Kaip nustoti tikrinti telefoną po išsiskyrimo su buvusiuoju.

Kaip nustoti tikrinti telefoną po išsiskyrimo su buvusiuoju.
Elmer Harper

Ar išsiskyrėte su kuo nors ir nuolat apie jį galvojate? Ar nuolat tikrinate telefoną, ar jis jums parašė žinutę ar komentarą socialiniuose tinkluose? Jei taip, esate tinkamoje vietoje, kartu išsiaiškinsime, kodėl taip elgiatės ir ką galite su tuo padaryti.

Po išsiskyrimo atsisakyti įpročio nuolat tikrinti telefoną gali būti sunku, bet tai įmanoma. Pirmiausia turite tinkamai nusiteikti ir nustatyti sau tam tikras ribas.

Antras dalykas, kurį turite padaryti, - ištrinti visus kontaktus ar programėles, primenančias jūsų buvusįjį, pavyzdžiui, jo socialinių tinklų paskyras, "Instagram", "Twitter", "Facebook" ir "TicToc". Kai tai padarysite (o tai sunku), tai leis jūsų protui žinoti, kad jokiu būdu negalite matyti, ką daro jūsų buvusysis.

Užblokuokite jų numerį, kad net jei jie bandys su jumis susisiekti, žinutė ar skambutis nebus rodomas. Galiausiai, atitraukite dėmesį nuo veiklos, kuri jums teikia džiaugsmo, pavyzdžiui, mankšta, skaitymas ar laiko praleidimas su draugais ir šeima.

Būkite švelnūs sau ir nepamirškite šiuo sunkiu laikotarpiu pirmenybę teikti savęs priežiūrai. Jei visa kita nepavyksta, pabandykite atsisiųsti programėlę, pavyzdžiui, "AppDetox" arba "Flipd", kuri stebi ir apriboja naudojimąsi telefonu, arba pasikonsultuokite su terapeutu apie sveikus būdus, kaip susidoroti su liūdesiu po išsiskyrimo.

5 greiti būdai, kaip nustoti žiūrėti į telefoną.

  1. Užblokuokite juos socialinėje žiniasklaidoje.
  2. Ištrinkite priminimus apie juos iš telefono.
  3. Užsiimkite įvairia veikla.
  4. Neįkraukite telefono šalia lovos.
  5. Įdiekite programėlę, kuri padės kontroliuoti telefono naudojimą .

Ar turėčiau pakeisti savo numerį po išsiskyrimo?

Apsispręsti, ar keisti telefono numerį po išsiskyrimo, gali būti sudėtinga. Viena vertus, tai gali padėti užsidaryti ir atsiriboti nuo buvusių santykių.

Kita vertus, nepalikite buvusiajam galimybės susisiekti su jumis, jei manote, kad kada nors norėsite jį susigrąžinti arba turite bendrų vaikų.

Taip pat žr: Prisilietimas prie peties kūno kalba (gali išduoti žaidimą)

Tačiau jei manote, kad galite su jais bendrauti brandžiai, tuomet gali būti gerai, kad pasiliksite turimą numerį. Galiausiai, svarstydami, ar keisti telefono numerį po išsiskyrimo, turite nuspręsti, kas geriausia jūsų gerovei ir ramybei.

Kaip nepalūžti po išsiskyrimo?

Po išsiskyrimo gali būti sunku nepalūžti. Skausmas ir liūdesys gali atrodyti neįveikiami ir gali atrodyti, kad nėra jokios vilties ateičiai. Tačiau svarbu prisiminti, kad išsiskyrimai yra gyvenimo dalis ir visada yra vilties ateičiai.

Puikus būdas pradėti judėti į priekį - sutelkti dėmesį į save, rūpintis savo kūnu ir protu, rasti veiklos, kuri teiktų jums džiaugsmo. Leiskite laiką su draugais ar šeimos nariais, kurie leidžia jums jaustis mylimiems ir vertinamiems ( tai svarbu), ir apsupkite save žmonėmis, kurie nori jums tik geriausio. Raskite dalykų, kurie padeda jums jaustis geriau, pavyzdžiui, klausytis muzikos ar eiti pasivaikščioti į gamtą.

Galiausiai nebijokite kreiptis pagalbos, jei reikia; pokalbis su terapeutu ar artimu draugu gali suteikti paramą šiuo sunkiu laikotarpiu ir padėti rasti būdų, kaip susidoroti su skausmu.

Po išsiskyrimo reikia laiko, bet tai įmanoma, jei rūpinsitės savimi ir prireikus kreipsitės pagalbos.

Taip pat žr: 100 neigiamų žodžių, prasidedančių W (su apibrėžtimis)

Ar po išsiskyrimo turėtumėte užblokuoti savo buvusįjį?

Ar turėtumėte blokuoti savo buvusįjį po išsiskyrimo, ar ne, yra asmeninis sprendimas, kuris priklauso nuo jūsų individualios situacijos. Apskritai, jei vis dar jaučiatės įskaudintas dėl išsiskyrimo ir manote, kad matydamas priminimus apie buvusįjį tik dar labiau tai pabloginsite, tuomet jo blokavimas gali būti naudingas.

Tai gali padėti nutraukti bet kokius galimus ryšius su jais ir suteikti ramybę. Kita vertus, jei manote, kad juos užblokavę tik dar labiau nusiminsite arba užkirsite kelią galimam santykių užbaigimui, galbūt geriau palaukti, kol turėsite laiko apmąstyti tai, kas įvyko, ir gyventi toliau.

Jūs turite nuspręsti, ar blokuoti buvusįjį būtų teisingas pasirinkimas.

Galutinės mintys

Yra daugybė būdų, kaip patikrinti telefoną po išsiskyrimo, bus sunku ir reikės valios pastangų, tačiau tai galima padaryti, jei esate tinkamai nusiteikę. Vienintelis patarimas, kurį galime pasiūlyti, yra tas, kad laikui bėgant skausmas išnyks ir jūs juos įveiksite.

Tikimės, kad radote atsakymą į savo klausimą šiame pranešime Taip pat galite rasti šį pranešimą Naudinga, ką daryti, kai jis staiga nustoja jums rašyti SMS žinutes
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.