lezgelių, trinti rankomis veidą, liesti smakrą ar intensyviai jį trinti.

Pastebėjus supykusio žmogaus neverbalinę kūno kalbą, geriausia jo vengti. Nesakykite jam, kad nusiramintų, nes jis nemąsto racionaliai. Geriausia ginti situaciją, kol jis nusiramins.

Kaip kontroliuoti kūno kalbą, kai pykstate

Kai pastebėsite, kad dėl ko nors pykstate, tai reiškia, kad dabar vėl galite kontroliuoti savo veiksmus ir nesivadovauti savo impulsais.

Suvokėte savo jausmą ir dabar galite imtis veiksmų, kad kontroliuotumėte arba pakeistumėte savo elgesį ar jausmą.

Yra penki žingsniai, kaip kontroliuoti kūno kalbą, kai pykstate:

 • Pripažinkite šį jausmą.
 • Giliai įkvėpkite.
 • Raskite išsiblaškymą.
 • Nedarykite jokių staigių judesių.
 • Naudokite atsipalaidavimo technikas.

Kūno kalbos kontrolė, kai pykstate, reiškia tik tai, kad reikia pakeisti savo būseną atgal į bazinę arba įprastą būseną. Tai padės pakeisti kūno kalbą atgal į įprastą būseną. Tai nėra susiję su neverbalinių žodžių kontrole; svarbu pakeisti savo nuotaiką, o visa kita pasirūpins savaime.

Kūno kalba bendraujant su piktais klientais

Kūno kalba yra svarbus veiksnys bendraujant su piktais klientais.

Kai kas nors supyksta, jo balsas gali tapti garsesnis ir stipresnis arba jis gali pakelti rankas iš nepasitenkinimo.

Jei susiduriate su supykusiu klientu, kūno kalba yra geriausias būdas suprasti, kaip su juo elgtis.

Kūno kalba gali padėti sušvelninti situaciją ir sugrąžinti klientą į normalią būseną.

Turėtumėte naudoti Diušeno šypseną. Tai kai šypsotės akių kampučiu ir šypsena išnyksta. Kad ir kaip būtų sunku, bandote nuraminti piktą klientą.

Naudokite atvirą kūno kalbą, pavyzdžiui, gestus atviromis rankomis, išskėstomis rankomis ir į juos nukreiptomis kojomis.

Kai kūno kalba bus taisyklinga, galėsite pradėti įtikinėti žodžiais.

Kaip parodyti pyktį kūno kalba

Kūno kalba yra dažniausias pykčio išraiškos būdas. Svarbiausia pyktį rodyti kūno kalba - tiesiog leisti jam kilti. Tačiau jei vaidinate arba norite suvaidinti pyktį, yra keletas dalykų, kuriuos galite daryti, kad pyktį rodytumėte kūno kalba.

Taip pat žr: Kaip pasakyti jam, kad jo pasiilgstate, bet nesakyti, kad jis jums reikalingas (įkyrus)

Pikti kūno kalbos gestai.

 • Sukurkite raudoną veidą.
 • Pakelkite antakius.
 • Suspaudė kumščius.
 • Įtempkite žandikaulį.
 • Sukandę dantis.
 • Parodykite į juos.
 • Sulenkite rankas.
 • Įdėmiai į juos pažvelkite.

Santrauka

Kūno kalbą gali būti sunku teisingai perskaityti. Kūno kalbą sunku perskaityti dėl to, kad ji skiriasi priklausomai nuo skirtingų kultūrų ir regionų, todėl gali būti sunku nustatyti, ką žmonės jaučia.

Blogiausia, ką galite padaryti, kai susiduriate su nusiminusiu, nusivylusiu ar supykusiu žmogumi, tai bandyti jį atkalbėti nuo jausmų. Taip tik dar labiau jį supykdysite.

Geriausia, ką galite padaryti, tai būti empatiškas ir bandyti išsiaiškinti, kas sukėlė pyktį, kad jie jaustųsi išklausyti.

Taip pat svarbu nerodyti jokių pykčio ar nusivylimo ženklų, kai bendraujate su žmogumi, kurio kūno kalba pikta, nes tai tik dar labiau paaštrins situaciją.

Geriausia leisti jiems natūraliai nusiraminti ir, jei reikia, spręsti situaciją vėliau.

Tikimės, kad šis pranešimas jus sudomino, o jei norite sužinoti daugiau apie kūno kalbą ar neverbalinį bendravimą, daugiau informacijos rasite čia.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.